Fera.Pl (Fera Sp. Z O.O.)

2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Fera Sp. z o.o.

Hubert
Pracownik

Polecam , fajna praca dodatki (ubezpieczenia premie), praca w młodym dynamicznym zespole, brak owocowych czwartków ale za to jest pizza w piątki. Kierownictwo na najwyższym poziomie, procesy logistyczne w firmie też . Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ciągle się rozwija, łatwo awansować strukturach firmy. Miła atmosfera, dobrze płacą jak na okolice.Można robić nadgodziny. Nie rozumiem negatywnych komentarzy poniżej, chyba o innej firmie ludzie piszą.

15
anonim
Były pracownik
 Pytanie
@Hubert

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22040557 a to prawda?

Secret staff

Jest ok. Trochę przeszkadza waga paczek bo towar ciężki. Praca e dobrych warunkach, ciepło, sucho, cicho. Nadgodziny płatne. Ekipa z wyjątkami ok.

17
Klaudiusz bielany

Nadgodziny są, pracy też dużo. Ale wszystko jest płatne na czas . Nie chcesz zrobić więcej to pracujesz 8h I na chatę. Komuś się nie podoba że ekipa z Ukrainy hehe dobre. Wszędzie tak w Wro jest i nie wiem w czym problem.

3
Gulczas
@Klaudiusz bielany

Elegancko szkoda tylko, że nigdy żaden Klaudiusz nie pracował w ferze także chyba mamy kolejny komentarz kogoś z zarządu podszywającego się pod pracownika - słabo :)

Martita Nowy wpis
Pracownik

Miejsce, w którym szanuje się pracownika, a wiadomo, że zadowolony pracownik, to dobry pracownik. W końcu odżyłam :) Była to najlepsza decyzja, że zaczęłam tu pracować. Atmosfera i ludzie mega!

1
Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Fera Sp. z o.o.?

Boys Boys Boys Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

raczej nie ma możliwości awansu pionowego, bo firma nie rozwija się tak dynamicznie i raczej jest to zarezerwowane dla przyjaciół królika

Damian K. Nowy wpis
Pracownik
 Rekomendacja

Moja pierwsza praca do której przychodzę z uśmiechem na twarzy . Ekipa międzynarodowa głównie z Ukrainy ale ostatnio też spoko ziomki z Nigerii . Kierownictwo kompetentne i bardzo ok , szczególnie Tomek i Karolinka???? . Warunki socjalne i pracy są dobre , kasa na czas . Firma cały czas się rozwija . Ja osobiście bardzo polecam ????

Paweł Nowy wpis
@Damian K.

Jakie są te warunki socjalne co tak chwalisz? Masz na myśli zaplecze do zjedzenia posiłków czy dodatkowe benefity dla pracowników? Chętnie dowiem się co dają dodatkowo żeby ludziom się lepiej pracowało.

Monika

Witam, widziałam jakiś czas temu ogłoszenie na magazyniera na część etatu. Piszą, że można sobie wybrać, w jakie dni się pracuje. A ile maksymalnie w tygodniu pracujecie tak ogółem? Mam nadzieję, że jest tutaj ktoś, kto wie, jak ta praca wygląda.

Kierownik Magazynu
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja standardowa, pytania w zasadzie jak wszedzie jeśli chodzi o stanowisko kierownika magazynu. Właścicielka firmy bardzo miła i rzeczowa.

Pytania

Standardowe jak przy rekrutacji na kierownika magazynu.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
TAMARA MARCHLEWSKA
Inne

Dzien dobry .chciałam serdecznie podziękować FIRMIE FERA za wsparcie KOCIE ADOPCJE HRUBIESZÓW TAMARA MARCHLEWSKA .Z wyrazami szacunku bezdomne kotki ...

Michał
Kandydat
 Pytanie

Witam chciałbym się dowiedzieć czy praca jest ciężka? Jestem zainteresowany praca tam, jak atmosfera jeśli chodzi o ludzi? Na która godzinę są zmiany i jaka można wyrobić premie realnie ? Czy bez problemu przedłużają umowę ? Pozdrawiam

1
Beata
@Michał

I jak tam wysyłałeś cv? Masz tą pracę? Dasz znać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?

Grzegorz
Były pracownik
@Michał

Słaba, nie polecam pracy w tej firmie.

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Fera Sp. z o.o.?

Pola
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Zależy o jakich ludzi pytasz? Zwykli pracownicy spoko Im wyżej tym gorzej/ciężej z polemiką

Wanda
@Pola

Dlaczego gorzej/ciężej z polemiką? Opowiedz o tym cos

Pola
Były pracownik
@Wanda

@Wanda argumenty/sugestie dla zmian, które mają ulepszyć obszary działalności spotykają się ze ścianą. Rozmowy o pieniądzach - podwyżkach itp to temat tabu- omijany szerokim łukiem.

Maja
@Pola

skoro rozmowy nic nie daja, moze warto napisac po prostu wniosek o podwyzke, na ktory beda musieli odpowiedziec, nie?

Wanda
@Pola

czyli jak są to tematy tabu, to nie ma szans na żadną podwyżkę?

Adam
Były pracownik
@Wanda

Nie, dlatego się zwolniłem.

Marcin
@Adam

Czyli to była jedyna rzecz która Ci nie odpowiadała? Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy tutaj?

Pracodawca

 Aktualność
Nasze myśli nieustannie są teraz z naszymi przyjaciółmi z Ukrainy. Ta niewyobrażalna tragedia dotknęła mieszkańców, ale także ich podopiecznych - psy, koty, króliki i wszystkie inne zwierzęta. Odczuwamy ogromną potrzebę pomagania, ale również wsparcia oraz ułatwienia Wam niesienia tej pomocy. W związku z tym uruchomiliśmy cegiełki, które można dorzucić do zakupów i wesprzeć działania Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt.

Nawet małe wpłaty złożą się w dużą kwotę, która przyniesie realne wsparcie dla ratowanych zwierzaków. Za te pieniądze kupimy dokładnie te karmy ( bytowe i weterynaryjne ) i preparaty biobójcze, których DIOZ będzie potrzebował. Zorganizujemy całą logistykę, karma trafi dokładnie tam gdzie trzeba i kiedy będzie potrzebna. Dodatkowo wspólnie z producentami zrobimy wszystko żeby wykorzystać tę kwotę jak najlepiej - dorzucimy gratisy, wykorzystamy możliwe promocje. Oczywiście my również dołożymy naszą cegiełkę! Codziennie będziemy Was informować ile pieniędzy znajduje się Waszej wirtualnej skarbonce.
Wierzymy, że razem możemy zdziałać dobro!

Pracodawca

 Aktualność
W wielu rodzinach w okresie Świąt pojawia się nowy czworonożny domownik. To duża radość, ale i obowiązek. W tym roku Fera.pl wspiera akcję marki Brit, która przygotowała dla nowych opiekunów poradnik o tym, jak dbać o nowego przyjaciela domu. 

Cały dochód ze sprzedaży PROPSa przeznaczony zostanie na wsparcie wybranych fundacji oraz schronisk.

Pobierz poradnik na stronie i dowiedz się więcej!

