Opinie o votum-sa.pl - VOTUM S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Votum Odszkodowania S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Votum Odszkodowania S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Votum Odszkodowania S.A. w Wrocław

Agnieszka

Współpracuję z VO już od ponad 7 lat i polecam Wszystkim tę współpracę bo wystarczą tylko chęci i zaangażowanie a można bardzo wiele osiągnąć. Jeśli i Ty się zastanawiasz napisz do mnie w odpowiedzi jak się mogę z Toba skontaktować. Do usłyszenia

@Jagna

Na umowie miałem minimalną. Wsparcia z prawdziwego zdarzenia nie było.

Co jaki czas w Votum Odszkodowania S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Zdziwiony Nowy wpis

Wyprali Wam tak chyba mózgi, wnioskując po Waszych wpisach. Strach tam podjąć pracę, po lekturze raczej fikcyjnych komentarzy. Polecam film "żony że stepford" idealnie wpisuje się w model waszych wypowiedzi.

Mira

Na stronie firmy znalazłam ogłoszenie o pracę na stanowisko Doradcy klienta ds. kredytów frankowych. Widzę, że forma zarobku z tej pracy to wynagrodzenie prowizyjne. Orientujecie się, ile jest w stanie - tak mniej więcej - zarobić nowy pracownik w pierwszy miesiąc? :) Może ktoś na bazie własnego doświadczenia napisze? :) Czy to się w ogóle opłaca? :)

nic Nowy wpis
@Mira

nic nie dostaniesz za 1 msc pracy bo wynagrodzenie bedzie Ci się należec dopiero jak firma dostanie swoją dolę z kasy klienta

@nic

W jakim sensie, umowa mówi o czymś takim? Jak możesz, to wyjaśnij szerzej, o czym mowa. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim. Chyba że chodzi o to, że wynagrodzenie jest prowizyjne?

Jakie godziny pracy obowiązują w Votum Odszkodowania S.A.?

Firma Votum Odszkodowania S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko DAM PRACĘ - ZAPRASZAM. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Agnieszka

@Agnieszka

Ja z kolei nie polecam współpracy, bo osiągnąć można niewiele. Zarobki niskie, a nawał pracy ogromny.

Jagna
@Patryk

No to kontrastowo do tych pozytywnych opinii. Jak to z twojej perspektywy wygląda? Ponoć zarobki zależą od zaangażowania, a mówisz że i tak niewiele można osiągnąć. To jak konkretnie te wynagrodzenia wyglądają? I czy na początku mogłeś liczyć na wsparcie?

@Jagna

Na umowie miałem minimalną. Wsparcia z prawdziwego zdarzenia nie było.

Dariusz Koszyk

Wspaniała atmosfera. Super szkolenia. Potężne wsparcie koordynatorów. Praca w Votum to przyjemność.

@Dariusz Koszyk

Atmosfera właśnie fatalna, ludzie zestresowani, przygnębieni tylko chodzą. Wsparcie koordynatorów co najwyżej potężnie słabe, nie czułem tego wsparcia w ogóle. Jedyny przyjemny dzień pracy w votum to był dla mnie ostatni dzień w pracy.

Danuta

Pełen profesjonalizm, w tej firmie ważny jest człowiek.Zapraszam do współpracy.

Hania
@Danuta

Człowiek nie jest ważny w ogóle, liczy się tylko czy kadra menadżerska będzie mogła otrzymać premie odpowiedniej wysokości od zarządu.

Jakub Mr

Bardzo dobrze jest zacząć dzień z Votum. Mamy bardzo zgrany i sprawny zespół. Już na starcie kariery odbywamy mnóstwo szkoleń. Prowadzą je specjaliści z dużym doświadczeniem. Są bardzo ciekawe i pomocne, co sprawia że słuchając ich nie patrzysz co chwilę na zegarek. Nasi przełożeni chętnie nam pomagają i zawsze nas wspierają.

Ona
@Jakub Mr

W związku z tymi szkoleniami i rosnącymi kompetencjami, można liczyć np. na awans w firmie? Wiadomo, że nie na początku pracy, ale tak ogólnie? W firmie jest jasno ustalona ścieżka kariery? ;) Jak oceniasz zarobki? Czytam na stronie o systemie prowizyjnym, da się z niego "wyciągnąć" jakieś konkretne pieniądze faktycznie? Na jakiej umowie pracujesz? Piszą o umowie na zasadzie współpracy, co to konkretnie znaczy?

Kubek
@Jakub Mr

Ja żadnego wsparcia nie dostałem na starcie, sam musiałem sobie radzić. To wszystko za śmieszne wynagrodzenie, dalem sobie spokój po pół roku męki.

Radosław

Z firmą Votum Odszkodowania SA jestem od kilku miesięcy. Nie jest to pierwsza kancelaria, z którą współpracuję, natomiast jest zdecydowanie najlepszą. Pełne wsparcie zarówno ze strony centrali, jak i innych agentów. Atmosfera wewnątrz firmy jest wspaniała, niczym rodzinna (w dobrym tego słowa znaczeniu). Zdecydowanie polecam wszystkim.

Sławomir

Profesjonalne wsparcie nie tylko osobom poszkodowanym ale również współpracownikom przez doświadczonych kolegów.

Jak się pracuje z ludźmi z Votum Odszkodowania S.A.?

Mirosław Krawczyk

Praca w firmie Votum Odszkodowania S.A. to sama przyjemność. Pracuję jako specjalista odszkodowawczy od 2011r. Firma zapewnia szereg profesionalnych szkoleń i wsparcie na każdym etapie. Wspaniali ludzie i niesamowita atmosfera.

Joanna
@Mirosław Krawczyk

na te szkolenia to może liczyc też nowy członek ekipy, pracodawca tak z checia pomaga i wysyla by doksztalcic kogos nowego czy jednak trzeba parenascie miesiecy przepracowac w firmie?

WYROLOWANY

Współpraca z votum z początku była ok jednak gdy przyszła walka o prawie 200 tyś. zł oraz walka z PZU votum nawet nie odpowiada na pytania nie mówiąc o jakimkolwiek kontakcie :-(

Ilona
@WYROLOWANY

Poważnie!? I co teraz w związku z tą sytuacją Cię czeka jeśli oni nie reagują??

WYROLOWANY
@Ilona

Będę próbował jeszcze skontaktować się z nimi jednak wątpię w skuteczność tych działań. Pozostanie mi jedynie jazda do Wrocławia i kontakt z kimś z zarządu i zobaczymy co dalej ?

basua2200

Nie polecam nic więcej nie robią poza odsyłaniem dokumentów przesłanych

Jacek

Grupa Kapitałowa na najwyższym poziomie. Jasne zasady współpracy, zawsze na czas, doskonały oontakt zarówno z prowadzącymi sprawy, jak i prawnikami z Kancelarii, doświadczeni chętnie pomagają, dużo szkoleń, spotkania szkoleniowe jedno i kilku dniowe, nagrody, premie. Wielu nowych Klientów pozyskuję z polecenia zadowolonych Klientów. Zarobki ponad przeciętne, uzależnione od zaangażowania, bez górnej granicy. Tylko pracować!

Ilona
@WYROLOWANY

A kiedy w takim razie się wybierasz? Chyba, że już byłeś? Ciekawi mnie jak to się zakończy, bo sprawa smutna, mam nadzieję, że ok wyjdzie

Obserwator
@Ilona

Witam Widzę, że inwigilacja ze strony votum jest prowadzona cały czas. Jakiś gość podający się najpierw jako kandydat już drugiego dnia był pracownikiem i prosił aby Pani się z nim skontaktowała podając nr tel. Próbowałem do Pani napisać jednak zablokowali mi tę możliwość. Może teraz się uda ale widzę, że votum zeszło na PSY i stało się firmą ,,chachment"

Obserwator
@Ilona

Udało się po zmianie nicku. Nie byłem we Wrocławiu ze względu na stan zdrowia ale gdy tylko wydobrzeję z pewnością będę tam i mam nadzieję porozmawiam z kimś z wierchuszki votum. Pozdrawiam Wy......ny

Paulina
@Jacek

W jakiej tematyce te szkolenia są?

@Paulina

Szkolenia są w temacie przepisów prawa, Kodeksów - Karnego i Cywilnego, aktualizacji w przepisach oraz przykładów z pracy w terenie. Szkolenia prowadzą najlepsi specjaliści w branży, bo tylko tacy u nas pracują.

Paulina
@basua2200

A czego jeszcze oczekiwałes/as?

@Paulina

Na temat przepisów i możliwości. Branżowe ????

Łucja
@Jacek

Tzn jakie np, ja nie wiem jak ta praca w ogóle wygląda może coś opowiesz?

