2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 58 65 5 1

Opinie o Fera Sp. z o.o.

Secret staff

Jest ok. Trochę przeszkadza waga paczek bo towar ciężki. Praca e dobrych warunkach, ciepło, sucho, cicho. Nadgodziny płatne. Ekipa z wyjątkami ok.

Tak1Nie8
Klaudiusz bielany

Nadgodziny są, pracy też dużo. Ale wszystko jest płatne na czas . Nie chcesz zrobić więcej to pracujesz 8h I na chatę. Komuś się nie podoba że ekipa z Ukrainy hehe dobre. Wszędzie tak w Wro jest i nie wiem w czym problem.

Tak3Nie13
Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Witam, Mam kilka pytań odnośnie pracy w Fera: 1. Ile jest zmian ? 2. Czy pracuje dużo ludzi z ukrainy ? 3. Dużo pracy fizycznej ? (usunięte przez administratora)

Didi Nowy wpis

Tam z dnia na dzień jest co raz gorzej. Nie polecam. Płacą jedna z niższych stawek w okolicy. Czysty wyzysk a rządzą przyjaciele z bliskiego Wschodu z liderem zmiany na czele kombinują aż milo.

Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Fera Sp. z o.o.?

TakNie1
Stuart Nowy wpis
@Pytanie

Chodzi Ci o to czy jako osoba z zewnątrz możesz się wybić w tej firmie?

Tak1Nie1

Czy jest możliwość w Fera Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Vitalij
@Pytanie

Tak najlepiej dwa etaty, a wypłata za jeden :))

Tak10Nie
Elżbieta
@Vitalij

Widzę, że nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia, jakie oferuje firma Fera. Masz oczywiście prawo tak sądzić. Pamiętaj jednak, iż dla niektórych takie zarobki mogą być jak najbardziej w porządku. A co z benefitami? Macie tam dostęp na przykład do kart sportowych, biletów kulturalnych czy innych dodatków?

TakNie4
Slayer
@Elżbieta

Tak jest dostęp do kart multisport oraz bardzo ubogiego pakietu medycznego (pzu) który nie umywa sie chociażby do luxmedu, ja z tego nie korzystam bo pracowałem tylko krótka chwilę. 100% prawdy co pisza niżej na temat kierownika najpierw Cie zatrudnia i mówi, że dużo pracy itp. A za chwile wypowiedzenie. Nie polecam tej firmy - OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM(usunięte przez administratora)

Tak6Nie
Krystian

Gdzie znajduję się ten magazyn od Fery?

TakNie4
google maps
@Krystian

@krystian Magazyn Fery ((usunięte przez administratora)) znajduje się na magazynowej 7 bielany wrocławskie na przeciwko hali Xeosa, a obok Helkry.

Tak3Nie
Ponawiam
@google maps

Best 4 pets, fera, net consulting

Secret staff

Tak1Nie8
Agata

Czyli w firmie jest dużo pracowników z Ukrainy ?

Pan Pietruszka
@Agata

90 % magazynu, ludzie wporzadku prócz śmietanki siedzącej cały dzień na krzesłach w biurze i w 4 os robiące czynności dla 1 os do tego telefony w ręce non stop i gierki. Jednak w tej firmie nie nauczysz się nic ciekawego, zarobki poniżej średniej.

Tak8Nie
Klaudiusz bielany

Tak3Nie13
Gulczas
@Klaudiusz bielany

Elegancko szkoda tylko, że nigdy żaden Klaudiusz nie pracował w ferze także chyba mamy kolejny komentarz kogoś z zarządu podszywającego się pod pracownika - słabo :)

Bielańczyk

Nieźle płacą, nadgodzin dużo na szczęście płacą, magazyn spoko. Pakowacze mają sporo roboty.

Tak2Nie7
Tomek

Witam, zauważyłem po raz kolejny że firma szuka pracowników, chciałem aplikować ale postanowiłem zapytać obecnych pracowników o opinię. Na jakie warunki pracy można liczyć, zarobki i benefity? Jak z umową? Warto aplikować?

Pan paletka
@Tomek

Umowa o prace, moze dostaniesz 2.8k przynajmniej tyle dawali jak ja pracowalem. Ogolnie to co, robota jak wszedzie pelno ukrainy, duzo roboty nie warto za taka kase. Rotacja dlatego ze kierownik najpierw na rozmowie mowi ci ze duzo pracy itp. A potem po miesiacu cie jednak zwalnia bo malo roboty a sam nie wstaje z fotela 8 godzin chyba tylko jak mu sie chce kupe lub siku :) dodatkowo z czym do niego nie przyjdziesz to albo nakrzyczy i nie umie nic wytlumaczyc bo sie spieszy do domu nie powazna firma i ludzie zarzadzajacy nia odradzam aplikowania tam ja znalazlem o wiele lepsza prace na bielanach tez

Tak16Nie1
Jacek
@Pan paletka

haha 100% prawdy, najlepsze zawsze były te śmieszne zebrania "kierownika" na których to mówił jak trzeba robić nadgodziny, że firma potrzebuje itp. a sam wychodził o 12 do domu w dodatku nie umie nic wytłumaczyć i obraża

Tak9Nie
UA

Jeżeli szykujesz produkty - trzeba chodzić z paleciakiem około 15 kilometrów codziennie. Jeżeli pakujesz - ciągle rzucasz worki 8 - 25 kg w kartony. Praca ciężka.

Tak16Nie1
heniek
@UA

Nie zgadzam się , robisz dużo KM jeśli nie potrafisz poukładać i zaplanować swojej pracy . -system jest tak przystosowany aby WZ wychodziły alfabetycznie - uproszcza to pracę . Dodaj też że są wózki elektryczne do szykowania . Praca w dobrej firmie z ugruntowanym kapitałem, szeroki pakiet benefitów oraz fajni ludzie na magazynie .

Tak4Nie9
@heniek

@heniek Czy to co napisałeś nie jest przypadkiem dowód na prawdziwość poniższych komentarzy odnośnie niekompetencji kadry kierowniczej ? Od układania procesów i pilnowania ich nie są pracownicy magazynowi tylko kierownik, zastępca, brygadzista.

Tak4Nie3
Heniek
@Paweł

A czy jest napisane że masz sam poukładać procesy, czy poukładać swoją pracę? To dwie różne rzeczy. Pracowałem dość długo w tej firmie jak każda inna ma swoje minusy i plusy, aczkolwiek jeśli nie jesteś poukładany w pracy robisz zbędne kilometry to nie ma co narzekać na 'duże przebytej dystanse' - zresztą w myśl zasady aby wytrwać do końca zmiany.

Tak3Nie3
@Heniek

@Heniek Jeśli nie ma zaplanowanych procesów w logiczny spójny ciąg w magazynie, to czego Pan oczekuje od tych bogu ducha winnych magazynierów, że nie mając z góry ustalonych odpowiednich zasad postępowania opartych na dobrej praktyce gospodarki magazynowej zaczną sobie sami "układać" swoją pracę. Jeszcze tak odbiegając od tematu, rozumiem, że każda osoba kompletująca ma dostęp do takiego wózka elektrycznego z którego w każdej chwili może skorzystać ? Mam wrażenie, że za mocno się Pan zagalopował w próbie obrony swojej dawnej firmy co tylko wskazuje na słuszność komentarza użytkownika @UA

Tak8Nie4
@heniek

Mógłbyś napisać co zawiera pakiet benefitów, o którym wspomniałeś? Będę wdzięczny za informacje.

Tak3Nie
@Paweł

Multisport i ubezpieczenie (ale bardzo ubogie) - to co praktycznie wszędzie, a z takich unikatowych to niemiła woń w biurze magazynowym od przydupasa kierownika

Tak13Nie
UA
@heniek

Nie każdy może korzystać się z wuzka, ponieważ ich tylko 4, i jeżeli nie zdążyłeś - będziesz chodził pieszo. Nie powiedziałem, że prą marna, a tylko ciężka. Zwłaszcza, kiedy pracujesz więcej 8 godzin

Tak2Nie1

Piotr

Za co konkretnie można stracić premie, które oferuje firma Fera? Premie są zabierane z uwagi na błędy pracownika, czy może z kompletnie innych powodów? Skoro w taki sposób przedstawiłeś tę kwestię, to chciałbym ją zweryfikować.

Karol
@Piotr

Możesz np. stracić premię za to, że nie zostajesz na nadgodziny

Julia
@Karol

To trochę słaba sprawa, zwłaszcza, że nadgodziny często w firmach płatne dodatkowo. A czy w firmie Fera Sp. z o.o. można liczyć na jakieś inne dodatki do pensji?

Paweł

Czy firma motywuje pracowników pozwalając im brać udział w szkoleniach, żeby podnosić kwalifikacje branżowe lub szkolić język obcy?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 310 dni.

Karol

Jeśli szukasz pracy, aby się zaczepić i zdobyć doświadczenie w magazynie to miejsce dla Ciebie, w innym wypadku niczego się tutaj nie nauczysz, ani nie zarobisz (stawki porównywalne bądź niższe biorąc pod uwagę inne firmy w tym rejonie). Firma aspiruje na największy sklep z branży w Polsce, a ludzie biegają ze stosami kilkuset kartek i szykują z nich zamówienia dla klientów, system, który jest w magazynie również jest dziurawy, obsługiwany w przeglądarce internetowej.. o skanerach mobilnych można zapomnieć. Sama atmosfera w magazynie jest w miarę ok, większa część składu to pracownicy zza wschodniej granicy. "Kadra" zarządzająca bardzo chaotyczna, bez jakichkolwiek ambicji na zmianę bądź poprawienie czegokolwiek, podejście w stylu "przyjść, odbębnić swoje 8h i do domu"

Tak8Nie
GOŚĆ

Czy ktoś się wypowie na temat zarobków i atmosfery ? Jak u nich jest ?

Sandra
@GOŚĆ

Witam,witam... Ja tam przepracowałam dwa miesiace na umowę zlecenie i nie polecam!!!!! Atmosfera od samego poczatku była kiepska.Zależalo mi bardzo na pracy,ale zauważylam brak szkolen,podejscia starych pracowników do nowego pracownika. Zero przygotowania od kierownictwa jezeli chodzi o system pracy. (usunięte przez administratora)

Tak6Nie1
Jan
@Sandra

Pracowałaś tam tylko dwa miesiące. To krótki czas, żeby dobrze poznać funkcjonowanie firmy i wyrobić sobie obiektywną opinie. Sandra pisze o pracy na umowie zleceniu. Czy po okresie próbnym można liczyć na stabilniejszy kontrakt, który daje więcej praw i przywilejów w pracy? Czekam na opinie obecnych pracowników.

TakNie1

Martynka
@Jan

Praca ciężka, atmosfera słaba, ludzie zupełnie nie zgrani.

Tak4Nie
Piotr
@Martynka

Co w Twojej ocenie wpływa na to, że atmosfera jest słaba? Jestem ciekaw, czy chodzi Ci o relacje z przełożonymi, czy może z pozostałymi osobami, które tam pracują. Mam nadzieję, że sprecyzujesz swój wpis pod tym kątem.

Wysoki

Nie polecam tej pracy!!!!!! Dwie umowy.jedna o prace a druga na zlecanie.(usunięte przez administratora)

MMat

Jak ktoś szuka pracy w miejscu gdzie szanuja czlowieka to polecam. Wszystko jak nalezy - normalne warunki pensja na czas nadgodziny platne. Mozna sie dogadac i ekipa spoko wielu pracuje po kilka lat i nie narzeka.

Tak3Nie8
Pyt
@MMat

A jakie zarobki jak praca

Pracownikbiurowy

Polecam! Przede wszystkim za przyjazną atmosferę i partnerskie podejście. Pracy nie brakuje, bo firma się bardzo rozwija, ale dzięki temu można się realizować i są perspektywy na więcej.

Tak3Nie4
Pasmionka

polecam, pracy jest dużo - to fakt, ale w miłej atmosferze, codziennie nowe tematy dużo się dzieje, pieniądze przyzwoite, zawsze na czas, nadgodziny, urlopy, l4 - wszystko jak być powinno Lubię atmosferę w Fera Sp. z o.o. za: dużo nowych tematów, brak monotonni

Tak1Nie6

martin

Czy ktoś mógłby opisać jak wygląda sama praca na magazynie czy wymagane są uprawnienia na wózki widłowe czy niekoniecznie? Jak ze zmianami i czy praca jest również w weekendy ? Z góry dziękuję za cenne informacje

Jan
@martin

Jesteś zainteresowany pracą w magazynie. A byłeś już może na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie, przybliż proszę na forum warunki, jakie Ci zaproponowali, a także Twoje odczucia względem firmy. Nie znalazłem informacji, by firma zatrudniała na interesujące Cię stanowisko. Obecnie szukają specjalisty do spraw zakupów, opiekuna sklepu internetowego i specjalisty e-commerce z językiem niemieckim.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Fera Sp. z o.o. - Wrocław