Opinie o DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. w Oleśnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. w Oleśnica

Jakie są warunki zatrudnienia w DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k.?

Były kiero Nowy wpis

Fast transport byly dolmat

Były kierowca

Pytanie do byłych kierowców co pracowali w 2019r, macie pit 11? Bo moj urzad nie wykazuje pitu z dolmat, co robić?

Grzegorz Nowy wpis
@Były kierowca

Kolego, PITu pewnie nie będzie, możesz tylko sprawdzić, czy w ogóle płacili ZUS. Zadaj pytanie w ZUSie o składki, PIT-11 można wyliczyć z umowy o pracę i trzeba poinformować o tym Urząd Skarbowy. W moim przypadku dokumenty składane były tylko do lutego 2019.

Pechowaty.. Nowy wpis

Nio a ja wyszlem bez szwanku. Bo żyłem dobrze z szefami .. tak jak Darek Artur i wielu innych.. A narzekają Ci co do końca chcieli (usunięte przez administratora) Wójcińskiego na paliwo , przemyty i później Marcinkiewicza

Firma DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Jarek

@D.F. to potwierdzone, że zalega byłym pracownikom kasę? A jak z obecnymi kierowcami? Macie na czas?

D.F.

Oszusta omijac!!! Dziesiatki tysiecy zalega bylym kierowcom !!!!

Gwiazdor

A co Ci do tego były kierowca. Działa i niech tak będzie

@Gwiazdor

To mi do tego gwiazdorze ze jestem zainteresowany jaką robotę wykonuje i czy potrzebuję kierowców

Były kierowca

Napiszcie coś o nowej firemce (usunięte przez administratora).

Tonik

Jak przedstawia sie sytuacja w firmie? Warto szukaćt tu pracy?

Mirosław
@Tonik

Na stronie http://dolmat-trans.com.pl/pl/praca/ firma szuka kierowców w transporcie międzynarodowym kategorii C+E. Jeśli jesteś zainteresowany to pod tym linkiem możesz złożyć CV. Niestety nie znam aktualnej kondycji firmy, ale może ktoś z pracowników Ci podpowie. Daj znać jeśli będziesz aplikował.

Bankrutyy
@Mirosław

Jak nie znasz sytuacji to po co piszesz ze szukaja. Firmy od sierpnia już nie ma. Teraz tylko każda firma ich szuka bo takie długi maja. Teraz właściciel prowadzi inna firmę "trakus(usunięte przez administratora)

Hhahahahaha

Panowie jak tam nowa firemka Trakus się rozwija? Hahaha

Były kierowca

Co taka cisza na forum, dolmat zamknęli czy co?

Bum bum
@Były kierowca

Tak zamknęli(usunięte przez administratora)

Ccc

Pisowska padline podobno niemieckie kaczki dokarmiaja !!!!!!

Były kierowca

Witam, napiszcie coś o dolmacie, jeżdżą jeszcze czy już kaplica. W sprawie zaległości dostałem pismo z PIPu że sprawa jest w toku, pewnie kasy nie odzyskamy ale mam nadzieję że ich udupia. I co z chińczyk iem bo nic nie piszecie o nim dalej wierny pączków?

...
@Były kierowca

Kasy nie będzie a co najlepsze nikt za to nie odpowie. Nikt ich nie udupi. Pan inspektor z PIP jest przekupiony. Dostał gruba kopertę i teraz pomaga co zrobić żeby kierowcy kasy nie dostali. Te ugody to też pomysł P. Poślada (inspektor PIP). Tyle skarg do PIP a dolmat przechodzi wszystko śpiewająco.. Przypadek? Nie sądzę.

Tez byly
@...

Sorry ale glupoty piszesz ,PIP obliczyl i nakazal wyplacic problem jest z czego i od kogo ??? Od olesnickiego oszustaa ktory (usunięte przez administratora)przyprowadzil do firmy,moze od (usunięte przez administratora)? Cale zlo to (usunięte przez administratora) i za to odpowie kwestia czasu

Neutralny

Psychol ma "przyjaciol" to widac na tym forum,tepy cham,nawet w stosunku do kobiet takim zostal zapamietanym

@Neutralny

Neutralny. Wiesz po czym (usunięte przez administratora) poznaje (usunięte przez administratora) Bo sam jest (usunięte przez administratora) Tak jak pedał czuje pedała i znaszsie na odłamach ludzi. To już wiem skąd to znasz. Nie byłeś czasem na paradzie równości ????????????????????

@Neutralny

Neutralny. Nie dość że przy porodzie zostałeś uszkodzony to i życie ciebie uszkodziło. Ty poszukaj kumpli bo ty już nie możesz jako eunuch. Więc nie martw się moimi kumplami. Kumpel to ktoś zaufany a w pracy to znajomi. Że było mi z takim potrzaskiem życia pracować.

@Neutralny

Neutralny psycholu i co kasy nima i nie będzie jak mawiał twój minister finansów Rostowski ????????????. Papier i IP to po wygranej możesz sobie w ramkę oprawić i powiesić na ścianie ????. Chamy tak mają wychodzą na tym jak Zabłocki na mydle. Teraz pochwal się swojej kobiecie że (usunięte przez administratora) za darmo pracował i powinna twoja pani patelnią walnąć ciebie w ten tępy łeb.

Ds

Właśnie minołem baze dolmatu i pustki.komornik zabral wszystko czy ukrywaja żelaza

Kolos
@Ds

Ukrywają się po wioskach haha

trefl

Ten Sieruga to kierowca czy dyspozytor ?

Ccc
@trefl

Kierowca psychopata oczekujacy na przeszczep mozgu !!!!

Haha
@trefl

Ciężko określić ogolnie (usunięte przez administratora) udaje ze jest kierowca a kto go pozna omija łukiem i to szerokim

DD
@Ccc

Ponoc byl juz mozg od kury ale rodzina sie nie zgodzila bo by srał po domu

Jvc

Gdzie jest ten człowiek z Ostrowa wielki głupi długi człowiek Sobczak. Człowieku niestrasze niestrasze bo się zesrasz.

Darek Siurega

M.j. Jaki ty prosty człowiek jesteś ze żal czytać twój komentarz. U innego pracodawcy tacy jak ty też pracowali i nie brali pieniędzy a efekt był taki jak w Dolmat. Upadłość brak kasy dla kierowców a właściciel przepisał wszystko na inną osobę i teraz się śmieje z kierowców że pracowali dla idei. On żyje w dostatku i nie martwi się jak to wspomniała b. Spedytorka że nie którzy byli jedynymi żywicielami rodziny i nie otrzymali wynagrodzenia. Ma to w 4-ech literach. Ale taki jak ty M.j. jesteś naiwnym który wieży w banialuki i jeździł bez kasy. Efekt straszny bo kasy nie ma i raczej nie będzie. I płakać trzeba nad taką formą twego umysłu. Pracowałem z takimi jak ty co po trzy miesiące nie brali. Wiesz czemu bo babcia dziadek mieli renty a moi nie!!! I psuli mój autorytet gdyż ja walczyłem o swoje i wywalczyłem wypłatę. Tacy jak ty mówili szefo szefunio a gdy EU otwarła rynek uciekli jak szczury że statku. Więc jeśli masz lub macie żal to tylko do siebie.

windykator

Panowie szukamy samochodów z Dolmatu bo nie płacą leasingu - gdzie można je trafić?

molo
@windykator

stoja na placu gotowe do zabrania :)

Firma porażka
@windykator

Chowają auta gdzie się da haha Ostatnio stały na Orlenie w Smardzowie a teraz parę sztuk w Stępiń 38a

Byla pracownica

Inspiracja mojego wpisu byla reakcja jak pan opisuje osoby ktore czekaja na zalegle wynagrodzenia z firmy dolmat niektorzy to jedyni zywiciele rodzin,skala panskiego chamstwa i agresji poraza operuje pan personaliami to wynika z pana prostactwa zalecam Poradnie Zdrowia Psychicznego,polemika z panem nie ma sensu ,zycze zdrowia !!!

@Byla pracownica

Pani wpis to nie inspiracją płacowa a dotyczy mojej osoby. Proponuje za nim pani napisze temat to proszę pisać o pensji i zaległościach pracowniczych. Ja nikomu nie wypłacam i nie zalegam z pensja. Kryła się pani jak wielki kac z tego forum który ubliżał mi i mojej rodzinie. Gdy napisałem dosadnie jakiej osoby to dotyczy to ucichło i tyczy to również pani. Wiec to poradni powinna się pani zameldować lub do kogoś kto pomoże pisać że zrozumieniem co to roszczenia pracownicze a co innego ubliżanie. Proszę pamiętać że każdy odpowiada za swoje błędy. I ja będę za siebie odpowiadał. A pani uważała inaczej bo ma pani fatalne ego i myślała że głupi kierowca podpisze za dyspozytorki spóźnienie i planowanie karę na siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. - Oleśnica

• Jak się pracuje w DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k.
2.9/5 Na podstawie 42 ocen.

DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k.