Import Export Onka Sebastian

Włocławek

Opinie o Import Export Onka Sebastian

andrzej

....ludzie dlaczego tylko same negatywy? to jak tam aplikować? nikt nic dobrego nie napisze..............

makabra

Cały ten zakład to jest jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszędzie grzyb, brud i smród z Danielkiem na czele oszustem nr 2 w tym zakładzie bo nr 1 to cały szef. Pracowałem tam dość długo i nigdy jeszcze z takim zakładem się nie stykłem. KUPA GÓWNA NIC WIĘCEJ!!!!!!Ludzie tam pracują i wynagrodzenia całego nie dostają, dali umowy za 500 zł a głupie ludzie je podpisują a co do czego dojdzie reszty pieniędzy nie odzyskają a Danielek tylko im oczy mydli bo to a to tamto. OSZUST!!!!!! tyle co tam była PIP i że jeszcze tam porządku zrobić nikt nie może. Szok

cfghj

@ marcelo - raczej za 300 zł to na niewiele stracza

marcelo

wypłaty jak z opieki 300zł widocznie na wszystko starcza pracownikom

Ok

Maja, tylko problem żeby płacili

okradziony

Beata
@okradziony 23.09.2016 15:05
teraz pewnie buduje firmę PATON , SKRÓT OD WIADOMO KOGO, i innych będzię okradał tym razem z innej firmy...

Czy mogę prosić o więcej info na temat jego nowej firmy

Okra
@Beata 27.09.2016 22:29
Czy mogę prosić o więcej info na temat jego nowej firmy

Wpisz w wyszukiwarkę PATON jest w krs to firma córki , druga to ROLPAT Jest w CEDIG

madzia

W okolicach Dobrzynia nad Wisłą zalega ludziom np za truskawki za zeszly rok. A teraźniejszy pracownikom za kilkumiesięczne wyplaty. Każdy się boi ze jak sie sprawę nagłośni to nikt nie odzyska pieniędzy i każdy się wstydzi o swoje sie kłócić i dopominać . Żeruje na okolicznych rolnikach.

ana

tu nie chodzi o anonimowość tylko niech ludziom płaci za prace niech cały Włocławek wie co robi z ludzmi wkoncu kiedyś zamknie firme bo i tak zalega zdługami a ludzie tez maja rodziny dzieci a rachunki same się nie zapłacą nawet ukraincy mu już uciekają bo za pensja nawet 3 miesiące się czeka .

Grzegorz

No widze ze admninistrator nie śpi Czy na tym forum tylko osoby anonimowe mają siłe przebicia?

Grzegorz

vhit
@Grzegorz 10.03.2016 10:17
podaje jeszcze raz mój numer dla zainteresowanych bo dziwnym trafem zniknął kontakt do mnie (usunięte przez administratora)...

prosze sie ze mną zkontaktować (usunięte przez administratora)

rolnik

maria czy tobie nia zapłacił za surowiec?

maria

Ukraincy juz maja dosc .Ludzie obudzcie sie to przeciez oszust.Rolnicy oddaliscie towar i siedzicie cicho-moze trzeba naglosnic sprawe,moze tvn.

rolnik
@maria 29.02.2016 10:08

tez myslalem o naglosnieniu sprawy w ten spsób,jakas interwencja mediów przydałaby sie

Belmondo

Nie dawać towaru nie płaci tak będzie robił to będzie jaja swoje chłodził w tych chłodniach

xxx

a ja miałam tam isc do pracy ale nie będę dla tego pana darmowym niewolnikiem na zlecenie jeszcze trochę i tej chłodni nie będzie we Włocławku dziwie się ludziom ze sa opanowani za nie wypłacone pieniądze ....a opinia idzie dalej o pracodawcy.....LUDZIE NIE BADZCIE DLA NIEGO NIEWOLNIKAMI ! W TYCH BRUDACH

ONKA-NIE PŁACI

FIRMA ONKA NIE PŁACI ZA TRANSPORT! OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEWOŹNIKÓW ORAZ SPEDYCJE!!!

transport

Firma ONKA nie płaci za transport. Ostrzegam wszystkich przewoźników, aby nie brali ładunków od tej firmy !!!!

oszukany

koles wisi mi 30 000 za surowiec od prawie roku i nawet telefonów nie odbiera, bardo ODRADZAM JAKIKOLWIEK KONTAKT

KSK

a ja przymierzam się tam do pracy,jakieś podpowiedzi.........

dynka

Firma nie zapłaciła mi za wykonane prace i materiały. Szukam innych pokrzywdzonych lub wierzycieli którym zalegają z płatnościami.

szkoda slow dla mnie to jest zwykly (usunięte przez moderatora), placi pracownikom sezonowym tylko 5zl na godz a ma sporo kasy zeby nie dac ludzia pozadnie zarobic to przykre zero szacunku dla pracownikow nie zapewnia zupelnie nic nawet wody ale ludzie naprawde tyraja kolesiowi chodzi tylko zeby szybko sie wzbogadzic kosztem innych zwyczajny chciwiec smiech na sali poprostu

mira

Pan (usunięte przez moderatora),to ogromny kręt.

alabaster

tak

Zostaw opinię o Import Export Onka Sebastian - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Import Export Onka Sebastian