#pomoc #schronisko #poradnik #CSR

http://www.props-brit.pl
Dział marketingu
Kandydat

Dział marketingu - rekrutacja i bardzo dziwna sytuacja. 1. Na pierwszym umówionym spotkaniu nie pojawił się żaden przedstawiciel firmy. Pół godziny samotnego oczekiwania w sali konferencyjnej zakończyłam wyjściem po braku jakichkolwiek informacji. Dodam tylko, że w tym czasie nikt się nie zainteresował po co właściwie tam jestem. 2. Drugie spotkanie odbyło się w innym terminie. Rzeczowo i konkretnie zostały przedstawione najważniejsze aspekty współpracy. Po około trzech godzinach otrzymałam telefon z pozytywną odpowiedzią. 3. Na kolejne spotkanie pojechałam, aby dopełnić formalności, tzn. został mi przekazany plik papierów do wypełnienia, które były niezbędne do przygotowania umowy. Dla firmy bardzo ważne było jak najszybsze rozpoczęcie pracy, więc już następnego dnia odbyło się wstępne szkolenie. 4. Na czwartym spotkaniu miał miejsce dzień wprowadzający. Zostałam także umówiona na badania przed rozpoczęciem pracy. I teraz najważniejsze - w przeddzień rozpoczęcia pracy dostałam telefon z informacją o rezygnacji z podpisania umowy przez firmę z powodu braku możliwości realizacji pracy zdalnej obiecanej i ustalonej podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zostawiam sytuację do oceny każdemu z osobna. Szczerze nie polecam - zmarnowany czas i energia.

Były pracownik
Były pracownik
@Dział marketingu

Jako były pracownik tej firmy gwarantuje Pani, że ta rekrutacja potoczyła się dla Pani w najlepszy możliwy sposób.

batman
Inne

PORAŻKA! Zamówienie złożone w weekend aby już na początku tyg. wyjechało do mnie, niestety dopiero w środę po mojej wiadomości łaskawie odpisano że nie mogę skompletować mojego zamówienia bo brakuje bluzy dla psa i zaproponowano mi całkiem inną na dodatek mniejszą niż zamawiana. Poprosiłem o usunięcie brakującego produktu i jak najszybsze zrealizowanie zamówienia. Dziś z rana otrzymałem wiadomość: "Twoje zamówienie zostało pomyślnie złożone." Myślę SUPER pewnie dziś wyjdzie, niestety w kolejnej wiadomości otrzymałem inf.: "Twoje zamówienie zostało przekazane do realizacji i czeka teraz w kolejce do spakowania. W zależności od czasu podanego przy produktach, które wybrałeś, potrzebujemy od 24h do 3 dni roboczych aby przygotować dla Ciebie przesyłkę. Zamówienie nadal nie wyszło z ich firmy, nie mam nadal nr. paczki czy informacji z inpostu o tym że paczka wyruszyła. Jeżeli macie od tygodnia do dwóch czas na zamówienie to śmiało zamawiaj od Nich. Jak chcesz naprawdę porządną obsługę to polecam zooplus u nich nigdy się nie zawiodłem, zamówienia dochodzą do domu w 2-4dni.

Mariusz
Pracownik
@batman

Dokładnie taka sama sytuacja u mnie, czekałem 12 dni na produkty, potem 3 dni na spakowanie . zamówiłem w Zooplusie te same produkty (tylko przysmaki inne bo nie było tych samych) i paczka w 3 dni u mnie .

Były pracownik
Były pracownik
@batman

Nic dziwnego, w ferze może 20% towaru z oferty sklepu internetowego jest na stanie, reszta zamawiana pod klienta, a z tym już bywa różnie. Wystarczy jakiś poślizg w dostawie + weekend i już z 2-3 dni robi się tydzień lub dłużej

Hubert
Pracownik

Polecam , fajna praca dodatki (ubezpieczenia premie), praca w młodym dynamicznym zespole, brak owocowych czwartków ale za to jest pizza w piątki. Kierownictwo na najwyższym poziomie, procesy logistyczne w firmie też . Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ciągle się rozwija, łatwo awansować strukturach firmy. Miła atmosfera, dobrze płacą jak na okolice.Można robić nadgodziny. Nie rozumiem negatywnych komentarzy poniżej, chyba o innej firmie ludzie piszą.

15
Kamil
Były pracownik
 Pytanie
@Hubert

Chyba ta opinia od naszego pracodawcy :) albo kto podbija oceny na googlu itp za hajs Moze to sprostuje: Pizza w piątki tak to prawda. Czy sie rozwija? Wiecej zamowien, a chaos dalej trwa, brak mozliwosci awansu niewiem na kogo chociazby nawet... jak firma szuka oszczednosci.

anonim
Były pracownik
 Pytanie
@Hubert

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22040557 a to prawda?

romelu lukaku
Pracownik

Odradzam raczej pracę w tej firmie, ciężka a w dodatku wypłata bardzo słaba . wiekszość z tego co tu czytam, ze smutkiem ale to prawda.

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość w Fera Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Vitalij
@Pytanie

Tak najlepiej dwa etaty, a wypłata za jeden :))

Elżbieta
@Vitalij

Widzę, że nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia, jakie oferuje firma Fera. Masz oczywiście prawo tak sądzić. Pamiętaj jednak, iż dla niektórych takie zarobki mogą być jak najbardziej w porządku. A co z benefitami? Macie tam dostęp na przykład do kart sportowych, biletów kulturalnych czy innych dodatków?

Slayer
@Elżbieta

Tak jest dostęp do kart multisport oraz bardzo ubogiego pakietu medycznego (pzu) który nie umywa sie chociażby do luxmedu, ja z tego nie korzystam bo pracowałem tylko krótka chwilę. 100% prawdy co pisza niżej na temat kierownika najpierw Cie zatrudnia i mówi, że dużo pracy itp. A za chwile wypowiedzenie. Nie polecam tej firmy - OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM(usunięte przez administratora)

Bartek
Kandydat
 Pytanie

Witam jutro mam pierwszy dzień w pracy. Mam pytanie co ze sobą wziasc, wiem że dostanę tylko obuwie robocze jednak o ubraniu nic nie wiem.

miły i uprzejmy
Były pracownik

Na początku wszystko fajnie, ale z każdym dniem czuć presje nacisku na ilość ( nie koniecznie jakość) . 95% to pracownicy z Ukrainy co nie jest problemem , ale połowa nie rozumie co się do nich mówi. Zarobki jak na okolice normalne, ale też bez rewelacji . BHP trochę słabo wygląda na magazynie, szczególnie towar piętrowany i nie trudno o wypadek. Kierownik z tego sobie nic nie robi i nie widzi problemu bo " cisną go z góry ". Praca dobra na początek żeby gdzieś na covid się zahaczyć ale perspektyw tam nie ma , brak rozwoju i szkoleń.

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Witam witam Czy w firmie można liczyć na dofinansowania typu wczasy pod gruszą czy bony świąteczne? Pozdrawiam

no name
Pracownik
@Zainteresowana

Nie . Dają czasem jakieś małe prezenty, ale tak to nic specjalnego. Nie licz na bon rzędu 300/500 zł na święta.

Elżbieta
@no name

A jakie to są te małe prezenty według Ciebie? Każdy ma inne postrzeganie i może dla innych jest to fajny dodatek do pracy. Napisz proszę aby każdy mógł sam ocenić czy dla niego jest to satysfakcjonujące.

Były pracownik
Były pracownik
@Elżbieta

No np. na wigilie były rozdawane kubki firmowe.

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Witam witam Czy w firmie można liczyć na dofinansowania typu wczasy pod gruszą czy bony świąteczne? Pozdrawiam

Taras
Pracownik
@Zainteresowana

Tao co najwyzej to mozno liczyc na bony kierownika w biuro.

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Witam witam Czy w firmie można liczyć na dofinansowania typu wczasy pod gruszą czy bony świąteczne? Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Fera Sp. z o.o.?

UA
Były pracownik
@Pytanie

Trzeba mieć dwie ręce i nogi. Mile widziana chęć pracy po 12h.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Fera Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Fera Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Fera Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Fera Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Fera Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Fera Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fera Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii