Starbucks

Wrocław

Opinie o Starbucks

Julita
użytkownik zarejestrowany

Obecnie Starbucks poszukuje osób do pracy jako barista do 4 wrocławskich lokalizacji. Co możecie powiedzieć osobom, które zastanawiają się nad aplikacją na którąś z ofert pracy? Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Merytoryczne, rozbudowane wpisy będą najbardziej pomocne.

hgf
użytkownik zarejestrowany

no nic dziwnego przeciez oni maja w calej Polsce swoje kawiarnie wiec dlatego ciagle tu jakas rotacja bedzie :)

morelable

ikx
@morelable 07.08.2014 22:42
A wie ktoś pojakim czasie odzywaja sie jezeli w ogole po złożeniu cv osobiscie a po jakim czasie z internetu ?...

desperat :)

iksigrek

@yahoo jakby w starbucksie nie było tak samo (usunięte przez administratora)

yahoo

W SB (nie mówię tu o Służbie Bezpieczeństwa:P) minimalna płaca to 9zł za godzinę w okresie próbnym!! Potem może być tylko lepiej, na pewno nie równa się z jakimiś McDonaldsami, w których panuje atmosfera niewolniczej pracy i ciągle zmieniających się pracowników.

@yahoo 24.06.2013 17:06

SB prowadzi czarny marketing? Wypowiedź kopiuj wklej z innej strony

bartek

Marne zarobki - 6zł/netto za godzine. Praca dla ludzi lubiących pracować charytatywnie.

Ciekawski

A może ktoś powie ile się zarabia ?

momom

Mialem okazje tam pracować aż 1,5 roku i nie mam im nic do zarzucenia ! Pracodawcy uczciwi, wyrozumiali i mają podejście w takim prawdziwym amerykanskim stylu czyli peace&love. Mówienie na tzw TY to normalny tryb pracy. Jeśli cośsie robi nie tak udziela sie feedbacku czy to negatywny czy pozytywny który Ty starasz sie umacniać albo popracować nad nim. :) Jak cości nie wyjdzie nie ma krzyku o nic, robisz to jeszcze raz bez konsekwencji. Dobtrze sie bawilem w pracy :D

Zostaw opinię o Starbucks - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starbucks