Opinie o DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. w Oleśnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. w Oleśnica

Pis-uwielbieniec

Panowie co tak skomlicie i narzekacie.. patrzcie na swój nos .. tacy idealni jesteście a ciągle narzekania i narzekania. A to w nocy trzeba jechać. Trzeba dwa boki rozpiac. Pracowałem za Wojcinskiego . Pracowałem za Marcinkiewicza. Podobno Wojcinski wraca ale jako nowa firma i zastanawiam się czy wrócić... praca była ok tylko że z tym drugim nie szło się dogadać. Ciągle kłamstwa sciemy i super hiper turbo że jest. A wiemy jak jest..

Kac
@Pis-uwielbieniec

Chetny do wyjeb, w kosmos???? Zglos sie pajacu tak mu potrzeba jestes glupi jak twoj tekst!!!! Pracowales??? Widocznie musialem byc na urlopie!!!

Rocky
@Pis-uwielbieniec

Ty (usunięte przez administratora) zamilcz albo sie ujawnij to cie ludzie zlinczuja Chwascie !!!

Pisowiec

Niech każdy patrzy na siebie a nie ciągle dziwne komentarze itp. Pracowałem za Wojcinskiego . Pracowalem za Marcinkiewicza i widzę wady zalety... nawet jeśli to prawda że Wojcinski otwiera firmę to bez wątpienia i zastanowienia wrocilbym do Wojcinskiego bo bynajmniej był uczciwy i prawdomowny i w 99% terminowy

Kac
@Pisowiec

Ty zjebie!!!! Paczek a uczciwosc !!!! Klamał (usunięte przez administratora) od kolyski i tak mu zostalo !!!!

Brak slow

Teraz bedzie chwast czyli fass tak oszukiwac ludzi a ten co nigdy nikogo nie oszukal panie marcinkiewicz jak pan wyprowadzil firme tak jak panu zaplacili czyli wzorowo na tym sie pan zna jak oszukac ludzi

Były kierowca

Co dolmat się już zawinoł bo aut pod panalpina niewidac? Macie jakieś info

yeti
@Były kierowca

wywalili ich z Panalpiny, inny jezdzi

Brak słów
@Były kierowca

Teraz bedzie chwast czyli Fass banda (usunięte przez administratora) i ten co nigdy nikogo nie oszukał panie marcinkiewicz jak pan wyprowadzil firme tak jak panu zaplacili prace wykonal pan wzorowo zna sie pan na tym przyjacielu rodziny

Firma DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Oszukany

Kiedy wyprowadza trzech oszustow w kajdankach?????? Grubasie celowe dzialanie na szkode firmy !!!! Prokurator ma na ciebie i pozostalych artykul kk !!!!

Kris

Nie chcieli po dobroci to teraz wszystkie (usunięte przez administratora)ujrzą światło dzienne.... To jest już koniec (usunięte przez administratora)

Pozwu

Były kierowca

Gdzie można się dopisać do tego pzwu

Wójt

Wszystkie obietnice były bez pokrycia niestety. Uczciwy pracodawca mając problem z pieniędzmi mógł zrobic zebranie ....dogadać się. ...każdy jest czlowiekiem. Ale niestety NIE...Lepiej uciekać i mieć na wszysko wyj....Ludzie wykształceni a gorsi od....ach...szkoda gadać. Mam nadzieję że karty się odwrócą i sam rządzący poczuje ogromną biede Pozostało

Wójt

Zawsze można było się dogadać. ...ale skoro na pozór wykształceni ludzie nie potrafią to trudno

Mycha

To teraz zaczynamy wyciągać wszystkie brudy buhahah

Mycha

Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest terminowe wypłacanie prawidłowo naliczanego wynagrodzenia pracownika za wykonaną przez niego pracę. Niewypłacenie wynagrodzenia w ustalonym terminie lub zaniżanie jego wysokości stanowi ciężkie naruszenie obowiązków pracodawcy.

Liz

Ta firma to kpina i porażka. Obiecuj złote góry a potem zostajesz z ręką w nocniku. Te pozytywne komentarze piszą tylko naiwniacy i sami rządzacy. Człowiek pracuje uczciwie a potem w nagrode nie otrzyma swojej wypłaty. Teraz juz tylko sąd pozostaje. Skoro po dobroci się nie da to trzeba inaczej.

Orzeł

Panowie czy ktoś jeszcze pracuje w firmie Dolmat?? Widzę auta jeżdżą ale czy wszystkie? Czy oni mają jeszcze jakieś zlecenia? Czy potrzebują ludzi?

Vector
@Orzeł

Praca jest. Auta jeżdzą. Raczej nie potrzebują już bo jest komplet. Możesz zawsze zadzwonić i zapytać. Póki co jest okej.

prorok
@Vector

hehehehe komplet jest bo jezdzi 10 % aut, reszta stoi bez paliwa i kierowcy buuuuaaaahhhaaaahhaaaaa

Kiero

Było fajnie, obiecywali fajne warunki. Najsłabsze ogniwa zostały i dają się (usunięte przez administratora) prezesowi, gdzie Wójci... pączek wszysykim steruje. Zestaw z lewym paliwem dalej stoi we Włoszech. Banda kombinatorów i kłamców. (usunięte przez administratora) Książkę by o Nich napisał, flotę sprzedają, nowe auta wypożyczone żeby w razie upadku nie zostać w czarnej (usunięte przez administratora) Na ludzi mają wylane i na auta tak samo. Łukasz się chłopak stara i dbał ile mógł to go zwalniają. Dziadostwo, omijać szerokim łukiem.

Rocky
@Kiero

Sama prawda kolego ale pomalu sie za nich zabiora odpowiednie ,sluzby i organa to jest pewne,a ci ktorzy tu wypisuja bzdury jak to na czas maja placone bekna kwestia czasu,(usunięte przez administratora)

Leon

Wiadomo czy poszukuja jeszcze kierowcow? Poprawilo się coś? . Słyszałem że stanęła na nogi

@Leon

Z tego co wiem to jest spoko. Dużo zmian w firmie i szukają pracowników bo najsłabsze ogniwa uciekły.

bolo
@Bolo

najslabszym ogniwem jestes ty kolego

@bolo

Mnie jakoś nikt nie zwolił. Jestem dobrym pracownikiem a dobrych pracowników doceniają. Wiec kogo KOLEGO nazywasz najsłabszym ogniwem?

Regulamin
@Bolo

Tak ..dobrych pracownikow doceniają. ...ha ha ha...dobre sobie. Gdyby tak było to by się nie prosili o swoje.

kowal
@Bolo

chyba najmocniejsze bo slabe ogniwa poszly juz dwa lata temu, nie wiem czemu tak zachwalacie jak to bida az piszczy, kasy nie ma , firma na slupa wystawiona , czemu tak ludzie kierowcow (usunięte przez administratora)???

K1
@Leon

W firmie wszystko ok, jest praca i są pieniądze !! Pracownicy są i wszystkie autka jeżdżą, kierowcy mają hajc na czas zgodnie z umową. Nie mam czasu na pierdoły bo lecę na załadunek. Ale chyba tym co się zwolnili coś nie pykło bo mają dużo czasu aby tu pisać swoje żale !! Nara !!

Mehi
@K1

Gdyby było wszystko zgodnie z umową to najlepsi kierowcy by zostali. Jeżeli nie szanuje się dobrego to niestety trzeba się zadowolić tym co pozostało. Nara????

Rutkowski
@Leon

Jak myslicie mercedes zginie czy bedzie zatopiony??? To sa sposoby na postawienie firmy na Nogi !!!

@Leon

Ludzie nie bądźcie naiwni. Po co wam pracować gdzies gdzie nie szanuje się ludzi. Ta praca jest tylko dka tych którzy mają dużo hajsu i chcą pracować charytatywnie. Poszperajcie trochę a sami przekonacie się co oni kombinują. Powodzenia

@Rutkowski

Sam jestem ciekawy. Kombinatorzy. To nie jest poważna firma. (usunięte przez administratora) i nikt wiecej.

W11
@Rutkowski

Kogo masz na myśli ? 113 ?

Czek

Czy jest ktoś kto tak jak ja chce isc do sądu?

Kierowca od 3 miesiecy

Dziś 10 i pieniążki na czas. Więc kompletnie nic się nie potwierdza co niektórzy tu wypisują. Ciao !

Regulamin
@Kierowca od 3 miesiecy

Szkoda tylko ze nie wszyscy 10tego je maja. Inspekcja już dobrze poszpera. Postaram się o to

kierowca

Z firmą wszystko ok płacą na czas tak jak jest umówione . Pracuje już prawie rok i nie mam najmiejszych problemów. Pozdrawiam

Fura
@kierowca

Co prawda nie pracuje w tej firmie za długo ale mi tez kasa zawsze się zgadza. Jak na razie nie mam co narzekać a dojeżdżam tu prawie 450km!

Ryba
@kierowca

A to ciekawe ze jednym płaca a całej reszczie nie ;);) Ta firma to leżąca na kolanach firemka ze prowadzona a teraz kompletnie złe zarządzana , 450km dojeżdżasz a to tyko dlatego ze kierowcy z okolic niechcą tam pracować dlaczego ? Wiadomo hehe

@Ryba

Dojeżdżam tyle, bo mi się to opłaca. W mojej okolicy nie ma pracy a kiedyś na parkingu zgadałem sie z gościem, który do dziś pracuje w Dolmat Trans. Póki co, nie żałuje tej decyzji. Zmieniłem prace na lepiej płatną. Oby nic sie nie zmieniło. Pozdrawiam.

LEYDYS
@Ryba

Dokladnie. Płaca tym ktorym chca. Nie polecam....szczerze odradzam

Slabe ogniwa
@Fura

Pajacu ile ci placa za te bzdury?? Czemu odeszli miejscowi jak myslisz??? Zeby taka przybleda jak ty mogla pracowac!!!!

Ciekawy

Czy firma nadal istnieje?

Kazik
@Ciekawy

Powstała jak Feniks z popiołu ????

Zostaw merytoryczną opinię o DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. - Oleśnica

• Jak się pracuje w DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k.
2.9/5 Na podstawie 42 ocen.

DOLMAT TRANS Sp. z o.o. Sp. k.