Biurosystem Serwis Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Biurosystem Serwis Sp. z o.o.

łooo

Sytuacja rzeczywiście wydaje się być komfortowa. Ale najlepszym dowodem na to, że się dobrze zieje jest to, że każdy dba o pozytywne relacje między sobą, zwłaszca, że praca jest wymagające, ale to i tak dobry znak.

Były Pracownik

P O T W I E R D Z A M

No cóż...Firma bez przyszłości. Wieczna stagnacja i dryfowanie na rynku. Nikomu na niczym nie zależy i nikogo nic nie interesuje. Wynagrodzenie pracowników jest żałosne (najniższa krajowa) i w żaden sposób nie adekwatne do zaangazowania. Wręcz przeciwnie Ci którzy chcą coś zrobić dla firmy mają skutecznie podcinane skrzydełka, zarówno przez Zarząd jak i przez kolegów współpracowników. Reasumując, jaka płaca taka praca. Dziadowska firma. A teraz w dobie kryzysu to już totalnie ciagnie w dół. NIE POLECAM!!

Zostaw opinię o Biurosystem Serwis Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biurosystem Serwis Sp. z o.o.