Opinie o Instytut Medycyny Pracy Imienia Prof. Dra Med. Jerzego Nofera w Łodzi w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Instytut Medycyny Pracy Imienia Prof. Dra Med. Jerzego Nofera w Łodzi. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instytut Medycyny Pracy Imienia Prof. Dra Med. Jerzego Nofera w Łodzi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Medycyny Pracy Imienia Prof. Dra Med. Jerzego Nofera w Łodzi w Łódź

Ja myślę, że do pracy w takim miejscu potrzeba powołania i tego czegoś co daje satysfakcję z dobrej pracy. Ja generalnie polecam.

...
@Karolina

Uważam, że takie podejście jest niezwykle szkodliwe, bo praca z powołania i satysfakcja z niej są super, ale poczucie niesprawiedliwości w tym zakresie zwykle prowadzi do wypalenia zawodowego. Specjaliści i osoby wykonujące proporcjonalnie większą ilość pracy powinny być nagradzane, w przeciwnym razie, prędzej czy później poczują się niedoceniane. Dodatkowo, obojętnie jak dużą satysfakcję czerpie się z pracy, obecnie koszty utrzymania się w jednoosobowym gospodarstwie domowym są na tyle wysokie, że pensja minimalna ledwo wystarcza na pokrycie podstawowych potrzeb, nie mówiąc o chorobach czy awariach.

Witam serdecznie. Do końca marca istnieje możliwość na złożenie podania dla specjalisty / asystenta inżynieryjno-technicznego. Rozważam te możliwość. Czy jest tu może ktoś kto pełnił tę funkcję lub pracował w tym samym Laboratorium lub Zakładzie? Interesuje mnie ocena warunków

Basia Nowy wpis

Warunki są dobre jeśli ktoś ceni sobie ruchome godziny pracy (pracę można zacząć między 7, a 9), bo to w zasadzie tyle z pozytywów. Praca jest w większości samodzielna, niestety w pracy panuje nieprzyjemna atmosfera, brak jest komunikacji, przez co trudno jest odpowiednio poprawić swoją pracę. Nie polecam.

Małgorzata Nowy wpis

dzień dobry. kiedy możliwe, że będą otwarte jakieś praktyki zawodowe? Aktualnie po spojrzeniu na stronie wiem, że żaden dział nie poszukuje do siebie pracowników. można to interpretować jako pozytyw względem braku rotacji? jeśli tak to jest tu może ktoś kto ostatnio był na praktyce i mógłby opisać jej przebieg?

qwerty

dzień dobry, nie niestety widzę żadnych w miarę aktualnych opinii dotyczących zatrudnienia a właśnie na stronie są wystawione dwie na stanowiska dla Naukowców. Potrzebuje się dowiedzieć czegoś więcej o pracy asystenta inżynieryjno-technicznego w Zakładzie Badań Translacyjnych. Na czym polega ten elastyczny czas pracy? Czy może chodzić tylko o te jedna godzinę przesunięcia, o której już kiedyś tu napisano? Jakie są docelowe zarobki i z jakich przyczyn ktoś nowy będzie potrzebny?

Nico Nowy wpis
@qwerty

Asystent inżynieriyjno-techniczny to nie naukowiec. To pracownik bez zmaczenia, który decyduje się na lata pracy za minimum krajowe. Praca bez przyszłości, chyba, że planujesz siedzieć tam do groszowej emerytury. Przybytek PRL. Docelowe zarobki są żadne. Podwyżki dostajesz jak podwyzszają minimum krajowe. Chyba, że należysz do grupy uprzywilejowanej to żyjesz jak pączek w maśle bo są niekiedy granty. Godziny ruchome - kiedyś były 7-9. Teraz nię wiem bo już nie pracuję. Uwierz, są miejsca gdzie pracuje się za rozsądne pieniądze.

...
@Karolina

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Instytut Medycyny Pracy Imienia Prof. Dra Med. Jerzego Nofera w Łodzi? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Czy nowo zatrudnione osoby w Instytut Medycyny Pracy Imienia Prof. Dra Med. Jerzego Nofera w Łodzi otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jakie godziny pracy obowiązują w Instytut Medycyny Pracy Imienia Prof. Dra Med. Jerzego Nofera w Łodzi?

HW

w części medycznej przyjście między 7 a 8 i czas pracy 7,35, dla pozostałych pracowników przyjście między 8 a 9 i czas pracy 8 godzin.

Były

Nawet nie chce mi się pisać o tym miejscu. Okres biedy i poniżenia w moim życiu.

odradzam

Pracowałam i uważam,że ciężko o gorszego pracodawce w Łodzi. Płace dramatyczne, brak 13stki, premii kwartalnych itd. Straszna rotacja wśród pracowników,bo nikt normalny i z ambicjami długo tam nie wytrzyma. Do tego kolesiostwo i w niektórych działach mobbing. Żałuję,że zdecydowałam się na pracę w takim miejscu i cieszę się,że przejrzałam na oczy. Teraz doceniam jeszcze bardziej nową pracę i fajnego szefa!

Maja
@odradzam

Co się tyczy wysokości płacy - wiesz, tak naprawdę jest to kwestia indywidualna. Na pewno znajdą się tacy, którzy będą zadowoleni z zarobków osiąganych w Instytucie Medycyny Pracy Imienia Prof. Dra Med. Jerzego Nofera w Łodzi. Może orientujesz się, czy przyjmują tam teraz na staże i praktyki?

Były
@Maja

Nie, to nie jest kwestia indywidualna. Pracownikom z długim stażem instytut płaci 3000. To skandal. Zadowolona moze byc dyrekcja i wianuszek wokól. Praca w instutucie podcina skrzydla, poniza, niszczy wiare w siebie. Idziesz do innej pracy i 3200 to szczyt marzeń. Patrzą na Ciebie jak na idiotę bo po latach pracy masz nic w cv.

Wiktoria
@odradzam

Hej, piszesz o (usunięte przez administratora) wręcz, a czy w takim miejscu nie ma żadnych zabezpieczeń przed takim taktowaniem? Nie ma tam do odpowiedniego stanowiska, HR'u zgłosić nieodpowiednie zachowanie? Jakaś procedura, gdzie tego typu zachowania byłyby wyjaśniane.

Stud
@odradzam

Pracodawca (usunięte przez administratora)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Instytut Medycyny Pracy Imienia Prof. Dra Med. Jerzego Nofera w Łodzi?

a konkretnie o ktory zaklad w instytucie chodzi? przeciez to zalezy od najbliższych współpracowników i przełożonych

Zygmunt

Nadal niemam odpowiedzi a pani psycholog powinna leczyć się u psychiatry ma kompleksy wyższości ale to się da leczyc

Pacjent

Super podejście personelu medycznego i w pełni profesjonalne.

ZYGMUNT

CHCIAŁBYM ZAPYTAĆ DLACZEGO TAM W PRZYCHODNI ZATRUDNIAJĄ TAKIE OSOBY Z MANIA WYŻSZOŚCI I ZAJADŁOŚCI TO SA LUDZIE DO ZWOLNIENIA PRYMITYWY Z TECHNIKOM 19 WIEKU

Danuta

Czy ktoś z Was ma informacje na temat struktury Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi? Nie wiem, czy osoba bez wykształcenia zawodowego ma szansę na zatrudnienie w firmie, być może na recepcjonistkę, bądź asystentkę? Wiecie coś?

Maja

Mam pytanie o ofertę pracy na stanowisko Asystent Inżynieryjno- Techniczny, czy mam szanse na przyjecie jeśli nie ukończyłam jeszcze studiów a jestem jeszcze w trakcie? Jak mogą potraktować moja kandydaturę?

Ciekawy

@Doktor A może są jakieś szanse na poprawę naszych zarobków?

@Ciekawy

Tak. Zmiana pracy. IMP ledwo zipie. Minimum krajowe dla długoletnich pracowników plus dodatek za staż. Brak szacunku dla ludzkiej pracy.

Henry

Dobry pracodawca i wystarczy dobrze pracować a nie będzie powodu do narzekania

Doktor
@Henry

Tylko kasa kiepska.

Doktor

Pracuje się ok. Zależy od zakładu i przełożonego. Od tego też zależy rozwój. Płace poniżej krytyki. Zabrali trzynastki (mieli tylko zabrać na chwilę- chwila trwa już długie lata). Pensja jest żenująca. Benefity w miarę ok- grusza, gwiazdka, paczki dla dzieci, imprezy rodzinne dwa razy w roku.

hitklif

Poza tym Nefer jest w Łodzi, a nie w Toruniu ;)

hitklif

Dobry i uczciwy pracodawca. Natomiast finansowo bardzo słabo. Wisi też nad nim lekki zapach PRL-u, w niektórych działach ma też problem z mobbingiem. Z plusow, pracodawca bardzo przyjazny rodzinie, stabilne zatrudnienie i ciekawe dodatki socjalne.

admin

Może jednak znajdzie się jakaś osoba, w Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera , który ma jakieś nowe info dla nas?

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Medycyny Pracy Imienia Prof. Dra Med. Jerzego Nofera w Łodzi - Łódź

• Jak się pracuje w Instytut Medycyny Pracy Imienia Prof. Dra Med. Jerzego Nofera w Łodzi?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Medycyny Pracy Imienia Prof. Dra Med. Jerzego Nofera w Łodzi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Instytut Medycyny Pracy Imienia Prof. Dra Med. Jerzego Nofera w Łodzi
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Św. Teresy Od Dzieciątka Jezus 8
    91-348 Łódź