Opinie o neo24.pl - NEONET S.A.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Neo24.pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Neo24.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neo24.pl w Wrocław

Krystian Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Hejka. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego wszedłem na to forum. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Proszę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Neo24.pl? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Krystian

Marianna Nowy wpis
Były pracownik
@Krystian

Czołem Krystianie. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to polecam firmę Truvant z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od wujka, który jest tam zatrudniony) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Życzę powodzenia! Marianna.

Gość
Kandydat
 Pytanie

Pojawiło się ogłoszenie na infolinię, czy jest szkolenie z produktów, czy atmosfera jest do zniesienia? Piszcie tylko szczerze.

aleleble
Pracownik
@Gość

Szkolenie - wszystkie informacje są w karcie produktu. Atmosfera? Pracownicy są ok, przełożeni to już inna bajka. (usunięte przez administratora)

blealele
Kandydat
 Pytanie
@aleleble

aleleble dalej tam pracujesz? Jak wygląda praca na infolinii? Jaki jest przełożony?

Beata Nowy wpis
Pracownik
@blealele

Nie wiem nie dzwoni !!! A tym bardziej nie pisze. PS nie wiem jak u ciebie mam 3 przełożonych sami się nie umieją dogadać wiec na mnie ten (usunięte przez administratora) spływa w tych pięknych kontynentach :)

blealele Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Beata

Jak to 3 przełożonych?

roman
Inne

"Nie polecam tego sklepu nikomu . Pralka dotarła o jeden dzień wcześniej niż deklarowano...to świetnie. Musiałem się wyrwać tego dnia z pracy, kurier nerwowy już czekał, mnie też się bardzo spieszyło no i nie rozpakowałem przesyłki w obecności kuriera. Jak się okazało pralka była poobijana z dwóch stron styropiany ochronne połamane a opakowanie bez jakichkolwiek usterek. Po rozpakowaniu miałem wrażenie, że pralka była już wcześniej u innego klienta (worek nylonowy, w którym były instrukcje był już otwierany). Poproszono mnie o zdjęcia uszkodzeń na pralce, później o zdjęcia kartonu (opakowania). Reklamację w końcu uznano i cisza. Poprosiłem Allegro o wsparcie i pomogło. Na Allegro mają wystawionych ponad 20 000 przedmiotów i nie mogą sobie pozwolić na pogrywanie z nimi. Dla tego sprawa ruszyła z miejsca. Wszystko skończyło się pozytywnie, pieniądze odzyskałem po miesiącu. Od teraz omijam wszystkie sklepy, które mają w nazwie NEO" a zakupy robił będę tylko za pośrednictwem Allegro.

Gość
Kandydat
 Pytanie

Czy jest potrzebna wiedza sprzętowa , żeby rekrutować na stanowisko pracownika infolinii?

aleleble
Pracownik
@Gość

Generalnie nie, bo wszystkie informacje masz w karcie produktu, ale wiadomo, iż jeśli masz wiedzę to Twój plus (za który nikt ci nic dodatkowego nie zapłaci). Generalnie to trzeba wciskać jak najdroższe produkty (niekoniecznie najlepszej jakości).

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(179 opinii)
Wyślij CV
logo firmy AI Marketing Specialist
Gdańsk
Gremi Personal Sp. z o.o.
(145 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Łódź
Albéa Poland Sp. z o.o.
(103 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Pabianice
Pabianice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(823 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Neo24.pl organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

aleleble
Były pracownik
@Pytanie

Niby tak, ale w rzeczywistości nie.

