Opinie o Trella & Nolte Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Trella & Nolte Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trella & Nolte Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów ściernych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trella & Nolte Sp. z o.o. w Łódź

Jak często przyjmowani są ludzie na produkcję? Widziałem ogłoszenie sprzed roku i nie wiem czy teraz warto składać papiery. W ogłoszeniu pisano o premii za wyniki, a co trzeba zrobić żeby ją dostać? Ile teraz dostaje się podstawy? Więcej niż płaca minimalna?

aaa
@LR

Cześć, możecie więcej o tych dodatkach napisać. Chodzi mi czy na produkcji jak nie ma dodatków, to nie ma finansowych benefitów, czy nie ma tez takich bardziej rzeczowych np. pakiet medyczny, kartę jedzeniowa itd.?

LR Nowy wpis

Zasuwasz za najniższą krajową na kilku stanowiskach i za parę groszy jak chcesz w sobotę. Brak premii, dodatków. Jako nowy może coś Ci dorzucą ale kosztem starych pracowników. Jeśli brak ci kasy możesz iść ale bądź mądry i nie zapuść tam korzeni.

@LR

Ile można dostać za jedną sobotę? Jak ktoś ma chęci to może pracować wszystkie soboty w miesiącu? Tylko czy trzeba się na to wcześniej ugadać? Co jest wpisane na umowie, wszystkie te obowiązki, które w rzeczywistości trzeba robić?

Kandydat Nowy wpis

Witam Pojawiło się ogłoszenie na dział produkcji W związku z tym mam pytanie Czytając wcześniejsze komentarze zastanawiam się czy aplikować cv . Czy sytuacja się poprawiła co do zarobów ,Jak wygląda praca na produkcji ? Jaka jest pensja dla początkującego ? Jak wygląda podpisywanie umów w sensie na jaki okres jest pierwsza umowa i czy jest możliwość pracy na dłużej niż tylko okres próbny Za odpowiedź z góry dziękuję

aaa Nowy wpis
@LR

Ile jest zmian w Trella & Nolte Sp. z o.o.?

Ten dobry pracownik????????

Jedna zmiana i życzę powodzenia za tą wypłatę. 2700 i to już z premiami, żadnych benefitow, pełni podpiera....dalaczy, i każdy prawie patrzy na ciebie i podpie...rdziela aby zapunktować u kierownika. Życzę powodzenia i ceń się trochę wyżej. POWODZENIA I POZDRAWIAM

Firma Trella & Nolte Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Inzynier konstruktor. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Pracownica dobra

Możesz iść i się zatrudnić. Tam wszystkich teraz przyjmują bo nikt nie chce tam robić bo to jakieś nieporozumienie ten zakład. Wiecznie cię skubią z premii i wiecznie sprzedawanie ludzi. A kokosów to tam nie zarobisz. Ale na początku to czego ci nie obiecują. Ale jak przychodzi do wypłaty to Ho Ho. Ile ty rzeczy źle zrobiłeś. Każdy błąd teraz ci wytykna. Powodzenia ci życzę i lepiej się zastanów czy się cenisz

@Pracownica dobra

Piszesz o tym, żeby zastanowić się przed zatrudnieniem tutaj z powodu tego, że człowiek powinien się cenić.... I jednocześnie aktualnie tu pracujesz? To się jakoś nie rozbiega dziwnie?

@Maria

Już nie pracuje. Nie dało się tam pracować. Ta atmosfera co tam jest to jest nie do zniesienia. Jedno patrzy na drugiego żeby lecieć do kierownika. Żenada. A kierownicy nie lepsi. Za byłe gow..no obcinają ci premię. Zero poszanowania pracownika

@Maria

Ci co chcieli odeszli, ci co zostali to już ich wola.

@Pracownica

No dokładnie. Jak ktoś chce w takiej atmosferze pracować to jego wolą. Tyle co teraz tam się zarabia to zarabiałam 4-5 lat temu. Więc o czym tu mowa. 2500 na rękę i to już z premią to chyba coś nie chalo. No chyba że zostaniesz brygadzistka tam to zarobisz ponad 4. Ale Jola (obecna brygadzistka) która nic nie umie szybko cię wygryzie.

@Pracownica dobra

Zgadza się. 2500 z premią na rękę. Jola to tylko umie donosić do kierownika, dbać o swoje koleżaneczki które nic nie umieją i szczuć na ludzi których potem wyrzucają. Taka jest to brygadzistka. Dba o swoje, a nie o swój zespół. Dla siebie to umie kasę załatwić, a innym już nie.

@Pracownica

Oj tak. O swoje to ona umie zadbać. A jak ma mało to lata do kierowników i NADAJE KTO CO I JAK. Jak o swoje koleżanki to potrafi zadbać. No i cóż.(usunięte przez administratora)z niej i tyle. Sprzedawczyk pierwsza klasa. Następna jest Dorota. Ta też dużo ma za uszami. Ale Jolki to chyba nikt nie przebije. Trzyma tylko ze swoimi. Na nich to nie doniesie. Choć mało co potrafią. A co do wyrzucania to fakt jest taki że pozbywają się naprawdę ale to naprawdę dobrych pracowników. Zostaną same LEMURY i ten zakład pójdzie w (usunięte przez administratora)I dobrze. Niech upadnie. Mnie tam obojętnie. A nawet i na rękę. Hahahahahaha. Pozdro PRACOWNICA.

@Pracownica dobra

Będą we dwie zasuwać jak wszystkich wyrzucą. Razem z koleżankami. Nie wiem jak wcześniej ale Dorota w dała się w złe towarzystwo Jolanty. Też pozdrawiam.

@Pracownica dobra

No widzę, że ciekawie tutaj bywało... Generalnie nie boicie się tak po imionach je wymieniać? Kiedyś widziałam akcję, że ludzi pozywali o pomówienia za takie coś

@Maria

Tam są takie cyrki że już nie wiadomo kto donosi, a kto nie. Każdy na każdego gada za plecami, a w oczy wchodzą w tylne części ciała. I gadają do kierownictwa zamiast załatwić problem w oczy. Tak już tam jest. Niektóre imiona podane tutaj to prawda. Przekonałam się o tym i nie tylko ja. A co do pomówień i ścigania to nie wiem czy się w to będą bawić ale kto wie. Problem taki że to nie pomówienia.

Jakub
@Pracownica

Gadają za plecami zamiast załatwić problem w cztery oczy? To trochę, jak z niektórymi wpisami tutaj. Ale przyznam, że 2500 na rękę i to z premią nie napawa mnie optymizmem i chęcią zmiany pracy. Pisano tu, że przyjmują wszystkich, więc co by powiedzieli, gdybym im zaproponował na rozmowie, aby płacili 3500 netto + 1500 netto premii? Jak reagują na ludzi, którzy cenią swoją pracę? Otwarci są na negocjacje?

@Jakub

Ja byłem po podwyżkę. I dostałem ale 50zl, a ty liczysz na 3500 netto i jeszcze plus premię??? Tam premiera wynosi 600zl i to max. Chyba że będziesz chorował to masz premię zmniejszana. Ale próbuj. Choć już dziś wiem że nie masz po co. Ja się cenie więc uciekłem z tamtad i teraz mam dużo lepiej. Tamten zakład to jeszcze śmierdzi peerelem. POWODZENIA ŻYCZĘ

@Jakub

Zgadzam się. A co do próbowania to kiepsko to widzę ale próbować można. Wiem że z jednego zrezygnowali bo się facet cenił i do tego pytał o rzeczy których tam nie ma, albo są nie przestrzegane. Napewno wiesz o co chodzi. Powodzenia.

@Pracownica

on być może tak ja już nie bardzo. co tu jest według Ciebie w takim razie nieprzestrzegane? i o co w razie czego lepiej nie pytać? a wiadomo ile komuś dali w takiej sytuacji najwięcej?

@Maria

Wystarczy że się spytasz o socjalne jakie oferują. Teraz każdy zakład ma socjalne ale nie ten. Mają tylko premię max 600zl do najniższej krajowej. Więc pensja wynosi Cię 2600 max 2700 i nic więcej i o ile Ci premii też nie utną. Na nic już nie licz bo i tak nie otrzymasz. Aaą otrzymasz życzenia na święta i to też nie zawsze. Więc życzę powodzenia w tym peerelowskim zakładziku.

@Maria

Kolega niżej napisał więc już nie muszę odp. Dodatki pytał jakie są, i o przestrzeganie BHP. To wszystko. Resztę masz w wpisach. A jak cięto tak bardzo interesuje to idź tam i zobacz jak jest.

Trella & Nolte Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko operator produkcji. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 3700 ?

Obecny pracownik

Hahahaha dobre. Dobre. Ja na pasku tu nie widziałem nigdy 3700. Chyba mówicie o brutto i to już jest z premią. Śmieszni jesteście. I to jeszcze jak ci premii nie zabiorą. Nie wspomnę już o benefit ach. Zero. 3050 to miałem najwięcej łącznie z premią. To ma być zarobek???? Ale sobie to dają te największe premię. Ale za co. Za to że nie znacie się na tej robocie tylko zerujecie z naszej wiedzy i umiejętności. A nam to ochłapy. Weźcie się ogarnijcie szczególnie ty Pawełku ( tyczko)

@Obecny pracownik

Nie ma tutaj choćby opieki zdrowotnej jeśli chodzi o benefity? I powiedz mi za co zabierają premię?

@Emilia

Ale o jakiej opiece zdrowotnej tu jest mowa. Tylko badania lekarskie i to by było na tyle. A premię???? Zachorujesz jeden dzień i cyk po kawałku premii. Im dłużej chorujesz tym mniejsza premią. Człowiek nawet zachorować nie może. Brak chociażby kart Multisport gdzie teraz każdy zakład ma. Ale (usunięte przez administratora) owski zakład nic nie ma do zaoferowania

Dobra rada
@Emilia

Weź idź szukać gdzie indziej pracy.

Szok

Przepraszam, ale czy administrator nie ma pojęcia jakie są realia w tej firmie? Przecież w większości pracują tam konfidenci, (usunięte przez administratora), oraz dwulicowcy. Dostają kasę którą kierownictwo zabierze komuś innemu za byle co. Bo mają takie widzimi się. Takie pieniądze to jest jakaś bajka, na rękę to 2500 widziałam tylko. Na podwyżkę nie było co liczyć. Tak że niech się Pan administrator do informuje. A nie usuwa komentarze które rozjaśniają sytuację w tej firmie.

@Szok

Dobrze napisane. Sama prawda. Ale oni robią i tak po swojemu. A kierownik to jakaś (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o premię. Ale sobie to daaajjjaąaaa. Bo zasługują. Haha. Ten Pawełek to niech spada do innego zakładu. Zobaczymy czy sobie poradzi. Za swoje nieudacznictwo i nieróbstwo od razu do zwolnienia by był. I wtedy by zobaczył jakim jest pracownikiem. Tu pracuję bo jest kolesiostwo i dlatego tu jest. Niech spada gdzie indziej się wykazać.

@Obecny pracownik

Dzięki. Pawełek to powinien wrócić do sportu bo tam mu lepiej szł niż kierownictwo w firmie.

@Szok

Może i lepiej mu tam szło. Ale tu to jakaś (usunięte przez administratora) z ich kierowania tym zakladem. Ale co koledzy to koledzy. Pracownicy nic ich nie obchodzą. No chyba że pali im się grunt pod nogami. To wtedy jesteśmy zauważani. Ale to tylko wtedy. Lata tylko ten Pawełek TYCZKA i patrzy czy robimy i udaje że się zna na tej pracy, jak on nawet liczyć nie umie. No ale cóż. Nieróbstwo nie popłaca. Z czasem on się przekona. Wtedy będzie płacz i wtedy dopiero zobaczy że naprawdę nic nie potrafi. Żegnam ozięble kierownictwo i jak to kiedyś pewien pracownik powiedział PUPILKI TRELLI. Ja ha. A dobrych chłopaków pozdrawiam. Co niektórzy będą wiedzieli kogo. Kto kumaty ten wie. Heh

@Obecny pracownik

Ty się zastanów kogo pozdrawiasz. To już nie są ci sami Twoi koledzy. A PT był spoko ale dobrze że go tam nie ma.

@Szok

Może i nie ci sami. Ludzie się zmieniają ale zazwyczaj na gorsze. Teraz się oni boją. A tacy mocni byli ale tylko w gębie jak widać. A co do PT spoko chłopak. Poradził sobie z nimi. Rozkminil ich jak i wielu innych w tym zakładzie. Widać było że chłopak nie był z pierwszej lepszej łapanki. Widać że zna się na ludziach. Odrazu mówił kto jest sprzedaw...czykiem, kto jest dwu lipcowym. I miał rację. Teraz jego słowa się sprawdzają jak widzę.

@Obecny pracownik

Zgadza się. Jestem zawiedziona osobami które się aż tak zmieniły ale cóż. Tam się takie akcje dzieją że głowa mała. Cieszę się że to już za mną. Teraz po takim czasie to jedna osoba teraz z działu talerzowych jest spoko. Ta druga jest karana w mniemaniu kierownictwa. Co do PT to nie wiem co mówił o kim ale tak czy inaczej był spoko.

Firma Trella & Nolte Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno

Merytoryczne opinie są usuwane. Brawo

@Hahaha.

Bo jak dla mnie to są inwalidzi. Oni chcą w (usunięte przez administratora) kasy i to na już. Chcą być bogaci ale da inwalidami. Nie wiedzą jak prowadzić firmę. Achh szkoda pisać o nich chodź było by co pisać o nich. Lepiej się pośmiać z nich

@Obecny pracownik

Zgadza się. Będę siedzieć i patrzeć jak ta firma leci na dno. Z takim podejściem i tym co się dzieje, koniec jest już blisko.

@Hahaha.

A co się takiego według Ciebie dzieje, że to wszystko przeważy?

@Maria

Idź tam do pracy to się dowiesz. Jak taka ciekawa jesteś. Ale nie no ja ci powiem, żebyś nie musiała tam iść dla zaspokojenia ciekawości swej.(usunięte przez administratora) mówi ci to coś? No więc dlatego.

@Maria

Miało być(usunięte przez administratora) nieporządek ale admin usunął.

@Maria

Muszę napisać ładnie bo się admin czepia. Chodzi mi o słowo nieporządek.

@Hahaha.

Ten admin wszystkiego się czepia ostatnio. Ale walić go. Tak jak trellow hahah.

Obecny pracownik

Adam to liczy że za wszystkie sznurki będzie ciągnął. Tylko czeka na to aż teściunio kojtnie. Potem tego nieudacznika Pawełka zrobi bog wie kim mimo tego że nic nie potrafi. W normalnym zakładzie by sobie nie poradzili. Dwóch nieudaczników!!!! Który jeden z nich czeka co by zakłady poprzechwycac. Tylko na to liczą. Widać to po ich gębach. Sami nie potrafią zrobić ale od nas wymagajaaaaaaaaa. Bez nas czyli zwykłych pracowników zginiecie jak psy. Nic wam nie pomoże. Liczcie dalej ze zagarnięcie zakłady i konta teścia, a tak naprawdę to jesteście w czarnej (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Nie pozdrawiam tych obsrańcow

@Obecny pracownik

Admin usuwa moje komentarze ale spróbuję. Masz racje. Zgadzam się z tym co napisałeś.

Bartosz
@Hahaha.

Może usuwa bo łamiesz regulamin? Co tam pisałeś?

@Bartosz

Ja nic takiego nie napisałem także a moje wpisy co niektóre też pokasowane. Zauważyłem że jak się pisze prawdę na temat pracy to zaraz tego nie ma. Wygodniccy.

@Bartosz

To samo co wszyscy a jakoś inne nie są usuwane. Ale nie przejmuje się tym. Niech sobie robi co chce ten cały Admin.

Do Admina

Usuń wszystkie komentarze. Będzie łatwiej.

A

Firma jak firma, ja nie narzekam. W innych zakładach było gorzej i kasa gorsza, a większy zapierdziel

@A

Zapierdziel w każdej firmie jest taki czy inny. Dla każdego dużo znaczy co innego. Chodź ciekawe w jakim zakładzie płacą mniej niż 2600zł.?

Chyba mało wiesz

@A

Może. Co nie zmienia faktu że tu płacą mało, a trzeba zasuwać i jeszcze myśleć na kierownictwo.

@A

Jak kasa gorsza. Niższa niż najnizsza krajowa nie może być. Zastanów się co piszesz

@A

To od razu widać że się nie cenisz skoro zarabialas, zarabiałeś mniej niż najnizsza krajowa. Hahahaha.

Gamoń i tyle; hahaha

@A

I to jeszcze jaki gamoń. No ale cóż. Z kim się zadajesz to takim się stajesz. Jak kierownictwo porypane to i ich pracownicy także. I oczywiście nie każdy.

B

Problem w tym że to kierownictwo nie łapie. Wszyscy tam pracowali lub pracują co tu piszą więc wiecie dobrze jak jest.(usunięte przez administratora)

Była Pracownica

Bo obecne kierownictwo psuje tą firmę.

Doskonale łapie co mówią. Ja wiem co mam robić ale oni to raczej nie wiedzą. Najpierw to trzeba się znać na tej robocie. Dobrze że do mnie mało co mówią bo jak słyszę co mówią do innych to to woła o pomstę do nieba. Nawet nie wiedzą że sami sobie robią schody. A ty co taki obrońca reprezentacji tego zakładu się zrobiłeś. Co?? . Może to kierownik pisze lub jeden lub jedna z tych co do nich na kawę lata i strzela z ucha, co????

Niby w jaki sposób?

@Emilia

Zaprowadzając chaos. Jak tam pracujesz to wiesz o co mi chodzi. Jeśli nie pracujesz to nawet lepiej.

@Była Pracownica

Bardzo dobrze powiedziane. We wprowadzaniu chaosu to oni są specjalistami. Wiem co piszę. No i cóż. Sami są sobie winni

@Ten dobry pracownik????????

Zgadza się. Sami są sobie winni.

@Była Pracownica

No ale mimo wszystko i tak ludzie tu normalnie pracują?

@Maria

Tak. Pracują. Ale atmosfera to jest że Ho Ho. Każdy patrzy tylko jeden na drugiego żeby nie sprzedać do kierownika. A oni tylko na to czekają i cyk po premii.

@Maria

Tak. Nie każdy ma możliwość lub najzwyczajniej chce odejść. Z tego co wiem od kilku osób chcą odejść, ale każdy ma swoje priorytety, najpierw trzeba mieć coś nowego żeby odejść. Taka rzeczywistość.

@Obecny pracownik

Sprzedawanie ludzi by dorobić. Parę złotych dostaną i się cieszą jak by majątek zarobili. Śmiech na sali, a kierownictwo intensywnie słucha.

Była Pracownica

Ty wiesz że to jak im to mówiłeś to bym chciała zobaczyć. Legendą? Ciekawe kto tak mówi hahaha. Wpisałeś się w historie tego zakładu, ale sorry były lepsze ziółko od ciebie. I nie ty pierwszy wyzwałeś kierownika.

Hahaha

Najlepiej usuńcie wszystkie opinie, po co ludzie mają wiedzieć prawdę....

Seba

Miałem złorzyć podanie do pracy lecz zaintrygowały mnie komentarze pracowników.Wnioskuję że spora część osób długo pracuję w tym zakładzie i nie mają bladego pojęcia jak jest w innych firmach ale co mnie tam.Sami tworzycie taką atmosferę w pracy i jak wszędzie, poza plecami to każdy kozak a jak co do czego to głową w dół i pełno wody w gębie.Wychodzi że kadra to Debile sami a wy to sami fachowcy tylko przez duże H czy małe h nie skorzystam z takiej oferty pracy Grupa ludzi co tworzy patogen i zniechęca nowych skoro tak opisujecie Ludzi z którymi pracujecie .

@Seba

Ja szukam pracy więc jeszcze tu jestem bo nie chcę zostać bez pracy. Poszukam sobie pracy gdzie mnie docenią bo tu potrafią tylko gnębić i tylko dawaj i dawaj a pensja w miejscu. Im więcej zrobimy tym większe pieniądze mają ale kierownictwo. Kierownictwo i kadra jak to napisałeś to same kolesiostwo. Nie znają się na tej pracy a wymadrzac się to potrafią. Kierownictwo żenada i hańba. Nie powinni prowadzić tego interesu. Nie potrafią nic tylko dawaj i dawaj. I stoi ten tyczka(kierownik) nad głowami i tylko czy się wyrobimy żeby terminu wysyłki nie zmieniać. Niech siadają z nami i robią to będzie szybciej. Ale nieeee. To kierownik więc jak można. Niech spadają na bambus. A ludzie tu robią nawet po 25lat więc gdzie oni teraz znajdą pracę żeby dotrwać do emerytury. Więc siedzą i się uśmiechają sztucznie. No ale nic. Ja mam godność. Jak tylko znajdę pracę gdzie będą mnie doceniać to od razu uciekam. Pozdrawiam cię kolego i uwierz mi że podjąłeś dobrą decyzję nie przychodząc tu. Pozdrawiam ya kierownictwu pluje pod nogi

cola

jak tak ci źle to co ty tam robisz jak ty taki fachowiec jesteś

@cola

Już napisałem że szukam pracy a jak znajdę dużo lepszą (chodzi o wynagrodzenie) to uciekam a nie chcę wiedzieć w domu i nie pracować. Czytaj ze zrozumieniem co pisalem

@Seba

Piszesz jak byś już tam pracował. @cola @ALA tak samo. Każdy zna swoją wartość. Z opinii które tu są na sam koniec trzeba wyciągnąć wniosek że mało tu płacą po prostu. Dlatego albo ludzie odchodzą od razu, albo po jakimś czasie. W ostatnim roku odeszło sporo osób, a nikt nowy się nie utrzymał. To o czymś świadczy. Tak że to że są dwulicowa ludzie nikt tego nie ukrywa. To że nowe kierownictwo rozwala to co jakoś szło kilka lat temu to też fakt. Jakoś kiedyś więcej osób zostawało na dłużej i kierownictwo było lepsze. No cóż. Ludzie teraz są coraz gorsi niestety. Firmy są różne ta stanowczo kiedyś była lepsza niż teraz. A różne akcje się działy.

B

Prezes sięga mackami na inne portale i próbuje szukać pracowników. Hahahahaha... Powodzenia. Nie nabierajcie się ludzie na te kłamstwa o przestrzeganiu BHP i inne. Śmiech na sali.

@B

Jakie BHP. Tu nigdy BHP nie było. I jakich pracowników. Nikt tu nie przychodzi a prezes gadał że do niego walą drzwiami i oknami. Hahahahahaha. Widocznie i drzwi i okna ma pozamykane co by mogli wejść. Błazny

B

No a jak. Przecież BHP u nich to nawet obok BHP nie stało. Hahaha ha. Drzwiami i oknami, no tak Prezes uważa się się pchają tłumy do niego. Tylko już nawet facetów nie chce zatrudniać tylko kobitki bo myśli że są głupsze i się nabiorą na jego bzdety. Hahaha. Niedoczekanie.

@B

Bo babeczki są naiwne i dlatego. Choć nie każda. A jai tak będę pisała prawdę a jak zatrudnią to tą osobę uświadomienie co i jak. Odemnie prawdy się dowie bo nasze szlachetne kierownictwo tej osoby nie poinformuję co oferuje. Żenada nasze kierownictwo. Mogło być jak dawniej a nie błaznować się jakimiś systemami

B

Jak się parę osób dowiedziało jak wygląda rzeczywistość, a nie to co mówi kierownik przyjmując osobę to długo nie zostały. I to faceci jak i kobiety. Tak że długo im nikt nie zostanie przy takim kierownictwu.

@B

No jakoś to mnie nie dziwi. Jak kierownictwo są MATOŁAMI to tak mają. Zawsze tylko ładnie gadali. Bo oni myślą że jak zatrudnili ludzi to już będą pracować. Ale teraz ludzie nie są głupie i będą pracować ale za godziwe wynagrodzenie a nie za najniższą krajową. To KIEROWNICTWO to DEBI...LE . Nie umieją prowadzić firmy.

B

Zgadza się. Jak ktoś chce mieć godziwą pensje to nie porobi tu długo. Kierownictwo zamiast poczytać co tu jest napisane dalej tkwi w bańce i różowych okularach. Ale czego ja oczekuje, jak Prezes steruję kukiełkami.

Dobra pracownica

No i co. Naginalam jak wół a wypłata taka mała. Ahhhhhh. Powoli zaczyna brakować mi sił do tego zakładu. Nic się nie odzywałam ale najwidoczniej trzeba zmienić pracę. Chyba część mojej premii wzięło sobie kierownictwo, tylko czemuż. Brak słów

Pracownica była
@Dobra pracownica

Trzeba było komuś dorzucić pieniążków za strzelanie z ucha.... Kierownictwo zawsze doceniało takie osoby. Zmieniaj zmieniaj się nie dorobisz...

Była Pracownica zakładu

Jeśli osoba która chce pracować w tym zakładzie chce zarobić to nie ten adres. Można złapać doświadczenia w pracy w zespole. Nie polecam wylewania z siebie za dużo prywatnego życia. Zarobki raczej trzymać dla siebie. Jako nowa osoba dostanie się lepszą stawkę niż starzy pracownicy, chodź i tak nie zarobi się dużo. W innych zakładach można mieć więcej. Jeśli ktoś jest gotowy na dużo roboty, i nadzór kierownika nad głową i pracę pod presją to proszę bardzo. Praca może i nie zawsze ciężka, ale na niektórych działach trzeba myśleć co się robi. Niestety ale może się to wydawać proste, ale były takie osoby którym to myślenie nie wychodziło. Zakład ma swoje patologię i nie zadowalające kierownictwo oraz niektórych pracowników. Trzeba mieć mocne nerwy i tylne części ciała. Tak że brak benefitów jest normą. Podwyżki raczej nie zobaczycie za szybko. Będąc uczciwym nie da rady. Chodź jest szansa, że chodząc często do kierownika na innych zostaniecie nagrodzeni. Tylko liczcie się z tym, że żeby wam dać zabiorą komuś innemu. Bo zakład ma pulę pieniędzy którą mają do dyspozycji i nic więcej poza tym. Jeśli poczytacie więcej opinii to dowiecie się prawdy. Wynieście z tego to co chcecie, i powodzenia.

Pracownik z działu.

A więc tak. Przyszedł sobie główny prezes i postraszył paluszkiem. Czy on myśli że się przestraszymy??? Przecież tu jest napisana sama prawda na temat tego zakładu i kierownictwa. Na temat niektórych ludzi także. Więc po co oni się spinają. Ludzie nie są głupie i walczą o swoje. Dosyć tego wszystkiego. Ktoś tu zaczął pisać i ludzie dorzucili swoje a co najważniejsze to sama prawdę. Więc wyluzujcie i nauczcie się pracować nasze kochane hahaha kierownictwo i zacznijcie doceniać ludzi. I co nam prezes główny zrobi. Tylko tyle że sobie pogadał. Niech nie straszy bo jego się także nikt normalny nie boi. A reszta ułomnych ludzi niech dalej im wchodzą w du..pe. i tych ludzi nie pozdrawiam. Brzydzę się donosicielstwem. Zygam na nich. I dlatego bardzo mało co z nimi rozmawiam. Za to pozdrawiam serdecznie dobrych wariatów. Chłopaki już wiedzą kogo.

@Pracownik z działu.

Dobrze napisane. Popieram tą opinię. Niech nie myślą że się ich boimy bo tak nie jest. Mają problem bo jest pisana sama prawda. Ludzi nie zwolnią bo nikt nie chce tu przyjść pracować. Więc kto im będzie robił szczotki??? MAJĄ DYLEMAT SZEFOSTWO. Chcieli być goru to są. Hahahaha. Teraz to my rozdajemy karty. Co niektórzy to na pewno wymiekna no ale nic. Niech srają w gacie i dalej im wchodzą po palcu w ....,..

...

Wszystkich nie zwolnią bo nie będzie miał kto zasuwać na cześć i chwałę Trelli

@...

Dokładnie. A gadanie na zebraniu żeby nie pisać bo to jest karalne to żałosne. Od kiedy pisanie prawdy jest karalne. A tym bardziej jak ma się dowody na to wszystko co się pisze. Jego słowo przeciwko naszemu słowu. On jeden plus kierownictwo i biuro przeciwko reszcie. Więc jak myślisz Trella. Kto wygra. No proszę zgłoś to. Twoje słowo przeciwko moim filmikom. Nie pozdrawiam cię.

@...

A te dziewczyny to po co się tak udzielały na zebraniu. Bo prawdę o sobie usłyszeli???? Hahahaha. Doputy dopuki będą tak robić i latać do szefostwa na (kawę)????????????????to przynajmniej ja to będę uwieczniał (a) i pracę także w zakładzie. Więc zastanowić się podpie...rda...lacze czy było warto. KIEROWNICTWO TAKŻE DO DOMU. Żal mi was. Zaraz będzie tak że polikwidujecie opinię. Hajaha żeby ludzie nie znali o was opinii. Ale ja i tak was znajdę i każdy będzie o was wszystko wiedział jak tu się pracuję. Jakie macie benefity do zaoferowania ( a nie macie żadnych bo nawet Multisport a głupiego nie macie gdzie teraz każdy nawet mały zakład ma ????????). Ludzie będą wiedzieć czy warto u was pracować.

@Obecny pracownik

Pan Trella chyba nie zdaje sobie sprawy że bez nas to ginie. Kto będzie chciał tu pracować. I niech nie straszy ludzi bo ludzie się nie boją. Niech lepiej się boją ci którzy latają do kierownika. A te zebrania co robicie to jest dopiero show. Poprostu się blaznicie. Zastanówcie się lepiej jak się prowadzi interes i jak się pracowników traktuje. Bo jak na razie to doprowadzacie do upadku firmy. I gdzie wy wtedy pracę znajdziecie jak wy kierownictwo nie umiecie pracować bo teraz to w zakładach trzeba zasuwać jak (usunięte przez administratora) i to za większe pieniądze. A wy na taśmę się nie nadajecie bo nawet prowadzić firmy nie potraficie

W Trella & Nolte Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Operator. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Obecny pracownik

Was to pogięło żeby ktokolwiek do nas dołączył. Zobaczcie ile płacicie. Sam już się zastanawiam nad odejściem od was bo tu nie ma przyszłości

To ja

Chciałem wysłać do was swoje CV ale czytają tę opinię o was to dziękuję bardzo. Nie lubię być okradany a poza tym to się cenię. I mieć wynagrodzenie 2700 z premią to przepraszam bardzo. Tyle to ja zarabiałem kilka ładnych lat temu. Pozdrawiam

...

Udanej lektury kierownictwu i Prezesowi. I jak to się mówi, nie strasz nie strasz... Hahaha ha...

Pracownik produkcji

Ale jaki strach. Żaden strach tylko tyle zamówień ????. Ale to my jako pracownicy jesteśmy głupcami w tym i ja bo robimy jak oni każą. Wcześniej było inaczej. Było także dużo zamówień i się robiło normalnie a nie zasuwać na chama i wszystko wychodziło o czasie. Teraz się pos...rali. myślą że coś zdziałają. Jola mówi że ja to nie obchodzi ale tak na prawdę to patrzy kto i ile zrobił(naciął). Wiem o tym bo widzę. A potem gada na ludzi ale tylko wtedy jak nikt nie widzi. Ale ludzie widzą wszystko. Co do kierownika to szkoda słów. Zero informacji na temat pracy. Ale od zwykłych pracowników to wymagają od cholery. Niech najpierw oni pokażą na co ich stać że się znają na tej robocie a potem żądzą. Bo gadać to każdy potrafi i kierownikiem być także. Na temat innych ludzi się nie będę wypowiadała bo i po co. Każdy wie kto tu jaki jest. Każdy wie kto podp..ier..dala a kto jest wpozadku. Choć szkoda że tych w porządku jest garstka bo co niektórzy w porządku to albo podchodzili albo zostali zwolnieni. Pozdrawiam serdecznie pracowników tych w porządku obecnych i tych co już ich z nami nie ma.

Mądra Lola

A ja wam powiem tak. Wcześniej jak tu pracowałam to jeszcze jakoś to szło ale teraz to masakra. Popatrzcie na tych prawię wszystkich ludzi co się nie szanują i sprzedawaja jedni na drugich. Przecież takich ludzi to powinno się utylizować. Jola teraz taka biedna a pierwsza leci i punktuję u kierowników. Co to ma być. Powinniśmy być jedną drużyna a jesteśmy każdy dla siebie. Jeszcze tylko jeden dział jako tako się trzyma. Czuję że ten zakład długo nie pociągnie. Nie wiem czy nie będziemy sobie szukać innej roboty

@Mądra Lola

A czemu ludzie tak nagle zaczęli robić? Lepsza pensja za to czy co, bo nie rozumiem.

@Emilia

Nie nagle tylko jak wyczuli z tego kasę. To się ciągnie juz bardzo długo. Kierownictwo lubi wysłuchać (usunięte przez administratora)i nagradza. Nie tylko Jolanta kabluje, Joanna brygadzistka następna tak samo. Siedzi u kierownika 30-40 minut i zdaje raport.

@Emilia

Nie wyższa pensja. Strach przed bezrobociem

Pracownik produkcji

Witam. Ja wam coś powiem. To nie kierownictwo jest aż takie złe tylko ludzie. Sprzedają się wzajemnie na lewo i prawo. Patrzą kiedy człowiek tylko się potknie i już lecą do kierownika. Aby tylko usidlić człowieka. A że jest (usunięte przez administratora) w zakładzie to trudno. Śmierdzi tu (usunięte przez administratora) em . A kierownik??? Niech się weźmie za inna robotę bo na tej się nie zna. Nie pozdrawiam nikogo bo prawie każdy jest dwulicowy

@Pracownik produkcji

Jak koordynator był kierownikiem to jakoś to było, nie było takiego haosu jak teraz jest. W dodatku zmienia to co powiedział kierownik. Jak jest ich dwóch to zrobił się większy haos. Niech mu da się wykazać, albo niech go zwolnią bo to jest jakaś paranoja. A ludzie w tym zakładzie to temat rzeka. Firmowi strzelający z ucha mają się wspaniale, tak samo jak lizodupcy i wazeliniaże. Każdy powinien spojrzeć na siebie, a potem gadać na innych. A najwięcej strzelają ci co się najwięcej (usunięte przez administratora)

Pracownik obecy

Witam wszystkich tu obecnych na forum widzę że odwaga jest gadać na wszystkich obgadywać ludzi i jaka jest firma zła i niedobra szkoda tylko że tacy odważni są w internecie i tak ładnie opowiadają na forum jak to jest zile i nie dobrze szkoda tylko że taka pyskówa jest w necie bo jak co do czego to wszystko wszystkim pasuje z kierownikiem rozmawiająanormalnie sielanka ale jak trzeba by było to powiedzieć w twarz szczerze to już jest problem głową w dół i nic się nie dzieje tzeba miec odwagę normalnie a nie tylko w internecie są wielce odważni i jeszcze obgadują sprzątaczkę a tak w ogóle to co to kogo obchodzi kto z kim to jest każdego inwidulalna sprawa najlepiej to teraz się wypowiadać jak się piło w pracy i się zostało zwolninym ale zakład jest zły i niedobry że poszedł na rękę i rozwiązali umowę za porozumieniem stron bez pragrafu 52 to tacy lojalni i pracowici ludzie się wypowiadają

@Pracownik obecy

Każdy na każdego gada za plecami. Nie tylko jeśli chodzi o kierownictwo i firmę. Co do ostatniego zdania to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz jak jest taka sytuacja.

Obecny
@Pracownik obecy

Prawda napisana. A sprzątaczka taka zła,a panowie święte krowy ,nie ładnie .

Blabla
@Pracownik obecy

Indywidualna sprawa to może być po pracy a kiedy sprawy załatwia się w tych ośmiu godzinach to już nie jest indywidualna . Chyba, że ktoś nie pobiera wynagrodzenia w tym czasie. Zakład nie jest zły tylko nieodpowiedzialny skoro przymyka oko na wszystkie występki alkoholowe i inne skrajne zachowania pracowników . Prawdą jest natomiast, że w pracy wszyscy słodko po palcu wchodzą w ... kierownictwu. Nie pozdrawiam nikogo.

