IWC Meble

Wrocław

Opinie o IWC Meble

Od_tak

Firma dla ludzi, którzy lubią być poniżani, obrażani i traktowani jak najgorsze g.. Szanownym właścicielom jest zawsze mało i są wiecznie niezadowoleni, dzwonią po kilka razy dziennie z pytaniem czy już jest jakieś zamówienie a jeśli odpowiedź jest negatywna no to wiązanka epitetów gotowa. Bo oczywiście to jest zawsze wina sprzedawcy!! bo to nie prawda że produkt jest tragicznej jakości, jest niefunkcjonalny i można kupić dokładnie taki sam sam za dwa razy mniejsze pieniądze. To nie jest też efekt braku jakiegokolwiek marketingu czy ogromnych opóźnień w dostawie towaru. To absolutnie nie ma wpływu na efekty sprzedażowe - to tylko i wyłącznie wina sprzedawców tych " cholernych roszczeniowców" jak napisał Pan Tomasz właściciel firmy na tym forum. Przecież oni tylko siedzą i nic nie robią a jeszcze trzeba im płacić!! No skandal !! Powinni siedzieć za darmo i całować szanownych właścicieli po stopach za to mogą mieć zaszczyt pracować w tak fantastycznej firmie i tak fantastycznej (podobno rodzinnej )atmosferze. Dno i 2 metry mułu pod każdym względem. Żałuje, że kiedykolwiek byłem częścią tego żałosnego cyrku i przestrzegam a wręcz odradzam wszystkim którzy choćby myśleli aby wysłać tam swoje CV - nie róbcie tego!!

Zniesmaczona

Całkowicie się zgadzam ze wszystkim zamieszczonymi opiniami na temat" szefostwa "(dorobkiewiczowie) którym jest wiecznie mało i mało i najlepiej jakby pracownik pracował za darmo i bez umowy . Bardzo żałuję ,że poszłam pracować do tak dziadowskiej firmy i przestrzegam innych przed ta firmą. Na początku obiecują "złote góry "a pózniej jak przychodzi do rozliczenia to "płaczą"ze był słaby miesiąc i nie stać ich na premię gdyż mają kredyty.P.Tomasz wydawał się na początku miły ,ale to tylko pozory i do tego jeszcze jego wiecznie niezadowolona żona ze wszystkiego,która poniżała pracownika wielokrotnie przed klientem.Już nie wspomnę o paniach regionalnych ,wielkie gwiazdy które za wszelką cenę chcą pokazać szefostwu ,ze pracują a za plecami obgadują. Stanowczo odradzam i dobra rada ,wszystko musi być na papierze!!!!

Tica

mój staż pracy w firmie iwc może nie był powalająco długi ale bardzo bogaty we wrażenia. sama praca nie jest trudna, może kasa nie jest największa ale tragedii nie ma. ale ta atmosfera! to dopiero coś! Pan i Pani I. wmawiają pracownikom "rodzinną atmosferę", na początku sprawiają wrażenie miłych, bliskich pracownikowi. dopiero z czasem pokazują swoja prawdziwa twarz. pretensje, krzyki, nawet obrażanie pracownika. nie dajcie się zwieźć tym pięknym niebieskim i brązowym oczom! nic dobrego się za nimi nie kryje...

@Tica 03.10.2017 19:42

To prawda, największą obłudą było mówienie "bo wy jesteście dla nas jak rodzina" (a wiadomo, z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciu). Taka piąta woda po kisielu chyba :):)

@Tica 03.10.2017 19:42

Blondi

Idąc na rozmowę kwalifikacyjną do IWC Meble miałam mieszane uczucia ale to przez to, że przeczytałam opinie na Internecie. Pomimo to postanowiłam dać im szansę i nie żałuję. Potrafią docenić pracownika i powiedzieć dobre słowo, czego nie mogę powiedzieć o swoich poprzednich pracodawcach. Uważam że każdemu trzeba dać szansę i przekonać się na własnej skórze a nie oceniać pochopnie.

Blondi
@sia 13.09.2017 16:17
No cóż, niektórym najwyraźniej wystarczy do wykarmienia siebie i rodziny "dobre słowo"...

Charytatywnie nikt tu nie pracuje a dobre słowo też jest ważne.

@Emiliabar 20.09.2017 12:36
Proszę o kontakt, to pilne, emiliabar@autograf.pl

Proś bardziej:) Proś tak jak pracownicy tej zacnej firmy muszą prosić o umowę

riken04

do kolegi xxx jestes chyba dupowlazem to co pisze fiooletowa to sluszna racja

bunia

Nie zapomne, jak wmawiano mi, że lepszej roboty nigdzie nie znajdę za tę "kasę" i w ogóle jacy to my wszyscy jesteśmy dla siebie mili i wdzięczni. Otóż dało się znaleźć, bez stresu, syfu i z przyzwoitym wynagrodzeniem i żałuję tylko, że nie posłuchałam moich bliskich wcześniej, żeby dać sobie spokój z nimi, kiedy było tylko coraz gorzej, a nie lepiej. I sorry - nie jest mi żal kogoś, kto ubrany od stóp po czubek głowy w markowe ciuchy mówi, że ceni twoją pracę itp itd, no ALE sorry- stałej umowy znów nie dostaniesz, bo ich "teraz" nie stać. "Premiowanie" odmalowaniem ścian w salonie albo wymianą ekspozycji na nową za wyniki sprzedażowe jest równie groteskowe. Na jakość tych mebli spuszczę zasłonę milczenia.

ona

Zgadzam się!!! Właściciel chce więcej i więcej ale w reklamę nie chce włożyć ani grosza .Myślą ze meble w miejscowości w której nikt tej marki nie zna będą sprzedawać sie same !! Błąd porażka pracodawca koszmar zero dobrego słowa....a i te kierowniczki regionalne ..... Gwiazdy fałszywe.Bleeeee nie polecam nigdy więcej!!!

fiolettova

Jeżeli nie chcecie skonczyc z siwizna na głowie, to radzę omijać szerokim łukiem te firmę .W koszmarach mam wieczne marudzenie szefostwa,że wciąż "mało mało" (czesto nietaktownie i obcesowo) i klientów którym towar nie przyjechał na czas albo spartaczony już na dzień dobry docierał z fabryki... największe syfy zbiera sprzedawca. Włascicielom szczerze radze coś zmienic w swoim postępowaniu.Never ever iwc!

@xxx 25.05.2017 20:44
Nie wiem kim jesteś fiolettova ale to co przeczytałem to bzdura widać że nie znasz życia i w nie wielu firmach pracowałaś al...

Po pierwsze nie napisala,że siedziała za darmo,a po drugie sam napisałeś, że pracujesz tam od niedawna - przekonasz się za pewien czas, czy faktycznie jest tak super?!!!roszczeniowcami są klienci, ktorzy dostają to, czego nie oczekują.a nie sprzedawcy,którzy niby pracują tam za te "bazowe " pieniądze i powinienes o tym dobrze wiedziec!!!Kazdy o tym wie,chyba, że jesteś frajerem i za te baze tylko siedzisz- gratuluje.

@xxx 25.05.2017 20:44

Ten ordynarny ton podejrzanie przypomina mi samozwańczego właściciela firmy :) Panie Tomaszu - zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy pracownicy są święci, ale... dostaje Pan to za co Pan płaci. Jeśli oczekuje Pan wysokiego poziomu obsługi połączonego z przyzwoitą wiedzą i doświadczeniem a proponuje Pan jako podstawę niewiele ponad najniższą krajową to chyba ktoś tu sam siebie oszukuje. Dobry handlowiec nie przyjdzie za tak niskie pieniądze to po pierwsze, a po drugie umówmy się produkuje Pan meble na prawdę kiepskiej jakości za dość duże pieniądze (ok. 4 tys. za narożnik z eko skóry bez sprężyn i pojemnika na pościel) więc proszę nie być zdziwionym kiepskimi wynikami sprzedaży. Podpisuje się pod powyższymi wpisami - firma jako pracodawca nie jest godna polecenia.

Mona

To jest portal o pracy, a nie na temat towaru (dziwne te komentarze..). .Na innych forach tak dobrze o nich nie pisza już.. Kumpela tam pracowala i wcale dobrej opinii tez nie miala, ponoc nie wyrabiali sie ze wszystkimi terminami, atmosfera tez sztywna. Meble takie sobie, można znalezc tansze i ladniejsze podobnej jakosci albo troche doplacic i kupic lepsze :)

marta

Polecam Dobre warunki pracy, właściciel pozytywny.

Zostaw opinię o IWC Meble - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IWC Meble