Apteka Dr. Max

Wrocław

Opinie o Apteka Dr. Max

NIEPROFESJONALNA REKRUTACJA - SZKODA CZASU

Rekrutacja to jakaś kpina. Najpierw firma zewnętrzna wydzwania co chwilę - to asystentka rekrutera- to starszy rekruter itp., wszyscy Cię przepytują... Potem omawiają się na rozmowę na Skype, do której nie dochodzi bo maja problemy techniczne... Potem zapraszają Cię do Wrocławia na rozmowę z panią od HR. Jechałam ok.300 km w jedną stronę na godz. 10 rano ( rekrutacja na Kierownika Regionalnego). Byłam punktualnie ale pani od HR się spóźniła... czekałam ok 30 min... ale OK, jestem wyrozumiała. Rozmowa z panią i inną dyrektor regionu właściwie o tym samym co z firmą zewnętrzną przez tel. ( jakby nie mogli się wymienić informacjami...) Rozmowa około. 15-20 minut i znów powrót 300 km... Najbardziej denerwuje mnie jednak to, że brak jest jakiejkolwiek odpowiedzi , choćby tej negatywnej z krótkim uzasadnieniem. Firma jakby nagle zapadła się pod ziemię. Bardzo źle to wygląda i w sumie świadczy o tym jak traktują pracownika.

Polecam

Moja najlepsza praca!!! Co prawda, byłem wynajętym "zewnętrznym" pracownikiem, który w tej firmie spędzał dwa dni w tygodniu ale kierownicy firmy są super. Cały kolektyw jest bardzo miły i w firmie panuje dobra atmosfera. Bardzo dobrze wspominam tą prace .

on

dlaczego co 3 miesiące pojawia się ogłoszenie do działu kadr?

Agnieszka
@on 30.11.2016, 20:50
dlaczego co 3 miesiące pojawia się ogłoszenie do działu kadr?

Witam, Ciągle potrzebują do "szefowa" kadr jest pracoholiczką i tego wymaga od innych, Pracowałam tam więc wiem o czym mówię, ludzi idą na zwolnienia lekarskie od psychologa i psychiatry i siedzą jak najdłuzej na depresje a potem idą do innej firmy bo to kołchoz.

ania
użytkownik zarejestrowany

myślę że on i jednakl zapewnia ci stabilne zatrudnienie jak okażesz się dobrym fachowcem. poza tym, na tle innych aptek, których teraz jest aż za dużo, oni sprytnie zagrali umieszczając się w centrach handlowych i przy przychodniach, ruch godny szachisty

Czy ktoś jest zorientowany, dlaczego ta firma mniej więcej co 3 miesiące poszukuje pracownika ds. kadr i płac? Jak dla mnie to dość dziwne.

Zostaw opinię o Apteka Dr. Max - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Dr. Max