HPI POLSKA

Konstantynów Łódzki

Opinie o HPI POLSKA

pracuś

Nie polecam chyba ze ktoś nie ma wyjścia musi gdzies pracować, umowa na minimum reszta pod stołem, [usunięte przez moderatora] nie płaci za L-4 nawet jak człowiek leżał w szpitalu a nie udawał w domu grype, cóz możliwości rozwoju żadne, trzeba nauczyć sie zasad obliczani wynagrodzenia bo [usunięte przez moderatora]wciska kity i średnio 50 zł miesięcznie obcina pracownikom pensje, aha [usunięte przez moderatora]wyjeżdza na wakacje 3 razy w roku (od paru lat siedzi na l-4 i udaje niezdolengo do pracy) także w tym czasie do waszych obowiązków może należeć sprzątanie po kotach, przed wypowiedzeniem umowy uważajcie bo może zgłosic na policje ze coś ukradliście i zabiorą was na 24h z domu az sprawa sie wyjaśni

Zostaw opinię o HPI POLSKA - Konstantynów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HPI POLSKA