Fera.Pl (Fera Sp. Z O.O.)

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fera Sp. z o.o.

Secret staff

Jest ok. Trochę przeszkadza waga paczek bo towar ciężki. Praca e dobrych warunkach, ciepło, sucho, cicho. Nadgodziny płatne. Ekipa z wyjątkami ok.

17
Zibi
Były pracownik
 Pytanie
@Secret staff

Ciepło?bo chyba latem robiłeś, zimą to nawet ogrzewania nie włączają porządnie i zimno jak w kieleckim nie polecam nikomu tam pracy.....

TAMARA MARCHLEWSKA
Inne

Dzien dobry .chciałam serdecznie podziękować FIRMIE FERA za wsparcie KOCIE ADOPCJE HRUBIESZÓW TAMARA MARCHLEWSKA .Z wyrazami szacunku bezdomne kotki ...

Hubert
Pracownik

Polecam , fajna praca dodatki (ubezpieczenia premie), praca w młodym dynamicznym zespole, brak owocowych czwartków ale za to jest pizza w piątki. Kierownictwo na najwyższym poziomie, procesy logistyczne w firmie też . Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ciągle się rozwija, łatwo awansować strukturach firmy. Miła atmosfera, dobrze płacą jak na okolice.Można robić nadgodziny. Nie rozumiem negatywnych komentarzy poniżej, chyba o innej firmie ludzie piszą.

16
anonim
Były pracownik
 Pytanie
@Hubert

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22040557 a to prawda?

Klaudiusz bielany

Nadgodziny są, pracy też dużo. Ale wszystko jest płatne na czas . Nie chcesz zrobić więcej to pracujesz 8h I na chatę. Komuś się nie podoba że ekipa z Ukrainy hehe dobre. Wszędzie tak w Wro jest i nie wiem w czym problem.

3
Gulczas
@Klaudiusz bielany

Elegancko szkoda tylko, że nigdy żaden Klaudiusz nie pracował w ferze także chyba mamy kolejny komentarz kogoś z zarządu podszywającego się pod pracownika - słabo :)

Secret staff

Jest ok. Trochę przeszkadza waga paczek bo towar ciężki. Praca e dobrych warunkach, ciepło, sucho, cicho. Nadgodziny płatne. Ekipa z wyjątkami ok.

17
Zibi Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Secret staff

Ciepło?bo chyba latem robiłeś, zimą to nawet ogrzewania nie włączają porządnie i zimno jak w kieleckim nie polecam nikomu tam pracy.....

Johny Nowy wpis
Pracownik

Pracuje już jakiś czas wiec dodam coś od Siebie. Praca mocno fizyczna i na dwie zmiany, karma dla psów i kotów do 20kg ale paczki wysyłane do 30kg. zarobki jak na rodzaj pracy nie są złe, ale mogły by być wyższe. praca na piku ze skanerem tak samo na reach truck a pakowanie na specjalnie wyznaczonym stanowisku, większość pracowników to ukraina co w niczym nie przeszkadza, jest też kilku chłopaków z Nigerii, w sumie spoko ludzie. kierownictwo... tu niestety panuje faworyzacja i kolesiostwo, szef magazynu jak wiatr zawieje, raz miły i uprzejmy a następnie krzyczy i nie szanuje ludzi, Pani kierownik to porażka, jedne co robie to trzyma telefon w ręce i udaje ze zajmuje się pracą, kierownik zmiany ten z Ukrainy strasznie nie uprzejmy i nie potrafi kulturalnie rozmawiać bez przekleństw, w sumie praca żeby się zatrzymać na jakaś chwile spoko, ale nie na dłużej jeżeli szanujesz swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Antosia Nowy wpis
Inne

Hej. ostatnio w sieci widziałam same oferty dla pracowników magazynowych. Zastanawiam się jednak na tym czy możliwe byłyby przyjęcia prosto do biura. nie udało mi się odszukać takich ogłoszeń. Czy pracownicy na administrację są przyjmowani?

anonim
Inne

To powiecie mi co się teraz dzieje na tym całym magazynie? Nie jestem jak widać na bieżąco, po dawniejszych opiniach wiem, że kiedyś na część etatu można było pracować. Teraz także żeby zobaczyć co i jak? czy są okresy próbne? Jakie wtedy dają warunki? wisi tutaj oferta bez podanych stawek, jakich można oczekiwać?

Uprzejmy Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Jest opcja na zlecenie. Dostajesz stawkę godzinową i umawiasz się z kierownikiem na dni, w które przychodzisz. Praca jak każda wymaga skupienia, oczywiście ktoś będzie pilnować co robisz. W mojej opinii fajna opcja. Odkąd zmienił się kierownik na magazynie nastąpiły inne czasy. Widać rozwój i potencjał firmy. Dla chcących ściemniać nie polecam. Kierownik ma dość wojskowe podejście jeśli chodzi o pracę. Nie lubi jak ktoś ściemnia.

Kierownik Magazynu
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja standardowa, pytania w zasadzie jak wszedzie jeśli chodzi o stanowisko kierownika magazynu. Właścicielka firmy bardzo miła i rzeczowa.

Pytania

Standardowe jak przy rekrutacji na kierownika magazynu.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
anonim
Inne

To jak ktoś już będzie taki zorientowany w stawkach i by podawał widełki dla zastępcy kierownika magazynu, o którego ktoś się spytał to czy dałoby rade od razu przy tym ustosunkować się do zarobków na obsłudze klienta sklepu internetowego? Specjalista od niej jest poszukiwany od paru dni, myślę ze spróbuję aplikować

adam
Kandydat
 Pytanie

Jakie są widełki na stanowisku zastępca kierownika magazynu?

Pytanie
 Pytanie

Czy rotacja pracowników w Fera Sp. z o.o. na Magazynier jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 18 września na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Taras
Były pracownik
@Pytanie

Popracują chwilę zobaczą co się tam dzieje i sami odchodzą lagodnie mówiąc

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Magda

Kandydat

15.06.2023 12:06

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Magdaikona wywiad

Aplikowałam na stanowisko Specjalistki ds. marketplace - Allegro. Po rozmowie kwalifikacyjnej, bardzo szybko otrzymałam pozytywną odpowiedź w sprawie wybrania mojej osoby na to stanowisko. Otrzymując taki feedback, zdecydowałam się złożyć wypowiedzenie u aktualnego pracodawcy. Okres wypowiedzenia trwał miesiąc, o czym niezwłocznie poinformowałam firmę Fera. Ta informacja spotkała się ze zrozumieniem, więc pracę miałam rozpocząć od 1 czerwca. 25 maja otrzymałam informację że jednak w firmie Fera ,,nie mogą mnie przyjąć" z powodu zmiany lokalizacji działu. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem. W moim odczuciu jest ono bardzo krzywdzące. Wydawało mi się, że jest to firma, z którą podejmę wieloletnią współpracę, a finalnie okazała się firmą zostawiającą człowieka na totalnym lodzie, dlatego proszę o rozwagę podczas wybierania tego pracodawcy.

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś?

Magdaikona wywiad

Specjalistka ds. marketplace - Allegro.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Magdaikona wywiad

Bezpośredni przełożony i jedna z pracownic działu, do którego miałam dołączyć.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

Magdaikona wywiad

1 etap.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Magdaikona wywiad

Rekrutacja odbywała się stacjonarnie.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Magdaikona wywiad

Nie było żadnych dodatkowych zadań - cała rekrutacja opierała się na rozmowie.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji? W przypadku informacji o niezłożeniu Ci oferty pracy, czy wyjaśniono Ci dlaczego nie zostałeś wybrany/a na to stanowisko?

Magdaikona wywiad

Telefonicznie. Otrzymałam informację, że zostałam przyjęta.

Czy poleciłbyś/ poleciłabyś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Magdaikona wywiad

Nigdy, ponieważ firma robi sobie żarty z osób, które naprawdę chcą pracować i angażują się w cały proces rekrutacji.Magda
Kandydat

Aplikowałam na stanowisko Specjalistki ds. marketplace - Allegro. Po rozmowie kwalifikacyjnej,bardzo szybko otrzymałam pozytywną odpowiedź w sprawie wybrania mojej osoby na to stanowisko. Otrzymując taki feedback zdecydowałam się złożyć wypowiedzenie u aktualnego pracodawcy. Okres wypowiedzenia trwał miesiąc o czym poinformowałam jak najszybciej. Ta informacja spotkała się ze zrozumieniem, więc pracę miałam rozpocząć od 1 czerwca. 25 maja otrzymałam informację że ,, nie mogą mnie przyjąć", tłumacząc się zmianą lokalizacji działu. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem. W moim odczuciu takie podejście jest bardzo krzywdzące. Wydawało mi się , że jest to firma z którą podejmę wieloletnią współpracę, a finalnie okazała się firmą zostawiającą człowieka na totalnym lodzie. Proszę o rozwagę podczas wybierania tego pracodawcy .

niedoszły pracownik
Kandydat

Firma niepoważna, po przejściu rekrutacji i otrzymania pozytywnej decyzji, złożyłem wypowiedzenie w bieżącej firmie i oczekiwałem na rozpoczęcie pracy w Fera. Kilka dni przed startem otrzymuję informację, że nie mogą mnie zatrudnić z powodu zmian strategicznych w firmie. Jeśli takie decyzje podejmowane są tam z dnia, na dzień to cieszę się, że jednak u Was nie pracuję.

Martita
Pracownik

Miejsce, w którym szanuje się pracownika, a wiadomo, że zadowolony pracownik, to dobry pracownik. W końcu odżyłam :) Była to najlepsza decyzja, że zaczęłam tu pracować. Atmosfera i ludzie mega!

2
Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Fera Sp. z o.o.?

Boys Boys Boys
Były pracownik
@Pytanie

raczej nie ma możliwości awansu pionowego, bo firma nie rozwija się tak dynamicznie i raczej jest to zarezerwowane dla przyjaciół królika

Damian K.
Pracownik
 Rekomendacja

Moja pierwsza praca do której przychodzę z uśmiechem na twarzy . Ekipa międzynarodowa głównie z Ukrainy ale ostatnio też spoko ziomki z Nigerii . Kierownictwo kompetentne i bardzo ok , szczególnie Tomek i Karolinka???? . Warunki socjalne i pracy są dobre , kasa na czas . Firma cały czas się rozwija . Ja osobiście bardzo polecam ????

Paweł
Inne
@Damian K.

Jakie są te warunki socjalne co tak chwalisz? Masz na myśli zaplecze do zjedzenia posiłków czy dodatkowe benefity dla pracowników? Chętnie dowiem się co dają dodatkowo żeby ludziom się lepiej pracowało.

Monika
Inne

Witam, widziałam jakiś czas temu ogłoszenie na magazyniera na część etatu. Piszą, że można sobie wybrać, w jakie dni się pracuje. A ile maksymalnie w tygodniu pracujecie tak ogółem? Mam nadzieję, że jest tutaj ktoś, kto wie, jak ta praca wygląda.

TAMARA MARCHLEWSKA
Inne

Dzien dobry .chciałam serdecznie podziękować FIRMIE FERA za wsparcie KOCIE ADOPCJE HRUBIESZÓW TAMARA MARCHLEWSKA .Z wyrazami szacunku bezdomne kotki ...

Michał
Kandydat
 Pytanie

Witam chciałbym się dowiedzieć czy praca jest ciężka? Jestem zainteresowany praca tam, jak atmosfera jeśli chodzi o ludzi? Na która godzinę są zmiany i jaka można wyrobić premie realnie ? Czy bez problemu przedłużają umowę ? Pozdrawiam

1
Beata
Inne
@Michał

I jak tam wysyłałeś cv? Masz tą pracę? Dasz znać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?

Grzegorz
Były pracownik
@Michał

Słaba, nie polecam pracy w tej firmie.

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Fera Sp. z o.o.?

Pola
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Zależy o jakich ludzi pytasz? Zwykli pracownicy spoko Im wyżej tym gorzej/ciężej z polemiką

Wanda
Inne
@Pola

Dlaczego gorzej/ciężej z polemiką? Opowiedz o tym cos

Pola
Były pracownik
@Wanda

@Wanda argumenty/sugestie dla zmian, które mają ulepszyć obszary działalności spotykają się ze ścianą. Rozmowy o pieniądzach - podwyżkach itp to temat tabu- omijany szerokim łukiem.

Maja
Inne
@Pola

skoro rozmowy nic nie daja, moze warto napisac po prostu wniosek o podwyzke, na ktory beda musieli odpowiedziec, nie?

Wanda
Inne
@Pola

czyli jak są to tematy tabu, to nie ma szans na żadną podwyżkę?

Adam
Były pracownik
@Wanda

Nie, dlatego się zwolniłem.

Marcin
Inne
@Adam

Czyli to była jedyna rzecz która Ci nie odpowiadała? Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy tutaj?

Pracodawca

 Aktualność
Nasze myśli nieustannie są teraz z naszymi przyjaciółmi z Ukrainy. Ta niewyobrażalna tragedia dotknęła mieszkańców, ale także ich podopiecznych - psy, koty, króliki i wszystkie inne zwierzęta. Odczuwamy ogromną potrzebę pomagania, ale również wsparcia oraz ułatwienia Wam niesienia tej pomocy. W związku z tym uruchomiliśmy cegiełki, które można dorzucić do zakupów i wesprzeć działania Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt.

Nawet małe wpłaty złożą się w dużą kwotę, która przyniesie realne wsparcie dla ratowanych zwierzaków. Za te pieniądze kupimy dokładnie te karmy ( bytowe i weterynaryjne ) i preparaty biobójcze, których DIOZ będzie potrzebował. Zorganizujemy całą logistykę, karma trafi dokładnie tam gdzie trzeba i kiedy będzie potrzebna. Dodatkowo wspólnie z producentami zrobimy wszystko żeby wykorzystać tę kwotę jak najlepiej - dorzucimy gratisy, wykorzystamy możliwe promocje. Oczywiście my również dołożymy naszą cegiełkę! Codziennie będziemy Was informować ile pieniędzy znajduje się Waszej wirtualnej skarbonce.
Wierzymy, że razem możemy zdziałać dobro!

Pracodawca

 Aktualność
W wielu rodzinach w okresie Świąt pojawia się nowy czworonożny domownik. To duża radość, ale i obowiązek. W tym roku Fera.pl wspiera akcję marki Brit, która przygotowała dla nowych opiekunów poradnik o tym, jak dbać o nowego przyjaciela domu. 

Cały dochód ze sprzedaży PROPSa przeznaczony zostanie na wsparcie wybranych fundacji oraz schronisk.

Pobierz poradnik na stronie i dowiedz się więcej!

#pomoc #schronisko #poradnik #CSR

http://www.props-brit.pl
Dział marketingu
Kandydat

Dział marketingu - rekrutacja i bardzo dziwna sytuacja. 1. Na pierwszym umówionym spotkaniu nie pojawił się żaden przedstawiciel firmy. Pół godziny samotnego oczekiwania w sali konferencyjnej zakończyłam wyjściem po braku jakichkolwiek informacji. Dodam tylko, że w tym czasie nikt się nie zainteresował po co właściwie tam jestem. 2. Drugie spotkanie odbyło się w innym terminie. Rzeczowo i konkretnie zostały przedstawione najważniejsze aspekty współpracy. Po około trzech godzinach otrzymałam telefon z pozytywną odpowiedzią. 3. Na kolejne spotkanie pojechałam, aby dopełnić formalności, tzn. został mi przekazany plik papierów do wypełnienia, które były niezbędne do przygotowania umowy. Dla firmy bardzo ważne było jak najszybsze rozpoczęcie pracy, więc już następnego dnia odbyło się wstępne szkolenie. 4. Na czwartym spotkaniu miał miejsce dzień wprowadzający. Zostałam także umówiona na badania przed rozpoczęciem pracy. I teraz najważniejsze - w przeddzień rozpoczęcia pracy dostałam telefon z informacją o rezygnacji z podpisania umowy przez firmę z powodu braku możliwości realizacji pracy zdalnej obiecanej i ustalonej podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zostawiam sytuację do oceny każdemu z osobna. Szczerze nie polecam - zmarnowany czas i energia.

Były pracownik
Były pracownik
@Dział marketingu

Jako były pracownik tej firmy gwarantuje Pani, że ta rekrutacja potoczyła się dla Pani w najlepszy możliwy sposób.

Zostaw merytoryczną opinię o Fera Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Fera Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Fera Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Fera Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Fera Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Fera Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fera Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii