Opinie o Versito Marcin Rataj w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Versito Marcin Rataj. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Versito Marcin Rataj o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Versito Marcin Rataj w Oleśnica

Mariusz Maj chz Nowy wpis

Bardzo polecam firmę ,odbiera od nich towar którym handlujemy w Szwajcarii tamta klientela jest naprawdę wymagająca ale nie mam żadnych reklamacji .Towar jest naprawdę super przy zachowaniu naprawdę dobrej ceny.Dziekuje za dotychczasową współpracę i życzę dalszych sukcesów .Mariusz

Honorata Nowy wpis

Z tego, co piszecie to jakość jakiś czas temu pozostawiała wiele do życzenia. Ktos pisał o rozpadających się łóżkach. Może coś się poprawiło, ktoś da znać?

Zadowolony Marian Nowy wpis

Świetna współpraca ,przyjeżdzałem do firmy Versito z komponentami pianką HR do produkcji mebli ,jako kierowca zawsze byłem miło przyjęty w biurze i nie musiałem długo czekać na rozładowanie towaru.Traktują po prostu ludzi po ludzku a w dzisiejszych czasach rzadko to się zdarza. W biurze gdy oczekiwałem na rozładunek Pani Karolina pokazała mi katalog ich produktów i dała kupon rabatowy ponieważ zgadaliśmy się że szukam łóżka piętrowego dla moich córeczek .Pokazałem żonie zamówiliśmy .Towar jest naprawdę świetny a sama firma jak napisałem wyżej ,jeżdzę po wielu różnych jako kierowca ale tu musiałem się tym podzielić .Wielka 5 pozdrawiam Marian z Transcomu

Kamila Jaworska Nowy wpis

Łóżka wygądają na solidnie wykonane.Dolne łóżko wysuwane lekko się wyciąga i chowa.Materiał na łóżku ma dołączony certyfikat oeco.TeX. Materace wybrałam z kokosem, poliewaz dzieciaki mają wadę kręgosłupa. Po pierwszej nocy jest ok. Zobaczymy jak dalej.Myślę,ze jeśli kogoś stać to warto.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Versito Marcin Rataj. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A
Km

Całkowice odradzam, łóżko rozwaliło się pod dzieckiem wiążącym 14 kg. Obsługa pozostawia wiele do życzenia( brak poszanowania ludzi). Transport ustalamy złośliwie w innym niż terminie niż prośba klienta. Nie chcą rozmawiac telefonu i nic wyjaśnić mimo że wysłali towar nie zgodny z zamowieniem

prostowanie komentarzy konkure
@Km

Poważnie nie wiesz jak się załatwia takie sprawy w dzisiejszych czasach? Złóż reklamację, odeślij towar, zgłoś do sądu. Złośliwie wysłali towar..? Może za bardzo roszczeniowa, albo (usunięte przez administratora) z konkurencji. Dodaj do tych 14 kg. dziecka, które łamie łóżko jeszcze drugie 14kg.Będzie to bardziej wiarygodne. 14 kg. to waży jedna reklamówka z zakupami jak wracam z biedry. Ciężko to sobie wyobrazić jak kładę ją na łóżko i łóżko się rozsypuje w drobny mak:)

prostowanie komentarzy konkure

Widzę, że trole zza wschodniej granicy niszczą Państwa reputację w sieci. Brak poprawnej pisowni może o tym świadczyć oraz kilka z tą samą datą oraz godziną pisania. Przykładem jest ostatni komentarz :" Transport ustalamy złośliwie w innym niż terminie niż prośba klienta. Nie chcą rozmawiac telefonu i nic wyjaśnić mimo że wysłali towar nie zgodny z zamowieniem" Albo pisał to totalny gamoń nie znający zasad poprawnej polszczyzny, albo trole. Piszę pozytywne komentarze w przystępnej cenie. Niestety tak to wszystko w dzisiejszych czasach wygląda a ludzie w to wierzą. Proszę o kontakt .

Beata

Firma zachowała się w porządku w stosunku do mnie. Firma kurierska uszkodziła towar, ja spisałam protokół szkodowy , jednak przyznam się błędnie. Po kontakcie bez zbędnych formalności dosłano mi nowy materac nieodpłatnie. Łóżko według mojej oceny jest w porządku i wygląda na solidne, tyle mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy-dalej czas pokaże. Co do firmy to postawa godna naśladowania.

Aleksandra Truszczyk-Nowakows

Fajny sklep z fajnymi meblami. My wybraliśmy też łóżko PRINCESS piękne kryształki, materace dość wygodne i nie są zbyt miękkie (w starych łóżkach mieliśmy materace tak miękkie , że siadając na łóżku czuliśmy deski stelaża, który się przesuwał po całym łóżku) Zdecydowaliśmy się na zakup łózka w tym sklepie, ponieważ łóżko zrobiło na nas wrażenie pod kątem wizualnym oraz zastosowali tu płytę na całej długości co dla nas jest ogromnym plusem. Po przebojach z łóżkami ze stelażami z desek (wpadające nogi jak dziecko stawało na łóżku itp. ) polecamy stelaże takie jak w tych łóżkach.

firma krzak

nie akceptują reklamacji ,w podobnych pieniądzach można kupić coś o wiele bardziej lepszego, niska jakość wykonania

nie polecam

meble po krótkim czasie się rozleciały dosłownie, tandeta nad tandetami

hmmm

ikea to przy tym to wypas na maxa ,nie polecam , meble bardzo słabej jakosci

tom

kupiłem łóżko dla dziecka po około pół roku się połamało

Katarzyna

Skusiłam się na łóżko z tego sklepu przez opinie na ich stronie. Proszę się nie łudzić. Sama dodałam opinie która została usunięta,a raczej nawet nie dodana. Z " do14 dni roboczych "na dostarczenie łóżka przeciągnęło się do 23dni. Pani jak klient pyta co łóżkiem mówi ,że sprawdzi i oddzwoni i nie oddzwania. Szuflada pod łóżkiem 180x80 ma wymiar ok.140x50. po długim oczekiwaniu i rozłożeniu łóżka byłam bardzo zawiedziona. Nie polecam !

Pomocny opiniusz

Piszę za niewielką opłatą pozytywne opinie dla firm oraz prostuję wizerunek firmy w internecie. Na tym portalu ewidentnie ktoś celowo(ma zapłacone) za oczernianie Państwa firmy. W zasadzie negatywne opinie pisze jedna i ta sama osoba.Uważam tak ponieważ większość tych wiadomości jest z jednego adresu IP. komputera. Proszę o kontakt w celu uzyskania porady.KONKURENCJA NIE ŚPI!!! Mało prawdopodobne jest, żeby wszyscy rzucili się do pisania negatywnych komentarzy tego samego dnia o tej samej godzinie a wręcz minucie. Jeszcze raz zapraszam do kontaktu.

Żenada

Kupiłam meble z tego sklepu i straszna tandeta, nie wiem co mam teraz z tymi meblami zrobić bo do pokoju dziecka ich nie wstawię

Lipa

Łóżko ładne na zdjęciu, w rzeczywistości to porażka, bardzo niska jakość, można coś lepszego znaleźć za te pieniądze

Nie polecam

Kupiłem łóżko dziecięce, po 2 miesiącach się połamało, a użytkowała go 6 letnia dziewczynka. Na reklamacje nawet nie odpowiedzieli. Lepiej kupić w ikei taniej i lepszej jakości

Andelek

I jeszcze Krystyna z podziękowaniami. Może na mnie zrobicie zbiórkę jak nie znajdę pracy. Lajkuję Cię Krysia.

Andelek

Ludzie kochani, mam już dość. Ten portal nie służy do potyczek słownych i ocen produktów. Poprzez ten portal ja akurat szukam pracy i bardzo mnie zaczęło denerwować jak otrzymuję informację o nowej wiadomości na portalu. Ciągle to samo (łóżko ładne, pękła deska, oszukujooo, super towar. Henio, Gienio, Elizka, Tadzio i wszyscy inni to praktycznie jedna osoba. Ja już wszystko wiem. Jest trochę fajne a trochę głupie- tyle się dowiem z tych ocen. W dzisiejszych czasach nikt już się nie da nabrać na takie gierki. Na tym portalu pełno troli oraz osób piszących komentarze za kasę. Komentarz w dzisiejszych czasach nie jest już wykładnikiem niczego. Dajcie już spokój albo idźcie do innej piaskownicy. W czasie kryzysu z COVID-19 ludzie są bez pracy i na takich portalach właśnie szukają zatrudnienia. Przeszkadzacie mi i innym. Przenieście się jak możecie w inne miejsce. Sprawę zgłosiłem do administracji ,niech coś z tym portalem zrobią. Pozdrawiam i niech moc będzie z Wami.

Krystyna

Chciałabym serdecznie podziękować firmie Versito za wsparcie, również finansowe w leczeniu Tosi Wiśniewskiej chorej na SMA. Dziewczynka jest już w USA, po zabiegu i czuje się bardzo dobrze. Szybko robi postępy i wszystko jest na na dobrej drodze aby wróciła do zdrowia. Dziękuję za WIELKIE SERCE.

Zostaw merytoryczną opinię o Versito Marcin Rataj - Oleśnica

• Jak się pracuje w Versito Marcin Rataj?

Zobacz opinie na temat firmy Versito Marcin Rataj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Versito Marcin Rataj
3.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Fabryczna 2
    56-400 Oleśnica