Nick

Starasz się, dajesz z siebie wszystko a i tak Cię zwolnią z chwili na chwilę. Wzywają Cię na dywanik do dyrektora, wreczają wypowiedzenie - "Dziękuję, możesz już iść do domu." Nawet do końca dnia pracy nie pozwolą Ci zostać jakbyś był jakimś przestępcą, który zaraz wyniesie cały dobytek firmy. Na rozmowie mówią, że nie wymagają wiedzy typowo sprzętowej a zwalniają Cię z powodu "braku samodzielności" i zbyt dużej ilości pytań. Chyba, że powodem mojego zwolnienia było L4 - faktycznie mogłam się wstrzymać z wymiotami i problemami z sercem do końca okresu próbnego. W takiej sytuacji jednak normalny pracodawca dałby jeszcze szansę na wykazanie się do końca okresu próbnego zamiast wręczać wypowiedzenie tuż po powrocie że zwolnienia (dla niepoznaki 3 dni później). Chyba po to jest 3 miesięczny okres próbny, aby ocenić pracownika po upływie tego czasu. Tym bardziej, że wreczajac mu wypowiedzenie słyszy się "Na prawdę doceniamy starania, było je widać". Jak dla mnie żenada. Żadnych szkoleń produktowych, nic. Żałuję tyłki tego, ze wielu osobom zdążyłam już pracę w tej firmie pochwalić bi tak jak mówię - nic nie wskazywało na takie zakończenie. Być może w ich oczach jestem za głupia,ale to już nie moję zmartwienie.Akurat kompleksów w związku z inteligencją nie mam. Na pewno mam natomiast zdecydowanie więcej klasy aniżeli sam dyrektor i kierownicy. Reasumując - serdecznie nie polecam!

Andrea Bocelli
@Nick

Jeśli po miesiącu pracy nie jesteś w stanie powtórzyć nazwiska przełożonego - to nie jest "brak wiedzy produktowej"

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Trener z Działu HR
@Andrea Bocelli

Może nie było z tego szkolenia? "Napisz 100x..."

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Nick

Rozumiem, że powinnam rzucać w internecie cudzymi nazwiskami na lewo i prawo? XD Niech będzie, że jestem niedouczona.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Andrea Bocelli

Starasz się, dajesz z siebie wszystko a i tak Cię zwolnią z chwili na chwilę. Wzywają Cię na dywanik do dyrektora, wreczają wyp... Rozumiem, że powinnam rzucać w internecie cudzymi nazwiskami na lewo i prawo? XD Niech będzie, że jestem niedouczona.

IM
@Nick

Mimo, iż moja przygoda z neo nie zakończyła się pozytywnie ( uważam ,że gdyby nie pani dyrektor byłoby inaczej) to musze stanąć w obronie firmy. Po 2 tyg pracy poszlam na l4 i to na 3 tyg, a po powrocie żadnych pretensji wręcz przeciwnie. Pracowalam prze pół roku i nie było takiego przypadku aby na okresie próbnym kogoś zwolniono. Szkolenia były chociażby w postaci testów a także Webinaru, które z tego co wiem nadal są. Także uważam, że powód był inny niż Pani podaje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dato
Inne
@Nick

Rzeczywiście inteligencja widać nie grzeszysz, po co Ci wiedza sprzetowa jak zapewne sprzety te są wysyłane z magazynu po kodzie i nr rei placu czy regalu...

Arture85
Inne

Niepolecam zamówiłem za pobraniem pada do ps4 szybko przyszedł itp ale na fakturze zobaczylem że to jest wersja V2 więc odesłałem no jakoś mi on niepasuje z podświetlanym panelem touch pad a oni mi wysłali zdjęcia jakiegoś używanego zajechanego pada i wmawiają ze go używalem jak nawet nie otwierałem pudełka 14dni umownych na zwrot kasy mina parę dni temu i do tej pory zero odzewu pomimo pisanych meili teraz muszę jakoś odzyskać swoje pieniądze sprawdzę zgłaszam dziś idę do zecznuka praw konsumenta niepopuszcze im 260zl dotego buedotrzymali umowy do 14 dni że zwracają kasę i dlatego też będę ubielam się o odszkodowanie czy jak to nazwać z niewywiązania się z tel 14dniowej umowy niepopuszcze im tego a jak będzie trzeba to i wytoczę sprawę cywilna może to czegoś nauczy ten sklep Stanowczo odradzam kupowania czegokolwiek

Gość

JEŻELI NIE MACIE ODPOWIEDZI NA PRZESŁANE CV TO MACIE JĄ PONIŻEJ. OTRZYMANY MAIL Z DZIAŁU REKRUTACJI: Dzień dobry, Jeszcze raz bardzo dziękujemy za chęć dołączenia do naszego zespołu, poświęcony czas oraz zaangażowanie w rekrutację. Ponieważ zależy nam, aby z jednej strony wybrana osoba była dopasowana do wartości firmy i zespołu, a jej doświadczenie odpowiadało zakresowi obowiązków, a z drugiej, aby oferta pracy była odpowiedzią na potrzeby kandydata, zdarza się, że ciężko nam jest dokonać wyboru spośród kandydatów, którzy do nas aplikują. Jednak prosimy się nie zniechęcać! To nie znaczy, że w przyszłości nie pojawi się ponownie szansa na współpracę - nie wykluczamy tego! Każdy codziennie rozwija swoje umiejętności i zdobywa nowe doświadczenie. Jest to dla nas bardzo ważne, dlatego w przypadku, gdy pojawi się oferta, która Pana/Panią w przyszłości zainteresuje zachęcamy do ponownego aplikowania. Gdy dojdzie do takiej sytuacji, załączamy również link do naszego Poradnika skutecznego tworzenia CV – oby okazał się pomocny i przydał się w przyszłości:) Poradnik skutecznego pisania CV Dodatkowo, by ciągle udoskonalać nasz proces rekrutacji i odpowiadać na potrzeby kandydatów, przygotowaliśmy również dla Pana/Pani krótką ankietę oceniającą cały przebieg procesu rekrutacji. Jej wypełnienie zajmie mniej niż 5 minut, a każda informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważna!

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Neo24.pl? Oddzwaniają zawsze?

NIE
@Pytanie

Nie

Kandydatka
@Pytanie

Do mnie nie zadzwonili. Mimo Kilkukrotnych zapewnień że tak będzie...

Gość

Czy oni zatrudniają tylko po znajomości? Po wysłaniu CV brak odzewu choć spełniam wymogi ( których tak naprawdę nie ma :)

Gucio

Kupiłem golarkę za prawie 300zl która po 13 dniach się zepsuła a że wypadał to weekend z reklamowano mi ją w poniedziałek gdzie minęło ponad 14 dni na zwrot ok to przebolałem naprawa zajęła im ok 14 dni po odebraniu sprzętu podziałał 9 dni i znów ta sama awaria prosiłem o zwrot kasy lub wymianę na golarkę innej firmy ponieważ jest to uciążliwe posiadając sprzęt za nie małe pieniądze i nie módz z niego korzystać bo wiecznie zepsuty gdzie odmówiono mi twierdząc że zgodnie z prawem mogą ją naprawić i tak też zamierzają ostatni raz coś u nich zamawialem

aleleble

Praca jak praca. Sądzę, iż za te pieniądze, które proponują (proponowali jakiś czas temu podstawę 3000 brutto) + premie (frekwencyjna + jakościowa = maks 750 zł brutto, tj. 25% podstawy) to nie jest aż tak źle. Problemem są warunki zatrudnienia, które daleko odbiegają od tego co jest napisane w ofercie zatrudnienia np. oprócz odbierania telefonów (składanie zamówień, doradztwo w wyborze produktów, informacja o złożonym zamówieniu) doszło jeszcze kilka innych obowiązków, ale pensja w górę nie poszła (dodatkowo: przyjmowanie reklamacji, wykonywanie połączeń do klientów, obniżenie wrap-up z 90 sek. na 30 sek, ale w praktyce jest to 10 sekund, czyli pomiędzy jednym a drugim telefonem mamy tylko kilka sekund przerwy; prowadzenie rozmowy jak najkrócej, tj. nie dłużej jak 3 min., oraz wyrabianie za kierownika p. Mariusz D. Jego współczynników, za które otrzymuje premie tj.: 95% odebranych telefonów oraz średnia rozmów nie większa jak 3 min --> oczywiście takie podejście powoduje, że premia jakościowa jest ciężko do osiągnięcia, gdyż mając na uwadze 3 min. rozmowy musisz ją maksymalnie skracać czyli nie zawrzesz w niej wszystkich elementów jakościowych).

coto
Inne

@kadrowiec co to są te /owocowe czwartki'? Bo brzmi jak jakaś atrakcja dla przedszkolaków..

lol
@coto

rzucają pare skrzynek jabłek i bananów. jeśli będziesz szybko biec, to może się na coś załapiesz. generalnie żenada, ale fakt, musza sie tym chwalic bo to jedyny benefit, jaki mozna tam dostać

Łukasz
Inne
@lol

Serio "owocowe czwartki" to jedyny benefit, jaki zapewniają w Neo24.pl? Nie ma nawet ubezpieczenia grupowego?

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Neo24.pl? 

lol
@Pytanie

hahahaha. nie ma systemu, bo nie potrafią go ustalić. a nawet jeśli coś obiecają, to i tak nie dotrzymają słowa.

Pytanie
 Pytanie

Mógłbyś napisać czy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe?

kadrowiec
@Pytanie

owocowe czwartki :}}}

Weronika
Inne
@kadrowiec

No tak - ale to przecież zawsze jakiś plus. A co, jeśli chodzi o jakieś świadczenia urlopowe,dodatkowe ubezpieczenie medyczne, dopłaty do wypoczynku dzieci czy zapomogi pracownicze? Można na to liczyć, pracując w Neo24.pl?

Anonim
@Weronika

Brak dopłat do urlopu wypoczynkowego, Luxmed w cenie 150 zł/ miesięcznie, podobnie Multisport...zero benefitów.

Hania 1

Odradzam zakupow w tym sklepie. Bardzo dużo problemów robią. Zareklamowany towar nie wraca na czas a reklamacja trwa długo ponad miesiąc

1
Dana

Jestem klientem Neo24 po raz pierwszy i mam nadzieję że po raz ostatni. Zamówiłam lodówkę z zaakceptowanym kalendarzem Neo24 terminem dostawy. Po czym okazało się że o terminie dostawy decyduje firma kurierska a nie mój wybór. Konsultanci Neo24 są bardzo mili ale nie zmienia to faktu że nie mają żadnego wpływu aby realizacja dostawy przebiegła zgodnie z zamówieniem. Klient Neo24 jest więc bezsilny i może jedynie zgrzytać zębami. Prezesi Neo24 tkwią bowiem w błogostanie bo do nich nie dotrą żale klienta.

....
@Dana

A co to ma wspólnego z pracą w neo?

Ryszard
Inne

Uwagi dla firmy niewłaściwie zostały skierowane gdyż to jest forum pracownicze!!

Robert

Stanowczo odradzam zakupów w tym sklepie !!! Wysłali mi wadliwą pralkę z której cieknie woda od pierwszego włączenia. Serwis potwierdził usterkę. Sklep odpowiedział z tyt rękojmi dopiero po 16 dniach od zgłoszenia i odmówił mi zwrotu pieniędzy proponując naprawę. Fatalny kontakt z działem reklamacji. Klienta traktują jak intruza.

Daria
Inne

Idealnie pewnie nigdzie nie jest, wystarczy, że ktoś zawalił a oceniana jest firma.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Neo24.pl - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Neo24.pl?

  Zobacz opinie na temat firmy Neo24.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Neo24.pl?

  Kandydaci do pracy w Neo24.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neo24.pl
1.9/5 Na podstawie 133 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Nyska 48A
  50-505 Wrocław
 • NIP: 8951009163 KRS: 0000169728
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Neo24.pl
Przejdź do nowych opinii