GSP GROUP sp.z.o.o
1 115 86 5 1
Wiktor Nowy wpis

Czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Liczyłem na info na tym forum.

Aneta Nowy wpis
@Wiktor

Też jestem ciekawa, czy szukają nowych osób do pracy. A jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje? Daj znać, jeśli byłeś już na rekrutacji w GSP.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.

Czym GSP GROUP sp.z.o.o zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kris
Nazwa działu: Produkcja

Ja również pracowałem w GSP Group 11 lat temu, a właściwie zatrudniony byłem w GSP a zakres pracy obejmował działania 3 firm GSP, AQUAFILTER oraz ADVANTALIFE. We wszytskich prezesem lub wiceprezesem był Jon S. Były to troszeczkę inne czasy gdzie bezrobocie, szczególnie w Łodzi, jeszcze sprawiało iż ludzie ze spuszczonymi głowami poddawali się "krytyce" pana Prezesa. Jak widzę obecnie sytuacja nadal ciekawie się prezentuje. Jeżeli to prawda do dobrze radzę, żadna praca nie jest tego warta. Pracodawca który nie szanuje Was lub Waszej pracy nie zasługuje na pracowników. Rynek pracy obecnie ma wiele do zaoferowania. Wspomnę również to że jeżeli zachowania "zarządu" od 11 lat pozostały te same to podlegają karze. Pamiętajcie iż bez pracowników firma nie zrealizuje zamówień a kontenery z Azji same się nie przepakują.

Neutralny Nowy wpis
@Kris

Kontenery z Azji to przeszłość.

dawno

Miałem krótki epizod w tej firmie. Było to ponad 10 lat temu. Jak widzę w komentarzach prezes Jon S. nadal trzyma formę. Mimo, że pracowałem tam krótko i w okolicznościach niejasnych rozwiązaliśmy współpracę to lubiłem poczucie humoru Jona. Ttylko, że wtedy nie nazywało się to mobing tylko konstruktywny opr od szefa. Obecnej sytuacji nie znam więc się nie wypowiadam. WŁ

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem GSP GROUP sp.z.o.o jako pracodawcą?

Mmmm
@Administrator

Tak

TakNie1

@Mmmm

Pracujesz w GSP GROUP Z ŁODZI? Napisałeś, że warto zainteresować się tym pracodawcą - czy będziesz tak miły i postarasz się napisać / wyjaśnić dlaczego? Jakie korzyści może osiągnąć dany pracownik, jeśli zatrudni się w tej firmie? Na jaki rozwój może liczyć? Zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi.

Rafał
@Aneta

Na stabilne zatrudnienie. Dostajesz swoje stanowisko, wynegocjowaną kwotę i wiesz, co masz robić. Czy więcej potrzeba?

Tak2Nie2

@Rafał

Piękne kłamstwo i powierzchowna opinia @Rafał. Zero stabilności - zwolnienia z dnia na dzień za złe spojrzenie. Wszechobecne kolesiostwo i mobbing na każdym kroku. Pracownik przychodząc do pracy nie otrzymuje nawet odpowiedniego sprzętu, o szkoleniach nie wspominając. Wszechobecna atmosfera dozoru, zero jakiegokolwiek długofalowego planowania, wszyscy zdani są na łaskę, lub niełaskę prezesa Jana Szadkowskiego (lub jak kto woli Jon Sakowsky) i jego ukochanych dzieci. Zero poszanowania dla pracownika - każdy rozpatrywany w kontekście złodzieja działającego na szkodę firmy. KOCHANI, NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY, przepracowałem tam trochę czasu, wyrzucili mnie bez jednego słowa za nie wiadomo co, z dnia na dzień. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM, OSZCZĘDZICIE SOBIE ZDROWIA. PS. Firma moim zdaniem do zamknięcia, to co się tam dzieje to dramat.

Tak6Nie1

Aneta

@Arthuro, w swojej wypowiedzi odnoszącej się do pracy w GSP GROUP użyłeś słowa mobbing. To dosyć poważne oskarżenie także chciałabym sprostować to stwierdzenie cytując ogólnie przyjętą definicję tego słowa: "Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy wobec tego dalej obstawiasz przy stanowisku, iż tego typu sytuacje mają miejsce w firmie?

Arthuro

Mobbingu też wszędzie nie ma;) chyba Andrzej nie w temacie, z resztą komentarz mało produktywny z twojej strony

Arthuro

Praca w tym miejscu jest demotywująca. Ja osobiście zostałem zachęcony warunkami pracy, które nawet w najmniejszym stopniu nie zostały spełnione. Ludzie zajmują się tam wszystkim po trochu, niezależnie od stanowiska - wedle zmiennego humoru właściciela. Normą jest mobbingu, firma chaotycznie poukładana. Wszechobecna niechęć i pozostawienie samemu sobie...I broń Boże o coś zapytać czy się żalić! Firma dzieli się na właściciela i jego rodzinę (którzy są najbardziej uprzywilejowanymi pracownikami) a reszta to w jego mniemaniu mrówki do pracy. Odradzam!

Aneta

Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracodawcy GSP GROUP i mógłby się nią podzielić z nami? Poniższe komentarze pochodzą ze strony klientów firmy, a może macie znajomych, którzy w tej firmie pracowali i chcieliby podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat?

Ulka

Czy coś dzieje się w firmie? Może jakieś zmiany?

anonymous

Macie cos do powiedzenia?

Aneta

@Malboro, jak Twoim zdaniem, objawiał się ten brak organizacji w GSP GROUP, o którym napisałeś? Czy pensja była wypłacana nieterminowo przez tę firmę i nie w takiej kwocie, jaka była ustalona w umowie? Bardzo Cię proszę o wyjaśnienie tych kwestii. Są one bardzo ważne dla innych użytkowników tego forum.

@Aneta

Terminowo. Wszystko reguluje regulamin jaki podpisuje się razem z umową. Tak jak ktoś pisał już na rozmowie ustala się pewną kwotę a przy podpisaniu okazuje się że rozbita jest na podstawę i premię uznaniową. Każdy wie czym ona jest a jak nie warto poczytać.

Kandydat

Ile się zarabia pracując w biurze?

Były
@Kandydat

Dokładnie tyle ile wynegocjują i ani grosza więcej, przy czym 20 % wynegocjowanej stawki jako premia uznaniowa :D, ale o tym dowiesz się czytając umowę.

Tak3Nie

@Były

Dokładnie tak jak pisze @Były

Malboro

Radzę omijać szerokim łukiem. No chyba że ktoś lubi brak organizacji, brak kultury i dreszczyk emocji czy i w jakiej kwocie otrzyma pensje.

Oburzony

Żartowalem :-)

Tak13Nie

Wkurzona
@Oburzony

Co to za brednie???

Wkurzona
@Wkurzona

Oburzony nie żartował zgłoszone na policje IP kompa z ktorego sie ktoś podszywa pod imie nie swoje beda dostarczone jutro 8:00 rano

Wojt

Kasuja komentarze klamcy i oszusci. Tak to pisze ja Wojtek i sie tego nie boje! Piotr mnie wykiwal!ale juz taki on jest!

Mloda gsp

Pracowalam z panem Zbyszkiem z magazynu Super gosc potrafi pocieszyc i przytulic.pozdrawiam go

Anetka
@Mloda gsp

Mnie podszczypywal za tyleczek i nie tylko.ale lubilam go i pozwalalam mu na to :)

Oburzony
@Anetka

Co za brednie tu ktoś wpisał. Jest to podszycie się pod Kogoś innego oraz naużycie dobrego imienia i wizerunku. Wpis zgłoszony na policje.

xenum

Wszystkie negatywne opinie sa bardzo prawdziwe. Niektore pozytywne tez, ale calkowicie traca na znaczeniu przy negatywnych. Polecam trzymac sie od tych klimatow z daleka, jesli ma sie podstawowe poczucie godnosci i szacunku do wlasnej osoby, bo to tzw."h..pol" w najgorszym tego slowa znaczeniu. Osobowosc jedynego pana sytuacji wyklucza myslenie o nadziei na jakakolwiek poprawe.

być może przyszły pracownik

A napiszcie, kto tam rządzi na produkcji? Podobno samowolka bez kadry. Słyszałem też, że zaczęła się budowa nowej hali, są duże plany wyjścia z kazamatów obecnych "hal produkcyjnych" do nowych budynków. Budują się podobno nowe maszyny dedykowane dla nich - ile w tym prawdy?

xyz
@być może przyszły pracownik

żadna hala nie powstanie - to raczej propaganda sukcesu.

Tak3Nie

magazynier

W nawiązaniu do zapytania p. redaktor Anety - dotyczących zarobków. Niestety wypracowany został w firmie GSP system premiowy typu "kij". To nieczęste zjawisko w którym negocjujesz np. 3000 zł brutto. Twój przyszły przełożony lub sam Szef firmy potwierdzają te warunki i gdy przychodzi do podpisania umowy okazuje się, że dostajesz np. umowę na 2500 zł brutto plus premia uznaniowa "wg regulaminu" - w regulaminie jest z tego co się orientuję 20% i w ten sposób jest 3000 brutto, które przy każdej okazji może zostać zredukowane do podpisanych 2500 zł brutto. Wzorcowym przykładem jest sytuacja, gdy wypadnie Ci dzień chorobowy lub ktoś ma zły humor - może Ci uciąć nawet do 20% pensji. Co do opinii niezadowolonego - z tego co się słyszy w firmie - sytuacja i morale są coraz gorsze. Odchodzi coraz więcej wieloletnich pracowników - w bardzo złej atmosferze. Najbardziej rażący jest zwyczajny brak szacunku dla ludzi ze strony prezesa firmy. Firmę charakteryzuje ogromna rotacja. W grudniu zmuszono do odejścia kierownika magazynu, odeszło z produkcji wielu liderów, a teraz słychać o zamieszaniu wokół działu sprzedaży. Co do plusów pozostało już niewiele pensja na czas. Brak innych korzysci, które oferują inne firmy. Polowa załogi mniej lub bardziej jawnie poszukuje sobie pracy.

Tak10Nie

Aneta

@niezadowolony możesz powiedzieć co wpłynęło na Twoją opinię na temat firmy?

Aneta

@weteran długo już pracujesz w GSP GROUP? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Co uważasz za największy plus pracy tutaj?

weteran

premia zawsze stanowi 20% twojej pensji, by było z czego zabierać:)

Tak4Nie

Kandydat

A czy premia uznaniowa jest zawsze, czy realnie dostaje sie o 20% mniej niż się wynegocjuje?

Misiek

No chyba trochę przesadzasz, zresztą jak większość ludzi tutaj, nie ma co robić afer, na co, po co, dajcie spokój bardzo proszę, praca dla ludzi, którzy nie boją się ubrudzić

Tak4Nie1

wściekły

ogólnie DNO

Tak9Nie

Hi-Hua

Aha i dlatego od pewnego czasu informatyków zmieniaja częściej niż jednorazowe rękawiczki

TakNie

dział IT (IT Specjalista)

cześć, jak wygląda praca w dziale IT w firmie na św. Teresy w Łodzi, bo po tym co piszecie nie wygląda to wszystko za ciekawie... Ciekawi mnie to bo zaproponowali mi sporo jak na pierwszą pracę po studiach - chodzi mi głównie o to, czy "informatyków" się tu szanuje, czy nie. Biurowi - odpiszcie proszę.

Hi-Hua
@dział IT (IT Specjalista)

W tej firmie nie ma miejsca takiemu słownictwu jak: szacunek, uprzejmość, wyrozumiałość i pomoc, ale jest szyroki zakres wulgaryzmu, chamstwu i poniżaniu. Hasło tej firmy: " Kto w poru kabluje, nigdy biedy nie odczuje".

Roberto

Faktycznie powyzsza opinia jest wielce prawdziwa. Jezeli chodzi o kwestie traktowania pracownika i wynagrodzenie - zenada. Mowie obiektywnie. Obecnie pracuje juz gdzies indziej. Straszny balagan, wyzysk, atmosfera. A to przeciez bardzo wazne. Pracownik wniesie wiecej i przyniesie lepsze efekty,m kiedy widzi, ze jest doceniany, ze pracuje w spokoju, a nie pod ciaglymi wrzaskami, ublizaniami, bluznierstwami , ktore musi slyszec wokol. Bardzo, ale to bardzo zle traktowanie pracownika (praca w biurze) - handel. Osoby, ktore tam ida (tak jak ja kiedys) nie wiedza co czynia. Ale po 2,3 dniach pracy juz beda szukac nowej. Moge zagwarantowac. Niejednokrotnie pracownicy biurowi, ni stad, ni z owad sa wykorzystywani rowniez do pracy fizycznej - skrecanie czesci itd. Bo przeciez trzeba pomoc... Osobiscie Bardzo zle wspominam ta firme. Ne polecam jej nikomu, kto chce godnie pracowac.

Tak18Nie

była

potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej firmie. Dział Handlu Zagranicznego - syf i mogiła, widzę, że znowu szukają jelenia za 1300 z biegłą znajomością języków obcych. Poniżanie, wrzaski, zamykanie ludzi w budynku, aby pracowali po godzinach to norma w tej firmie. To, że wogóle tam ludzie pracują pokazuje tylko jakie w naszym kraju bezrobocie, bo pracują, ponieważ nie ma dokąd uciec...

Tak10Nie

Zostaw opinię o GSP GROUP sp.z.o.o - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie