Opinie o Fera Sp. z o.o. w Wrocław

Fera Sp. z o.o.
2 57 35 5 1
Robson Nowy wpis
Nazwa działu: Magazyn

Witam, tak jak Pisza poprzednicy. UA traktowana jak bogowie bo robią po 11 godzin, hajsik pod stołem. Premie można stracić jak kierownik nie ma humoru, zawsze coś znajdzie. Nie polecam Zarobki słabe jak na okolice i dzisiejsze czasy

Tak3Nie1
Piotr Nowy wpis
@Robson

Za co konkretnie można stracić premie, które oferuje firma Fera? Premie są zabierane z uwagi na błędy pracownika, czy może z kompletnie innych powodów? Skoro w taki sposób przedstawiłeś tę kwestię, to chciałbym ją zweryfikować.

Karol Nowy wpis
@Piotr

Możesz np. stracić premię za to, że nie zostajesz na nadgodziny

Karol Nowy wpis
Nazwa działu: Magazyn

Jeśli szukasz pracy, aby się zaczepić i zdobyć doświadczenie w magazynie to miejsce dla Ciebie, w innym wypadku niczego się tutaj nie nauczysz, ani nie zarobisz (stawki porównywalne bądź niższe biorąc pod uwagę inne firmy w tym rejonie). Firma aspiruje na największy sklep z branży w Polsce, a ludzie biegają ze stosami kilkuset kartek i szykują z nich zamówienia dla klientów, system, który jest w magazynie również jest dziurawy, obsługiwany w przeglądarce internetowej.. o skanerach mobilnych można zapomnieć. Sama atmosfera w magazynie jest w miarę ok, większa część składu to pracownicy zza wschodniej granicy. "Kadra" zarządzająca bardzo chaotyczna, bez jakichkolwiek ambicji na zmianę bądź poprawienie czegokolwiek, podejście w stylu "przyjść, odbębnić swoje 8h i do domu"

GOŚĆ

Czy ktoś się wypowie na temat zarobków i atmosfery ? Jak u nich jest ?

Sandra
@GOŚĆ

Witam,witam... Ja tam przepracowałam dwa miesiace na umowę zlecenie i nie polecam!!!!! Atmosfera od samego poczatku była kiepska.Zależalo mi bardzo na pracy,ale zauważylam brak szkolen,podejscia starych pracowników do nowego pracownika. Zero przygotowania od kierownictwa jezeli chodzi o system pracy. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie1
Jan
@Sandra

Pracowałaś tam tylko dwa miesiące. To krótki czas, żeby dobrze poznać funkcjonowanie firmy i wyrobić sobie obiektywną opinie. Sandra pisze o pracy na umowie zleceniu. Czy po okresie próbnym można liczyć na stabilniejszy kontrakt, który daje więcej praw i przywilejów w pracy? Czekam na opinie obecnych pracowników.

Martynka
@Jan

Praca ciężka, atmosfera słaba, ludzie zupełnie nie zgrani.

Tak4Nie
Piotr
@Martynka

Co w Twojej ocenie wpływa na to, że atmosfera jest słaba? Jestem ciekaw, czy chodzi Ci o relacje z przełożonymi, czy może z pozostałymi osobami, które tam pracują. Mam nadzieję, że sprecyzujesz swój wpis pod tym kątem.

Wysoki
Nazwa działu: Magazyn

Nie polecam tej pracy!!!!!! Dwie umowy.jedna o prace a druga na zlecanie.(usunięte przez administratora)

Tak5Nie
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
MMat
Nazwa działu: Magazyn

Jak ktoś szuka pracy w miejscu gdzie szanuja czlowieka to polecam. Wszystko jak nalezy - normalne warunki pensja na czas nadgodziny platne. Mozna sie dogadac i ekipa spoko wielu pracuje po kilka lat i nie narzeka.

Tak2Nie7
Pyt
@MMat

A jakie zarobki jak praca

Pracownikbiurowy

Polecam! Przede wszystkim za przyjazną atmosferę i partnerskie podejście. Pracy nie brakuje, bo firma się bardzo rozwija, ale dzięki temu można się realizować i są perspektywy na więcej.

Tak1Nie4

Pasmionka

polecam, pracy jest dużo - to fakt, ale w miłej atmosferze, codziennie nowe tematy dużo się dzieje, pieniądze przyzwoite, zawsze na czas, nadgodziny, urlopy, l4 - wszystko jak być powinno Lubię atmosferę w Fera Sp. z o.o. za: dużo nowych tematów, brak monotonni

Tak1Nie3

martin

Czy ktoś mógłby opisać jak wygląda sama praca na magazynie czy wymagane są uprawnienia na wózki widłowe czy niekoniecznie? Jak ze zmianami i czy praca jest również w weekendy ? Z góry dziękuję za cenne informacje

Jan
@martin

Jesteś zainteresowany pracą w magazynie. A byłeś już może na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie, przybliż proszę na forum warunki, jakie Ci zaproponowali, a także Twoje odczucia względem firmy. Nie znalazłem informacji, by firma zatrudniała na interesujące Cię stanowisko. Obecnie szukają specjalisty do spraw zakupów, opiekuna sklepu internetowego i specjalisty e-commerce z językiem niemieckim.

PIo

Zatrudniłem się jakiś czas temu , atmosfera ok , ludzie też wporzadku - nie ma nacisku na pracownika i wyzysku . Polecam

Tak1Nie2

Part

Atmosfera w biurze OK. Wszyscy bawimy się dobrze, szefostwo spoko. Firma szybko rośnie więc pracy jest sporo ale fajnie bo widać efekty.

Tak3Nie

Me

Odradzam, kierownictwo bez wyjątków do wymiany..

Tak21Nie3

Waldi

Ktoś słusznie zauważył, że sporo osób hejtuje na forum. Wszystko niedobrze to zmieńcie na inną.

Tak1Nie1

Karol

hajsik spoko , paru miesiacach wpada premia . szefostwo fajne , kierownictwo tez - luzna atmosfera w firmie i to się ceni. wiekszość osób podejrzewam która tu sie wypowiada negatywnie jest tak słaba ze poległa na prostym pakowaniu paczek i dlatego "hejtuje ". Pracowałem rok i byłem b.zadowolony po prostu znalazłem prace w swoim zawodzie .

Tak6Nie2

Najlepszy

Chciałam aplikować, bo mam duże doświadczenie w sprzedaży internetowej, ale po przeczytaniu opinii rezygnuje. Kto teraz zatrudnia na umowę zlecenie i daje pod stołem gotówkę do wypłaty? Hallo?

Tak5Nie

Jasminum

Nie polecam. Najgorsza firma w której pracowałem. Pieniądze ludzie atmosfera.... A do tego umowa zlecenie o której dowiadujesz się w chwili podpisania umowy bo wcześniej nikt o tym nie wspomina.

Tak20Nie2

Zenek

Jak się zaczyna karierę zawodową to od najniższej!! Pokażcie co potraficie!

Abdul
@Zenek

A ty na którym szczeblu kariery już jesteś (czyt. ile razy pod biurkiem i strzałów z ucha)? Może wszyscy pracujmy za najniższą krajową, a resztę dostawajmy w ramach umowy zlecenia, albo lepiej na czarno jak połowa ua w firmie. Inspekcja chętnie do łapy weźmie, ciekawe czy ze Strażą Graniczną też się uda.

...................

umowa o prace najniższa krajowa plus parę stówek na zlecenie zamiast powiedzieć to przez tel to ci czas marnuje

Tak8Nie1

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o Fera Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Olga

Zastanawiająca jest ta cisza na forum?

TakNie

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Fera Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Danuta

Jak komuś nie odpowiada praca w firmie zawsze możecie ją zmienić . Zupełnie zbytecznie psujecie atmosferę

рудоволоса

Lepszej firmy nie znajdziecie

Tak12Nie

............................
@рудоволоса

tak dobrze opisujecie a przecież dają umowę śmieciową przynajmniej na początek ciekawe po ilu jest umowa o prace o ile wogle co to znaczy że płacą nie żle

Tak11Nie

JJ

są ok,polecam, niezłe wynagrodzenie, fajna atomosfera,dobre waruniki pracy

Tak9Nie

Andrzej

Pojawiło się ogłoszenie do pracy na magazynie, chciałbym poznać wasze opinie. Pracodawca wspomina m.in. o bardzo dobrych warunkach pracy oraz jednej zmianie. Czy ktoś z pracowników może dodać coś więcej?

Tak12Nie

Zostaw opinię o Fera Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Fera Sp. z o.o.