ACTIVA LONGIN WITKOWSKI

Łódź

Opinie o ACTIVA LONGIN WITKOWSKI

Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w ACTIVA LONGIN WITKOWSKI? Jak przebiegła?

tersia

szukali do biura ale oferta już nie aktualna @Ten najbystrzejszy nie orientujesz się czy nie planuje się jakiejś rekrutacji w najbliższym czasie

Ten najbystrzejszy

Pzdr.dla całego temu ACTIVA

pracodawca super. wyplaty na czas. mila atmosfera. szef jak szef... jak kazdy musi oczekiwac wiele lecz polecam z calego serca. praca firmy na poziomie profesjonalnym

Kaś

Jeżeli chcesz się zatrudnić napisz bezpośrednio do Longina lub na biuro. Adres na oficjalnej stronie.

@Kaś 11.01.2016 17:18

Wszystkich zainteresowanych pracą wg zamieszczanych w gazecie ogłoszeń zapraszam do kontaktu mailowego. Pozdrawiam

dugjddfvcdj

Longin jest uczciwy jednak, działa bardzo chaotycznie i szybko wpada w złość. Jako człowiek- prywatnie wydaje się być super. Jak szef- nie polecam . Panuje duży chaos i pracownik zawsze będzie winny/obwiniany, po pewnym czasie odechciewa się pracować i jakość wykonywanej pracy naprawdę spada (efekt śnieżnej kuli). Pracownicy krzyczą na siebie, panuje duża rotacja. Nigdy nie spóźnił się z wypłatą, uczciwe płaci za nadgodziny i zawsze pyta się czy ktoś może zostać. A oferty pracy są zawsze wywieszone. Przez panująca atmosferę wytrawiam notę- mierny.

C
@dugjddfvcdj 18.12.2015 13:42

Czyli z tego co piszesz to jakis dramat, bo tu sie nie ocenia czlowieka, a pracodawce.

xxx
@dugjddfvcdj 18.12.2015 13:42

pracownicy nie krzycza na siebie ze wzgledu na szefa. panuje duza rotacja poniewaz nie kazdy nadaje sie do tej pracy. Nalezy miec odpowiednie podejscie i chlonny umysl na wiedze ktora przy tych czynnosciach w tym fachu jest dosc szczegolowa. pamietajmy ze najwazniejsza jest dokladnosc i estetyka a tej firmie nie wolno zarzucic ze wykonane przez nich boiska nie sa zrobione profesjonalnie. nie sugerujcie sie opinia ludzi poniewaz jak kazdy wie sa ludzie i taborety. atmosfera jest mila i ludzie sa pomocni lecz pamietajcie cos za cos! GORACO POLECAM!

wifi

nie polecam, pan nie za bardzo umie się zachować, zgadzam się z powyższymi opiniami

qwerty

nie polecam, facet jest nieuczciwy

@qwerty 02.09.2015 09:01
nie polecam, facet jest nieuczciwy

Proszę o konkrety. Zagrajmy w otwarte karty. Łatwo jest oczerniać anonimowo.

niedoszły pracownik

Nie polecam, pracodawca nieuczciwy.

@niedoszły pracownik 06.08.2015 16:26
Nie polecam, pracodawca nieuczciwy.

Proszę o konkrety. Zagrajmy w otwarte karty. Łatwo jest oczerniać anonimowo.

Zostaw opinię o ACTIVA LONGIN WITKOWSKI - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACTIVA LONGIN WITKOWSKI