Opinie o Ptak Moda Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ptak Moda Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ptak Moda Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ptak Moda Sp. z o.o. w Rzgów

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Ptak Moda Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Ptak Moda Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Rozczarowana Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

W Ptak Moda mogłaś się cieszyć kiedy dostałaś wynagrodzenie podstawowe, bo nie obowiązywało nic po za tym, nawet premia uznaniowa była mocna zmanipulizowana. Tak się składa , że to wszystko to już historia, bo ten twór już nie istnieje. Brawo.

Dawid

Jakie są plusy pracy w firmie?

Zośka Nowy wpis
Były pracownik
@Dawid

Nie ma żadnych korzyści z pracy w Ptak Moda ????????????

Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w Ptak Moda Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Samodzielny/Główny Księgowy (m/k) oferowane przez firmę Ptak Moda Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Doradca Klienta
Rzgów
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
(288 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Terenowy Przedstawiciel Handlowy ds. OZE
Rzgów
Columbus Elite S.A.
(224 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik zmiany
Rzgów
Kerakoll Polska Sp. z o.o.
(122 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kwalifikowany Dowódca Zmiany - ochrona Głuchów
Rzgów
Seris Konsalnet Holding S.A.
(5465 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

SK
Były pracownik
@Pytanie

Nie, na pierwsze miesiące jest umowa zlecenie.

Angela
Klient
 Pytanie

Radzę omijac z daleka ten sklep! Właścicielka to chyba minęla się z powołaniem bo co do klienta to całkowity brak szacunku kultury itp Otrzymałam kurtkę bez suwaka do zamka odrazu po otrzymaniu paczki powiadomiłam o zaistniałej sytuacji. Już w głosie można było usłyszeć pretensje że to moja wina. Ale ok umówiłam się na wymiane nowe. W środę miał być kurier czekałam cały dzień i co? Nie było .. zadzwoniłam usłyszałam że mam sobie sama ja naprawić na swój koszt bo oni tego nie zrobią ani nie obniża ceny a ja dostanę później rabat na kolejne zakupy (kto głupi chciałbyś w takim sklepie zrobić kiedykolwiek jakieś już zakupy?! )Później nie odbierali tel. Wszyscy pracownicy wiedzą wszystko tylko nie ty. Wmawiają Ci rzeczy o których nawet nie było mowy! Żenada i kpina jak są traktowani klienci! Nigdy więcej brrrrr

GaZa
Klient

Jak na moje oko "Ptak Moda" od jakiegoś czasu jest szykowana do zamknięcia. Zwalniania się ludzi zatrudnionych na umowy o pracę (z doświadczeniem i zaangażowaniem) i zatrudniania na ich miejsca osoby na zlecenia, czyli takie którym nie trzeba będzie wypłacać odpraw przy likwidacji firmy i bez trudu można się ich pozbyć. Marnowane były pieniądze na jakieś chore przebudowy, które przyczyniły się do upadku firmy, bo nikt tu już nie przychodzi na zakupy. Może jeszcze jakieś monety uda się wyciągnąć za " bankructwo przez Covid-a". Za jakiś czas otworzy się nowa spółka, która obietnicami super wizji przyszłości ściągnie nowych wyrobników za najniższą krajową i będzie okazja do ubiegania się o kolejne dopłaty na rozwój nowej firmy. Zastanawia mnie tylko jakie pranie mózgu robi obecna gównodowodzaca całemu zarządowi, że zgadzają się na jej wszystkie pomysły. Nikt nie widzi (albo nie chce widzieć) co w rzeczywistości dzieje się pod ich skrzydłami: mobbing, dyskryminacja, kłamstwa, brak szacunku i (usunięte przez administratora) w czystej postaci w odnoszeniu się o innych (niecenzuralne słowa bez względu kto i o kim mówi- żenada żeby tak o innych wyrażać się będąc przełożonym czy współpracownikiem). W centrum handlowym robię zakupy od wielu lat i znam tę Ptak Modę od początku, poznawałam kolejnych pracowników i ze ździwienia szeroko otwieram oczy z każdym nowo usłyszanym hitem. Werzę w to co słyszę, bo w ostatnim czasie nie raz byłam świadkiem "soczystej" dyskusji zza ściany na końcu hali. Pozdrawiam i trzymam kciuki za przemiłe byłe pracownice (byłe - bo ktoś miał takie widzi mi się nie patrząc, co dalej z tymi ludźmi w tak szczególnym czasie. Brak słów).

Pracownik
Były pracownik
 Pytanie

Czy daleko posunięte zwolnienia są możliwe wtedy kiedy firma otrzymała pieniądze na utrzymanie stanowisk pracy? Listopad zaczął się od wypowiedzenia umów, brawo! Teraz na halę , o przepraszam , do galerii przyjdzie pracować za dziesięciu HR ka, ona zna się na pracy i takie wyzwanie to dla niej nie problem. Życzę tym ,.którzy z różnych względów jeszcze pracują w galerii, by nauczyli się , że godność człowieka jest wartością i szacunek należy się pracownikowi, oraz odwagi takiej jak miała Małgosia, która przed odejściem powiedziała o swoich odczuciach, o tym jak w firmie źle się dzieje. Pani prezes jest tylko formą przejsciową, ale człowiekiem powinno być się zawsze.

Margo
Klient

Rozczarowana. Jeden wielki bałagan, zarówno w zatrudnieniu jak i całej organizacji sklepu. Pozbyli się pracowników, którzy mieli pojęcie jak funkcjonuje hurtownia, teraz snują się po hali jakieś dziewczynki, które na widok klienta udają niewidzialne, nie interesują się i nie potrafią doradzić klientowi ( miło było kiedyś widzieć uśmiech u pracowników, teraz wszyscy wyglądają jakby byli tu za karę). Towar średni, przygotowany bardziej pod klienta detalicznego, hurtownik na pewno tu nie będzie marnował czasu na szukanie towaru, który często okazuje się brudny lub uszkodzony podczas przymierzania.

Rozczarowana
Były pracownik
@Margo

Pamiętam panią Agatę i jej profesjonalizm, wiedziała co chce kupić, a z takim klientem było łatwiej , bo jasne było że byle czego nie kupi i towar musi spełniać wysokie standardy.Uśmiechnięta zależała uśmiechem, chciało się sprostać oczekiwaniom, zawsze uprzejma dziekowala na koniec zakupów, których nierzadko było kilka wózkow..

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Ptak Moda Sp. z o.o. - Rzgów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Ptak Moda Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Ptak Moda Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ptak Moda Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Żeromskiego 6
  Rzgów
 • NIP: 7282792612 REGON: 101565238 KRS: 0000452193
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Ptak Moda Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii