Opinie o DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. w Oleśnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. w Oleśnica

Neutralny

Kiedys komuch z ukladami teraz pisior ,oni tak maja !!!

D.F.

O pieniacz zaczal uzywac nazwisk(usunięte przez administratora)

Slawo s

Siurega to znane scierwo pracowalem z tym komunistycznym (usunięte przez administratora)!!!

@Slawo s

Pamiętaj ścierwo Sobczak że resztę zębów wyplujesz i zostanie tylko świeży oddech. (usunięte przez administratora)Pamiętaj życie nie rychliwe a sprawiedliwe. Już sanitariusz obrócił cię (usunięte przez administratora) w szpitalu i zamiast prostaty uszkodzili durny łeb. Góra z górą się nie zejdzie ale my tak. (usunięte przez administratora)

Elena

Czy Dolmat nadal szuka kierowców? Jeżdżą też u Was kobiety? Jakie są trasy, gdzie? Jaka forma umowy? Baza jest w Oleśnicy, czy cała Polska. Dzięki za info

Rocky
@Elena

Dziewczyno dobra rada Omijaj z daleka !!!! Kilka lat tam bylem

@Rocky

Jak czytam to nie wygląda to dobrze. Widać też że ich szukają, czyli nie płacą, pytanie o bazę nie bez powodu. Dzięki za informację. Iść do roboty,żeby nie mieć co robić, albo żeby nie płacili to kiepsko. Dalej w Namyslowie działają? Podobno kiedyś to dobra firma była.

@Elena

Z mamyslowa to jeden z (usunięte przez administratora)tzw prezesow nie daj sie wviagnac wszedzie(usunięte przez administratora) pozwy kierowcow w sadzie na sprawe czekaja ?!!!

Firma DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
D.F.

Szybko mozna sie zoorientowac ze Dariusz s. Pisze i wybiela sie jako imna osoba !!! Ten pieniacz nie mial w zadnej firmie kolegow i mial nie bedzie to wyjatkowy typ i (usunięte przez administratora)

D.F.

A ktory to ten siurega???? Ten pieniacz z plaskim ryjem ? Monologi na adr i sral rozumami ile to on wie z wygladu na zjeba zawsze wygladal !!!!

Były.
@D.F.

Pany mi za tymi czy za nim. Odnawiałem adr razem z nim i z wieloma co już mieli. Cwaniak jest ale testy napisał jako jeden z pierwszych. Reszta z poprawkami jakby co lub za pomocą kadry. Wiec???

D.f
@Były.

Tak cwaniak jedyny jadacy 2 dni z panalpina !!! A ty zwracales uwage jak on pisal ???? Ciekawe moze !!!!

Były
@D.f

Pisal jak pisał zaliczyl. Inni byli słabo. Wielu nie powinno mieć adr a ten zaliczył. Dwa dni to nie wiele. Inni potem stali pod Panalpina a czas ten sam.

Były
@D.f

Pisal nie pisał zaliczył jak każdy. Skoro wyszedł wcześniej to dał radę. Byli gorsi którzy po 300 km robili więcej i Wojcinski ich tolerował. Ten jeździł normalnie a że miał jak każdy swoje zdanie to inna piłka. Wielu odeszło i on też a wiadomo jak było w grupie Dolmat. Ten pogrzeb tamten urodziny itd itd. Byli ludzie i kierowcy. Każdy odszedł w swoją stronę

Neutralny

Grono ludżi w ktorych uderza siurega sie powieksza uwazaj zebys sie nie przejechal na oczernianiu osob na takich jak ty sa paragrafy ,"przyjaciol" miales w kilku firmach obys ich nie spotkal na parkingu bo bedziesz wygladal jak ademek po walce z kliczka !!!!

@Neutralny

Neutralny. Najpierw to pan bo nie przypominam sobie żebym z takim g...em pił i był na ty. Po drugie zapraszam i obyś nie wyszedł gorzej niż Adamek. Ta różnica że To ej jest znany a ty jak szczur w kanale smrodu siedzisz i się podniecasz. Jak chcesz zobaczyć jak to robią starsi wiesz gdzie mnie szukać. Popytaj tego od tacho z Ostrowa. Obym nie musiał zbierać powtórnie pieniędzy jak na niego. Nawet Platforma ci nie pomoże synku.

Darek Siurega

Wszyscy lub wieku narzeka na (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)ale jak pracowali to (usunięte przez administratora) lizali bo co tydzień w domu w nocy nie jeżdżą i innych prac nie robili a za kasą latali po kilka razy. Dzisiaj jak odeszli to nagle wielu urosło w siłę i czytam to inspekcja pracy itd itd. Pytam się czemu nikt nie pytał o swoje gdy tam pracował??? Zazdrościcie burmistrzowi że poszedł do (usunięte przez administratora)??? To jego zdanie jeśli się lubią. Ciekaw jestem ilu po odejściu z Dolmatu ma płacone lepiej i więcej a kasa na czas??? Na FB itp portalu to sami (usunięte przez administratora) Dolmatu się wypowiadają bo już odeszli i nic więcej nie mogli osiągnąć w byłej firmie. Ciekaw jestem czemu każdy wypowiada się jako nieznajomy lub pod jakiś pseudo. Cóż brak odwagi czy brak jaj??? Były kierowca Dolmat.

@Darek Siurega

A czemu ty traktorzysto spod namyslowa odeszlej? Walczyles z lukaszem ,(usunięte przez administratora)chinczykiem,paczkiem !!! U bienki to samo ,wszyscy sie na tobie poznali,gdzie tyasz kolegow??? Jestes mopem,grunt sobie szykujesz ns powrot chamie?? Jestes zerem !!!!

@Darek Siurega

A ty co osiagnales ????? Napewno wielu wrogow psychopato !!! Gamoniu niedouczony udajacy Inteligenta a sloma butow wylazi !!!!

Brak słów
@Darek Siurega

Sie wypowiedział pajac co z Frankfurtu do Wrocka nie dojechał i (usunięte przez administratora) jak z każdej firmy i każdy ze znajomości fachowiec któremu nigdy nic nie pasowało wróg uni pracujący u niemca????????

@Brak słów

O inteligencja Dolmatu się odezwała. Jeżdżąc na dwóch kartach zdążali wszędzie. Jak będziesz znał język niemiecki na moim poziomie to zadzwoń pomogę ci podjąć pracę za pieniądze i wypłacane na konto. Potraficie tylko dupki pisać na portalu a lizaliscie klamkę szefa i nie tylko. Do dzisiaj Wojcinski tylnej części ciała nie myje. Ja się nie wstydzę gdzie się urodziłem bo tam rodzili się normalni ludzie a nie mieszczuchy którzy wyemigrowali ze wsi że słomą w butach.

@Kac

Wiesz czemu kac stać odszedłem od Bienki??? Bo nie zgodziłem się na dwa tyg jazdy i tylko 45 w domu. Nie taką umowę zawarłem z BIENKO. Tak samo odszedłem z Dolmatu bo zjazd co drugi weekend a nie jak ty gamoniu w środku tyg przyjeżdżałem i to był twój weekend. A na dodatek ja potargalem pismo i rzuciłem na stoj Łukaszowi i Dari bo miałem odwagę. A ty co w Dolmacie na wekendy to nie. A teraz ryjesz jak kret i pasuje. Hipokryta

@Darek Siurega

Frankfurt -wroclaw w dwa dni !!! Rekordzista !!! Niemiec sie jux na tobie poznal wale pisowski???? Do Korei na Bialorus tam twoje miejsce !!!?

@Kac

Kac twoja inteligencja jest równa zeru. To gdzie się urodził to ma takie znaczenie jak to kto ciebie spłodził. Choć w twoim przypadku to ojciec ciebie się wstydzi a Namysłów mojej osoby nie. Ja w porównaniu do ciebie mam odwagę się podpisać kto pisze a ty jak wszą nie masz odwagi. Co do Bienki to zapytaj się swojego informatora o tel do Tadeusza i on odpowie dlaczego odszedłem. Bo informator ciebie oszukuje. A gdyby s zazdrościł że pracuję u Niemca to ty też możesz tylko tam nie popracujesz bo żyjesz pierdołami i sensacjami. Bez tego jesteś niczym. Możesz sobie pisać co chcesz mnie to jedynie śmieszy że tacy mali ludzie obracali się wokół mnie. A co do trasy z Frankfurtu na Wrocław to pamiętaj iż to ja decyduje o bezpieczeństwie na drodze a nie Czopek Wojcinski czy Panalpina i to ty jako kierowca powinieneś wiedzieć. Idź się leczyć na nogi bo na głowę za późno

@Darek Siurega

Ty kmiocie jaki jest ten twoj niemiecki???? Ja siurega (usunięte przez administratora) z sycowa !!!

Rocky
@Darek Siurega

O jakich komunistach palancie mowisz ??? O tym z ktorym mieszkasz pod jednym dachem ktory ci zalatwial robote w febru i holendra ? Czy prokurator piotrowicz z pis ????

Darek Siurega

Kac. Modlić się za ciebie to już chyba mało. Choć mam dobrego lekarza dla ciebie to nie wiem czy w twoim przypadku pomógł by tobie. Musisz poszukać sam i to nie w Europie. Naprawdę twoja inteligencja jest poniżej Trynkiewicza. Gostyń masz załatwiony

@Rocky

Rocky. Żeby pracować w Nordermeer trza było znać podstawy języka niemieckiego. Choć byli tacy którzy nie znali. Ale to ludzie z byłej cegielni Krotoszyn choć nie chciał bym wszystkich stawiać w jednym rzędzie. Co do Febru to tam też żeby przyjść to trza było być normalnym a nie mówiąc delikatnie głupim. Pan Janik Stanisław jednego gdy wchodził do biura nawracał i kazał wchodzić jeszcze raz bo był twojej inteligencji. Ja do dzisiaj mam dobry kontakt z P. Janikiem i dziękuję że mnie przyjął bo to była najlepsza firma w moim życiu. Czego życzę każdemu. Jedyna różnicą że nie wszyscy się wszędzie dostaną. Chyba że liżą kanał jak w Dolmacie. Mam tylko pytanie. Ilu takich bohaterów jak ty ukryty jak kac krytykując Wojcinskiego wróci z pocalowaniem do niego i będzie nadal kanał czyścił. Mówiąc delikatnie. Szkoda że na jednego durnia zbierałem z Gienkiem Konradym pieniądze w czasie jego choroby narażając się na krytykę wcześniejszą i teraźniejsza i ubliżanie pod nazwą kac (usunięte przez administratora) i Rocky Balboa. Śmierdzisz na odległość i jak na ten wiek powinno się ciut podziękować a nie krytykować. Pisz sobie dalej Schwull

@Kac

Jakby co jeszcze to moja mama pochodzi z Olszany koło nNwego Sącza a tato urodził się w Oldenburgu jakbyś nie wiedział to miasto w Niemczech. Wypisujesz takie bzdety pod różnym nikiem że obdzwoniles nawet komendę w Sycowie. To co piszesz jest równe zeru. Szkoda że u Gajowego jeździłeś bez karty i z kilometra a dzisiaj jesteś pan kierowca i pouczasz mnie i wyciągasz bzdety. Zacznij od siebie i naprawdę znajdź dobrego psychologa. I kto tu Italia Polska robił na strzała. Pasowało u Gajowego???? Potem płacz i powrót i dalej jeździłeś i psules robotę innym a pouczasz innych. To jest mój ostatni wpis na twój temat. Zazdrość i głupota kosztuje. A co do znajomych to nie musisz się martwić mam ich tyle że brakuje mi czasu na odbieranie połączeń. A gdybym chciał wrócić do Pl to już mam pracę ale nie w takim towarzystwie jak ty.

Jaja
@Rocky

Dobre Rocky idzie siurega ulica po sycowie z euro w kieszeni przelane na kąto wchodzi do rzeźni tam na wystawie to świński ryj nie to lustro

Wojtek
@Jaja

Przepraszam Panowie, że wtrącam się w tą zażartą dyskusję, służbowo poszukuję placu na którym firma Dolmat trzyma pojazdy. Będę zobowiązany za jakąś informację :)

Elena

Czy Dolmat przyjmuje nadal kierowców? Jakie są trasy? Gdzie jest baza? Tylko PL, czy EU też? Płacą na czas?

Szok

Ten siurega co to za smiec kiedyś komunista teraz Pisior nie myty kolegów zero ale (usunięte przez administratora) jeszcze u Niemca robi co to za smiec

M. J.

We wtorek odbyło się zebranie z Marcinkiewiczem ponoć zachwala że wszystko jest ok. A prawda jest taka że dziś rozmawiałem z inspektorem pracy który prowadzi postępowanie w sprawie niewypłaconych pieniędzy i powiedział że prezes firmy dolmat trans chce ogłosić upadłość z powodu niewyplacalnosci firmy.(usunięte przez administratora)

Grzegorz
@M. J.

Mógłbyś podać namiar lub nazwisko inspektora, który prowadzi sprawę?

Oszukany

O pisowskie scierwo broni dolmatu !!! Nowosc!!! Ty pajacu nie tobie zalegaja z kasa wiec morda w kubel !!?

@Oszukany

Ja tobie (usunięte przez administratora) platformy nie ubliżam. To raz po drugie mi Wojcinski wypłacał i odszedłem rozliczony. A jeśli po trzecie szmaciarzu pracowałeś a nie brałeś pieniędzy to (usunięte przez administratora) powinieneś się wstydzić i nie odzywać żeś (usunięte przez administratora) Tak jesteś odważy pod nikiem oszukany??? Tchórz jesteś i mądry na portalu. Wał teraz się głupi łeb

@Oszukany

(usunięte przez administratora) platformy się odezwała. Kultura i ubliżanie innym to wizerunek twój i całej platformy. Ale nie dziwie sie. Jeśli lodziarze EU tam nie mają szacunku to i tu się sami nie cenią a szefowie wcale. Przykry jesteś człowieku że przez portal płaczesz na innych ale fakt jest taki że trzeba płakać nad tobą i lecz się na nogi bo na głowę już za późno

Brak słów
@Darek Siurega

Lepiej zamknij mordę bo o tobie kazdy zdanie ma wyrobione może pogadamy jak to dopiero burmistrzowi (usunięte przez administratora) obrabiales i panu W a teraz odważniak bo moze burmistrz znowu zalatwi robote sie merkel dowie ze pisowski pajac to sie spakowac nie zdążysz

Nie kolega
@Darek Siurega

Odejdź od lustra bo oczernianie ublizanie to pisowska propaganda albo zmien kanał bo ciebie leczyc sie nie da

@Brak słów

Rzeczywiście brak słów człowieku na twój temat. Jeśli szukasz lekarza to powiedz pomogę tobie znaleźć. Bo ten co cię leczy (usunięte przez administratora) ciebie. Morde to widać kto ma i to większą jak krokodyl o języku nie wspomnę. To co ktoś ma o mnie to wisi mi koło Sisi. A co do pracy w Niemczech to nie obawiam się że coś wskurasz bo za mały pompek jesteś. Bohater brak słów. Co do obrabiania (usunięte przez administratora) burmistrzowi to więcej ty z nim gadałeś i o Wujcinskim bo ty lubisz pierdoły zresztą nie od dziś. Ty nawet pamiętasz kiedy pierwszy raz podjebales kolegę 20 lat temu

@Nie kolega

Nie kolega. Ty kup sobie lustro bo nie widzisz fałszywej twarzy. Co do PiS to wygrali zaś wybory a wy możecie się z komunistami parchac bo to tylko pokazuje jacy w opozycji jesteście. Kot kura byle dziura. Mało inteligetne zachowanie i kultura. Jak masz problem z głową to pomogę znaleźć tobie lekarza. Tak gratis pomogę

@Darek Siurega

Ile osob wykasowalo twoj nr tel i wypierd,,, cie z fb ???? Szukasz pisowskiego debila spojrz w lustro tam go znajdziesz !!!!! Zakompleksiony kmiot z PGR-u !!!!

Pytanko wie ktoś może gdzie oni trzymają swoje zestawy? jakiś adres bazy?

Oszukany

Biznesmenie olesnicki panie "W" skonczysz w stawie jak twoje BMW !!!! Czubek firmy prowadzic nie moze to podstawia inne osoby ,awatar matol ciagle wierny !!!!!

Oszukany

Wyprowadza ich w kajdankach wszystkich trzech plus nowego prezesa "slupa" to wyjatkowy matol "wkrecony" w ich przekrety !!!

Żenada

Najzabawniejszy tam jest burmistrz ktory biega i w tajemnicy organizuje pączkowi ludzi głupi to ty byłeś ale teraz idziesz na rekord bo czy prezem bedzie bolo czy bogus czy mama z siostra to pracujesz caly czas u pączusia i nie zly maja z ciebie ubaw

Truckers

Ponoc puszki po piwie sie zbiera zeby wyjechac za co w trase !!! Czubek pan W otwiera firme szuka naiwnych polecamy !!!?

The end

Idzcie do tzw uczciwego Pana W (usunięte przez administratora) nr w Olesnicy szuka nastepnych naiwnych "pijaczek kabinowy"

Jeszcze ten jezdzacy

Panowie uciekamy bo to już koniec. Składam wypowiedzenie jak uda mi się zjechać z Włoch...stoję drugi dzień. Poblokowane wszystko. Inni też stoją. Nie wiem ile Ukraińców stoi ale pewnie też. To już koniec Panie M. Czekam na zaległe pieniądze

Prawda
@Jeszcze ten jezdzacy

Ale ty bystry jesteś ze zauważyłeś ze to koniec pan M ma (usunięte przez administratora) na ciebie i liczy ile pan W mu zaplacil teraz zjedź za swoje i idź do nowej firmy pana W on jest uczciwy i takich naiwniakow potrzebuję

Jaja

Ludzie dajcie juz spokój tej firmie ta firma jest tak biedna ze jak bolo przechodzi koło stawów to kaczki mu chleb rzucają

Zostaw merytoryczną opinię o DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. - Oleśnica

• Jak się pracuje w DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k.
2.9/5 Na podstawie 42 ocen.

DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k.