Apteka Dr Max

1 Dodaj opinię
Apteka Dr Max
1 5 4 5 1

Ilona Kidawa – Wysocka Dyrektor personalny, Dr. Max Sp. z o.o.

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania w Katowicach. Od 2001 roku związana z branżą farmaceutyczną. Uczestniczyła w budowaniu jednej z pierwszych sieci aptecznych: Apteki 21. W latach 2008 – 2010 prowadziła Dział HR w największej sieci aptek w Polsce: Dbam o Zdrowie. Od 2011 roku związana z grupą aptek Dr. Max, będącą liderem w branży aptecznej. Prywatnie szczęśliwa mama małej Hani.

Przeczytaj cały wywiad »

Maria

@KM a jeśli się znajdzie błąd w umowie, to czy jest on na niej nanoszony? Mimo wszystko trzeba pamiętać, aby wszystkie wynegocjowane warunki zatrudnienia zostały spisane i podpisane zarówno przez pracodawcę, jak i pracownika. Jak to wygląda w przypadku Apteka Dr Max?

A.K

Witam, Ostrzegam przed jakimkolwiek zainteresowaniem ofertą pracy!!! To nie Dr Max -Sieć Aptek (owszem praca się tam odbywa) lecz BRL CENTER POLSKA Sp.z o.o., ul. Krzemieniecka 60A 54-613 Wrocław . Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą tzw " na czarno " to odpowiednie miejsce. Szkoda bo oferują umowę o pracę/ zlecenie. Podjęłam pracę w Aptece we Włocławku w listopadzie bez badań lekarskich i umowy tylko na oświadczeniu do zlecenia. Wynagrodzenie otrzymałam ale dopiero po mojej interwencji ( Sąd Pracy). Wszystkich zainteresowanych pracą zachęcam najpierw do przeczytania wielu opinii np. na http://www.dia.com.pl/forum_thread/2915/ Z poważaniem A.K

Zobacz wszystkie opinie (4)
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Apteka Dr Max