@Blabla

Zgadza się. Kiedyś to dawali szanse, jeśli się nie poprawiło to zwalniali osobę. A teraz to chulaj dusza. Takie to kierownictwo teraz jest. A co do sprzątaczki to szkoda na nią słów. Ale to ona wystawia o sobie opinie takim zachowaniem. I jeśli odwala w godzinach pracy to to nie jest jej sprawa tylko. Każdy to może skomentować. Po palcu to bez wazeliny wchodzą w kierownika. Żeby sobie coś załatwić i żeby na innych nagadać. To się nazywa profit za wazeliniarstwo.

@Pracownik obecy

Ja nie napisałem że pije w pracy. A jeżeli ktoś pił i został zwolniony to wasza sprawa jak tego kogoś zwolniliscie. Ja wiem o kim mowa i oo tym wszystkim widziałem się z nim i sam przyznał rację że źle zrobił i powiedział też że zakład poszedł mu na rękę. On tego nie ukrywa. Ale uwierzcie mi że to nie on obsmarowywuje tu kogoś. On tylko to czyta ale powiedział mi że się w to nie będzie bawił. To ktoś inny i ja wiem kto. Ale nie powiem.

Piotr Turbiarz
@Pracownik obecy

Zaraz zaraz. Jeżeli to o mnie chodzi to zakład mi poszedł na rękę. I ja o tym wiem. Więc po co mi pisać jakieś bzdury. PRZYKRO MI ALE TO NIE JA TAK WYPISUJE. Ja mam odwagę i jaja podpisać się imieniem i nazwiskiem. Winnego musicie szukać gdzie indziej. Pozdrawiam

@Obecny pracownik

To niech się każdy podpisze imieniem co pisze. Wszyscy są anonimowi. A kto pił w pracy lub przyszedł pijany to każdy kto tam pracuje wie. W firmie też tak jest ze każdy jedzie na kierowników za plecami a w oczy siedzą cicho.

P

Pytanie,do osób które tam pracują ????,jak tak źle po co tam jesteście ,bo bym odszedł

@P

Bo mam blisko do pracy. A czyżby to nasz kierownik się odezwał??? Ohoho. Walic w bambuko można, a coo. Nie nasza wina że wali tu jeszcze PRL-em. Jaka płaca taka praca nasz kochany kierowniku

@P

Bo miałem blisko i tylko dlatego. Z czasem poznając pewnych ludzi to tylko dla nich przychodziłem żeby im pomóc. A że płaca była niska?? No cóż. Jak to kolega napisał. Jaka płaca taka praca. Z czasem zacząłem przychodzić do chłopaków na halę żeby robić jazdę między sobą i wcale tego nie ukrywam. Było wesoło chociaż. A co!!!!

Pracpwnica
@P

Ja pracowałam do póki nie nastał czas nowego kierownika któremu koordynator nie pozwala mieć swojego zdania. Zmienia jego praktycznie każde polecenie. Na dłuższą metę nie dało się tak pracować. Zrobił się taki haos, że masakra. Dodatkowo nie przewidzieli dla mnie podwyżki więc za takie pieniądze, z takim kierownikiem i koordynatorem to podziękowałam za współpracę.

@Obecny pracownik

Hahahahaha myślisz że taki mało bystry że podpisał się literą imienia?

Pracownica z sąsiedztwa
@Obecny pracownik

Ja jestem na cięciu. Nasza ukochana pani brygadzistka sama nie umie ogarnąć roboty ale od nas zawsze wymaga, a nasze nieinteligentne szefostwo jej słucha i co leprze: wierzy jej, i to my jesteśmy te złe. No ale nic. Ludzie widzą pracę brygadzistki ale nie szefostwo. WSTYDZĘ SIĘ ZE MAM TAKĄ PRZEŁOŻONĄ. WSTYD KIEROWNICTWO!!!!!

@Pracownica

Myślę że tak bo nasz kochany kierownik nie jest bystry i nawet na takiego nie wygląda

@Obecny pracownik

To jest fakt. Zgadzam się.

@Pracownica z sąsiedztwa

Jak im Jola wchodzi w (usunięte przez administratora) na każdym kroku, i uważa się za perfekcyjną w każdym calu to Paweł z Adamem łykają wszystko co ona powie. Ona to tak przedstawia im, że ona zasuwa a wy siedzicie i nic nie robicie. Broni tylko swojej koleżaneczki co ani sprzątać nie umiała ani ciąć nie umie.

@P

Właśnie skończyłam pracę ale coś napiszę do kierowników. Po h..UJ robicie te zebrania jak i tak was nikt nie słucha. Tylko tyle co sobie pogadacie. Wy nawet nie umiecie rządzić tym bur...celem. wy doskonale wiecie że jesteście uzależnieni od nas. Bez naszej wiedzy i roboty to wy jesteście skończeni. Więc przestańcie się wymadrzac i wrzućcie na luz kierowniku jeden z drugim. Wiecie doskonale że nie za bardzo ludzie chcą pracować u was, a jak było konkretni pracownicy ( no może i odwalali) to żeście z nich zrezygnowali. To teraz macie jak macie.

@Pracownica dobra

Brawo, polać jej. Zgadzam się.

Zostaw merytoryczną opinię o Trella & Nolte Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Trella & Nolte Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trella & Nolte Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trella & Nolte Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trella & Nolte Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • 1-Go Maja 83/85
    90-755 Łódź

Trella & Nolte Sp. z o.o.