MakoLab SA
counter
3 69 127 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy pracownicy MakoLab SA chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Analityk aplikacji bankowych Nowy wpis

Chodzi mi o ofertę młodszy analityk aplikacji bankowych. Co chwilę te oferty się pojawiają i znikają z serwisu (usunięte przez administratora) O co chodzi? Jest takie zapotrzebowanie na osób na to stanowisko? Jakich widełek się spodziewać na tym stanowisku?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 118 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MakoLab SA?

poinformowany

Słyszałem, że (usunięte przez administratora)przechodzi do Fractusa. dodatkowo w 100% zgadzam się z opinią odnośnie ColDisa. Są zakompleksieni, do tego nie czytają wierszy.

ColCol Nowy wpis
@poinformowany

Widze tu duzo nawiazan do tych wierszy. To byla zabawna historia. Jak trafilem na ten slawetny ColDis to jeden facet byl gdzies spod Inowlodza i zeby przelamac lody i przekonac ich do siebie zarecytowalem fragment wiersza Tuwima o Tomaszowie Mazowieckim. Politechniczne lby zanotowaly, ze ja chyba jaki poeta a jeden to nawet nazwal mnie polonista. ze tez te wiersze im jakos zapadly w pamiec ...

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

R

A ja jestem zadowolony. Pracuje tam od 3 lat, zaczalem od praktyk i zostalem. Plusy: -atmosfera -przejrzyste warunki wynagrodzenia -mozliwosci awansowania -ciekawe projekty dla prestizowych klientow -wyjazdy zagraniczne, szkolenia -brak problemow z wyplatami wynagrodzenia, zawsze wszystko na czas jak w zegarku -coraz lepszy socjal Krytyka tutaj zazwyczaj pochodzi od ludzi, ktorzy po prostu nie dali rady, albo od studentów, ktorzy z mialkim doswiadczeniem oczekuja pensji na poziomie senior developera. Niestety w Polsce sie przyjelo, ze w branzy IT placi sie dobrze-to prawda, ale najpierw trzeba sie wykazac. Jezeli beda wyniki, to i pensja bedzie odpowiednia-adekwatna do doswiadczenia i osiaganych wynikow.

Tak3Nie1
Szpaku
@R

Za pracę się płaci a nie trzyma się pracownika , nawet studenta , w sytuacji braku pensji i możliwości kupna jedzenia czy opłacenia prądu .

Tak3Nie

c3po
@R

Otoz nie. Firma podejmuje ryzyko zatrudniajac pracownika i placi od razu godziwe stawki. Tak robia dobre firmy. Makolab szuka frajerow i szukal bedzie. Takie zycie.

Tak1Nie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w MakoLab SA?

TakNie6
makoludź
@Pytanie

nie ma czegos takiego w tej firemce

Tak4Nie
Maciej
@makoludź

Brak awansu i możliwości rozwoju kariery zawodowej to faktycznie niedogodność. Czy można brać udział w szkoleniach, żeby podnieść kwalifikacje branżowe? To także wartość dodana, która procentuje w przyszłości.

Piotr

Firma z kijem w(usunięte przez administratora) która ewidentnie nie radzi sobie ze zmianami organizacyjnymi, te pozytywne komentarze wypisują pracownicy którzy zasiedzieli się tam po pare albo parenascie lat Firma dobra dla juniorów, ktoś z większym expem będzie się tylko tam marnować

Tak7Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 219 dni.

Jak wygląda podstawa w MakoLab SA?

TakNie4

Pracuje w Makolabie od kilku lat, czy polecam firmę - tak, chyba głównie ze względu na to, że w większości przypadków Makolab to naprawdę fajnie ludzie. Pensje nie odbiegają od wynagrodzeń konkurencji, atmosfera w pracy jest naprawdę ok, możliwości rozwoju mniejsze bądź większe ale są. Jeśli ktoś ma z czymś problem nie jest pozostawiony sam sobie, czuć wsparcie zarówno ze strony przełożonego jak i kolegów i koleżanek.

Tak3Nie9
Analityk aplikacji bankowych

Chodzi mi o ofertę młodszy analityk aplikacji bankowych. Nie tak dawno oferta była nieaktualna i pojawia się znowu. O co chodzi? Jest takie zapotrzebowanie na osób na to stanowisko?

Anna
@Analityk aplikacji bankowych

No faktycznie - wygląda na to, że MakoLab znów poszukuje Młodszego analityka aplikacji bankowych. Może to wynikać i z zapotrzebowania na to stanowisko, i z tego, że poprzednim razem nie udało im się znaleźć odpowiedniego kandydata. Chciałbyś ubiegać się o tę posadę?

Analityk aplikacji bankowych
@Anna

Tak, zamierzam się ubiegać o to stanowisko. Pracujesz może na takim stanowisku?

nieznajomy
@Analityk aplikacji bankowych

Jakie zarobki są na tym stanowisku?

TakNie2
JoeBlack

Byłem na rozmowie na stanowisko młodszy analityk aplikacji bankowych. Rozmowę prowadziło dwóch nietechnicznych HR-ów, gość i babka. Sprawiali wrażenie miłych, jednak nagle, ta babka -pytanie: Czy dało się wyżyć za zarobki w poprzedniej pracy? Delikatnie mówiąc, irytujące, bo zarabiałem dość dobrze, Po 5 latach ze względów prywatnych przeprowadziłem się do Łodzi. Moim zdaniem było to bardzo niestosowne, co to w ogóle za odzywki? Nieprofesjonalnie... Po chwili zawołali na chwilę gościa technicznego, który zapytał mnie parę składni z CSS-a i htmla . Pracę znalazlem gdzie indziej, przecież nie będę czekać 2 tygodnie na odpowiedź, tak jak mi powiedziano, której z reszta nie otrzymałem. Bez komentarza :)

Tak18Nie
kin
@JoeBlack

Makolabowa słoma z butów ... nic nowego .

Tak17Nie
nieznajomy
@JoeBlack

Jakie zarobki są na tym stanowisku?

TakNie2
Szaweł

Omijać z daleka,firma nie specjalizuje się w niczym - mydło i powidło, kadra zarządcza to ludzie z dawnego ericpola z mentalnością wczesnych lat 2000 i to jest najlepsza rekomendacja dla makolab.

Tak18Nie
Szady

Przed wysłaniem CV do jakiejkolwiek firmy sprawdzam opinie o danej firmie na tym właśnie portalu. Nie inaczej było z Makolabem. Choć opinie są dość mieszane, to zaryzykowałem i zostałem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną. Te brednie o tym jak to słabo podchodzi się tu do rekrutacji można wsadzić między słomę z własnych gumowców. HR-em zajmuje się jeden Pan, bardzo profesjonalnie podchodzący do swojej pracy. Nie trudzi się i na rozmowę dla konkretnego działu zaprasza odpowiednie osoby z konkretnych działów. Poza Panem z HR były jeszcze 3 osoby - kierownik działu oraz dwójka specjalistów z dwóch obszarów działu. Jak wpisałeś w CV, że znasz się na Javie to przekrój pytań dostaniesz taki, że bez wątpienia da się określić, na jakim stopniu jesteś. Nie robią z Ciebie debila jak w wielu innych firmach. Pytania konkretne, szczegółowe i w bezpośrednim odwołaniu do Twojego doświadczenia. Do tego klasycznie krótka rozmowa po angielsku i sprawy organizacyjne - wybór ewentualnego sposobu współpracy (UoP czy B2B), stawka itp. Jak ma się jakieś dodatkowe pytania, to można nawet posiedzieć dłużej i się wszystkiego dowiedzieć. Dalszy proces rekrutacyjny przebiega niezwykle szybko. Telefon dostałem już na drugi dzień w celu umówienia dodatkowego spotkania, na rozmowę z jednym z klientów, do którego mógłbym trafić. Klient zagraniczny, więc i cała rozmowa przez Skype po angielsku. Tuż po rozmowie (bez poznania jej wyniku) od razu propozycja współpracy - jeżeli nie dla tego klienta, to ogólnie w dziale. I tu jeden, można powiedzieć, minus. Pan z HR potrafi się targować i z mojej oczekiwanej stawki na dzień dobry chciał zbić aż tysiąc. Postawiłem na swoim i powiedziałem, że możemy się targować o 100zł, ale nie więcej. Więc na drugi dzień dostałem kolejny telefon, że jednak tysiąc się znalazł. Ofertę przyjąłem i pracuję tu do chwili obecnej. Kierownik działu nie uznaje "wyższości" stażem, a umiejętnościami. Dlatego też, jak uważasz, że jesteś wart kwotę x, to kwotę x dostaniesz, pod warunkiem, że tak naprawdę jest. Po okresie próbnym jest opcja renegocjacji warunków. Atmosfera w pracy wyśmienita. Ludzie bez kija w wiadomo czym. Niestety, firma przechodzi powoli w korporację i nowa osoba nie ma opcji poznać większości osób - głównie własny zespół/dział. Co do technologii i nowoczesności - no bywa różnie. Są nowsze rzeczy i starsze. Da się przeżyć, choć dużego wpływu na dobór technologii się nie ma. Polecam firmę juniorom oraz midom.

Tak7Nie7
Tomasz
@Szady

Fajnie, że przedstawiłeś swoje doświadczenia oraz to, jak wyglądał proces rekrutacyjny do pracy w firmie MakoLab. Napisałeś, że obecnie firma przechodzi obecnie w korporację. Czy z tego względu trudniej będzie nowym osobom negocjować z pracodawcą warunki współpracy? W Twoim przypadku pracodawca przychylił się do Twoich wymagań, dlatego ciekawi mnie, jak nowi kandydaci będą traktowani w tej kwestii.

Jo

Opinia dotyczy jedynie procesu rekrutacji. Szczerze, byla to jedna z bardziej konkretnych i profesjonalnie przeprowadzonych rekrutacji w jakich bralam udzial, a w kilku w zyciu bralam. Dwoch rekruterow- jeden HR, drugi guru techniczne ze strony front-endu. Jestem osoba ktora potrafi sie zestresowac, tym bardziej kiedy ktos ma w rekach plik kartek z pytaniami:) Rozmowa zarowno z HR jak i z Front-end -guru ciekawa. Pytan duzo! ale nie ma podejscia w stylu "udowodnimy Ci ze czegos nie wiesz". Sam konkret. Rekrutacja na wysokim poziomie.

Tak5Nie8
Aneta
@Jo

Dobrze, że zdecydowałaś się opisać, jak wyglądała Twoja rekrutacja do pracy w MakoLab. A jak oceniasz atmosferę panującą na spotkaniu - czy była ona przyjacielska/formalna, a może jeszcze inna? Rozumiem, że finalnie nie udało Ci się podjąć pracy w tym miejscu.

Luki
@Jo

tez bylem na rekrutacji na juniora... jedna z przyjemniejszych rozmow i na poziomie... profesjinalnie pozdrawiam Pana rekrutera.

TakNie3
Tomasz
@Luki

Fajnie, że jesteś zadowolony z rekrutacji. Przybliż jakie były pytania i czy miałeś też test językowy. Także ilość etapów do przejścia jest ważną informacją. Mogę liczyć na Twoją odpowiedź?

XYZ

Firma pełna sprzeczności. Niby reklamują się jako firma informatyczna, ale głównie są agencją marketingową, która nie ma jakiś wielkich, ambitnych projektów. Głównie praca polega na kopiuj-wklej tego co robili dla poprzedniego klienta, modyfikacja i sprzedanie kolejnemu klientowi. Praca na przestarzałym oprogramowaniu typu Visual Studio 2013, .Net 4.0 itp. oraz na darmowych licencjach typu community. Pod koniec roku chwalą się ile milionów zysku firma przyniosła, a później premie żadne, czyli miliony zgarnął właściciel. Sam właściciel miły, ale cwany, od "brudnej roboty" ma prezesa. Słabe premie? "Decyzja prezesa", cokolwiek złego w firmie? "Decyzja prezesa". Firma dobra na początek, średnia praca za średnie pieniądze, później lepiej zmienić, bo lepszych pieniędzy się tu nie dostanie.

Tak12Nie
Lucyna

Ja tak się zastanawiam o co tu chodzi w współpracy makolab i mBank... Przecież oni wszyscy co 3 miesiace szukają junior java developera.. Jak można od 7 lat mieć tą duze zapotrzebowanie na junioros... W listopadzie było ogłoszenie teraz jest w styczniu... I tak bez końca... Makolab spoko firma porządna ale co z tym mbankiem jest nie tak bo to finalnie on o wszystkim decyduje..

Tak10Nie1
Janusz
@Lucyna

Jesteś zainteresowana ofertą rekrutacyjną na stanowisko junior java developer? Może firma ponawia ogłoszenie, bo nie może znaleźć kompetentnej osoby? Myślałaś o tym w ten sposób? Warto zauważyć, że prócz tego MakoLab rekrutuje także specjalistów QA/testerów, analityka aplikacji bankowych i project managera. A oprócz tego na swojej stronie https://www.facebook.com/MakoLab.SA/ szuka aktualnie specjalisty od SEO, który wzmocni zespół e-marketingu. Faktem niewątpliwie ciekawym do odnotowania jest również to, że firma wygrała przetarg Komisji Europejskiej na stworzenie słownika pojęć dla regulatorów rynków finansowych za pomocą metod uczenia maszynowego. Praca nad nim będzie przebiegała zespołowo. Może i tu będą powiększali swój zespół?

absolwent
@Janusz

jak można od wielu lat znajdywac co 3 miesiące niekompetentne osoby do tak prostej roboty w Java jak jest w Mbanku... to bardzo źle świadczy o wyborach mbanku... nie wiem może patrzenie na wiek się nie sprawdza, może branie tych za najmniejsza kasę... albo to że się idzie na. rekrutację do mBanku to remruterzy nie znają cv... albo rekrutację na zająca czort to wie e tu wszystko jest nie tak

Tak1Nie1

ala
@Janusz

Januszku... to co macie za proces rekrutacji skoro ciągle nie możecie znaleźć kompetentnych osób.. nie wiem może na programistów zatrudniacie absolwentów finansów zamiast inżynierów.. moze cos z tymi rekrutacjami u klienta cos nie tak... domyślam się że rekrutacja w makolab jest solidna a jeżeli tak to klient psuje wam wizerunek no skoro on ciągle ma kłopoty z pracownikami to rzutuje to na was...

Tak2Nie
głośny

Czytam te opinie i mam wrażenie, że osoby piszące to nie mają w ogóle pojęcia, o której firmie mówią. Rozbawiło mnie stwierdzenie z wypowiedzi powyżej: "Po trzecie : Makolab stosuje nieuczciwe i chamskie zagrania przy rekrutacji . W końcu : Hr to leniwe i nie najmłodsze już Panie z charakterystycznym dla pewnej epoki nastawieniem". Zabawne, biorąc pod uwagę, że za HR odpowiedzialny jest jeden człowiek, do tego mężczyzna :D W MakoLabie pracuję 4 lata i nigdy nie doświadczyłem często wymienianego tutaj "wyścigu szczurów". Ludzie, którzy piszą takie rzeczy chyba nie mają pojęcia o czym właściwie mówią. Przez cały ten czas nadgodziny robiłem mniej razy niż mam palców u jednej dłoni. Menadżerowie traktują innych z góry? Nie wypowiadam się za wszystkich i głowy nie podłożę, ale za kilkoro dałbym sobie rękę odciąć, bo nie jeden szalony nieformalny wieczór spędziliśmy razem. W MakoLAbie jest (usunięte przez administratora) Niezaprzeczalnie. Projekty robione są czasem trochę po omacku. Zdarza się, że zespół budzi się na tydzień przed terminem końcowym z ręką w nocniku. Wtedy jest szał i pracowanie ponad normy, ale takie rzeczy wynikają ze złej organizacji i spychania "na później". Problemy wynikają też ze zbyt małej ilości osób. Niestety, ciężko znaleźć kogoś dobrego. Rynek wchłonął już co lepszych, a na podkupienie ich MakoLabu po prostu nie stać. Na wiele rzeczy w Mako można narzekać, ale jak słyszę, że ktoś narzeka na atmosferę to zaczynam go podejrzewać o jakieś skłonności psychopatyczne i problemy z socjalizacją. Atmosfera w pracy to jedna z mocniejszych stron MakoLabu. Jeśli nie masz poczucia humoru, to faktycznie może być Ci tutaj ciężko. Kiepski social? Nie zaprzeczam. Brakuje rzeczy typu Multisport (kiedyś był, ale mało osób korzystało) czy opieka zdrowotna. Nie można powiedzieć jednak, że jest tragicznie. Bonusy świąteczne wynosiły między 550 a 800 zł w zależności od zarobków (im więcej zarabiasz tym mniejszy bonus). Służbowy laptop też można traktować jako bonus (żadnych szpiegowskich aplikacji). W pracy jest pod dostatkiem dobrej kawy, herbaty i tego typu rzeczy. Komuś może się to wydawać zabawne, że o tym wspominam, ale znam frmy gdzie takich rzeczy nie ma dla pracowników. Klienci MakoLabu to naprawdę firmy z górnej półki. Renault, Toyota, wiele banków. Kto chce ten znajdzie tu da siebie wyzwania i ciekawe projekty. Podsumowując. MakoLab nie jest idealną firmą. Balansuje między firmą chcącą być niby korpo, a średnim biznesem. Każdy pracownik może porozmawiać z prezesem jeśli ma tylko ochotę, nie musi prosić o audiencję i mieć przy tym 40 pośredników. Jest to firma, która może bardzo dużo dobrego wnieść do CV młodego programisty/grafika/bazodanowca - ogólnie człowieka z branży IT. Wiem, że gdzieś tam są firmy, w których jest lepiej. Jednak słuchając tych złośliwych uwag o MakoLabie nie mogłem pozostać obojętny, bo są GRUUUBO przesadzone. PS. Zauważyłem, że to tutaj jakiś dominujący temat więc dopiszę: urodzony (podobnie jak rodzice) w Łodzi, wychowany w Łodzi, mieszkający i pracujący w Łodzi ;)

Tak10Nie2
rolla
@głośny

No ale ktoś tu narzekał na atmosferę na konkretnych projektach (chyba chodzi o ColDis) . Jeśli chodzi o ten projekt to opinie ma złą nawet w samym Makolabie . Jeśli chodzi o Paniez HR to chyba to był ktoś kto pracował w Makolabie już jakiś czas temu .

Tak2Nie

głośny
@rolla

hahaha... ech... Za tą farsę z ColDisem tutaj odpowiadają sami pracownicy tego działu (oraz również moja skromna osoba). Przeczytaliśmy (to już będzie kilka lat temu) tu jakiś komentarz kogoś kto miał przysłowiowy "kij w tyłku" i zaczęliśmy sobie z tego sami robić żarty dopisując dalej różne głupie komentarze ;) Inna sprawa, że były podejrzenia, że komentarz ten napisał gość, który w pracy spał na krześle (dosłownie) i miał pretensje o zwolnienie. ColDis ma jednego z bardziej ludzkich i "spoko" kierowników, a sama atmosfera w dziale jest niepowtarzalna. Trzeba tylko mieć, tak jak podkreśliłem dystans i poczucie humoru. Jeśli ktoś jest spiętym korpo ludkiem, to faktycznie może się tam nie odnaleźć ;) Co do słynnej "Pani z HR". Kiedyś zrzucono tego typu obowiązki na głowę dziewczynie, która wcale się tym nie zajmowała profesjonalnie. Miała to robić dodatkowo, bo nie było się komu tym zająć ze względu na brak dedykowanej osoby. Kiedyś w MakoLabie praktycznie w ogóle nie było HR. Rekrutacją zajmowali się kierownicy poszczególnych działów. Potem chciano to zrzucić na tą dziewczynę, której się tutaj tak oberwało, a wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i stworzono jednoosobowy "dział" HR.

Ernst
@głośny

No spoko był ale zarządzać to nie umiał nawet własnymi posiłkami .

@głośny

Ten kolo to był amator . Zatrudnił mnie jako koordynatora projektów . W pierwszych dniach pracy usłyszałem , że on po zatrudnieniu mnie ma "kaca moralnego" i w sumie to nie wie co mam robić . Powiedział , żebym testował . Zadanie brzmiało : testuj ColDis . Nie żartuję . Zero planu testowania . Zero rationale testowania. Zero kontroli wersji w testach!!! Testy na środowisku , które się zmienia i nie wiadomo jaka to wersja oprogramowania . Żadnego raportu z testów po którym można ocenić pracę testera . Jak wykryłem błędy w Javascripcie(po wsadzeniu przecinka w input skrypt się wysypywał) to młody chamek , który koło mnie siedział wyjechał do mnie : "po co tam grzebałeś ?" . Jako tester wykryłem jakiś jeden poważny błąd w wyliczaniu faktur . Innych nie było . Potem stwierdził , że mogę pisać fragmenty user manuala . Stary był niezrozumiały i powiedzieli ,żebym go nie czytał(czyli nie miałem dokumentacji). Każdy fragment był przez nich przeglądany i akceptowany przed wrzutem na repozytorium(ponoć było ok) . Potem jakiemuś studentowi przedstawiałem swoja dokumentację i on oceniał czy w łatwy sposób tłumaczy działanie tego dość złożonego systemu (oczywiście spece ustawili mu starszą wersję niż ta w dokumentacji). Twierdził , że tak . Pod koniec usłyszałem ,że wszyscy mają złą opinię o mojej pracy . Generalnie przez cały czas ktoś na mnie warczał . Koło mnie siedział taki młody , zarozumiały chamek , po przekątnej kolejnych dwóch chamków i dalej jeszcze gburek z Podhala . Za mną durna i spięta "testerka" . Chyba była bita w dzieciństwie . Koniec końców miałem być koordynatorem projektów , byłem testerem a potem szukali testera wdrożeniowca . To była komedia , trochę taka tragiczna . Jak słuchałem ich wywodów na temat programowania to uszy więdły . Pamiętam jeszcze takiego sympatycznego faceta ... Szwarc się chyba nazywał . Podsumowując : miły i słaby lider , straszni współpracownicy , opresyjna atmosfera , brak pomocy (na większość pytań odpowiadali "nie wiem") . Pan Sopek nawet dwóch słów ze mną nie zamienił . Tak to było . Oj ... tak , zasnąłem raz na krześle i nikt się nie zaniepokoił :)

Tak5Nie1
n k w
@0494

To wygląda na klasyczny "setup for failure" .

Lidia

@Young, jakie kryteria masz na myśli? Pracodawca musi mieć wymagania co do konkretnego stanowiska tak, żeby osoba przyjęta dobrze spełniała swoje zadania w pracy. Mógłbyś rozwinąć swoją opinie i napisać coś więcej na temat warunków pracy u tego pracodawcy? Aktualnie na stronie firmy https://makolab.com/pl-pl/praca-w-makolab pracodawca zachęca przyszłych pracowników aby dołączyli do zespołu. Rekrutuje na stanowiska: programista PHP, project manager, analityk aplikacji bankowych, młodszy programista Java i inne. Firma oferuje ciekawą i odpowiedzialną pracę w projektach realizowanych dla prestiżowych klientów, stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie informatycznej, dobrą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole.

TakNie1

regulamin
@Lidia

Jeśli ludzie będą tacy jak na ColDis to atmosfera będzie buracka . Po miesiącu kandydat przestanie się odzywać bo to nie będzie miało sensu .

Janusz
@regulamin

Wypowiadasz się jako pracownik firmy? Mógłbyś dodać, czy pracodawca oferuje poza wynagrodzeniem dodatki w postaci szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe? Na jakiego rodzaju umowy można liczyć? Zlecenie, czy na czas określony? Twoje informacje będą ważne dla osób, które chcą aplikować do tej firmy.

regulamin
@Janusz

Kursy są ale Makolab płaci deweloperom pensję na poziomie helpdesku w innych firmach . Poza tym są ciency .

Bolo

Jeśli ktoś nie wie jak postępuje dobry pracownik to właśnie widać gdzie jest powód niezadowolenia z pracy w dobrej firmie!!

Young
@Bolo

Chodzi o to , że te kryteria są każdorazowo tworzone przez pracodawcę . Jednostronnie , nieuczciwie i bezczelnie .

Obecny pracownik

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Dobry pracownik z całą pewnością będzie zadowolony!!!

Tak10Nie2

Privacy
@Obecny pracownik

Co to znaczy dobry pracownik ?

Tak4Nie1

balokam
@Privacy

Siedzi cicho i pracuje za orzeszki

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o MakoLab SA - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MakoLab SA