Opinie o Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Im. M. Pirogowa w Łodzi w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Im. M. Pirogowa w Łodzi, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Im. M. Pirogowa w Łodzi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Im. M. Pirogowa w Łodzi w Łódź

pracownik eksploatacji Nowy wpis

Zanim się zatrudnicie bezwzględnie wymagajcie umowy o pracę co gawrantuje wam kodeks pracy tak jest w kodeksie Z dniem 1 września 2016 r. weszła w życie ustawa nowelizująca Kodeks pracy z dnia 13 maja 2016 r. (Dz. U. z 2016 r. poz. 910). Nowe regulacje zobowiązują pracodawców do zawarcia z pracownikiem umowy o pracę lub dostarczenia mu na piśmie potwierdzenia warunków umowy jeszcze przed dopuszczeniem go do pracy. Wielu pracodawców tego nie robi i ja zufałem i po tygodniu otrzymałem o przeszoł 400 złotych mniej.Dla pracowników nie mających żadnych dodatków nie wpływa to na wypłate natomiast jak ktoś ma dodatki to robi pewna różnicę.I UWAŻAJCIE CO PODPISUJECIE I BĄDZCIE BARDZO CZUJNI Ja właśnie kończę pracę bo upomniałem sie o swoje pieniądze właściwie poniekąd w swojej firmie (to budrzetówka) ale arogancka władza nawet mnie nie chcała wysłuchać.Będę tu za tydzień 8.06.2021 jakby ktoś potrzebował pomocy to chętnie pomogę.

Marta Nowy wpis

Czy szpital nie szuka pielęgniarek?

Nie macie żadnych komentarzy o tym co teraz się dzieje? Zastanawiamy się co słychać w firmie Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Im. M. Pirogowa w Łodzi w miejscowości Łódź.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Im. M. Pirogowa w Łodzi - Łódź

Firma Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Im. M. Pirogowa w Łodzi prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• INSPEKTOR W DZIALE EKSPLOATACJI - Wrzesień 2021
  • POMOC KUCHNI - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Im. M. Pirogowa w Łodzi lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Im. M. Pirogowa w Łodzi
3/5 Na podstawie 2 ocen.