Gdynia

Opinie o Apteka Dyżurna sp. z o.o.

Misek

Bardzo fajna firma, dobrze się tu pracuje. Z tego co wiem to otwieraja kolejne apteki czyli jest dobrze!!!

pracodawca

Firma nasza nie prowadzi ani nie prowadziła placówek w województwie zachodniopomorskim. Apteka w Stargardzie Szczecińskim musi należeć do innej firmy.

Karolina
@Apteka Dyżurna 21.07.2017 14:14

Zależy mi na kontakcie do wlascicielki aptek.Z góry b.dziękuję farmaceutka

@Karolina 03.11.2017 15:38
Zależy mi na kontakcie do wlascicielki aptek.Z góry b.dziękuję farmaceutka

Główny kontakt mailowy do siedziby firmy: apteka@aptekadyzurna.pl. Kontakt mailowy w sprawie rekrutacji: praca@aptekadyzurna.pl

Klientka

Apteka w starogardzie ma dobre ceny tylko ciężko czasami uzyskać odpowiedź na pytanie. Najgorzej jest w soboty. Bo jest tylko jeden farmaceuta i jak udziela mi radość to przerywa bo jest sama i musi podejść do innego chorego. Taka duża sieć a nie macie farmaceutów do pracy? Ale w tygodniu jest dobrze,mnie przekonują ceny.

Lola

Cudowna właścicielka i kierownik do rany przyłóż w Fordonie. Super atmosfera i zarobki

pracodawca

Zmieniła się siedziba spółki: Plac Kaszubski 17/205 - 81-350 Gdynia. Numer kontaktowy do działu kadr i księgowości: 58 661 16 49.

@Apteka Dyżurna sp. z o.o. 05.09.2017 14:33

Witam, w dalszym ciągu czekam na odpowiedz w którym miejscu w Gdański otwierają Państwo nowy oddział, do którego będzie przeprowadzany nabór pracowników

Karol

Apteka na Placu Kaszubskim tania na maxa a jeszcze sie taki nie narodził co by każdemu... tanio - chyba że ktos lubi przepłacać; dobre zaopatrzenie, profesjonalny personel, niektóre dziewczyny bardzo miłe i ładne.

Pozdrawiam

Dlaczego Apteka Dyżurna nie odpowiada na maile? Zostało wysłanych wiele zapytań i próśb, a odpowiedzi "0".

Ben65

Najlepsze apteki w Trójmieście. Od lat kupuję tam leki na cuykrzycę i nadciśnienie. Jak czegoś nie można znaleźć w innych aptekach w Dyżurnej zawsze jest ostatnia deska ratunku. Ceny zdecydowanie niższe niż w innych aptekach. Tylko te kolejki :( Wolę chodzić na Abrahama (wieczorem mniej ludzi) niż stać kilkanaście minut na Placu Kaszubskim. Bardzo miły, fachowy personel, zwłaszcza Pani magister blondynka w okularach. Z wyrazami szacunku. Stały klient.

Kierowca

No faktycznie sensacja. Ja ostatnio stałem na stacji benzynowej koło północy na autostradzie pół godziny aż raport kasowy podrukują. Taki obowiązek podatkowy.

Andrzej

Nie jest prawdą, że apteka na APTEKA DYŻURNA, Gdynia, Plac Kaszubski 8 czynna jest przez 24h. Byłem wczoraj w tej aptece o godz. 23:40. Był przede mną jeden Klient. Za mną nikogo. O 23:45 przyszła na mnie kolej. Niestety Pani Farmaceutka poinformowała mnie, że muszę poczekać do po północy ponieważ musi "zrobić kasę". Po pierwsze szkoda, że nie poinformowała mnie, widząc, że stoję w dwu osobowej kolejce, że już w dniu dzisiejszym mnie nie obsłuży a po drugie uważam, że Właściciel Apteki Dyżurnej nie powinien się reklamować, że Apteka Dyżurna otwarta jest przez 24h. Nic nie stoi na przeszkodzie wywiesić w widocznym miejscu informację, że od godz. 23:45 do "po północy" Apteka jest zamknięta. Taka informacja "nie boli", unika się niepotrzebnego stania w kolejce i wówczas jest to też rzetelna informacja. Ina sprawa, ze wówczas nie można się reklamować, że Apteka czynna jest 24h.

obiektywny
@Andrzej 23.08.2017 11:38

wie Pani że za takie opinie ktoś może zostać wyrzucony z pracy ? proszę następnym razem się zatanowić czy gra jest warta Pani 15 min czekania ?

pracodawca

W sprawach rekrutacyjnych i pracowniczych aptek franczyzowych pod znakiem A.D. np. Bydgoszcz prosimy o kontakt z firmami prowadzącymi te apteki. Apteka Dyżurna sp. z o.o. planuje po wakacjach rekrutację na stanowisko magistra i technika farmacji do pracy w Gdyni i w nowej aptece w Gdańsku. Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@aptekadyzurna.pl

M.A.
@aga 17.08.2017 11:06
Chciałam zapytać ta nowa apteka w Gdańsku w jakiej lokalizacji będzie ? Z góry dziękuję za odpowiedz

anna
@M.A. 18.08.2017 07:15
Słyszałam, że na Zaspie . Wysłałam CV. Koleżanka zatrudniła się w całodobowej we Wrzeszczu niedawno i generalnie zachwala....

Faktycznie to może być Zaspa. Przejezdzałam dziś i mają już meble zamontowane więc pewnie o nich mowa

Barbara

Jestem długoletnią klientką apteki na Kołobrzeskiej w ośrodku zdrowia, jeszcze jak działała pod starą nazwą. Cenie ja sobie za profesjonalną obslugę i dobre zaopatrzenie (ostatnio jakby gorzej, ale podobno od września ruszają pełną parą). Bardzo fajnie, ze Dyżurna sie tu otworzyła, nie trzeba chodzić do Reala, a to dla mnie i moich sąsiadek ( także pań w stosownym wieku ) bardzo ważne, aby było blisko. Nie raz zdarzyło się tak, że brakowało leku i pani po pracy przyniosła go do domu ! co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach, taka bezinteresowność. Apteka jest lubiana przez ludzi na osiedlu,co potwierdza sie w rozmowach ze znajomymi. Polecam. Barbara

Admin

W związku ze zmianami w Prawie Farmaceutycznym firma zawiesiła przyjmowanie nowych wniosków o współpracę na zasadzie franczyzy.

Biuro

Apteka w Piszu to apteka franczyzowa zarządzana przez inną firmę. W sprawach rekrutacji i spraw pracowniczych tej firmy należy kontaktować się z biurem tamtej firmy.

koleżanka
@Biuro 10.08.2017 17:22

to trzeba było pinformowac personel apteki i zmienic umowy bo dotychczas wszystko jest na wariackich papierach (usunięte przez administratora)

Ela75

Raz gorzej, raz lepiej ale normalna apteka. Wszystkie plotki o sprzedaży sieci na szczęście okazały się plotkami, nic się nie zmieniło. Polecam.

Ania
@Ela75 09.08.2017 23:29

Dobrze że nie sprzedali aptek. Zaczęłoby się wciskanie wacików, promocji, suplementów dziwnego pochodzenia. Już raz uciekałam z apteki w której musiałyśmy witać każdego pacjenta słowami "witamy w najtańszej aptece w mieście" a koordynator potrącał za brak tych słów z premii. Nie chciałabym tego raz jeszcze przechodzić. Polecam.

adam

warunki pracy tragiczne, ciągły stres i nerwówka.

młoda magistra :)

Dobre apteki. Ceny i zaopatrzenie chyba najlepsze w Gdyni. Na początku przytłacza to trochę zwłaszcza osobę po studiach świeżo ale na pewno można nabrać dużego doświadczenia pracując tutaj. Dużo recept. Nie zmusza nikt do nieetycznych praktyk, podmieniania leków, sprzedaży konkretnych preparatów. Pensje średnia gdańska. zdarzały się parę miesięcy temu opóźnienia 1-2 dniowe z wypłatą, za lipiec było już ok. Zgadzam się że z przedmówcami, praca dla chcących pracować, lubiących dorobić na dyżurach i chcących rozwinąć swoją wiedzę i doświadczenie

Znak

Ale temat bez sensu. Jak czytam na stronie jasno jest napisane że część aptek jest własnych spółki a część aptek franczyzowych które prowadzą inne firmy a korzystają z tego samego znaku firmowego. W DOZie też tak jest przecież. A tą apteka w przychodni Kołobrzeska 46 przecież od zawsze inna firma prowadziła i nadal prowadzi.

@Znak 05.08.2017 17:14

Może to różni właściciele prowadzą, ale jeśli działają pod szyldem Dyżurnej to w takich aptekach też powinno być super zaopatrzenie, a nie same resztki. Ceny też powinny być podobne we wszystkich oddziałach. Wszystko to wpływa na opinie prawdziwych Dyżurnych pani Marzeny

Ja5

Czemu na stronie w zakładce nasze apteki jest koło 80 a okazuje się że tylko parę? (usunięte przez administratora)

pracodawca

Apteka w Gdańsku przy ulicy Kołobrzeskiej 46 w przychodni nie jest prowadzona przez naszą firmę. Apteka tamta korzysta tylko z naszego znaku firmowego.

@Apteka Dyżurna sp. z o.o. 03.08.2017 09:08

Szkoda, liczyłam na prace bliżej domu, trudno, może postaram się do Auchana. Tylko jeśli oni "nie są nasi" to czemu mamy ich w wykazie na firmowej stronie internetowej ?

olusia
@Apteka Dyżurna sp. z o.o. 03.08.2017 09:08

Szanowni Państwo z apteki Dyżurnej - piszecie powyżej, że apteka na Kołobrzeskiej 46 nie jest Państwa apteka - to dlaczego na Państwa stronie internetowej widnieje informacje w zakładce "Nasze Apteki", że ta apteka jednak należy do Państwa? więc jak to jest w rzeczywistości?

aga

Gdańsk. Wypłaty ok,(usunięte przez administratora)Myślę że od września wszystko ruszy. Wciąż nie mogę otrzymać info czy apteka na Kołobrzeskiej 46 to nasza sieć czy tylko mają taki sam ( podobny) szyld. Chce się tam przenieść jednak od pani tam pracującej nie mogę wyciągnąć żadnych info. Proszę szefostwo o odpowiedz

Zamość

Troszkę się ostatnio opóźniają z wypłatą,ale generalnie jest dobrze.Apteki są ok,dobre ceny,duży asortyment, a chwilowe problemy może mieć każdy.Pracowałyśmy w różnych aptekach i nigdzie nie ma kolorowo. Pozdrowienia z Zamościa.

Mgr A.K
@Zamość 01.08.2017 18:52

Czy istnieje możliwość zatrudnienia jako mgr. farmacji po stażu w aptece na Hrubieszowskiej. Jakie jest wynagrodzenie i warunki umowy

Apteka Zamość
@Mgr A.K 12.08.2017 11:40

Apteka w Zamościu / Hrubieszowska nie poszukuje obecnie pracowników i nie prowadzi procesu rekrutacyjnego. Bezpośredni kontakt z apteką pod adresem e-mailowym zamosc.hrubieszowska@aptekadyzurna.pl

M66

Pracuję od niedawna. Dostałam normalna umowę dla technika, nie jakaś śmieciówka. Wynagrodzenie dobre wszystko na papierze. Wszystko nadzoruje kierownik.

Mery
@M66 30.07.2017 17:46

Podobne wrażenia jak u ciebie. Przeniosłam się z dr/maxa. Różnica bardzo duża, nie muszę wciskać na siłę husteczek i produktów marki własnej, nie ma takiej presji sprzedażowej jak w mojej poprzedniej pracy. Nie odczuwam że pracuje się w aptece sieciowej. Pensja wyższa niż w dr/maxie. Nie ma premii, w dr/maxie była premia wirtualna i tak naprawdę nieosiągalna. Psychicznie tutaj odpoczywam.

Wierny klient

Najlepsza apteka w Gdyni. Kupujemy leki całą rodziną od wielu lat. Niskie ceny i najlepsze zaopatrzenie. Jak jakiegoś leku nie mozna znaleźć tutaj zawsze mozna liczyć że będzie. Miła obsługa. Duże kolejki, najlepiej przychodzić późno wieczorem.

pracodawca

Osoby zainteresowane pracą w trójmiejskich aptekach proszone są przesyłanie aplikacji na adres mailowy praca@aptekadyzurna.pl. Skontaktujemy się. Wszelkie zastrzeżenia dotyczące pracy w aptekach spółki proszę kierować na adres: apteka@aptekadyzurna.pl

Marta

@mgr farm - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Jak wygląda kwestia grafików? Czy są dopuszczalne elastyczne godziny pracy?

@Marta 27.07.2017 09:32

Zależy gdzie chcesz pracować. W różnych aptekach jest różnie (grafiki, pensje), a elastyczny czas pracy można też chyba dograć indywidualnie. Myślę że musisz skontaktować się z szefostwem. Najlepiej napisz na e-mail: praca@aptekadyzurna.pl lub zadzwoń. -

@Marta 27.07.2017 09:32

Pensje zależą od indywidualnych ustaleń przy zatrudnieniu. Praca w trybie 7h, jedna sobota obowiązkowa (7h). Grafik elastyczny ale moim zdaniem sprawiedliwy, można zgłaszać swoje potrzeby, na przykład dany dzień tygodnia popołudnie albo rano jeśli masz dodatkowe zajecia albo wizytę u lekarza. Polecam (usunięte przez administratora)

mgr farm

Dużym atutem aptek Dyżurnych jest to, że nikt nie zmusza do polecania produktów tzw. marki własnej czy słabej jakości suplementów byle tylko apteka zarobiła. Nie ma wyrabiania planów miesięcznych, jak to często zdarza się w konkurencyjnych sieciach. Magister czy technik mają pełną dowolność co polecają pacjentom. Nie ma przymusu sprzedaży przykasowej, właścicielka sama jest mgr farmacji więc bardzo dobrze rozumie specyfikę tej pracy. W przypadku recepty na trudno dostępny lek kierownictwo staje na głowie żeby pacjent go otrzymał. Opinia dotyczy apteki w Gdyni.

AM

Pracuję od kilku lat. Czasem lepiej, czasem trochę gorzej ale nie zmieniłabym tej pracy na inną podobnie jak wiele innych osób które ze mną pracują od wielu lat. Mimo że praca ciężka bo apteka jest chyba najbardziej obleganą aptekę w trójmieście.

Refleksyjna

W życiu nie jest tak, że wszystko jest albo białe albo czarne. Pragnę tu przytoczyć zachowanie Właścicielki w stosunku do jednej z naszych koleżanek. P. Ewa zachorowała na raka z kiepskimi rokowaniami, a była osobą samotną. Kiedy Pani M. dowiedziała się o jej ciężkiej sytuacji opłaciła jej opiekunkę, kupiła łóżko rehabilitacyjne, odwiedziła w szpitalu (przywiozła słodycze dla personelu), zamówiła mszę w jej intencji, a kiedy zmarła kupiła jej pomnik.

kleo66

Pracuje od wielu lat. Dobre warunki finansowe dla technika (czasem rzeczywiście 1-2 dniowe opóźnienia); zajmuję się ekspedycją i obsługą pacjenta a nie jak w mojej poprzedniej pracy gdzie musiałam tez rozpakowywać kartony i sprzątać cała aptekę. Mamy pomoce. Przynajmniej u nas w Grudziądzu. Z szefostwem nie widujemy się. Całością zarządza kierowniczka. Mogę polecić

Anna
@kleo66 22.07.2017 20:18

Jaka jest pensja technika kleo66 ? Czy wynagrodzenie jest podzielone na zasadnicze i premię?

kleo66
@Anna 15.08.2017 11:39

Całe wynagrodzenie jest w umowie.Co miesiąc takie samo. Nie jest uzależnione od uzyskanej sprzedaży przez pracownika (premia). O stawkach nie piszę bo wiem że są pewne różnice między aptekami i miejscowościami. To dogadujesz już indywidualnie.

ala1974

Najlepsze wynagrodzenia na Placu Kaszubskim ale najwięcej pracy.

Smutna
@ala1974 22.07.2017 14:46
Najlepsze wynagrodzenia na Placu Kaszubskim ale najwięcej pracy.

DT
@Smutna 23.07.2017 13:04
A ja uważam że pensja powinna być taka sama we wszystkich aptekach. Nie można wyróżniać jednej apteki....

Wybacz, ale jeśli podczas pracy obsługuję ok. 150 pacjentów to jest to chyba różnica niż w aptece gdzie masz 50-80 osób na zmianie. Uważasz że wynagrodzenie powinno być takie samo?

Mela

Sieciowa apteka choć inaczej niż np w drzemax i cosmedice - bez zmuszania do wciskania pacjentom husteczek i własnych produktów. Wynagrodzenie technika porównywalne jak w innych aptekach w Trojmiescie ale podwyżek dawno nie było . Prezesa nigdy nie widziałam a pracuję trzy lata. Dużo pracy /bduzo pacjentów ale i tak lepiej niż w cosmedice, sprzedaje się tu głównie leki.

Salomon

Wspaniała sieć. Apteki bardzo dobrze zatowarowane. Poszanowanie praw pracowniczych na najwyższym poziomie. Bardzo miła, empatyczna właściciel z dużą kulturą osobistą. Ja niestety musiałem złożyć wypowiedzenie z przyczyn niezależnych ode mnie.

SALOMON

SIEĆ JEST SUPER. APTEKI DOSKONALE ZATOWAROWANE. WŁAŚCICIELKA MIŁA, EMPATYCZNA I BARDZO KULTURALNA. NIESTETY MUSIAŁEM SIĘ ZWOLNIĆ ZE WZGLĘDÓW NIEZALEŻNYCH ODE MNIE.

pracodawca

Uprasza się o zamieszczanie wpisów odnoszących się tylko do firmy Apteka Dyżurna sp. z o.o. i placówek przez nie prowadzonych. Wiele z wpisów które się pojawiają dotyczą innych placówek prowadzonych przez inne podmioty gospodarcze. Dlatego też przy formułowaniu opinii proszę o PODAWANIE KONKRETNEJ APTEKI (MIASTA) prowadzonej przez tą firmę (spis aptek w zakładce nasze apteki).

ciekawy magister
@Apteka Dyżurna 21.07.2017 14:21

czyli rozumiem że możemy rozmawiać tylko o tych aptekach: Gdynia ul. Plac Kaszubski 8 Gdynia ul. Władysława IV 37 Gdynia ul. Chwaszczyńska 21c Gdańsk ul. Kołobrzeska 46 (hipermarket Auchan) Elbląg - Robotnicza 81/83 (obok przychodni lekarskiej) Elbląg - Gwiezdna 23 Braniewo - Żeromskiego 14 (przychodnia lekarska) Grudziadz ul. Konarskiego 47 (hipermarket Auchan) Grudziadz ul. Mickiewicza 47 (przychodnia lekarska) Grudziadz ul. Chełmińska 57/1 Toruń ul. Kosynierów Kościuszkowskich 13 (przychodnia lekarska) Zamość ul. Sadowa 8A (CH HOPSTOP) Zamość ul. Hrubieszowska 9 (CH HOPSTOP) (usunięte przez administratora)

@ciekawy magister 21.07.2017 16:48

czemu tylko o tych ? Dla ścisłości Kołobrzeska 46 to NCM a Auchan to numer 32 ;)

Tech.M

Pracowałam w Aptece w Starogardzie Szczecinskim. Zwolniłam się. (usunięte przez administratora)

@Tech.M 21.07.2017 14:01

Informujemy, że firma NIE prowadzi placówek w województwie zachodniopomorskim. Nie posiadała ani nie posiada aptek w Stargardzie Szczecińskim. Wpis nie dotyczy naszej firmy

Salomon

Świetna sieć. Dobrze zatowarowane apteki. Przemiła, empartczna i bardzo kulturalna właściciel. Niestety z przyczyn niezależnych ode mnie musiałem złożyć wypowiedzenie. Polecam dla ludzi ceniących spokój i poszanowanie praw pracowniczych.

Mgr

Elbląg. Kierowniczka fajna. Widać że w firmie jakieś zmiany zachodzą chyba mówią że związane z nowym prawem farmaceutycznym.Zmienila się nazwa. Było trochę niepokoju i zamierzania kwietniu i maju głównie bo nikt nic nie wiedział co się dzieje. Uspokoiło się. Pensje jak na Elbląg przyzwoite zdarzają się spóźnienia.

Ktoś

Pracuję w aptece Gdyni od wielu lat. Praca niełatwa bo duzo pacjentów przynajmniej w naszej aptece- siada się tylko na przerwach. Tryb pracy 7 godzinny i jak to weźmie się pod uwage to pensja dobra jak dla technika. Dorobić można na nadgodzinach. Od jakiegoś czasu zdarzają się obsuwy w 1-2 dni w terminach płatności nadgodzin. Praca dobra dla osób które chcą więcej zarobić i niebojących się pracy. Raczej nie dla dziewczyn które wola przesiedzieć w aptece do 14 i bez znaczenia dla nich kilkaset złotych w lewo czy prawo.

pracodawca

Wobec fali hejtu, która została przypuszczona na firmę w ostatnich kilku dniach wpisy nie mające nic wspólnego z naszą firmą ani z rzeczywistością zostały zgłoszone do administratora. Część z nich można traktować jako zniesławienie, część jako działanie na szkodę spółki. Jeśli chcecie Państwo zostawić opinię o pracodawcy jako pracownicy lub zadać pytanie, proszę o podanie placówki której opinia ta dotyczy. Firma prowadzi placówki w kilku miejscowościach, ich spis jest umieszczony w zakładce nasze apteki. Pracodawca będzie mógł w ten sposób ustosunkować się do konkretnego wydarzenia, opinii.

@Głodny 20.07.2017 17:28
Sprawdźcie w KRS w internecie lub VIII wydział sądu rejonowego w Gdyni (usunięte przez administratora) zbyli udziały w spółka...

Jak już informowaliśmy. Spółka przechodzi przekształcenia. Nie została sprzedana i nie jest planowana w najbliższym czasie jej sprzedaż.

@Apteka Dyżurna 20.07.2017 17:03

Droga firmo, Jak ustosunkujecie sie w takim razie do kwestii (usunięte przez administratora) wynagrodzenia za nadgodziny?

Emila

Czy wy ludzie nie widzicie, że sami się nakręcacie? Domysły, co pisze szefowa, wyzwiska reszty w celu podburzenia i prowokowanie, że to ona pisała do niczego nie prowadzi. Nudzi wam się na tych internetach? Pamiętajcie o tym, że anonimowo każdy może napisać co chce.

@Emila 20.07.2017 11:14

Zgadzam sie. Skonczcie juz z tymi komentarzami.

Obserwator

Widzę, że niektórzy się rozkrecili bo myślą że są anonimowi. (usunięte przez administratora)

www78@onet.pl

Jezu.... mówisz poważnie? jest aż tak źle? co dalej?

Pinki

Ludzie, co Wy tu robicie ??? Ogarnijcie się!!! Poczekajcie, sytuacja sama się wyklaruje... Po co się tak każdy nakręca tutaj? Boże Kochany!!! Przecież każdy może tu napisać wszystko co zechce , ale nie wszystko musi być prawdą. I w dodatku każdy jest anonimowy i może podać się za kogo tylko chce.. Znam sytuacje firmy, wiem jak jest, jest zle, taki czas, nikogo nie bronię ale ...Przestańcie już..

Mózg
@Pinki 19.07.2017 18:42

Pinki dobrze mówisz !!! Twój przyjaciel ;)

Mgr

Czemu mnie to nie dziwi?

JA

Strzał w dziesiątkę;)Nic dodać nic ująć!!Oskarżanie nas że nic nie robimy jest nie na miejscu!!!!!robimy co się da żeby pozyskać pacjentów i nikt nie siedzi obrażony,każdy pacjent jest powitany uśmiechem,miło obsłużony,zawsze otrzyma dobrą radę.Bo tyle możemy!Mamy świetnie dobraną ekipę a dobra atmosfera w pracy to podstawa,złe emocje pacjent w mig wyczuje (usunięte przez administratora) tylko góry przenosić!Konkurencja ogromna mnóstwo aptek w około!!!!tu masz świetną ekipę tylko ukłon z pani strony przeciwnicy leżą na łopatkach:)

brrrrrrrrrrrrr

Fakt...może publiczne obnażanie sytuacji nie jest najlepszym wyjściem, ale wcale ludziom się nie dziwię. Inaczej wyglądałaby sytuacja, gdyby M choć raz porozmawiała z pracownikami czy chociaż z kierownikami i wyjaśniła sytuację. Myślę, że zwykła rozmowa wiele by dała. (usunięte przez administratora) A tak? Pracownicy nic nie wiedzą, kierownicy też, księgowość i kadry nic nie mogą. Plotki się piętrzą, niepokój narasta. Nie mamy jakiejś platformy, żeby porozumieć się między sobą, porównać sytuacji między aptekami. Dlatego wypisuje się wszystko tutaj i wyrzuca swoje frustracje.Szczerze, to właśnie stąd dowiedziałam się co się dzieje w firmie. Nie było by pisania tutaj jakby wszyscy to wiedzieli od M. I uważam, że właśnie te powyższe wpisy świadczą o tym, że firma ma wiernych pracowników. Zmęczonych, poirytowanych ale wiernych. Ci, którzy chcieli już dawno odeszli.

xxx
@brrrrrrrrrrrrr 15.07.2017 10:06

Piękny i bardzo mądry wpis;):)

Ma ktoś numer do kadr?

Xyz

Tym bardziej z uwagi na konkurencje te komentarze sa zbedne.

Xyz

Oj dajcie już spokoj, te komentarze nic nie zmienia. Nikomu wesolo nie jest, a ja pracowalam w wielu aptekach i wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.

Zostaw opinię o Apteka Dyżurna sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Dyżurna sp. z o.o.