Opinie o votum-sa.pl - VOTUM S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Votum Odszkodowania S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Votum Odszkodowania S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Votum Odszkodowania S.A. w Wrocław

Z VOTUM SA współpracuję ponad 14 lat. To wspaniały czas, wspaniali Ludzie, o wyjątkowych kompetencjach. Jestem tutaj, bo: - mam pracę o której wiele lat temu marzyłam, a mianowicie mogę pomagać osobom poszkodowanym w wypadkach, zarówno tym którzy doznali obrażeń ciała, jak i Rodzinom, które straciły bliską osobę, - zmieniam życie ludzi na lepsze świadcząc pomoc o której większość nawet nie marzyła, na każdym etapie od chwili wypadku, - mam możliwość ciągłego rozwoju, szkoleń na najwyższym poziomie, awansu i tylko ode mnie zależy w którym miejscu jestem, - mam to co jest dla mnie ważne, a mianowicie BEZPIECZEŃSTWO moje i moich klientów na najwyższym poziomie. Jeśli też chcesz tego doświadczyć, zapraszam do kontaktu. Danuta (usunięte przez administratora) - 506 961 031

Elżbieta

W Firmie pracuję od 13 lat. Najważniejszym aspektem jest dla mnie pomoc poszkodowanym.Szkolenia dają nam pomoc jaką możemy zapewnić podopiecznym na najwyższym poziomie.Obsłużyliśmy już ponad 250 tys. klientów.

Andrzej Pękala

Współpracuję z Votum Odszkodowania od pół roku i jestem pod wrażeniem skuteczności ich działania. Sprawy na pozór nie do wygrania już są zakończone a poszkodowani uzyskali należne świadczenia. Pełen profesjonalizm, podmiotowe podejście do klienta oraz szybkość działania. Bardzo serdecznie polecam !

Justyna

Jestem z Votum Odszkodowania od roku. Wspaniały klimat firmy, na każdym kroku pomocni, życzliwi pracownicy, wszystko działa sprawnie i płynnie. Firma dba o to, by pracownicy szlifowali swoje umiejętności dzięki szkoleniom, które sa niezwykle praktyczne i przydatne w codziennej pracy. Pragnę się rozwijać z Votum Odszkodowania SA, ponieważ widzę tu dla siebie ogromne możliwości.

Firma Votum Odszkodowania S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko DAM PRACĘ - ZAPRASZAM. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wiki

Profesjonalnie tak jak nikt, szybko jak światło , częsty i merytoryczny kontakt , wyspecjalizowana kadra , godni polecenia.

Grzegorz Gwizdecki

Współpracuje z Votum S.A. od samego początku powstania spółki. W tym czasie pomogłem ponad 2500 osób po różnych wypadkach komunikacyjnych, w pracy i rolnictwie. Nasza firma wypełnia bardzo ważną rolę. Pomaga naszym klientom już na etapie postępowania przygotowawczego, kiedy to często decyduję się czy będziemy mogli uzyskać odszkodowanie dla osoby poszkodowanej. Po etapie przedsądowym olbrzymią role odgrywa Kancelaria na etapie sądowym, kiedy to reprezentujemy naszych klientów na drodze sądowej w celu uzyskania należnego świadczenia od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Obecnie poszukuję: - osób, które miały doświadczenie w sprzedaży kredytów frankowych lub mają kontakt do osób posiadających kredyty w CHF - osoby znające branże odszkodowawczą, i chciały by pracować w STABILNEJ firmie odszkodowawczej - fizjoterapeutów i inne osoby mające kontakt z pacjentami po wypadkach - przedstawicieli medycznych współpracujących z oddziałami ortopedycznymi, Intensywnej Opieki Medycznej i Neurochirurgii Jeżeli chcesz zadać więcej pytań, skontaktuj się ze mną. Jeżeli chcesz bardziej poznać Grupę Kapitałową Votum S.A. wejdź na stronę votum-sa.pl Pozdrawiam Grzegorz Gwizdecki 501713714

mpizon

To, jakie możliwości daje Votum przerasta najśmielsze oczekiwania. Cykliczne szkolenia, webinary, praktyka w terenie - dzięki temu możesz zdobyć praktyczną i merytoryczną wiedzę w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo system wsparcia oraz narzędzia, którymi dysponuje Votum pozwala na wymierne efekty z pracy i w znaczący sposób ją ułatwia. System motywacyjny i premiowy - rewelacja! Już po pierwszych miesiącach pracy tutaj wiedziałem, że zostanę tu na bardzo długo. Votum to jedna z najlepszych rzeczy jaka spotkała mnie w życiu :)

Miro

Podchodzą profesjonalnie do sprawy. Sprawę zaczęli z powodzeniem tam gdzie wszyscy inni mówili się że się nie da. Polecam!

Mirosław

Pracuje w tej firmie już od 9 lat jako przedstawiciel regionalny i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z grupą kapitałowa Votum S.A. Ciągle odbywają szkolenia, które podnoszą moje kwalifikacje i poszerzają wiedzę merytoryczną. Atmosfera też jest super, zawsze mogę liczyć na pomoc współpracowników o każdej porze dnia. Wynagrodzenie jest bardzo atrakcyjne, ale oczywiście uzależnione od zaangażowania pracownika.

Bogdan

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim pracodawcom. Ciągłe szkolenia, otwarta droga rozwoju i pozytywna atmosfera.

Maja

Czy praca jest tu tylko stacjonarna czy też zdalna/z dojazdem do klienta?

Zostaw merytoryczną opinię o Votum Odszkodowania S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Votum Odszkodowania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Votum Odszkodowania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Votum Odszkodowania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Votum Odszkodowania S.A.