Opinie o Virtual Line sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Virtual Line sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Virtual Line sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Virtual Line sp. z o.o. w Łódź

klient Nowy wpis

Ja jestem klientem Virtual Line od 9 lat. Nie mam porównania z innymi firmami, ponieważ Virtual jest moim pierwszym "domowym" dostawcą internetu ale nigdy nie miałem problemu z pingiem tudzież dedykowanym download'em w umowie. Znajomi korzystają z usług innych firm i często ich narzekania nie mają końca. Owszem zdarzały się u mnie przerwy w dostawie ale to głównie w przypadku gwałtownych nawałnic przechodzących nad Łodzią

Alicja Nowy wpis

@Artur a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w Virtual Line? Opowiesz nam o swoich doświadczeniach z firmą i dlaczego jesteś zadowolony? Czy wpływ na to miały zarobki i rozwój czy coś jeszcze? To bardzo ciekawy temat dla osób, które szukają tam pracy.

Artur Nowy wpis

Fajna firma, pracuję od półtora miesiąca, dobre zarobki, możliwość rozwoju.

użytkownik Nowy wpis

Witam! odnośnie pracy to nie wiem jak jest, odnośnie usług światłowodowych jakie świadczy virtual line, polecam 300 mb/s z pakietem wygodnym działa jak w umowie, stały dostęp do netu w dobrej cenie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Virtual Line sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
kandydat

Rekrutacja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Rekruterka pytała się o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz ze dwa pytania praktyczne do rozwiązania. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałam, otrzymałam wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji.

mariusz

w zeszłym tygodniu zmieniłem opcję ze 100mb/s na 800mb/s po światłowodzie, jestem pod wrażeniem to działa polecam

klient

CO TU DUŻO PISAĆ NISKA CENA, USŁUGI NA WYSOKIM POZIOMIE, DOBRE PROMOCJE I MIŁA OBSŁUGA TECHNICZNA ORAZ BIUROWA.

Magda

Firma porażka.. W weekendy nie pracuje biuro obsługi!!!!odbiera tylko jedna Pani która nic nie wie...tempa i durna konsultanta Czekam tylko do końca umowy.

pis
@Magda

każdy chce mieć wolny weekend, ja mam internet u nich i ani razu jeszcze nie wykonałem telefonu do biura, płace w terminie, internet polecam

Alicja

To bardzo dobrze, że jesteście zadowoleni z usług Virtual Line sp. z o.o. Dziękujemy za Wasze opinie. A kto zatrudniony jest w powyższej firmie? Jak oceniacie Virtual Line sp. z o.o. jako pracodawcę?

Klient z Teofilowa

na Teofilowie też działa ok, mam 300mb/s ale łącze jest niezawodne i bezawaryjne.

adgy

Do wszystkich inteligentów powyżej. Wiecie, że portal gowork jak sama nazwa wskazuje służy do oceniania firmy jako PRACODAWCY, a nie do oceniania w jaki sposób świadczy usługi. Od tego macie opineo czy inne google. Może ktoś podzielić się opinia nt stanowiska technik serwisu? Chodzi mi o warunki pracy, wynagrodzenie, możliwość rozwoju.

NAVARO

Virtual Line sp. z o.o wydaje się dobrym dostawcą internetu, tylko u nich 100mb/s (w umowie to przedział od 50 do 75mb/s i wtedy jest OK według VLINE). Na ten przedział można liczyć. Umowa na 24 miesiące z karą za zerwanie umowy. Czasami się opłaci zapłacić i mieć spokój. Do infolinii dzwoniłem przez 27 min i łączyłem się kilkakrotnie, czasem przerywało po kilu minutach.

Alicja

A co możecie powiedzieć o Virtual Line sp. z o.o. jako pracodawcy? Jak przedstawiają się warunki pracy w firmie? Podzielcie się z innymi swoimi doświadczeniami.

klient teofilów

Niedrogie usługi na wysokim poziomie (lepszy ping i porównywalny transfer do droższych/'lepszych' pakietów konkurencji). Osobiście byłem obsłużony bardzo szybko i profesjonalnie przez telefon.

Biuro Obslugi

Internet okej może byc ale zeby połączyć się z Biurem Obsługi to jaka totalna masakra... 0,10 zł za minutę połączenia... Trzeba czekać z jakieś 20 minut żeby ktoś odebrał... Najlepszy jest komunikat "Obecnie wszytskie linie są zajęte" po czym ktoś odbiera i się od razu rozlacza... Naciegacze

robert

Na Widzewie internet z vline-u działa bez zarzutu.Prawie rok juz korzystam z usług tej firmy .Polecam jak najbardziej.

Alicja

@Paweł to dobrze. Powiesz coś więcej? Z czego przede wszystkim jesteś zadowolony?

klient

po dwóch miesiącach pracy jako technik, jestem bardzo zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Virtual Line sp. z o.o. - Łódź

Virtual Line sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Tuwima 6 lok. 5
    90-010 Łódź