SALVE ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SP. Z O.O.

Łódź

Opinie o SALVE ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SP. Z O.O.

Potwierdzam wcześniejsze opinie. Nie ma menagera, który by umiejętnie zarządzał zespołem i motywował ludzi do pracy. Brak szkoleń, brak rzetelnego a przede wszystkim uczciwego systemu wynagradzania. W przypadku konfrontacji menager porównuje pracę w salve (tak "renomowanej" placówce medycznej) do pracy na kasie w supermarkecie, uświadamiając pracownikom, że tam zarobiliby przecież mniej. Może mniej a może i nie... Brak szacunku do pracownika przejawia się niestety na wielu płaszczyznach: płaca inna niż na rozmowie o pracę, obowiązki wynikające z umowy to tylko część rzeczy, które później wykonuje pracownik, miejsce, gdzie odbierane są telefony to ciasna i ciemna klita. Pracownik jest pod stałym nadzorem kamer, pod obstrzałem tajemniczego pacjenta, ankiet satysfakcji pacjenta i elektronicznej ankiety oceny pracy rejestracji. A co to oznacza? Że zaufanie do pracownika jest na poziomie zerowym.

obiektywna

Pensja na czas, urlopy są ale to chyba standard, norma obowiązująca w cywilizowanym kraju. Dziewczyny w rejestracji ok, można się dogadać i o pomoc prosić w trudniejszych sprawach. I na tym koniec pozytywów. Pracy jest bardzo dużo a pensja na minimalnym poziomie. Aż dziw bierze, że firma przedstawiająca się na rynku łódzkim jako lider wśród placówek medycznych tak nisko ceni pracowników. Żadnej szansy na rozwój, awans czy karierę. Nie ma co liczyć na kierownika, który myśli tylko o sobie i o tym by dobrze wypaść w oczach zarządu firmy.

JaTuBylam

Zgadzam się z powyższymi opiniami, dodatkowej pracy ogrom, odpowiedzialność za nie jak za zloto, a premii badz dodatkowych pieniędzy za dodoatkowa prace BRAK. Brak szacunku do pracowników, traktują cie jak zlo konieczne, jak pasożyta, który przychodzi wyłudzać pieniadze za "nic nierobienie". Placówki powierzone osobie kompletnie nie mającej pojecia o medycynie, nie znającej sie na pracy w rejestracji, ale za to idealnie potrafiącej poniżać dziewczyny, grożeniem zabrania premii dokladnie za wszytko. No i ten slawny regulamin, wywieszony na Struga, " nogi musza byc ogolone bez efektu suchej skóry"...

inga

Wynagrodzenie nie adekwatne do powierzonych obowiązków. Niech nikt nie myśli, że panie tylko piją kawkę i uśmiechają się do pacjentów. Na Struga jest ogrom pracy. Obowiązki dokładane przez Pana kierownika nie idą w parze z podwyżką. Brak wsparcia ze strony przełożonego, który nie dba o swoich podwładnych. Praca w ciasnym i ciemnym pomieszczeniu zwanym call center.

Grzegorz
@inga 13.10.2016 18:27

Dokladnie do tego zatrudnienie na najniższa krajowa pacentow dziennie ok 300 i więcej, posiłki w biegu toaleta tez przerw brak. Obóz pracy tragedia mydlenie oczu zeby robić jak najwięcej przyspieszyc tempo pracy by szanowny kierownik dostał za to premie. NIestety nie stoi on po stronie pracownika tylko martwi się o własną ..... bo się boi odezwać. Atmosfera do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] spięcie stres co chwile ktoś ucieka rotacja ludzi jak na rynku. I dodatkowo na struga ma się 1000 razy więcej obowiązków niż w.innych placówkach za taką samą pensje lub mniejsza. Dziewczyny na chwile oddelegowane z innej placówki na ul. Struga deklarują ze jeśli nie wrócą do swoich placówek min.wujaka rzgowska to odejda z pracy absolutnie bo w takim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie będą pracować . Wiec sobie sami odpowiedzcie na pytanie co to za praca szczególnie w tej placówce w centrum miasta Przestrzegam

Miałeś do czynienia z firmą SALVE ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SP. Z O.O. ? Napisz nam co o niej wiesz, czy oceniasz ją pozytywnie czy negatywnie!

Zostaw opinię o SALVE ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SP. Z O.O. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALVE ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SP. Z O.O.