Opinie o Domańscy Fh Sc w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Domańscy Fh Sc, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Domańscy Fh Sc o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domańscy Fh Sc w Łódź

__189
Klient

Beznadziejne grafiki, śmieszne wynagrodzenie, całkowita obojętność na potrzeby pracownika i zero pomocy ze strony pracodawców. Co chwilę zmiana pracowników, stres i złość. Polecam osobom, dla których atmosfera i komfort pracy nie maja znaczenia.

sevena Nowy wpis
Klient

W Tulipanie dokonywałam zakupu kolczyków i spotkałam się z bardzo miłą i cierpliwą obsługą. pani bardzo kontaktowa i otwarta na potrzeby klienta. z salonu sprzedaży wyszłam zadowolona z zakupu i faktu, że uzyskałam niewielki, ale zawsze upust. zachęcam do zakupów.

pracownik Nowy wpis

Bardzo przyjemna praca z biżuteria. Pensja + premia na czas. Wyrozumiały kierownik, otwarty na prośby. Grafiki zgodnie z zasadami i sprawiedliwie. Jeśli lubisz pracę z klientem i potrafisz sprzedawać, polecam.

__189

Roman
@__189

Twoja opinia na temat pracy w firmie nie jest zbyt pochlebna. Może jednak znajdą się też jakieś plusy z pracy w tym miejscu? Warto napisać przemyślenia na każdy temat związany z firmą, aby potencjalni pracownicy wiedzieli zarówno o plusach, jak i minusach.

odp
@Roman

189 świetnie to opisał, ciężko szukać na sile plusów tutaj, no ale czekaj dalej...

Emilia Nowy wpis
@odp

Czy faktycznie nie przychodzą Ci do głowy żadne plusy z pracy w Domańscy Fh Sc? Zastanawiam się więc dlaczego inni pracownicy dalej pracują w firmie skoro można by było wymienić jedynie minusy pracy u nich. Może wypowie się ktoś jeszcze? Z chęcią poznam Wasze zdanie.

Odp Nowy wpis
@Emilia

Bez obaw, właściciele na pewno napiszą o sobie jakiś pozytywny komentarz, zresztą nie po raz pierwszy.

Madzia

@Ania a jakie zarobki i jaka premia ? Twój komentarz jest bardzo zachęcający ;)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ania

Pracowałam w firmie przez dwa lata. Musiałam odejść ze względów rodzinnych ale muszę powiedzieć, że czas przepracowany w tej firmie wspominam bardzo miło. Praca jest bardzo przyjemna, szefowie zawsze służą pomocą, prawie w każdym miesiącu jest premia, są dodatkowe pieniążki z okazji świąt, imienin. To jest firma rodzinna, liczy się tutaj człowiek a nie tylko wyniki. Ja osobiście polecam.

Marek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników? Jaką macie atmosferę w pracy?

Xena

Kiepska jakosc juz drugi raz wypadlo mi oczko z ich pierscionka

O
@Xena

Ładnie to mazwałaś pierścienie :D Tak czy tak tony będą szły

piliryko

Monika
@8576

Może napiszesz co konkretnie masz na myśli poprzez swoją wypowiedź? Na forum cenne są merytoryczne i wyczerpujące wpisy osób pracujących w Domańscy Jubilerstwo E. i D. Domańscy. Dzięki temu, zatrudnione osoby mogą podzielić się swoim doświadczeniem, a użytkownicy zainteresowani pracą w firmie, mają możliwość do wyciągnięcia wniosków o niej.

ja

Okropne miejsce! Po wypadku przecięto mi w szpitalu obrączkę. Obrączka - rzecz sentymentalna, dla mnie od 27 lat, więc przecięcie jej już było dla mnie bardzo przykre. Oddałam do ponownego złączenia. Dostałam z powrotem obrączkę o innym przekroju, zupełnie nie tę, którą oddałam. Ponieważ miałam zastrzeżenia do wykonanej usługi, zaproponowano mi rozmowę z właścicielką. Pani zimnym tonem poinformowała mnie, że skoro nie jestem zadowolona, wobec tego ona ponownie PRZETNIE OBRĄCZKĘ i mi odda!!!!! Jubilerzy co krok spotykają się z przedmiotami - biżuterią, która dla klienta ma określoną wartość, właśnie sentymentalną! Jak można coś takiego powiedzieć!!!! Będę to miejsce omijać szerokim łukiem!!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Domańscy Jubilerstwo E. i D. Domańscy?

Paula

Dzień dobry, Chciałabym zaczerpnąć opinię na temat tego pracodawcy, ponieważ nie widzę żadnego wpisu pracowników. Byłam na rozmowie i zaoferowano mi najniższą krajową . Obiecano, że realnymi do wyrobienia planami można otrzymać większe pensje. Czy to prawda? Jaka panuje atmosfera? Warto się zdecydować czy sobie odpuścić tą pracę. Nie oszukujmy się, ale kto w tych czasach płaci najniższą krajową? Bardzo proszę o komentarze byłych i obecnych pracowników.

Agnes
@Paula

Witam, Też próbowałam znaleźć jakieś info na temat tego pracodawcy, ale nic nie ma, a 20.10. idę na rozmowę kwalifikacyjną. Jeżeli dają najniższe, to faktycznie kiepsko, bo z premiami to różnie bywa. Coś musi być na rzeczy, bo Pani sama do mnie dzwoniła i to 2 razy, gdy dałam ogłoszenie że poszukuję pracy.

Paula
@Agnes

Witam, I jak po rozmowie? Może cos nowego sie dowiedziałaś lub coś innego Ci zaoferowali? Jeżeli chodzi o mnie to szczerze teraz sie cieszę, że zrezygowałam z tej oferty. Jakis czas temu przechodziłam koło ich salonu w manufakturze, żeby zerknąc jak wygląda mniej wiecej praca i jakaś bardzo wysoka blondynka (chyba to była kierowniczka) tam troche wrzeszczała, to już mi sie odechciało i sie ciesze, że taką decyzje podjełam to musi być chora atmosfera. Jako klientka też już tam nic nie kupię.

Zalamana8989

Odradzam. Obsluga fatalna. Kiedy przyszlam na zwezenie obraczki na rzgowska2. Pani potraktowala mnie jak zlo konieczne. Mowie jej ze jest luzna ze chce zwezic chociaz o polowe. Pani jedyne co mi powiedziala ze latem mi rece nabrzmieja. I tyle. Nie dala zadnych mniejszych probek zeby sprawdzic czy rzeczywiscie maly rozmiar jest potrzebny. Ze ona polowy zmniejszac tez nie bedzie bo to sie nie oplaca. Pojechalam gdzie indziej. PANI pow ze o polowe zweza. Jak bedzie jeszcze za luna to zweza o caly.

zulu-gula

jeden z najgorszych sklepów jubilerskich,traktują klienta jak zło konieczne,nie są w stanie naprawić uszkodzonego łańcuszka w ramach gwarancji..łańcuszek był wart 30 zł

Zostaw merytoryczną opinię o Domańscy Fh Sc - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Domańscy Fh Sc
2/5 Na podstawie 4 ocen.