Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

Toruń

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 1 ocen.

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera
4 1 6 1

Opinie o Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

Administrator

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

hitklif

Poza tym Nefer jest w Łodzi, a nie w Toruniu ;)

hitklif

Dobry i uczciwy pracodawca. Natomiast finansowo bardzo słabo. Wisi też nad nim lekki zapach PRL-u, w niektórych działach ma też problem z mobbingiem. Z plusow, pracodawca bardzo przyjazny rodzinie, stabilne zatrudnienie i ciekawe dodatki socjalne.

Szukasz pracy?

admin

Może jednak znajdzie się jakaś osoba, w Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera , który ma jakieś nowe info dla nas?

Zostaw opinię o Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera