2 Dodaj opinię
2 103 109 5 1

Opinie o Dr. Max Sp. z o.o.

anonymous

Rozmowa w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pytania konkretne. Bardzo szybka odpowiedź zwrotna.

Jan

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie. Słyszałem, że mają dobrą opinię jako pracodawca.

Ania
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Maxie. W zawodzie jestem od 10 lat i mam 3 firmy za sobą. W żadnej nie miałam szans zdobycia takiej wiedzy i tak dużego wsparcia od Przełożonego .Tu wreszcie się licza ze mną jak z człowiekiem, wszystko jest do załatwienia jeśli tylko mam odpowiednie argumenty. Oczywiście są cele, ale gdzie ich nie ma :) .Kierowniczka Regionu -fajna babka ,choć mocno zapracowana ;) ale stara się jak może .Zresztą mocno artykułuje ,ze dla niej najważniejsze jest stworzyć Zespół i aby ludziom dobrze się pracowało. Polecam (bo jak to ktoś mówił ,i tak się spotkamy w Maxie)

Tak1Nie3

kas.jer@onet.pl Nowy wpis
Nazwa działu: Dział Handlowy - Centrala

Zamówiem u Was 10 paczek podpasek teneslim mini/po 20 szt./kiedy chciałem zapłacić okazało się,że w zestawie banków do wpłaty brak jednego z najwększych banków w Polsce "Santander".Czy ktoś u Was oszalał?.Pozdrawiam Jerzy Kasyna.

Olgs
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Dajcie podwyżki bo na żarcie nie starcza a wszystko drożeje. Jeszcze trochę i technika w tej firmie dogoni najniższa krajowa!!! Tak dbacie o swoich pracowników. Żadnych regulacji i żadnych podwyżek nic!!!!!! Regionalny mają to gdzieś ciągle nie ma budżetu od 6 lat zero to jest normalne!!!

Tak17Nie
Nowy wpis

@Olgs

na wysokość wynagrodzenia składa się wiele czynników. Zachęcamy do rozmowy z przełożonym i złożenia podania o podwyżkę. Pozdrawiam, Marcin

Kaja Nowy wpis
@Dr. Max Sp. z o.o.

Od 7 lat słyszę ten sam temat i ta sama spiewke...Nie Ma Budżetu...a jak pytam Kiedy Będzie...narazie nie ma i tak od 7 lat...!!! GRATULACJE DLA PRACODOWCY za dbanie o pracowników

TakNie

Czy Dr. Max Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nowy wpis

@Pytanie

dziękujemy za to pytanie. Dr.Max oferuje współpracę zarówno na podstawie umowy o pracę, jak i umów cywilno-prawnych. Przy każdej ofercie pracy staramy się umieszczać informację dotyczącą typu umowy proponowanej na danym stanowisku. Jeżeli w ofercie pracy, która Cię interesuje, nie znalazłaś/eś takiej informacji zachęcamy do kontaktu pod adresem praca@drmax.pl ze wskazaniem oferty, która Cię interesuje. Pozdrawiam, Marcin

monia

Omijajcie tę sieciówkę dużym łukiem. Kupujący bo drożyzna na Maxa, chcący tam pracować bo nędzne zarobki, wymagania na Maxa, nie szanowanie pracownika-generalnie kołchoz.

@monia

zarówno wymagania, jak i wynagrodzenie są uzależnione od wielu czynników, takich jak staż, stanowisko, zakres obowiązków, zakres odpowiedzialności itd. Dlatego należy na nie patrzeć bardzo indywidualnie, a nie globalnie. Jeżeli natomiast miałaś styczność z brakiem szacunku w pracy, prosimy o zgłoszenie tego za pomocą oficjalnych ścieżek komunikacji z firmą, co pozwoli nam na zbadanie sytuacji. Pozdrawiam, Marcin

Aktualność
W poniedziałek 23.09.2019 zorganizowaliśmy w Centrali Dzień bez Samochodu!
Prawie 25% pracowników wzięło udział w akcji! Wszyscy uczestnicy otrzymali eko-upominek.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w Akcji!

Pozdrawiamy,
Dr.Max
Bart. 4 lata pracy w centrali

W centrali na stołkach w większości mało kompetentna i jeszcze mniej pracowita kadra. To demotywuje resztę zespołu. szkoda, z tego względu, że na stanowiskach niższych zdarzają się tam ludzie z większa wiedza niż kierownicy. Zamiast wykorzystania ich umiejętności są traktowani poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zarządzanie zespołem leży. potencjał takich ludzi się marnuje, odchodzą albo tracą chęci do pracy gdy widzą jak wyglada tutaj podejście do pracownika. Chcesz awansować? Nie ma czegoś takiego jak „ścieżka kariery”, zapytaj na rozmowie a usłyszysz puste obietnice. W pojedynczych przypadkach liczy się odrobina sprytu i kontakty towarzyskie (tzw. „lizusostwo”)z tymi co trzeba a nie to co potrafisz. Bierny ale wierny w tym przypadku. Ciepła posadka dla kilku kierowników działu gwarantowana. Czasem jakieś spotkanie na szczycie i tyle, czas słodki płynie na prywacie.Robotę odwalają pracownicy niższego szczebla, na których kierownicy odreagowują własne frustracje i nakładają coraz więcej pracy, to nie znaczy, że otrzymasz większa wypłatę, o nie. Nie ma żadnego systemu zarządzania, innowacji, skutecznych systemów motywacyjnych, oceny pracownika/dyrektora, uporządkowanych podstawowych procesów. Tylko coraz wyższe progi do zrealizowania bez jakiegokolwiek wsparcia. Wolna amerykanka pod katem zarządzania firma. Na tle innych firm, w których pracowałem to jakaś kpina! Cieszę się, że odszedłem w porę.Praca dla osób bez ambicji i chęci rozwoju chyba, że mówimy o nabijaniu sakwy gdy już kolega cię awansuje ale to dotyczy statystycznie pojedynczych przypadków gdzie ten awans jest w ogóle możliwy,dobra dla kombinatorów z nadmuchanym ego za to z brakami merytorycznymi,tacy maja sie tam dobrze.Nie wróżę sukcesów w takim modelu „pracy”. Jeden wielki chaos! Wiem, że teraz jest nowy zarząd. Ciekawie czy weźmie się ojcom dyrektorom za skore bo w większości nie są przyzwyczajeni do pracy a jedynie do jej „symulacji” i pohukiwania na owieczki.

Tak31Nie2

@Bart. 4 lata pracy w centrali

@Bart, na wstępnie chcemy Ci podziękować za podzielenie się opinią. Jest ona dla nas bardzo cenna. Obecna polityka firmy kładzie nacisk na tworzenie przyjaznego środowiska do rozwoju (i awansu) w firmie. Dlatego jeżeli pojawia się wakat, to w pierwszej kolejności poszukujemy kandydatów wśród obecnych pracowników w ramach rekrutacji wewnętrznej. Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o kulturę w pracy i wzajemny szacunek. Zależy nam również, aby jakiekolwiek uwagi w tym zakresie kierować bezpośrednio do naszego Działu HR (możesz odwiedzić nas osobiście w centrali lub skontaktować się z nami mailowo pisząc na adres opiniepracownikow@drmax.pl). Pozdrawiam, Marcin

Tak7Nie17
Ktossss
@Dr. Max Sp. z o.o.

Rekrutacja wewnętrzna? To chyba jakiś żart...jeśli już jest to tylko przykrywka..i tak na stanowiska liderów awansują osoby, które są "ulubieńcami", czytaj donosicielami do obecnych przełożonych. Niestety na takie stanowiska awansują osoby, które sobie na nich nie radzą, ale przecież kasa jest najważniejsza tak jak to wszyscy mówią. Podsumowując nie dziwię sie, że ludzie się coraz częściej zwalniają, dobrze że ja już dawno to zrobiłam i uwolniłam z tego "przyjaznego srodowiska"..

Tak7Nie3
Adasia
@Dr. Max Sp. z o.o.

Suche teksty ale musi być poprawnie bo przecież firma ma oficjalne konto na go work a tak na serio to doceniajcie bardziej zwykłych szeregowych pracowników bo firma się rozlazi

Tak7Nie2
@Dr. Max Sp. z o.o.

Marcin Kogo ty chcesz w (usunięte przez administratora) robić??????

Maxiowa
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Pracuje tam polecam wszystkim którzy chcą się rozwijać i lubią pracować a nie szwedac się po aptece bez celu. Cele są realne co za tym idzie premie też. Nikt mnie nie zmusza do wciskania. Wynagrodzenie bardzo dobre adekwatne do obowiązków. Pracowałam w aptece prywatnej Nie polecam wolę korpo maxa. A swoją drogą ciekawe gdzie te częste zmiany regio i w biurze jak cały czas pracuje z tymi samymi ludźmi...

Tak4Nie8
Daria
@Maxiowa

Nikt Cię nie zmusza????Nie opowiadaj bajek wejdź na Iske i patrz na swoje wyniki poniżej oczekiwań firmy zobaczymy czy nie wylądujesz na dywaniki z mowami typu taka jest polityka firmy itp itd

Tak16Nie
karolina
@Maxiowa

widze że firma sama o sobie pisze pozytywne opinie bo żadnych nie ma...

Tak11Nie

Antymaxiowa
@Maxiowa

Widzę, że komentatorka @Maxiowa lubi perwersje Level Max. Bez dalszego komentarza.

@Maxiowa

Co ty (usunięte przez administratora) Prezes ci kazał napisać te bzdety

Justyna
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Wniosek jest taki ze w 2023 technika farmacji dogoni najniższa krajowa. Tego bym się nie spodziewała niestety...

Tak1Nie2
iuuu
@Justyna

dlaczego ?

Karolcia
@iuuu

Czy jedziesz mopem na PKP czy wykladasz towar w Tesco czy doradzasz pacjentom w sprawie leczenia i wydajemy leki a nie cukierki...dostaniemy tyle samo przelewem zalosne...

ttt
@Karolcia

czyli najnizasz krajowa ok 1600 zl na reke ?

Xxx
@Justyna

Lidl daje 3600 brutto zgadnijcie ile Max ????

Janusz
@Xxx

Wolałbym nie zgadywać tylko uzyskać konkretną informację. Mógłbyś mi w tym pomóc? Domyślam się, że wysokość pensji nie jest dużo wyższa niż podana przez Ciebie stawka 3600 zł brutto.

Iiiii
@Janusz

3000 brutto dla technika...

TakNie1
aaa
@Iiiii

3 tys to 2200 na reke to nie jest żle bo w zwyklej aptece ma sie 2 tys max na podkarpaciu

bb
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Dla mnie jedynym plusem pracy w tej firemce wbrew pozorom jest sprzedaż marki własnej. Pomyślcie jakie to wygodne. Tak jak lekarz ma w swoim "repertuarze" parę leków, które nie zastanawiając się wali każdemu, tak samo ja nie muszę myśleć /bo mi się nie chce za psie pieniądze/ jaki lek wybrać z wielu z danej grupy tylko od razu daję ten który muszę. Jakie to wygodne. Innych pozytywów nie widzę

Tak2Nie4
aaa
@bb

ile sie tam zarabia na reke chodzi mi o technika po stazu

Jaro
@bb

Rozbawiłas mnie na maxa...marka własna Dr Maxa hahahaha...

Karolcia
@aaa

Jak najmniej nie wiesz

Jasiek
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Marzę o dniu w którym dział HR stworzy ankietę satysfakcji pracownika. Nie wiem czy doczekam takiego dnia? Chciałbym się podzielić swoj opinia o firmie.

Tak18Nie

@Jasiek

Dzień dobry Jasiek, jeżeli jesteś naszym pracownikiem i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy, to zapraszamy do kontaktu z działem HR. Korzystając z okazji, pragniemy poinformować, że dla pracowników Aptek oraz Centrali udostępniana jest anonimowa ankieta tzw. exit interview, którą wypełnia się w związku z zakończeniem pracy w firmie. Zależnie od możliwości, ankieta jest przeprowadzana osobiście/telefonicznie przez pracownika HR lub w formie elektronicznej ankiety. Pozdrawiam, Marcin

Monika

Ogólnie bardzo słabo. Pieniądze bez szału.

Tak13Nie1
Iwona
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Ogólnie bardzo słabo. Duże oczekiwania, zero podwyżek żadnych regulacji plac. System premiowy raczej żeby był jako forma szczucia pracowników i często zmieniany w trakcie kwartału albo ustawiany wg. uznania. Duże cisnienie na markę własną a pacjenci często jej nie chcą. System płacowy na zlecenia mega slaby, cały czas znajdują jeleni na zlecenia śle jest coraz trudniej???? Ogólnie nie polecam. Jak macie inna opcje skorzystajcie. Gemini i Ziko płaci lepiej. Ja odeszłam i narazie nie żałuję.

Tak25Nie4
ada
Nazwa działu: Marketing

A ja z innej beczki.Chciałam zapytać jako klentka czy wg. Was takie zachowanie farmaceutki jest normalne. Przychodze sobie do apteki Dr. Maks z regóły nie chodzę do niej bo jest drożej niż w aptece opodal ale że nie mieli tam tego co chciałam poszłam do maxa.Farmaceutka wydała lek zakupiłam go, a po dermokosmetyki polecone przez dermatologa miałam przyjść w czwartek ze względu na cęnę w czawartek promojca,zapisała moje nazwizko i odłożyła żel do mycia tważy i krem.Przychodzę w czwartek inna farmaceutka przy ladzie mówi że mi nie wyda tego bo ja kompletnie nie wiem o co mi chodzi tzn.chciała wiedzieć nazwę tego ustrojstwa mówię że odłożone już jest na moje nazwisko i że to żel do twarzy i krem do twarzy a ona na to że mają tyle miejsc gdzie odłaożone są jakieś rzeczy że nie da rady muszę znać nazwę.W kółko powtarzała że ja kompletnie nie wiem o co mi chodzi.Rzecz dotyczy Torunia.Czy Wy macie takie standardy żeby wydać dermokosmetyk odłożony wcześniej muszę znać jego nazwę?

Tak1Nie18
Jola
Nazwa działu: Marketing
@ada

Jak się przychodzi coś odebrać do apteki to wypadałoby wiedzieć po co się przychodzi i znać nazwę hehe

Tak25Nie
Ksiegowy
Nazwa działu: Dział Finansowy - Centrala

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam w księgowości w centrali firmy. W ogłoszeniu piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu, na rozmowie nie chcą powiedzieć, jaka stawka jest oferowana na tym stanowisku. Dowiadujemy się tego dopiero po otrzymaniu decyzji o zatrudnieniu i ... tu wielkie rozczarowanie, bo stawka atrakcyjna wcale nie jest, ale obiecują atrakcyjne podwyżki po okresie próbnym... Po rozpoczęciu pracy ktoś na szybko pokazuje ci, co masz robić, ale jak dochodzi co do czego, jak potrzebujesz pomocy, nikt nie ma czasu, lider działu wiecznie w kuchni i też średnio pomocny. Samodzielni księgowi oraz inne działy traktują cię jak sekretarkę i mają wieczne fochy, jeżeli zwrócisz się z pytaniem, jak zrobić powierzone przez nich zadania. A sami niedawno byli na tym samym stanowisku, co Ty, tylko obrośli w piórka... Łatwo się dostac, bo wymagania nie są wysokie, ale jeżeli chcesz się czegoś nauczyc - szukaj pracy dalej.

Tak25Nie
Robert

W ogloszeniach chwala sie pakietami Multi Sport ,Lux med cuda na kiju a prawda jest taka ze samemu trzeba sobie za nie zaplacic hahhaha ale kusza

Tak8Nie3
farma123
Nazwa działu: Produkcja
@Robert

hmmm, a to ciekawe, bo ja tam pracuje i oni mi to współfinansują. Ściągane mam to z wypłaty. A Ty tak nie masz ?

Tak3Nie3
Robert
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Witam! w tej sieci istnieje tzw. tajemniczy klient ktory sprawdza jak obslugujesz klienta , jestem bylym pracownikiem i caly czas kazdego klienta podejrzewalem o bycie.Rozmawialem z pracownikami tej sieci i z nieformalnych informacji wynika ze jak nie zdasz kontroli to Cie zwalniaja cala prawda o tej sieci . Mnie wyrzucili z dnia na dzien bez podania przyczyny

Tak4Nie3
Pawel
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Nikomu nie proponuje pracy w tej firmie zwalniaja pracownika każdego ktory nie wyrabia marki wlasnej

Tak6Nie
Pawel
@Pawel

W aptekach Dr Max liczy się tylko marka własna . Pracownik jest tylko wykresem do trzaskania kasy a jak nie wyrabiasz to cie zwalniaja i przyjmuja następnego pracownika dlatego cały czas wiszą ogłoszenia na internecie .wierutna bzdura ze firma się rozwija

Tak10Nie
Tomek
@Pawel

Dr max rotacja pracowników w tej sieci jakiej świat nie widział. Pracownik jest wyrzucony z dnia na dzień bez podania przyczyny i nie dlatego że coś przeskrobal. Jaka jest tego polityka technik pracuje w aptece a na necie wisi ogłoszenie bo o pieniądze chodzi marki wlasnej nie wyrobił kontraktów

On
Nazwa działu: Handlowy
@Pawel

Ja też nie proponuję umowy z nimi podpisywać trzymają pracownika na siłę

Alicja

@zmeczony, Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy jesteś pewien,że takie sytuacje miały miejsce w tym miejscu? Musisz wiedzeć, ze na forum dostępnym publicznie należy zamieszczać wyłącznie opinie zgodne z prawdą. Jakie plusy wynikały z pracy w tym miejscu? Jakie benefity? @ja, czy pracujesz tam nadal? Na jakim stanowisku? Podziel się swoimi spostrzeżeniami.

anonymus
@Alicja

Tak to jest dokładna definicja tego co sie dzieje w tej firmie.

Tak5Nie
Monika
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

We Wrocławiu Silesia bardzo mocno podgryza Maxa oj tak. Sporo ludzi odchodzi z tej sieci bo szału nie ma na wynagrodzeniu a oczekiwania ogromne. Rozmowa rekrutacyjna ok. Panie bardzo miłe czego to firma nie ma itp i itd. Do wszystkich nowych pracowników!!! Realia w tej firmie są bardzo ciężkie w kolejności. Marka własna, Kontrakty, Mylan. Socjal beznadziejny, system premiowy bardzo slaby czasem zmieniany nawet w trakcie kwartału, żadnych podwyżek i regulacji plac nic od 8 lat!!! Ciągle brak budżetu. Ja odeszłam z tej sieci uważam ze przestali być konkurencyjni na rynku. Oczekiwania nieadekwatne do zarobkow. Nie polecam

Tak29Nie
Kaja
@Monika

Zgadzam się z opinią pensje zatrzymały się na cenach z 2013/2014 za snych podwyżek jeszcze trochę panie z kasy biedronki i lidla będą zarabiał więcej od nas technikow. Nie zanosi się aby to się zmieniło jeśli macie inna opcje to rozważcie

Tak17Nie
Agnieszka
@Kaja

Chciałabym jeszcze dopytać, jak wygląda możliwość nauki i poszerzania kwalifikacji zawodowych w tej firmie. Czy firma organizuje dla pracowników szkolenia? Wiele osób składa CV do danej firmy w celu zdobycia cennego doświadczenia, dzięki któremu zwiększy swoją atrakcyjność na rynku pracy. Na pewno takie osoby będą ciekawe, czy będą miały na to szanse, jeśli zatrudnią się w Dr. Max.

Tomek
@Kaja

Jaka odpowiedzialność ma technik farmacji a jaka sprzedawca w Lidlu a zarabia dużo więcej to jest chore

Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Witam. Mam propozycję pracy na kierownika, w miejscowości i w okolicach,gdzie farmaceutów jak na lekarstwo.Ale po tym co tu preczytałam, mocno się waham. Duża apteka. Czy ktoś ma doświadczenie na tym stanowisku w maxie. I mógłby się podzielić.

Tak4Nie1

kiero
@Katarzynka

Powiem krótko-UCIEKAJ. Zostaniesz sama z problemem kadrowym. Kadra wyższa myśli że złapała Pana Boga za nogi bo pracuje w korporacji. Brak kompetencji i kultury. W tej kolejności. Ja właśnie uciekłam. Pozdrawiam

@kiero

Dziękuję za informację.Podam moj priv,gdyby Pani zechciala mi napisac cos więcej. Nie ukrywam,ze mi zalezy na tym przed podjeciem tej decyzji. aptekakatarzynka@wp.pl

Niezadowolona
Nazwa działu: Dział Finansowy - Centrala

Nie polecam pracy w centrali w firmie Dr.Max Sp. z o. o. Dział księgowości to jeden wielki bałagan. Zmiany zakresu obowiązków z dnia na dzień. Brak szacunku do pracownika. Brak jakichkolwiek szkoleń. Ciągłe dokładanie obowiązków. Podwyżki, które tak naprawdę nie są żadnymi podwyżkami, a to tylko ułamek tego co można spotkać w tej firmie. Odradzam rekrutowanie się do tej firmy. Strata czasu.

Tak45Nie

byłypracownik
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Centrala
@Niezadowolona

Racja. Ta firma to jeden wielki żart. Oczywiście mówię o centrali we Wrocławiu. Średnia wieku pracowników tej firmy to 20 r.ż. i takie osoby są na stanowiskach kierowniczych. Ludzie są niesympatyczni. Prymitywni. (usunięte przez administratora)Wiedzę ma ale zamiast skupić się na pracy to skupia sie na obgadywaniu ludzi. Klimat jaki panuje w tej firmie można streścić w historii z życia wziętej, a mianowicie.... Wchodzisz do kuchni i mówisz CZEŚĆ. Nie łódź się, że ktoś Ci odpowie. Działy wewnętrzne firmy nienawidzą się miedzy soba. Klimat jest okropny. Pieniądze niskie. (usunięte przez administratora)nie zarabia nawet 2000 pln netto. Firmę niszczą Ci młodzi "kierownicy", którzy poza pokazem mody (która ma najładniejsza kiecke) i wymalowaniem twarzy nie prezentują sobą nic.

Tak56Nie
Maria technik
@Niezadowolona

Ciesz się ze masz cokolwiek, jakąkolwiek podwyżkę!!!! Ja jako technik farmacji pracuje w tej sieci od 8 lat i żadnej podwyżki!!! Ciągle słyszę brak budżetu, może później itp itd. Czy ceny życia od 8 lat się zmniejszyły? Czy ceny leków potaniały? A w tej firmie nic...zero podwyżek. Niedługo uciekam z Maxa wiec wiecie co za ulga i z 2300 netto będę miała 2700, dla mnie to dużo. Dla każdego nowego pracownika...przemyślicie czy warto tutaj pracować. Ja już wiem, że nie było warto siedzieć tutaj 8 lat

Katarzynka

Ktoś coś ludzie odezwijcie się proszę.

Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Nie polecam . Non stop ogłoszenia. O czymś to świadczy.

@Prawda

Np. o tym, że firma może się rozwijać?

TakNie2

@Prawda

Raczej nie o tym. Non stop te same ogłoszenia wystawiane przez parę lat na pewno nie świadczą o tym, że firma się rozwija a raczej o tym, że jest tam non stop rotacja pracowników czyli coś złego się dzieje.

Tak11Nie
@Prawda

Czemu odgapiasz ode mnie nick i wpisujesz taki sam jak mój?! Coś nie tak z tobą? Wymyśl swój zamiast podszywać się pod czyiś

Tak4Nie

Agnieszka

Na stronie internetowej Dr. Max znalazłam informację, że firma prowadzi obecnie rekrutację we Wrocławiu. Poszukiwane są osoby na poniższe stanowiska: Technik farmaceutyczny, Technik farmaceutyczny stażysta, Magister farmacji. Szczegóły poszczególnych ofert są dostępne pod linkiem: http://drmax.pl/kariera?state=&city=78&stanowisko=&szukaj=Szukaj Czy ktoś z Was planuje spróbować swoich sił? Jeżeli odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, dajcie znać jak przebiegła. Będzie to cenna podpowiedź dla przyszłych aplikantów.

Tak4Nie

PostTraumaticMaxDisorder
@Agnieszka

Magistrów to szukają do co drugiej apteki, bo obstawy fachowej brakuje

Tak6Nie

KM
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Do opinii "zmęczony" dodam, że jest b duży nacisk na markę własną i przykasówkę (sprzedaż aspiryny lub pseudoefedryny na akord!!!) A np.rzucanie rzeczami po aptece przez kierownika regionalnego lub brak odpowiedzi na bardziej niewygodne zapytania (podwyżka, premia, wrzuty) jest normalne? Albo prywatne zamówienia regionalnego do apteki. Tylko nie ma nawet komu się poskarżyć bo rączka rączkę myje.

Tak12Nie1

Slonko
@KM

A co ci przeszkadza prywatne zamówienie do apteki???

TakNie2
Karola
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Jeśli chcecie aby w Waszych aptekach pracowali kompletnie sfrustrowani pracownicy, którzy nie czują się zmotywowani do pracy a przychodzą aby "odwalic" swoje i do domu i dostać przelew to gratuluję Wam zarządzania siecią, robivie to genialnie. W ogłoszeniach chwalicie się czego nie macie a pewniakiem jest Luxmed, Multisport, szkolenia na Isce. System premiowy jest po to aby czarować pracownikow bo nawet go zmieniacie w trakcie twania kwartalu, nie ma rozwoju, nie ma podwyżek są tylko ogromne oczekiwania.

Tak47Nie
grosik9
@Karola

Do tego beznadziejny KR który nigdy nic nie pomoże. Premia widmo, nawet jak apteka zrobi plany to teoretyczna kwota przyznanej premii ulega zmniejszeniu.

Tak9Nie

Zniesmaczona klientka

W zduńskiej woli wkauflandze jest apteka dr .max jest tam niemiła obsługa wiecznie są niezadowoleni nie potrafią z klientem rozmawiać zwłaszcza jedyny pan tam pracujący co do którego odnoszę wrażenie jest nie zadowolony a nawet bardzo zły że musi obsłużyć klienta to jest bardzo widoczne w zachowaniu i w rozmowie z klientem .Nie ukrywam że czułam się położona jego podejściem do mnie ,więcej tam nie pójdę i chyba wiele ludzi

Tak11Nie1

andrea
@Zniesmaczona klientka

To forum jest chyba dla pracowników, a nie znudzonych życiek księżniczek, które myślą, że wszyscy będą wokół nich skakać jak pieski...

Tak8Nie

Alicja

@poirytowana, widzę że odradzasz pracę w Dr. Max i masz niemiłe doświadczenia związane z tą firmą. Może jednak znajdą się też jakieś pozytywy? Jaka panowała atmosfera w zespole, czy w razie kłopotów można było dogadać się z kierownictwem? Jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Każdy taki szczery wpis jest niezwykle cenny, warto dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Tak3Nie1

poirytowana
@Alicja

pozytywy- elastyczny grafik pracy pozwalający na podjęcie drugiej pracy ... zarobki są marne, więc pracowałam po 60h tygodniowo

Tak15Nie

W11
@Alicja

Pracują dobrze oczekujesz dobrego wynagrodzenia, a nie zbędnych rozmówek o niczym. Chyba priorytety i instytucje się pani pomieszało ????

Techniczka M.
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Drogi zarzadzie odpuszczamy sobie markę własną, kontrakty, substancje generyczna i Mylana!!! Kantujecie na maxa na premii i robicie ja uznaniowa. To My zrobimy tak samo ze sprzedażą wg. naszego uznania.

Tak43Nie
JOHNY

Pracownicy hr robią wrażenie jakby kiedyś rekrutowali do pgr-u taką mają mentalność i klimat.

Tak24Nie

Zostaw opinię o Dr. Max Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie