SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa

Włocławek

Opinie o SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa

Pracaitd

Pytania z rekrutacji czy jest pani mężatką czy ma pani dzieci a moje ulubione czy zna pani ludzi z sat ... dosłownie tak to pytanie brzmiało

piotrek1234

miałem internet z sat film włocławek i po zerwaniu umowy wmuwi mi że dekoder był rozkręcany i chcą naliczyć 350 zł za dekoder którego używałem 3 lata i nik z tym nic nie zrobi szok odradzam tego abonenta

ireslodz

czy ktoś ma problemy z poprawnym działaniem internetu podawanego z sat filmu. Bo ja średnio raz na tydzien , mam problemy , że przesył mam taki jaki można powiedzieć był 20 lat temu. po interwencji internet znowu siada , a ponowna interwencja powoduje poprawę i tak wkoło. czy ktoś może mnie naprowadzić , co się dzieje . bo ja już mam dosyć zabawy w kotka i myszkę . Dziękuję.

Kuba

Satfilm posiada najgorszy internet we Włocławku.

HWDSF
@Kuba 07.06.2015, 15:20
Satfilm posiada najgorszy internet we Włocławku.

Zgadzam się rozłącza mnie średnio 5 razy w ciągu 20 minut

ola

Jak tam poszła rekrutacja w dniu 22.05.2014r? Znów nagrania czy może było "po ludzku"?

rudolf

Chora firma. zresztą sami zobaczcie, średnio co 4 m-ce szukają do pracy. Ludzie uciekają albo są zwalniani bez podania przyczyny. Totalne dno

byly pracownik

szukam osoby do polemiki na temat zatrudnienia w tej firmie

Łukasz
@byly pracownik 31.03.2012, 22:34
szukam osoby do polemiki na temat zatrudnienia w tej firmie

Osobiście odradzam SatFilm wszystkim szukającym dobrego pracodawcy. Trzeba być zdesperowanym, aby tam wytrzymać. Nie szanują pracowników, wymagania mają ogromne a płacą grosze.

Zostaw opinię o SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa