Spyrosoft S.A.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Spyrosoft S.A.

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Spyrosoft S.A.?

Nowy wpis

@Pytanie

Cześć, dziękujemy za pytanie! W Spyrosoft zawsze dajemy możliwość wyboru umowy pomiędzy B2B a umową o pracę - bez względu na rodzaj stanowiska. Dzięki temu kandydat może sam zdecydować, która forma zatrudnienia jest dla niego bardziej korzystna czy komfortowa.

gizmo
 Rekomendacja

Propozycje wzięcia udziału w rekrutacji otrzymałem przez LinkedIn.. Proces rekrutacyiny oceniam b. pozytywnie. Profesjonalna komunikacja, bez zbędnych opóźnień, itp. Bardzo pozytywnie oceniam wczesne podjęcie przez Spyrosoft dyskusji nr. stawek godzinowych. Niestety, nie mogę się wypowiadać co do dalszych etapów rekrutacji - w tym technicznych - ponieważ właśnie na etapie wstępnego określania stawek nasze dyskusje że Spyrosoft się zakończyły. Dla zainteresowanych: stawka, którą mi zaproponowano za pozycje seniorskie, w tym SW Architect w modelu B2B do projektu prowadzonego w EU, 100% zdalnie, sięgała pułapu 200 zł/h czyli bardzo nisko. I to w zasadzie jedyny (malutki) minus - niskie stawki.

@gizmo

Bardzo dziękujemy za komentarz i podzielenie się swoją opinią. Jak najbardziej rozumiemy, że nie zawsze możliwe jest spełnienie wszystkich preferencji finansowych, tym bardziej cieszymy się, że mogłeś zweryfikować ten element na wczesnym etapie rozmów. Życzymy wielu sukcesów i do zobaczenia w przyszłości!

radek
@Spyrosoft S.A.

To aż 200zl oferujecie na pozycję architekta na b2b? To jest jakieś 33 tys. na miesiąc. W firmie w ktorej ja pracuję (międzynarodowe korpo zatrudniające ok tysiąca ludzi we wrocku, nazwy nie chcę podawać, ona zatrudnia na umowę o pracę tylko ale za to na czas nieokreslony) architekci mają tak 13-15 tys. brutto (czyli kosztują firmę gdzieś 16-18 tys) i to są mega dobzi architekci co rozwiążą każdy problem jaki by nie był. To ja jest taka kasa to rozumiem, że pewnie umowa jakaś na czas określony typu 6 miesięcy z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia? No i pewnie czas pracy nielimitowany. W firmie w której ja pracuję jak ktoś się zadeklaruje na planowaniu sprinta, że coś zrobi w 40h a potem na koniec sprinta okaże się że nie zrobił mimo ogromnego zaangażowania, to nic się nie dzieje, podaje powody czemu się nie udało, że problem okazał się bardziej skomplikowany niż przy planowaniu się wydawało. To tu pewnie za 200zł/h nie ma czegoś takiego, tylko on musi to zrobić w 40h nieważne co w trakcie sprinta się okaże, bo inaczej zwolnienie? Próbuje znaleźć gdzie jest kruczek tak wysokiej stawki.:)

@radek

Powiem Ci skąd taka stawka. Każą Ci pracować ponad godziny pracy i za nadgodziny nie zapłacą złotówki (tak robią, odczułem na własnej skórze) - obwinią Cię, że nie znasz jakiejś technologii i będziesz za darmo sie jej douczał po nocach. Dodatkowo równolegle każą Ci po nocach pomagać w innych projektach za co nic nie zapłacą. Jak już im sie przydasz do jakiegos projektu i zarobią na Tobie szybko znajdą haka na Ciebie i zwolnią. Produkt który od Ciebie dostaną za darmo i którego nadal będziesz właścicielem (bo nie będzie przeniesienia własności od Ciebie na nich) sprzedadzą klientowi za gruby hajs. Jest to bardzo nieuczciwy pracodawca i należy się od nich trzymać z daleka.

@radek

Jeżeli chodzi o formę współpracy to jest dowolna i zależy od charakteru wykonywanych zadań. Współpraca B2B obejmuje umowę na czas nieokreślony, z miesięcznym okresem wypowiedzenia. W przypadku projektów krótkofalowych, jest to wiadome już na etapie rekrutacji. Nie ma więc możliwości, by nagle zakończyć współpracę bez wcześniejszego poinformowania pracownika. Jeśli chodzi o estymacje, funkcjonuje to u nas podobnie - jeśli podczas realizacji projektu wystąpią komplikacje, które nie zostały przewidziane na pierwszym etapie planowania, oczywiście jest szansa na doliczenie odpowiedniej ilości czasu na ich rozwiązanie. Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

@pracownik

Dziękujemy za komentarz. W przypadku przeniesienia praw autorskich z partnera lub pracownika na Spyrosoft, kwestia ta jest ustalana na etapie podpisania umowy, w której wyszczególniony jest zapis o przeniesieniu autorskich praw majątkowych w chwili wykonania prac będących przedmiotem usługi. Nie można zatem powiedzieć, że pozostają one przy pracowniku/partnerze, gdyż bez konieczności składania dodatkowych oświadczeń woli, automatycznie przechodzą na Spyrosoft, a dalej przenoszone są na klientów. Jest to standardowy zapis, który widnieje na umowach w branży IT. Jeśli chodzi o pracę ponad wymiar godzin staramy się, aby każda z takich sytuacji była wcześniej ustalana z Project Managerem. Po wcześniejszym zaakceptowaniu planowanych nadgodzin, są one doliczane do puli urlopowej lub wypłacany jest ekwiwalent - wybór leży po stronie pracownika. Bardzo zależy nam na dobry relacjach z naszymi byłymi pracownikami. Jeśli masz uwagi do zaistniałej sytuacji, chcielibyśmy móc ją wyjaśnić. Prosimy o kontakt w tej sprawie z naszym działem Human Capital – hc@spyro-soft.com.

tester
@Spyrosoft S.A.

Myślę, że warto zaktualizować powyższy wpis o fakt, że nie oferujecie już płatnych urlopów

Nowy wpis

@tester

Nasze umowy B2B są konstruowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, jednak w miarę możliwości staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i potencjalnych pracowników.

Pracownik bia Nowy wpis
@tester

Jaki ma cel pisanie takich opinii (nie są to fakty) ?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Spyrosoft S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

@Pytanie

Dziękujemy za pytanie! W związku z tym, że w Spyrosoft mamy możliwość wyboru umowy (UoP lub B2B) – czas wypłaty wynagrodzenia jest różny dla każdej z nich. Jeśli więc chodzi o umowę o pracę – wypłata następuje do 5. dnia roboczego każdego miesiąca. Natomiast przy umowie B2B wypłata następuje do 14 dni od wystawienia FV przez pracownika. Natomiast jeżeli usługi zostaną wykonane i zaakceptowane przez Spyrosoft wcześniej, to wypłata wynagrodzenia następuje również do 5. dnia roboczego – czyli tak jak przy umowie o pracę.

Przemek
Kandydat

Chciałbym się zapytać czy jest szansa odbycia u Państwa praktyk studenckich/stażu jako Front End Developer w trakcie roku akademickiego (od października)?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spyrosoft S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Customer Support wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Kandydat

Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydata. Dla mnie była to zmarnowana godzina na rozmowę kwalifikacyjną. Zero informacji i feedbacku, nawet po dodatkowym przypomnieniu z mojej strony.

dx
@Kandydat

co masz na myśli przez nieprofesjonalne podejście? Sam zaczynam proces rekrutacji do nich i na co mam się wyczulić? tylko brak feedbacku?

dx
@Kandydat

właśnie ruszam z procesem rekrutacji do SpryoSoft - co masz na myśli, że nieprofesjonalne podejście? Na co mam się wyczulić? Czy tylko brak feedbacku?

@Kandydat

Dzień dobry, bardzo nam przykro za zaistniałą sytuację i przepraszamy. Nie powinna się ona wydarzyć, tym bardziej, że zarówno w codziennej pracy, jak i w podejściu do naszych kandydatów do pracy bardzo cenimy sobie transparentność i otwartą komunikację. Chcielibyśmy poznać szczegóły zdarzenia i wyjaśnić je jak najszybciej, dlatego zapraszam Pana do kontaktu z Aleksandrą Surmińską – specjalistką ds. rekrutacji – asu@spyro-soft.com

K
@Spyrosoft S.A.

Po 2 tygodniach od rozmowy pisałem i do rekruterki i do managera z którym miałem rozmowę. Jeżeli te osoby nie były w stanie mi odpisać, kontynuacja jakiejkolwiek komunikacji z Państwem to jest dla mnie stratą czasu.

@K

Ponownie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Bardzo dbamy o nasze relacje z kandydatami o pracę, a naszym celem jest pozostawanie w ciągłym kontakcie i bieżącym informowaniu o wszystkich etapach rekrutacji. Właśnie w związku z tym, po pierwsze – chcielibyśmy wyjaśnić, to co się stało, tak, aby nie powtórzyć tego błędu w przyszłości, ale przede wszystkim porozmawiać z Panem o Pana rekrutacji i wyjaśnić całą tę sytuację. W związku z tym ponownie zapraszam Pana do kontaktu z nasza rekruterką Olą Surmińską (asu@spyro-soft.com) lub napisania na adres: rekrutacja@spyro-soft.com

Zainteresowana
Kandydat

Hej! Widziałam, że rekrutujecie na stanowisko specjalisty ds. controllingu finansowego. Czy praca jest całkowicie zdalna? Czy poziom angielskiego B2 wystarczy?

@Zainteresowana

Dzień dobry! Praca na stanowisku specjalisty ds. controllingu - do momentu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej - będzie zdalna, natomiast później preferowana będzie dla nas współpraca hybrydowa (czyli częsciowo zdalnie i częściowo z biura). Kandydat musi znać język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację na tematy finansowe i biznesowe z anglojęzycznymi klientami wewnętrznymi. Rekrutację na to stanowisko prowadzi Agata. Jesli ma Pani więcej pytań, prosimy o kontakt bezpośrednio z nią - aor@spyro-soft.com

Mami12

Ja jestem bardzo zadowolona z przebiegu rekrutacji! Zarówno rekruterka w 1 etapie , a w 2 etapie menagerka bardzo profesjonalnie podeszły do całego procesu. Rzeczowe pytania i jasne odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Mam porównanie, bo w tym samym czasie brałam udział w rekrutacji do innych firm (też z IT) i w tej firmie po prostu czułam,że oprócz umiejętności interesuje ich też człowiek:) Jak ktoś się waha to polecam spróbować! Firma bardzo się rozwija i dużo rekrutuje. Ja dostałam pracę z czego bardzo się cieszę . Wiadomo początki trudne jak w kazdej pracy ,ale atmosfera panująca w Spyrosoft jest bardzo fajna ,więc chyba warto!

@JS dev
Kandydat

@Spyrosoft S.A. jak wygląda sytuacja w krakowie ? jakich projektów sie spodziewać? (jakie technologie?) czy ktoś wie jak wygląda praca dla klientów z USA - godziny pracy szczególnie mnie integruje

@@JS dev

Cześć, dziękujemy za pytanie. W Krakowie, tak jak w pozostałych lokalizacjach, działamy w projektach zgodnych z naszym portfolio usług. Znajdziesz więc tam zespoły pracujące nad rozwiązaniami dla sektorów Geospatial, Employee Experience czy Automotive, bazujące na różnorodnych technologiach. Obecnie, w skład naszych zespołów wchodzą m.in. eksperci od Front-Endu: Angular i React, rozwiązań Cloudowych: Azure oraz AWS, Pythona czy aplikacji mobilnych: iOS i Android. W przypadku współpracy z klientami spoza UE, godziny pracy ustalane są indywidualnie tak, aby były dopasowane zarówno do potrzeb klienta, jak i zespołu. Zazwyczaj zespoły realizują zadań w swoich core business hours, kooperując bezpośrednio w trakcie okna czasowego, w którym zarówno strefa europejska, jak i amerykańska są dostępne. Sporadycznie może jednak zdarzyć się potrzeba uczestniczenia w spotkaniu poza core business hours, np. w godzinach popołudniowych. Będziesz wiedział o takiej sytuacji z wyprzedzeniem, by móc się odpowiednio przygotować i zorganizować.

java
@Spyrosoft S.A.

widziałem ze rekrutujecie też programistów java do krakowa, czy to związane z branza finasowoa ?

@java

Do naszego krakowskiego biura szukamy ekspertów Java do 5 różnych projektów, jednak żaden z nich nie dotyczy branży finansowej. Są to między innymi projekty dotyczące obszaru retail, cyber security czy geolokalizacji. Jeśli chciałbyś poznać szczegóły projektów, zachęcamy Cię do kontaktu z naszym działem rekrutacji: rekrutacja@spyro-soft.com

Kris1983
Kandydat

czy firma rozwija jakiś własny produkt czy bardziej swiadczy tylko usługi body leasing?

@Kris1983

Cześć, dziękujemy za pytanie. Jesteśmy firmą inżynieryjną, która świadczy usługi programistyczne dla klientów z całego świata. Pomimo, że nie jesteśmy firmą produktową, mamy na swoim koncie pracę nad komponentami oraz produktami, które niebawem ujrzą światło dzienne. Na co dzień w Spyrosoft zajmujemy się prowadzeniem projektów end-to-end dla naszych klientów z branż m.in. automotive, finansowej czy geospatial, pracując lokalnie w naszych biurach w Polsce, Zagrzebiu i Londynie.

Czy w Spyrosoft S.A. są szkolenia zewnętrzne?

@Pytanie

Cześć, dzięki za pytanie. W Spyrosoft każdy ma do swojej dyspozycji budżet szkoleniowy, którego wysokość jest zależna od poziomu seniority. Jest to narzędzie, które specjalista może wykorzystać, by podążać ścieżką rozwoju zawodowego, zdefiniowaną wspólnie ze swoim Line Managerem. Nasi specjaliści przez cały rok biorą udział w szkoleniach, kursach lub wydarzeniach branżowych, podnosząc swoje kwalifikacje w wybranej dziedzinie zarówno poza firmą, jak i w trakcie wydarzeń wewnętrznych, do których zaliczamy Knowledge Sharing Space, gdzie każdy może podzielić się swoją wiedzą na wybrany temat, Community of Interest – dedykowanej dla osób, które chcą rozwijać się w kierunku Artificial Intelligence czy Machine Learning oraz SpyroTalks – otwartych meetupów dostępnych również dla osób spoza firmy.

@Spyrosoft S.A.

Pragnę sprostować to, co napisał Spyrosoft. Każdy ma taki budżet - ale został on zamrożony z powodu epidemii i nie wiadomo kiedy wróci. O tym już nie napisaliście zainteresowanej osobie.

@pracownik

Cześć, jednym z kroków, które zostały podjęte podczas pandemii, było zamrożenie budżetów szkoleniowych. Taka decyzja pozwoliła nam utrzymać stabilną sytuację w firmie w trakcie kryzysu. Nie wspomnieliśmy już o tym, ponieważ obecny rok dobiega końca, a od stycznia każdy z pracowników będzie mógł na powrót korzystać z budżetu na wymienionych powyżej warunkach. Tą informacją podzieliliśmy się z naszymi pracownikami na ostatnim spotkaniu z cyklu Monthly Catch-Up.

Michał
Kandydat

Chwalicie się dobrowolnościa w wyborze sprzętu. Czy ta dowolność to wybór pomiędzy dwoma laptopami, czy coś więcej?

@Michał

Dziękujemy za komentarz. Na każdym etapie współpracy staramy się zaangażować naszych pracowników tak, by mogli współtworzyć swoją przestrzeń zawodową. Takie indywidualne podejście ma odzwierciedlenie również w naszej polityce wyboru sprzętu. Każda z nowoprzybyłych osób ma możliwość wboru nie tylko laptopa, ale też wszystkich dodatkowych sprzętów, których będzie używać Każdy wie najlepiej jaka mysz, podkładka czy słuchawki najbardziej im odpowiadają. Oczywiście, zakup sprzętu odbywa się w ramach określonego wcześniej budżetu oraz po wprowadzeniu sugestii ze strony projektu. Po wybraniu wszystkich elementów, zestaw podsyłany jest do naszej dzielnej ekipy supportowej, która zajmuje się zamówieniem i odpowiednim zasetupowaniem komputera. Gotowy do pracy sprzęt czeka na biurku nowego pracownika, a teraz - w dobie pandemii - wysyłany jest bezpośrednio do domu.

Zirytowany

Firma prowadzi rekrutacje do projektów, których jeszcze nie ma, i o czym nie mówi w procesie rekrutacji. Robi to tylko po to aby pokazać kontrahentowi, że ma zasoby do realizacji projektów (w rzeczywistości ich nie ma - wykorzystuje cv kandydatów jako swoich pracowników). Efekt jest taki, że człowiek się stara i poświęca czas, który okazuje się zmarnowany. Potrafią zadawać zadania rekrutacyjne, które w rzeczywistości są ich problemami produkcyjnymi. Etyka managementu pozostawia wiele do życzenia. Unikać firmy jak ognia!

Edyta
@Zirytowany

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam. Firma prowadzi rekrutacje, chociaż nie potrzebuje pracowników? To dosyć specyficzne. Rozumiem, że byłeś na rozmowie w SpyroSoft i nie zostałeś przyjęty do pracy. A dostałeś jakąś wiadomość zwrotną?

@Zirytowany

Dziękujemy za komentarz. Zarówno w naszych rekrutacjach, jak i samej organizacji, stawiamy na transparentność i wzajemny szacunek, niezmiernie nam więc przykro, że nastąpił ewidentny błąd komunikacyjny i poczucie zmarnowanego czasu, nie było to naszą intencją. Kandydatów przedstawiamy naszym partnerom biznesowym jako potencjalnie zainteresowane współpracą osoby, jeśli więc wspomniany management sprawił, że odniósł Pan odmienne wrażenie - prosimy o kontakt pod adresem rekrutacja@spyro-soft.com, chcielibyśmy wyjaśnić sytuację i potencjalnie zapobiec jej w przyszłości. Natomiast jeśli mowa o zadaniach rekrutacyjnych - są one oparte o faktyczne problemy i możliwe do zaistnienia sytuacje właśnie po to, by badać praktyczne umiejętności, a nie jedynie teoretyczną stronę zagadnień powiązanych z daną sytuacją projektową/technologiczną.

AntyfanSoftwareHouse
@Edyta

To nie jest nic nadzwyczajnego w SoftwareHouse. Utrzymywanie w gotowości pracowników kosztuje, a SH startując w przetargach muszą wykazać, że posiadają ludzi o odpowiednich kompetancjach np. przedstawiając cv. Problem w tym, że wiele firm startując do przetargu przedstawia cv kandydatów, a nie swoich pracowników. Stąd często rekrutacja nagle się urywa, gdy okazuje się, że projekt dostała inna firma, a kandydaci otrzymują absurdalny feedback lub wcale go nie otrzymują. Większość SoftwareHouse tak robi, natomiast Spyro ma wyjątkowo nieudolny team HR, który nie umie zapewnić odpowiedniego candidate experience, przez co potem muszą pisać sztuczne opinie na forach.

@AntyfanSoftwareHouse

Bardzo dziękujemy za komentarz. Wszystkie nasze opinie pojawiające się na forum są jedynie odpowiedziami na komentarze użytkowników. Staramy się, by zawsze były merytoryczne. Na naszym profilu nie znajdzie Pan wątku, który został zapoczątkowany przez nas, w celu promowania naszej agendy. Tak jak wspominaliśmy wyżej: nasz dział rekrutacji przedstawia kandydatów naszym partnerom biznesowym, jako osoby potencjalnie spełniające wymagania projektu pod względem technicznym. Dużą rolę odgrywają również umiejętności miękkie oraz charakter kandydata – chcemy mieć pewność, że będzie pasować do zespołu dla obustronnego komfortu współpracy. Bardzo nam zależy, by zapewniać najwyższy poziom usług, dlatego też jeśli zaistniała sytuacja nie była w Pana ocenie w porządku, prosimy o kontakt pod adresem rekrutacja@spyro-soft.com, każdy feedback jest dla nas niezmiernie cenny.

@Spyrosoft S.A.

Czy przy rekrutacji informujecie kandydatów, że ich cv będzie przedstawiane partnerom biznesowym, jako cv osób potencjalnie spełniających wymagania projektu pod względem technicznym? Czy kandydacie wiedzą, że aplikują do projektu, który może dostać inna firma? Czy informujecie klientów, że przedstawiane im cv należą do osób, których nie zatrudniacie/z którymi nie macie podpisanych umów o współpracy?

Czy można liczyć w SpyroSoft S.A. na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

Jasne! :) Zaczynając u nas pracę, możesz wybrać pomiędzy dwoma dostawcami usług medycznych. Dodatkowo masz do wyboru kilka pakietów, które powinny odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych benefitach, to zapraszamy na naszą stronę https://spyro-soft.com/pl/kariera/.

Kuba
@Spyrosoft S.A.

Proszę się nie udzielać na naszym forum. To jest forum gdzie wymieniamy się opiniami o firmie

@Kuba

Dzień dobry, Kubo. :) Szczerze zachęcamy wszystkich do dzielenia się opiniami na profilu naszej firmy. Każdy feedback jest dla nas wartościowy oraz pomaga nam udoskonalać obszary, które są dla nas bardzo ważne. Dlatego zawsze staramy się, by każda osoba, która szuka o nas informacji - tak jak w przypadku powyższego pytania - nie została bez odpowiedzi. Niezależnie, czy jest to opinia czy pytanie. Ponadto naszym celem jest, by odpowiedzi były merytoryczne, spójne i autentyczne, bo tego właśnie oczekują kandydaci. Wierzymy, że nasza odpowiedź spełnia te trzy cele. Niemniej jednak, jeśli o czymś zapomnieliśmy, a ktoś chciałby coś dodać, to z pewnością nie zabraknie mu miejsca na dodatkowy komentarz pod naszym wpisem. :)

zadowolony

Szybko sprawnie i przyjemnie, Dziekuje Pani Karolinie za profesjonalny proces rekrutacyjny oraz zaangażowanie na kazdym etapie. Tym razem się nie udało ale napewno wrócę. Firma wydaje się być solidna.

@zadowolony

Dziękujemy za opinię! Trzymamy za Ciebie kciuki! :)

rozczarowanie

Ja chcę podzielić się rekrutacją w Krakowie. Rozmowa z kierownikiem oddziału przebiegła bardzo profesjonalnie, ale co stało się na rozmowie technicznej wywołało u mnie taki szok, że w sumie dopiero teraz czuję, że mogę o tym mówić bez większych emocji. Na dzień dobry padł komentarz, że w firmie, w której obecnie pracuję "jest taki kolega X i Y. Generalnie bardzo mili faceci, ale poziom ich wiedzy zostawię dla siebie" - powiedziane takim tonem, że wiadomo było, o jaki "poziom wiedzy" chodzi. Na odchodne stwierdzenie, że "dziś jeden kandydat przede mną był lepszy". Myślę, że takie komentarze są nieprofesjonalne. Parę dni później kolega kolegi, który mnie tam polecał, sprzedał mi opinię, którą techniczny rekruter o mnie powiedział. Czy mi się wydaje, czy została tutaj złamana tajemnica rekrutacji? Nie mówiąc już o naruszeniu moich dóbr osobistych ORAZ RODO. Podsumowując, nie polecam, takie zachowania nie powinny były się wydarzyć. Jeśli chce się być profesjonalną firmą to trzeba zadbać, żeby jej pracownicy również tacy byli. Umiejętności techniczne można mieć, ale wypadałoby też odznaczać się wysoką kulturą osobistą.

@rozczarowanie

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Ma Pan absolutną rację - takie komentarze są nieprofesjonalne, a zachowania nie powinny mieć miejsca. Zaadresowaliśmy już ten problem w naszym krakowskim zespole i mamy ogromną nadzieję, że był to incydentalny przypadek, który nie położy się cieniem na świetną na co dzień pracę naszych specjalistów. Gdyby zechciał Pan porozmawiać z nami o szczegółach, zapraszamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@spyro-soft.com. Raz jeszcze najmocniej przepraszamy i mamy nadzieję, że będziemy mieli w przyszłości szansę, by zmienić Pańską opinie.

Marta

Od samego początku kontakt i rekrutacja przebiegła bardzo profesjonalnie. Pani Paulina pokazała nowego wymiaru (wysoki!!) rekrutacji a na rozmowie na miejscu w Krk poznałam nowych bardzo wartościowych ludzi. Udzielenie szczegółowych informacji na temat pozycji, kontakt mailowy, telefoniczny, info zwrotne po spotkaniu rekrutacyjnym w takim terminie jak było to zapowiedziane- wszystko bez zastrzeżeń, a wręcz bardzo skrupulatnie wykonane. W trakcie rozmowy z Site Managerem oraz Manager Administracji dało się odczuć, że firmie bardzo zależy na pracownikach. Na prawdę tworzą ją ludzie a nie jedynie osoby wykonujące tylko swoje obowiązki. Z pewnością warto udać się na miejsce i przekonać się osobiście, że to firma godna polecenia.

@Marta

Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! :)

Justyna

Super firma, ambitni ludzie, fantastyczna atmosfera, można się wiele nauczyć od ludzi z wielkim doświadczeniem, pozdrawiam zespół z którym miałam przyjemność pracować :)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie SpyroSoft S.A.?

Szczerze
@Pytanie

Jeśli nie wiesz jakich pytań możesz się spodziewać w swojej tematyce to nadajesz się na zmywak

Nieszczerze
@Pytanie

Napisz o jakie stanowisko ci chodzi, to będzie prościej ci odpowiedzieć.

Filip

@szczerze chodziło chyba bardziej o to, czy może jakieś pytania mogą zaskoczyć.

emc2

Ja moge polecic. Swietni ludzie, duze zaangazowanie. Firma zorientowana na pracownika, dajaca mu duzo do powiedzenia. To nie jakie tam miedzynarodowe korpo zarzadzane prze kosmite z innego kraju, ktory nie czuje tematu i uprawia polityke. Mnie sie ta firma podoba, bo mam utalentowanych kolegow i swietne projekty. Oby tak dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Spyrosoft S.A. - Wrocław

Spyrosoft S.A.