Vorwerk Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Vorwerk Polska Sp. z o.o.

Sądzicie, że firma Vorwerk Polska Sp. z o.o. dobrze działa i spełnia oczekiwania pracowników oraz klientów? Napiszcie swoją opinię.

Ala
@admin 12.08.2015 09:22

Vorwerk, producent Thermomixa to bezduszny koncern, w ktorym czlowiek sie nie liczy. Nawet jesli wspolpracuje sie z firmą mając własną działalność gospodarczą, to i tak nie ma co liczyć na wsparcie czy pomoc dyrektora okręgu czy regionu, już nie mówiąc o centrali. Zero empatii, zero wlasnej inwencji, bo jak juz cos sprobujesz to bez gadania wylatujesz. Jako PH jesteś nikim ważnym, nie Ty to następny, przykre, bo praca nie jest lekka i wykańczajaca psychicznie.

Luiz
@Ala 20.04.2017 17:08

cała prawda

Zostaw opinię o Vorwerk Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vorwerk Polska Sp. z o.o.