Opinie o votum-sa.pl - VOTUM S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Votum Odszkodowania S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Votum Odszkodowania S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Votum Odszkodowania S.A. w Wrocław

Janusz Wasilewski

Firma, która ceni lojalność i profesjonalizm.

Mateusz Gierszewski

Jestem współpracownikiem Votum Odszkodowania SA. Zanim zacząłem tę współpracę w 2017 roku, byłem agentem odszkodowawczym w innej kancelarii. Myślałem, że w należyty sposób pomagam osobom poszkodowanym. Ale kiedy poznałem Votum i ich możliwości oraz troskliwe podejście do swoich klientów, z miejsca zacząłem z nimi współpracę. Votum Odszkodowania w najlepszy sposób pokazuje, że naprawdę najważniejszy jest człowiek i jego sprawy. Mam takie samo podejście i wspólnie niesiemy pomoc każdemu poszkodowanemu.

Bartłomiej Jaroszewski

Bardzo dobra firma, dziękuję że na tak wysokim poziomie pomaga w wypadkach komunikacyjnych

Mariusz Ruge-Woźniak

Dziękuję za tak wiele dobra , które wspólnie możemy zdziałać. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim !!!

Firma Votum Odszkodowania S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko DAM PRACĘ - ZAPRASZAM. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Monika Flis

Z GK Votum jestem związana od ponad dwóch lat. Z czystym sumieniem polecam pracę w tej firmie wszystkim tym, którzy chcą na co dzień pomagać i zmieniać życie innych ludzi na lepsze. Wspaniali ludzie, katalog narzędzi do pracy, niesamowita atmosfera.

Bogusław Domagała

Z firmą jestem związany od 18 lat (z małą przerwą) , a od 13 lat pracuję dla Votum odszkodowanie. Dzięki profesjonalnemu podejściu pracowników firmy, udało się pomóc wielu osobom w różnego typu zdarzeniach. Zachęcam do współpracy, wiedza, profesjonalizm.

Barbara Kosyl

Z votum jestem już 14 lat pomagam osobom poszkodowanym w wypadkach. Wspaniała współpraca, komunikatywność, profesjonalizm, doświadczenie i wsparcie. Votum daje mi satysfakcję. Pracuję z najlepszymi.

Edyta Gabryś

Od kilku lat mam możliwość współpracowania z Votum Odszkodowania. Jestem bardzo zadowolona z tego, że cały czas firma się rozwija, a my wraz z nią. Wraz z rozwojem dochodzą nowe narzędzia wspomagające pracę co bardzo sobie cenię. Wsparcie Dyrektorów jest również na najwyższym poziomie.

Eugeniusz Jopert

Polecam z czystym sumieniem!

Łukasz Szałęga

Jestem współpracownikiem Votum Odszkodowania, a w Grupie Kapitałowej Votum SA pracuję już od ponad 11 lat. Polecam i zachęcam do współpracy, bo to grupa profesjonalistów oddanych swojemu zadaniu i misji. Oczywiście zarabiamy, bo po to się pracuje, ale satysfakcja jz niesienia pomocy jest podwójna. Polecam.

Danuta Chudzio

Z firmą Votum S.A jestem związana od samego początku 2005 r. 15 lat współpracy, obsługi klientów pozwala mi z całą odpowiedzialnością polecić usługi naszej firmy. Tutaj liczy się człowiek i jego dobro, dlatego też powołanie do życia naszej Fundacji , Klinik, Kancelarii...-pełna obsługa naszego Klienta poszkodowanego w wypadku. Dywersyfikacja naszych usług w znakomity sposób zwiększyła wolumen sprzedaży . Szacunek do osób współpracujących z firmą , narzędzia ,metody wszystko na najwyższym poziomie. Dlatego też jestem tutaj od15 lat , pomogłam wielu ludziom, czynię to z pełnym zaangażowaniem i czerpię z tego ogromną satysfakcję.

Józef

Współpracuję z Grupą Kapitałową Votum od 16 lat. Pełen profesjonalizm, bogate doświadczenie. Gorąco polecam!

Radosław Musiał

Najlepszy pracodawca, z którym współpracowałem!!! Kompetentni ludzie, na których zawsze można liczyć!!!

Teresa Jaros

Pracuje w tej Firmie od 13 lat , profesjonalna i fachowa obsługa klienta. Dbałość o wysoki poziom współpracowników -szkolenia z prawnikami . Dla nas najważniejszy jest klient i jego dobro,. VOTUM SA - zapewnia to swoim klientom , pomagamy poszkodowanym nie tylko uzyskać odszkodowanie, posiadamy własne kliniki oraz Fundację. Peny zakres obsługi naszych klientów.

Małgorzata

praca dająca satysfakcję i odpowiednie wynagrodzenie

Wloc

Profesjonalizm, edukacja, pomoc ludziom, wspaniałe szkolenia, godne wynagrodzenia - Nic dodać nic ująć. Wspaniałe podejście zarządzających.

Mariusz Giemzik

Z Votum współpracuję od roku Szereg szkoleń, często on-line, które przygotowują do działania w praktyce. Pomoc od polecającej od dyrektor czy przełożonych na kazdym etapie rzetelny płatnik, co jest bardzo istotne i możliwość zarobienia w moim przypadku dodatkowego wynagrodzenia . Do tego jest duża swoboda w działaniu, co jest też bardzo istotne. POLECAM Votum SA

Domfig

Z Votum współpracuję od prawie dwóch lat. Szereg szkoleń, często on-line, które przygotowują do działania w praktyce. Pomoc od innych współpracowników, czy przełożonych na każdym etapie działania. Bardzo rzetelny płatnik, co jest bardzo istotne i możliwość zarobienia ponadprzeciętnego wynagrodzenia. Do tego jest duża swoboda w działaniu, co jest też bardzo istotne. Zdecydowanie POLECAM!

H4Y

Z firmą jesteśmy związani od dłuższego czasu. Wiele praktycznych szkoleń, wsparcie menadżerów, profesjonalna obsługa, ciągły rozwój w wielu aspektach i poszerzanie kompetencji to jest to co w skrócie oferuje VOTUM. Niesamowite jest to jak wiele można nauczyć się od praktyków - polecam!

Joanna

Votum Odszkodowania jako Grupa Kapitałowa Votum daje przede wszystkim ogromne możliwości. Rzetelny pracodawca, wynagrodzenie zawsze na czas. Przejrzysta ścieżka kariery dla chętnych. Praca dla osób chcących pomagać i lubiących kontakt z ludźmi. Firma zapewnia masę szkoleń, daje wsparcie z każdej strony.

Zostaw merytoryczną opinię o Votum Odszkodowania S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Votum Odszkodowania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Votum Odszkodowania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Votum Odszkodowania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Votum Odszkodowania S.A.