@Łucja

Zapraszam do kontaktu tel. 731 331 984

Zdzisław

Z Votum Odszkodowania związany jestem od 2006roku, z uwagi na duży profesjonalizm pracowników oraz super doświadczonych prawników. Pomoc dla poszkodowanych jest na najwyższym poziomie jak jak i ich przywracanie do zdrowia. Potrzebujesz pomocy dzwoń (usunięte przez administratora)

Mateusz Pe

Z grupą związany jestem 4. Rok. Polecam wszystkim, którzy chcą realizować się zawodowo i jednocześnie pomagać poszkodowanym i ofiarom wypadków. Ze strony firmy można liczyć na wsparcie na każdym etapie, atmosfera jest zdrowa, ludzie się szanują i pomagają sobie wzajemnie. Ja odnalazłem się w tej branży, a to co robię i robimy dla innych stało się moją misją pomagania. To jest moje miejsce na Ziemi. Polecam wszystkim i mogę powiedzieć jedno: nie zawiedziecie się. Świetna firma!

Radek

18 lat pracuję dla Votum. To najlepszy okres mojego życia zawodowego. Polecam!

Tomek P

Profesjonalni, skuteczni i szybcy w działaniu.

Mateusz Kępka

Z grupą Votum jestem związany od 2022 roku, w swoim życiu pracowałem w wielu miejscach w różnych branżach, dzisiaj nie wyobrażam sobie pracować w innym miejscu. Zmieniając poprzednie stanowisko u poprzedniego pracodawcy podjąłem jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Wspólnie z moją drużyną, pomogliśmy wielu rodzinom, jeszcze wiele dobrego zrobimy ! Wynagrodzenia zawsze na czas, wsparcie na wyciągnięciu ręki, ścieżka awansu jasno i czytelnie określona. Ogromnym zaszczytem dla mnie jest praca tutaj. Jeżeli się zastanawiasz nad zmianą pracy, zadzwoń do mnie opowiem Ci moją historię, wspólnie zrealizujemy Twoje cele :) (usunięte przez administratora)

Damian
@Mateusz Kępka

Pisząc o wsparciu masz na myśli opiekę pracodawcy? Można się zwrócić z problemami i nie jest to źle widziane? Jeśli chodozi o awans to ile trzeba mieć stażu żeby w ogóle o nim myśleć?

Monika P.

Firma, która daje ogromne możliwości rozwojowe. Wspaniali pomocni ludzie. Jak to mówią do trzech razy sztuka tak było i u mnie. To już nie praca, a pasja !

Jestem zainteresowana aplikacją do nich na stanowisko Przedstawiciela ds. odszkodowań. Interesuje mnie kwestia wynagrodzenia, bo piszą w ogłoszeniu, że nie ma limitów dotyczących prowizji ;) Jak to jest w rzeczywistości i ile średnio w miesiącu da radę wypracować tej premii?

Dorota M

Z Votum związana jestem od 2015 roku , przechodząc od stanowiska PH do Dyrektora Regionalnego. Firma ma przejrzystą ścieżkę awansu. Bardzo dobry system premiowy i prowizyjny. Zaletą jest ogrom szkoleń i bardzo dobre relacje z współpracownikami. To bardzo cenie w pracy. Polecam każdemu kto chce w życiu osiągnąć więcej :) Firma daje potężne możliwości , natomiast warunkiem jest Twoje zaangażowanie. Jeśli jesteś pracowity zapraszam do mojego zespołu. (usunięte przez administratora)

Beata

Nie widze tu pomocnych opinii od pracowników :( Ktos moze opisze proces rekrutacji? Odszkodowania to moja branza, chetnie chcialabym podeslac cv. No i super by bylo gdyby ktos napisal widełki jesli chodzi o stawkę :D

Danuta
@Beata

Szanowna P. Beato. Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 603794035.Proszę o przesłanie cv na adres danuta.chudzio@votum-ds.pl

Marzena

Współpraca z firmą VOTUM od 2014 r to zaszczyt. Wzorowy pracodawca kultura szacunek ogromna pomoc i zaangażowanie ze strony dyrekcji. Jestem dumna że pomagam poszkodowanym

Aleksandra
@Marzena

No to super jak tak pozytywnie ją oceniasz. Też cenię sobie szacunek i przede wszystkim pomoc. No bo to poniekąd definiuje też efektywnosć. A powiedz jak zarobki? Są spoko? Jakieś premie dają?

Łucja Danielak

Kilka lat temu byłam klientką Votum Odszkodowania SA , dzięki profesjonalnej obsłudze pracowników firmy otrzymałam satysfakcjonujące mnie odszkodowanie . Dzisiaj polecam wszystkim poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych Votum Odszkodowania SA, ponieważ wiem, że na tej firmie można polegać.

Zostaw merytoryczną opinię o Votum Odszkodowania S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Votum Odszkodowania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Votum Odszkodowania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Votum Odszkodowania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Votum Odszkodowania S.A.