Renata
Klient

Czy ktoś wie, dlaczego w ostatnim czasie zamykają kolejne salony w miastach?? Kupiłam tam meble i jestem przerażona, co z ewentualną gwarancją....??

Ja Nowy wpis
Kandydat
@Renata

(usunięte przez administratora) kila i mogiła a pan Jarosław nie miły i wogole brak mu kultury. Nie wiem za co mu płacą. Nie dość że sprzedają tandetne za grube pieniądze to jeszcze tacy pracownicy. Wstyd

Zofia Nowy wpis

Cześć, ogólnie warunki zatrudnienia, takie ,,techniczne" typu benefity i zarobki są ważne, ale ja bym chciała dowiedzieć się o tym, jak wygląda atmosfera w IWC. I czy pracodawca dba o to, żeby ludziom dobrze się pracowało i nie tylko. Są jakieś imprezy integracyjne? Powiedzcie proszę, jak to wygląda.

Marek Nowy wpis

Zapowiedzieli wam jakąś integracje ? :)

Maja

@IP a to tutaj co miesiąc można liczyć na premię, jak dobrze pójdzie sprzedaż?

Przemek Nowy wpis
@Maja

Premie??? HAAAHAAA zapomnij się aniesz premie. Więcej pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

K......
Klient

Zanim kupisz mebel sprawdź z czego są zrobione. Mieszanka (usunięte przez administratora)Z czymś możesz reklamować ale nie liczy na szybka reakcje

Ja

Robią meble dosłownie ze śmieci a cenią się jakby nie nie wiem co to było u zwykłego tapicerke zapłacę 50 procent mniej i będę mieć to samo albo lepiej. Na gwarancje trzeba czekać miesiącami. Nie polecam

Robert

@lalala czyli atmosfera jest rodzinna? bo to dla mnie najważniejsze

Od_tak
@Robert

Atmosfera jest bardzo rodzinna , oczywiście jeśli odpowiadają Ci rodziny patologiczne

Maria
@Od_tak

Myślę, że mogłeś darować już sobie ten sarkazm. Na to forum wchodzą osoby, które szukają raczej rzetelnych informacji o firmie IWC Home, więc wypadałoby im pomóc. A powiedz mi, jeśli możesz, jak Szefostwo traktuje tam pracowników?

Od_tak
@Maria

Bardzo źle i nie ma tu krzty sarkazmu. Począwszy od wypłaty, która jest żenująco niska, poprzez personalne wycieczki dotyczące Twoich umiejętności a na umowie zlecenie skończywszy. Pracownik to dla nich zło konieczne, od którego się wymaga nic nie dając w zamian. Oczekuje się od niego, że produkt niskiej jakości będzie sprzedawał po wygórowanych cenach. Jeśli tego nie robi może się spodziewać bardzo nieprzyjemnych a wręcz obraźliwych uwag pod swoim adresem. Osobiście dziwie się ludziom, którzy tam pracują, ale to już ich problem.

lalala

dla mnie sa super pracodawcami wymagania sa wynagradzane sa otwarci na ludzi czuje sie atmosfere rodzinna i nie zamienie tej pracy na nic innego

wyprana
@lalala

"Nie zamienie tej pracy na nic innego". Gratulacje, pralka ma nawet więcej programów na przyszłość. I pozazdrościć takiej rodziny. Dorośnij.

Krzyś
@lalala

ile można zarobić jako sprzedawca w firmie IWC HOME.Dostałem tam ofertę pracy.

Klarra

Pracuje w tej firmie kilka lat i jestem bardzo zadowolona. To o czym była mowa na rozmowie zostało dotrzymane. Atmosfera jest ok. Dobra praca dla ambitnych. Widzę, że Ci co tu narzekają to albo nie dostali tam pracy albo myślą że pieniądze z nieba lecą. Załóż swoją firmę to zobaczymy jakie będziesz miał wymagania od pracowników.

Mhm
@Klarra

„Załóż swoją firmę to zobaczymy jakie będziesz miał wymagania od pracowników„. Zupełnie, jakbym słyszała echo z przeszłości częstych, elokwentnych i niezwykle kulturalnych wypowiedzi pewnej miłej pani.

Klient moze

Nie polecam tej firmy iwc home rozmawiałem z wieloma osobami i muszą dawać na reklamację i oczekując długi czas tylko te osoby co chyba kiedyś pracowali robili robotę dobra bo dobrze chociaż były spakowane

IP

Czy firma oferuje miesięczną premię za sprzedaż? Jeśli tak, to czy rozliczane są one oficjalnie zgodnie z obowiązującym prawem?

Maria
@IP

Wiesz coś o jakichś rekrutacjach do IWC? Szukają teraz pracowników? Może też złożę CV.

Henry

Żeby wszyscy byli zadowoleni to muszą być wyniki więc nie narzekajcie tylko trzeba robić swoje i to dobrze!

Gwiazda medialna
@Henry

A najlepiej aby wszyscy pracowali za darmo i dali sobą pomiatać wielce szanownym właścicielom, a tak poważnie to nauczyliście się już instalować sprężyny w wypoczynkach czy nadal lecicie na najgorszej piance z Chin?

Sebastian

@bo_tutaj_jest_jak_jest, rozumiem, dziękuję za Twoją opinię i odpowiedź. Długo pracowałeś w IWC Home we Wrocławiu? Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w IWC Home we Wrocławiu? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Zachęcam do dodania swojej opinii na ten temat!

Arletta
@Sebastian

Zdecydowanie nie polecam pracy w IWC. Przez pół roku nie można doprosić się o umowę, składki do zus okazały się być dużo niższe niż zgodnie z wynagrodzeniem. Szefostwo jest miłe, kiedy jest sprzedaż. Jeśli nie ma (a każdy, kto kiedykolwiek procował w handlu wie, że zdarzają się i takie dni, lub słabsze miesiące) są niemili, straszą wymianą na kogoś lepszego, krzyczą. Pół roku zastraszania, stresu, walki, no i zarobki średnio. Mimo dość dobrych obrotów wypłata była dużo niższa od średniej krajowej. Dodatkowo sprzedają produkt bardzo marnej jakości - reklamacje ciągną się w nieskończoność. Na prawdę nie polecam.... Praca w Warszawie ok 3 lata temu.

Sebastian

@Klarra, a czy w IWC Home pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Czy praca jest ciężka i stresująca? @Koolavy, rozumiem, że byłeś związany z IWC Home. Długo pracowałeś w tej firmie?

bo_tutaj_jest_jak_jest
@Sebastian

...coś Klarra i nieliczni entuzjaści zamilkli, zatem pomogę zawstydzonym. Nie było mowy o benefitach socjalnych, o dofinansowaniach do kart sportowych, kart niesportowych czy jakichkolwiek innych kart. Z kart to co najwyżej możesz ułożyć pasjansa (usunięte przez administratora)Prywatna opieka medyczna pytasz hmm (tu wstaw zabawnego gifa). (usunięte przez administratora)

Sebastian

@Koolavy widzę, że nie masz najlepszej opinii o tej firmie, czy mógłbyś w kilku zdaniach rozwinąć swą wypowiedź? Na ten moment niewiele z tego wynika, pamiętajmy, by dodawać wpisy zgodne z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin , zawierające merytoryczną treść.

Blabla

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami o tej firmie.(usunięte przez administratora) brak jakiejkolwiek współpracy, (usunięte przez administratora)zero perspektyw. Nic dobrego Was w tej firmie nie spotka! Szkoda czasu. Nie polecam!

szwalnia
@Blabla

dla mnie sa super pracodawcami bardzo ich lubie i jest mi przykro czytajac te opinie wymagania sa ale sa wynagradzane i zawsze sa do ludzi bardzo otwarci i naprawde zalezy im na ludziach

Blabla
@szwalnia

Ciekawe jak długo pracujesz? Założę się że to poczatek. Czar szybko pryśnie.

JJJ

Niestety firma nie jest godna polecenia. Na początku wszystko ok. Wszyscy mili. Warunki przedstawiane dość korzystne. Niestety za obiecaną umowa trzeba się naczekac lub wymusić. A miła atmosfera bardzo szybko się psuje. (usunięte przez administratora) Wtedy mozna usłyszeć kilka słów od szefostwa którym bardzo daleko od bycia miłym.

Czy w IWC Home jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Agacia
@Administrator

Awans to może i będzie, jak złożysz w iwc wypowiedzenie i papiery do innej firmy. Wtedy można śmiało nazwać to awansem i pogratulować sobie.

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w IWC Home?

Albercik
@Administrator

na wszystko ;-) a tak poważnie to sama rozmowa kwalifikacyjna przebiega normalnie - im człowiek bardziej komunikatywny tym lepiej. mile widziane doświadczenie w branży. później trzeba sobie oczywiście przyswoić meble i materialy a potem się dzieje ;-)

Agacia
@Administrator

Tylko na to, by mogli ocenić, czy jesteś na tyle skutecznie wygadana(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o IWC Home - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

IWC Home
2.4/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Warszawska 28