Opinie o Chabin-Service w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Chabin-Service, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Chabin-Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chabin-Service w Łódź

Klient Nowy wpis

Wszystkim osobom odwiedzającym tą firmę radzę pilnować swoich portfeli żeby przypadkiem gdzieś nie zostały bo napewno się nie odnajdą. Nawet po posłuchaniu przypadkiem rozmowy pracowników o tym jak to się podzielą pieniędzmi i kto wpadł na pomysł żeby (usunięte przez administratora) potrafili perfidnie powiedzieć, że mówili tak dla żartu tylko i nic nie znaleźli. Dla 150 zł stracić szacunek i zostać zwykłym złodziejaszkiem. DNO!

Daniel Marczak (chabin.pl) Nowy wpis
@Klient

Wszystkie osoby, które miały wątpliwą przyjemność przeczytać powyższe pomówienie, serdecznie współczujemy. Już spieszę z wyjaśnieniem. Sytuacja, która zaszła wyglądała następująco pracownik firmy dostarczającej catering (wieszcojesz) przyjeżdżał do naszej firmy na Łomżyńskiej wielokrotnie. Niestety nigdy to nie był "najostrzejszy nóż w szufladzie" co przejawiało się wielokrotnymi historiami pt.: "przyjechałem z jedzeniem, tylko zapomniałem jedzenia" albo "przyjechałem z jedzeniem, ale w sumie to zostały mi już tylko desery". Naturalnie nie było tu mowy o punktualności, komunikacji czy słuchania potrzeb klientów, ale przez długi czas godziliśmy się z tym, mimo wszystko kupując kanapki czy obiady. Nasz Pan dostawca jedzenia często przyjeżdżał do nas z "nerką", w której rzekomo trzymał pieniądze, ale praktycznie nigdy nie udało się nam tego sprawdzić bo 99% ludzi u nas płaciło kartą. Pewnego dnia przyjechał do nas rzeczony Pan, którzy przyjechał z jedzeniem, wszedł głównym wejściem, przyjechał ze swoimi boxami do kuchni, sprzedał około 2/3 rodzajów pokarmów, które zostały opłacone za pomocą kart płatniczych. Wyjechał, wrócił po kilku minutach meldując nam, że zostawił u nas nerkę z pieniędzmi. Znając owego Pana obstawialiśmy, ze po prostu znowu zostawił ją gdzieś w samochodzie, na dachu, w innym miejscu etc. Nie udało nam się doraźnie pomóc Panu, mimo szczerych chęci i próby odtworzenia sytuacji, rozmawiania ze wszystkimi pracownikami, sprawdzenia kamery (czy Pan miał rzeczoną nerkę z pieniędzmi na sobie kiedy wchodził do firmy - nie nie miał) etc. Kiedy Pan dostawca jedzenia powrócił po raz drugi bez zapowiedzi wchodząc do firmy - bez pukania, dzwonienia itd. zakradając się do kuchni podsłuchał fragment rozmowy natury humorystycznej, w której rozmawialiśmy (2 księgowe i 2 osoby z biura) o naszym dostawcy jedzenia, który notorycznie czegoś zapomina lub nie ma... Wten wyskoczył jak Filip z Konopii, na słowa koleżanki, że główna księgowa na pewno zabrała nerkę z 30pln drobnych w bilonie żeby uciec za granicę. Nasz dostawca powiedział, że mu przykro, że został okradziony przez Panią z księgowości, na co otrzymał wyjaśnienia, że to nie możliwe, ponieważ przez ponad 30lat funkcjonowania firmy nic w nas nie zginęło. Próbowaliśmy mu jeszcze pomóc, przeszukując wszystkie najbardziej absurdalne miejsca w firmie, sprawdzając monitoring (czy np. nie zostawił nerki na dachu samochodu) itp. Pan podziękował za pomoc potwierdzając, że tym razem na prawdę zostawił nerkę w wielkiej firmie produkcyjnej a nie biurze rodzinnej firmy, gdzie było kilkanaście osób, po czym wyszedł od nas i napisał tę nieprawdziwą oraz obraźliwą opinię. (usunięte przez administratora) Panie kolego, to masz Pan w głowie.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Chabin-Service w mieście Łódź? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od zatrudnionych na temat Chabin-Service. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Chabin-Service - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Chabin-Service