IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.

@Witold

Procesy rekrutacyjne mogą być zamykane z różnym terminem. Jest to uzależnione od ilości kandydatów oraz złożoności stanowiska. Średni czas rekrutacji wynosi około miesiąca. W treści naszych ogłoszeń informujemy o zastrzeżeniu sobie prawa do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Od momentu otrzymania oferty pracy do jej rozpoczęcia może minąć od 2 tygodni do trzech miesięcy. Jest to uzależnione od dostępności kandydata (głównie jego okresu wypowiedzenia, ale też terminu w którym wykona badania medycyny pracy). Wdrożenie do pracy obejmuje wdrożenie podstawowe, prowadzone w pierwszym dniu pracy, tj. szkolenie BHP, wydanie sprzętu, zapoznanie z firmą oraz przeprowadzenie spraw administracyjno-personalnych. Kolejny dzień to wdrożenie stanowiskowe, prowadzone przez bezpośredniego przełożonego. Przełożony przedstawia opis stanowiska oraz omawia zasady współpracy w zespole. W kolejnych tygodniach pracownik zapoznaje się z wykorzystywanymi w firmie systemami oraz relacjami między poszczególnymi działami. Przechodzi również szkolenie RODO oraz jeśli wymaga tego stanowisko, stosowne szkolenia techniczne. Jest dla nas niezmiernie ważne, aby pracownik czuł się pewnie w nowej pracy i wiedział do kogo może zwrócić się po pomoc. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy, dostępnymi na naszej stronie: https://www.iris-telecommunication.pl/pl/aktualne_oferty_pracy

Te dwa ogłoszenia na Mazury, to akurat w moich stronach. Chciałem zapytać, czy dużo musiałbym jeździć do centrali firmy? Rekrutacja jest przez internet, czy trzeba się do Łodzi fatygować? Wolałbym wszystko na miejscu, a doświadczenie mam, więc nie są to fanaberie młodziaka :)

Rozumiemy, że chciałby Pan mieć pewność co do lokalizacji pracy. Potwierdzamy, że praca będzie realizowana w regionie warmińsko-mazurskim, a biuro oraz magazyn znajdują się w Olsztynie. W związku z tym, nie będzie Pan musiał podróżować do Łodzi, jeśli chodzi o aspekty związane z codziennymi obowiązkami pracy. Jednakże, warto zaznaczyć, że wdrożenie pracownika odbywa się w centrali firmy, co oznacza, że pierwszy dzień pracy poświęcony na zapoznanie się z firmowymi procedurami, kulturą pracy oraz szkoleniami będzie realizowany w Łodzi. Poza tym, wszelkie formalności rekrutacyjne odbywają się przez Internet, co umożliwia wygodną aplikację z dowolnego miejsca. Kwestie związane z rekrutacją, wdrażaniem pracownika oraz realizacją obowiązków służbowych w regionie warmińsko-mazurskim będą dokładnie omówione podczas spotkania rekrutacyjnego. Zapraszamy do aplikowania.

Pracownik Nowy wpis

Na twoim miejscu bym szukał coś innego. Kiedyś było spoko, teraz przyszłość firmy widzę kiepsko. Dla obecnych pracowników tej pracy już nie jest wiele, podwykonawców co pracują dla Iris tez już tylko kilku zostalo z kilkunastu. Szukają nowych bo wybudowano w tej okolicy nowe sieci i ludzie będą się podłączać, ale to potrwa chwile a potem znowu brak zleceń jak to już było wcześniej. Ogólnie atmosfera ciężka , kończą się projekty, nowych brak, ludzi ciagle zwalniają, niektórzy przechodzą do innych projektów ale tam tez kiepsko z robota. Ciagle tylko mowa z góry ze są plany ale nic z tego nie wynika. Jak tak dalej pójdzie to niedługo wszyscy będziemy szukać roboty. Wiec jak masz możliwość to lepiej szuka czegos pewniejszego. Pieniądze tez są słabe - najniższa krajowa, a praca w różnych warunkach, deszcz upał, raz koło domu innym razem drugi kraniec województwa, dyżury nocne, W samym dziale tez nie za ciekawie, co akurat ma związek z osoba dyrektora tego projekt, który widzi tylko złotówki, ale ludzi którzy mu je zarabiają nie szanuje. Na plus- koledzy spoko i ze najniższa krajowa jest na czas, kilka benefitów i niewielkie premie, ale zawsze coś. Jednak podsumowując to odradzam. Firma pewnie się i tak zwinie za jakiś czas.

Dariusz Nowy wpis

To co umową o pracę na czas nieokreślony, dają taką w ogóle? Bo sami w ogłoszeniu na Instalatora Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych nie zagłębają się w szczegóły. Napisali po prostu, że umowa o pracę i tyle.

Nowy wpis

@Dariusz

IRIS jest firmą o niemal 7 letniej historii i silnych fundamentach, które pozwalają patrzeć w przyszłość z dużym optymizmem. Dążymy do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszej działalności, realizując projekty w obszarze telekomunikacji o różnej skali i zakresie. Proces rekrutacji, realizowanej również zdalnie, został zbudowany w sposób wygodny dla Kandydata, dzięki czemu w spotkaniu można wziąć udział z dowolnego miejsca, bez konieczności dojazdu do biura regionalnego. Spotkania zawsze prowadzimy z wykorzystaniem kamerki internetowej. Staramy się, aby proces był możliwie jak najprostszy i efektywny. Podczas spotkania z Kierownikiem zespołu oraz przedstawicielem działu HR pogłębiamy wywiad o informacje dotyczące dotychczasowego doświadczenia oraz omawiamy szczegółowo naszą organizację pracy, zadania realizowane na omawianym stanowisku, a także dostępność i oczekiwania Kandydata. Zatrudnienie w IRIS realizowane jest głównie w oparciu o umowę o pracę (na początek zwykle 3 miesięczny okres próbny). Kolejna umowa jest umową na czas określony, zgodnie z zasadami Kodeksu Pracy. Oferujemy prosty i przejrzysty system wynagradzania – wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od osiąganych wyników. Wewnętrzne zasady premiowania, są omawiane przez Przełożonego w trakcie procesu wdrożenia. Pracownikom oferujemy również benefity finansowane przez Pracodawcę m.in. opiekę medyczną (również dla członków rodziny), ubezpieczenie grupowe, program emerytalny, naukę języków obcych oraz dofinansowanie do karty sportowej lub kafeterii benefitowej. Organizujemy także akcje okazjonalne tj. spotkania integracyjne, upominki świąteczne oraz akcje charytatywne. Zapraszamy do udziału w rekrutacji, jesteśmy otwarci na dodatkowe pytania, na które chętnie odpowiemy w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej.

Agawa

Najlepszą wizytówką tej firmy niech będzie to, że prezesa nie było stać nawet na przesłanie życzeń świątecznych pracownikom - Wielkanoc 2024.

. Nowy wpis
@Agawa

Przecież składał życzenia na spotkaniu ogólnym, nie było Cię? To było spotkanie online, ale taka teraz rzeczywistość, że nie wszędzie pojedziesz osobiśce...

MarcinMT
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy dla mojej firmy podwykonawczej znalazło by się coś na FTTH, POPC ? Mamy wolne moce przerobowe i poszukujemy zleceń na instalację lub co kolwiek.

Werka

Instalator Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych ma w wymogach obowiązek do pracy na wysokości, a czy za to jest jakiś dodatek? Mam na myśli typowe szkodliwe, za tego typu rzeczy to raczej powinni przyznawać też, jak kojarzę, ale wolę się upewnić. Jak to wygląda?

@Werka

Instalator Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych ma w wymaganiach gotowość do pracy na wysokości ponieważ pracę bardzo często wykonuje z wykorzystaniem drabiny. Prace te zazwyczaj dotyczą montażu urządzeń telekomunikacyjnych lub przewieszenia okablowania na słupach telekomunikacyjnych, słupach energetycznych niskiego napięcia, a także doprowadzenia kabla światłowodowego do domu Klienta. Zadania te nie stanowią warunków szkodliwych o których Pani wspomina. Warunki szkodliwe to zamknięty katalog, który w przypadku tego stanowiska nie ma zastosowania. Pracownicy otrzymują niezbędne przeszkolenie do pracy na wysokości, prowadzone przez firmę z wieloletnim doświadczeniem, realizującą szkolenia z dostępu linowego IRATA, a także odpowiednie środki ochrony indywidualnej, jak również zabezpieczenia niezbędne podczas pracy na wysokości.

Brałeś udział w rekrutacji do IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Julita

Ile zarobię jako magazynier logistyk z ogłoszenia, że oferują umowę b2b? Muszę wiedzieć, bo działalność gospodarcza musi mi się jednak opłacać, do tej pory pracowałam wszędzie normalnie na UOP i nawet nie brałam pod uwagę, że na takim stanowisku może być b2b.

@Julita

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Szczegółowych informacji o wynagrodzeniu oraz warunkach współpracy udzielamy w trakcie bezpośredniej rozmowy z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do aplikowania poprzez naszą stronę: https://www.iris-telecommunication.pl/pl/aktualne_oferty_pracy

Jadźka
@IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.

A na którym etapie rozmowy można się dowiedzieć o tych zarobkach na stanowisko magazyniera? Ja mam kilka opcji do wyboru jeśli chodzi o ofertę pracy, lubię sobie porównać na początku już właśnie pod takim kątem jak zarobki. Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać nie wiadomo na ile spotkan, żeby usłyszeć tę kwotę?

@Jadźka

Jesteśmy otwarci na rozmowę na temat wynagrodzenia już podczas pierwszego spotkania.

riki

Witam czy może ktoś podpowiedzieć czy firma zatrudnia po 50 siątce

IRIS
@riki

Tak, oczywiście :) Stawiamy nacisk na wysoki poziom kompetencji naszego zespołu, na ludzi z pasją, potencjałem oraz chęcią dalszego rozwoju. Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy

Jozef
@riki

Mnie zatrudnili po 70. Zrobilem swoje i sie w elegancki sposób pożegnaliśmy. Ci z ktorymi się spotykałem lub kontattowałem byli mili i rozsadni. Odmienne zdanie mam o PKP PLK ci ludzie byli z brakami wiedzy technicznej lecz byli Inwestorami i musielismy na nich uważać. `Jednak proszę zauważyć, że byłem Miedzynarodowych Ekspertem wiec moja pozycja była odrobinę inna niż wasze pozycje. Pozdrawiam. Bye, Bye, Bye.

IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Kielce. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Młocin

Wasi kierowcy nie potrafią jeździć. Korkują miasto - Warszawę. Zamiast jechać skupiają się na telefonie i stoją w miejscu. Nie reagują na sygnały od innych kierowców, aby podjechał bliżej i zwolnił pas obok. Nigdy prawka nie powinien dostać wasz kierowca. Reprezentują waszą firmę i przez takich kierowców robicie sobie zły marketing.

@Młocin

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Wszyscy Pracownicy, którym przekazujemy samochody służbowe do użytkowania posiadają wszelkie wymagane prawem uprawnienia. Dodatkowo przykładamy bardzo dużą uwagę do przeszkolenia Pracowników z obowiązujących w naszej firmie polityk i zasad bezpiecznej pracy, szczególnie za kierownicą pojazdów służbowych. Zwrócimy raz jeszcze uwagę na zasady bezpiecznej i ergonomicznej jazdy przy kolejnych cyklicznych szkoleniach oraz przekazywanych do Pracowników informacjach.

Ada

Potrzebny jest kierownik Implementacji na obszar województw opolskiego, śląskiego i małopolskiego. Czego się spodziewać? Czy jest duży natłok pracy?Sporo płacą? Jakie auto służbowe dają?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.?

W trakcie spotkań korzystamy z pytań behawioralnych odnoszących się przede wszystkim do konkretnych działań i sytuacji z którymi Kandydat spotykał się w codziennej pracy. W przypadku stanowisk technicznych dodatkowo, Kierownik zespołu do którego rekrutowany jest Kandydat zadaje pytania związane z technologią z którą praca będzie odbywała się na co dzień. Rekrutacja na stanowiska biurowe bywa rozszerzona również o testy z obsługi np. programu MS Excel.

Dorota

Zauważyłam w internecie ofertę pracy jako staż w pracowni drukarskiej. Czy orientujecie się może, ile taki staż trwa? I czy wiecie, czy jest szansa na stałe zatrudnienie po odbyciu tego stażu? W ogłoszeniu nic o tym nie napisali, więc pytam tutaj...

@Dorota

Z dniem dzisiejszym zakończyliśmy etap zbierania aplikacji w tej rekrutacji i będziemy odpowiadać na wybrane zgłoszenia. Szczegółowych informacji o stażu i długości jego trwania będziemy udzielali w trakcie bezpośredniej rozmowy z zaproszonymi kandydatami.

Normalny

Władza HR wprowadza cenzurę na opinie wybiórczo jeśli chodzi o ocenę ich działań. Brawo:) Wracają dobre czasy widzę. Niezmiennie moja opinia to bardzo zła atmosfera oraz podejście do pracowników przez dobór osoby która nie powinna pracować z ludźmi. Tym barziej dowodzić Tak odpowiedzialnym stanowiskiem jak dyr. HR.

IRIS
@Normalny

W IRIS szanujemy naszych Pracowników i ich opinie oraz zachęcamy do ich wyrażania bezpośrednio w firmie. Mamy szereg kanałów komunikacji, w których Pracownik może wyrazić swoje zdanie lub zgłosić tematy, które są przedmiotem jego troski lub niepokoju. Zapraszamy do kontaktu. Wierzymy też mocno, że wspólnie budujemy atmosferę w naszej firmie i każdy z nas ma na nią wpływ.

@Normalny

Znam opinie osób, które pracowały w tej firmie. Nie wiele z nich było pozytywnych. Sam też mam bardzo mieszane odczucia. Poza możliwością zdobycia wiedzy i kolegami na równoległym stanowisku, wszystko inne było tragiczne.

Ponownie pragniemy podkreślić, że w IRIS szanujemy naszych Pracowników i ich opinie oraz zachęcamy do ich wyrażania bezpośrednio w firmie. Mamy szereg kanałów komunikacji, w których Pracownik może wyrazić swoje zdanie lub zgłosić tematy, które są przedmiotem jego troski lub niepokoju. Zapraszamy do kontaktu. Wierzymy też mocno, że wspólnie budujemy atmosferę w naszej firmie i każdy z nas ma na nią wpływ.

Pan. P

Cześć, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku magazynier? 8 h i do domu czy są może jakieś nadgodziny? ( Płatne czy do odbioru). Weekend wolny czy praca? I ogólnie jak atmosfera.

Weronika
@Pan. P

Hej, to ja też mam pytania co do bycia magazynierem. Mnie interesuje, jak wygląda rekrutacja na tę posadę. Ile czasu trwa? Ile ma etapów? Czy jest jakiś dzień próbny przed podpisaniem umowy z pracownikiem?

@Pan. P

Dzień dobry, nasz pracownik magazynu jest zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy tj. 8 godzin dziennie / 5 dni w tygodniu. Praca w weekendy bardzo rzadko się zdarza. Musi być wyjątkowa sytuacja aby pojawiła się taka potrzeba ze strony Pracodawcy. Czasami zdarza się praca w nadgodzinach wówczas w pierwszej kolejności pracownik odbiera nadgodziny. Jeśli do końca danego okresu rozliczeniowego Pracownikowi nie uda się odebrać nadgodzin wówczas wypłacamy wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach. Wg. nas atmosfera w pracy jest dobra/bardzo dobra choć wiemy że Pracownicy mogą mieć swoje postrzeganie. :)

@Weronika

Dzień dobry, zamknęliśmy już rekrutację na stanowisko pracownika magazynu. Na bieżąco, gdy wpływały do nas oferty od kandydatów, przeglądaliśmy je i organizowaliśmy spotkania z wybranymi osobami. Stanowisko było otwarte "od zaraz" nie chcieliśmy zwlekać z czasem. Wybranemu kandydatowi zaoferowaliśmy umowę na okres próbny, trzymiesięczny. Taki mamy standard na wszystkich stanowiskach. Nie organizujemy dnia próbnego przed podpisaniem umowy. Pozdrawiamy serdecznie :)

Nikodem
@Weronika

Czasami i 4 mc . Znam gościa co był rekrutowany 4 mc po rozmowach obiecali że rozpocznie pracę za chwilę a tak naprawdę trwało to wszystko prawie 4 mc

Witold
@Nikodem

Aż tak długo? Sama rekrutacja chyba trwała krócej tylko pewnie tyle czekał na rozpoczęcie pracy. Słyszałeś może czy najpierw jest szkolenie a dopiero potem praca czy nie wdrażają specjalnie nowych pracowników?

@Witold

Mariusz

Widziałeś ogłoszenia b2b magazynier. Jakich pieniążków można się spodziewać? Czy warto kręcić się wokół tej oferty?

@Mariusz

@Mariusz, dziękujemy za Twoje pytanie. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz aplikacji umieszczony pod ogłoszeniem. Uzyskasz wówczas więcej informacji od osoby prowadzącej ten projekt. Zachęcamy też do zapoznania się z wcześniejszymi odpowiedziami dotyczącymi tego stanowiska.

Waldek

Idę na rozmowę o pracę na magazyniera logistyk umowa B2. Powiedzcie jak kształtują się tu widełki płacowe. Napewno będą się pytać ile chce na umowie. Doradcie.

Dorota
@Waldek

Ach widzę że nikt ci nie odpisał, ale sama się zastanawiam nad tym samym. Byłeś już na rozmowie i może dowiedziałeś się jak to wygląda z tymi zarobkami? I może powiedzieli jeszcze coś ciekawego jeśli chodzi o szczegóły pracy, np. jak wygląda kwestia premii? :)

@Waldek

@Waldek Cieszymy się, że jesteś zainteresowany stanowiskiem Magazyniera w naszej firmie. Jesteśmy otwarci na informacje płynące od Kandydatów, dlatego negocjacje związane z wynagrodzeniem prowadzimy w sposób indywidualny. @DOROTA Wszystkie kwestie związane ze sposobem wynagradzania lub premiowania Magazyniera są omawiane indywidualnie. Proces rekrutacji trwa od 2 do 3 tygodni. Pierwszym etapem są rozmowy wstępne, realizowane telefonicznie. Kolejny etap, to spotkanie z bezpośrednim przełożonym (może to być spotkanie zdalne lub stacjonarne, forma spotkania jest ustalana z Kandydatem). Informację zwrotną przekazujemy w terminie ustalonym z Kandydatem, z zastrzeżeniem o możliwym kontakcie drogą mailową.

@IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.

No tak ale widełki są wszędzie takie same . Mi nie chodzi o indywidualne podejście tylko o widełki jakie przy takiej umowie powinny obowiązywać. Licząc koszty zusplus księgowość i inne to koszt prawie 3000 zł plus jakaś podstawa 5-6 000 Czy to realne by tu dostać 9-100000 zł B2 b? Rozmowa w piątek

@IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.

Czy na b2b przysługuje urlop. Jak zazwyczaj są zbudowane kontrakty?

Czy IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

@Pytanie Tak, w IRIS organizujemy staże. Są to staże umożliwiające rozwój w różnych komórkach naszej organizacji. Nie prowadzimy staży w ramach praktyk studenckich obowiązujących na uczelniach wyższych. O możliwości wzięcia udziału w stażu na danym stanowisku informujemy za pośrednictwem naszej strony www oraz na portalu z ofertami pracy. Zapraszamy do obserwowania naszych ogłoszeń.

Maniek

Dobra firma., mniej niż 10tys nie płacą i to inżynierom z kilkuletnim stażem nawet.

Adrian
@Maniek

na b2b czy jest szansa na umowę o pracę?

Kazimierz

Na niektórych więcej

Logistyka w tej firmie leży i kwiczy, sam musisz kupować niezbędne materiały

Logistyk
@ja

Poczekaj jeszcze trochę. Znasz Mnie to skontaktuj się ze mną...

Iris
@ja

Dziękujemy za Twoją opinię i na forum odpisujemy iż procesy logistyczne budowane są w oparciu o konkretnie zdefiniowane potrzeby naszego Klienta, indywidualnie i specyficznie dla każdego z projektów. Projekty są różne, dlatego też różnie zaprojektowane są łańcuchy dostaw. Oczywiście zachęcamy do zgłaszania propozycji usprawnień dla konkretnych procesów, które mogłyby działać w efektywniejszy sposób.

Małgorzata
@ja

o jakich materiałach niby mówisz, czego wg ciebie brak ?

Chętny

Czy na stanowisko Instalatora sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych przydzielany jest samochód służbowy dla pracownika?

@Chętny

Pracownicy realizujący zadania w terenie pracują w zespołach dwuosobowych. Samochód służbowy jest przydzielony dla zespołu w celu realizacji obowiązków służbowych.

Marian

Jeżeli macie życiowe zobowiązania to szukajcie innej pracy, nic pewnego. Na najwyższych szczeblach przerysowania struktur co się odbije na 60-80% zatrudnionych.

Arko
@Marian

No właśnie słyszałem że będą "oszczędności" - w pracownikach

Jowisz
@Arko

Co masz na myśli ?

asd
@Arko

oszczędności widać na każdym kroku

Adrian
@asd

Chodzi o sprzęt, niedobór pracowników czy o coś innego?

Zostaw merytoryczną opinię o IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.