Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

Toruń

Opinie o Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

hitklif

Poza tym Nefer jest w Łodzi, a nie w Toruniu ;)

hitklif

Dobry i uczciwy pracodawca. Natomiast finansowo bardzo słabo. Wisi też nad nim lekki zapach PRL-u, w niektórych działach ma też problem z mobbingiem. Z plusow, pracodawca bardzo przyjazny rodzinie, stabilne zatrudnienie i ciekawe dodatki socjalne.

Może jednak znajdzie się jakaś osoba, w Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera , który ma jakieś nowe info dla nas?

Zostaw opinię o Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera