Oxyline Sp. z o.o.

1.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Oxyline Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Oxyline Sp. z o.o.?

XXXCheato Nowy wpis
@Pytanie

Jak szefowi się zachce to dostaniesz.

Nowy wpis

@XXXCheato

W odpowiedzi …..POLITYKA FIRMY jest zgodna z obowiązującym KP, tak więc każda zrekrutowana osoba przyjęta zostaje na okres próbny 3 miesięcy, po spełnieniu wzajemnych oczekiwań otrzymuje rzadko umowę na czas określony, często na czas nieokreślony.

Czy pracownicy Oxyline Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Al
@Pytanie

O jakiej integracyji mówisz? Szef tej firmy nawet nie złożył życzeń na Dzień Kobiet a Ty chcesz integrację? Bez jak. Tutaj jesteś wyrobnikiem aby Prezesowi zgadzała się $, a jakimkolwiek szacunku i integracji możesz zapomnieć.

@Al

Wszystkie Panie oraz Panowie, pracujący w naszej firmie są cenni. Ich codzienne zaangażowanie w pracę, identyfikacja z wartościami firmy, oraz poczucie misji, motywuje do dalszego działania. Jednocześnie przyrost wartości firmy, przełożyliśmy na poprawę warunków pracy, wsparcie pracowników dodatkowymi benefitami, działanie na rzecz utrzymania wewnętrznego bezpieczeństwa i zdrowia.

Pracownik Nowy wpis
@Al

Jestem pracownikiem tej firmy już kilka lat i powiem szczerze, że naprawdę nie jest źle. Warunki socjalne są dobre, a wszyscy którzy tak narzekają zawsze mogą spróbować pracy w takom Amazonie i wtedy porównać. Prawda jest taka że tutaj nikt nie stoi nad nikim z batem. Jeżeli chodzi o szefostwo to zawsze można iść i porozmawiać jak ma się jakiś problem i odziwo zostanie wysłuchany. Także jak słucham takich bredni że jest tak bardzo źle i fatalnie to osoby które to piszą naprawdę nie mają pojęcia o co to znaczy fatalna praca. Nie piszę tego aby się podlizać komu kolwiek tylko całą prawdę. Zakład przeszedł naprawdę dużą modernizację jeżeli chodzi park maszynowy oraz zarządzanie. Jeżeli ktoś nie ma ochoty pracować to wszędzie będzie mu źle.

Aktualność
klient
Klient

czy maseczki ktore produkuje ta firma FFP3 z certyfikatem z 2012 roku a rozrywające się przy brodzie i potem trzeba szyć bo na rynku są po 26zł nadają się jako wielorazowe na czas pandemii czy jak w instrukcji na zmianę 8h tylko

xxxxxx
@klient

Niestety rynek w dobie Covidu spowodował że ceny są jakie są, niestety prezes tej firemki chciałby kosić takie ceny non stop bez poszanowania dla stałych klientów, aby jak najwięcej się nachapać. Mam nadzieję, że większość ucieknie do konkurencji, ja tak robię.

@xxxxxx

Rok 2020 był szczególny, intencją naszą było zabezpieczenie naszego kraju a w szczególności sektora medycznego. Działania nasze skoncentrowaliśmy, na tym by pomóc szpitalom, centrom diagnostycznym i szczególnie grup odbiorców w strategicznych sektorach przemysłu. Jednakże, Dzisiaj jak i w owym czasie zależy nam na naszych klientach. Chcemy by ich interesy i potrzeby był przez nas spełniane. Czy możemy prosić o kontakt bezpośredni?

stray klient
@Oxyline Sp. z o.o.

czyli sprzedaż masek ffp3 za 35 zł netto do dalszej odsprzedaży jest lekka podwyżka w szczycie pandemii wasza konkurencja sprzedawała je za 7,40 zł netto .Nie mówię już o tych dziwnych spółkach założonych na allegro które sprzedawały te maski po 90 zł

@stray klient

Naszym celem jest dostarczenie wysokiej jakości półmasek filtracyjnych, które zapewnią bezpieczeństwo pracownikom i ich rodziną przy pracy. W dobie pandemii skoncentrowaliśmy swoje działania, na dostarczeniu produktów do kluczowych sektorów. Nadal zachowujemy naszą przejrzystą strategię sprzedaży. Zbudowaliśmy sieć dystrybutorów opierając się na doświadczonych i profesjonalnych podmiotach i agentach działających według najwyższych standardów etycznych.

Pracodawca

Mamy na rynku silną pozycję. Jesteśmy polskim dostawcą. Dbamy o relacje z klientem. Współdziałamy z naszymi odbiorcami i wspieramy dystrybutorów. Obecnie jak i w przeszłości, jesteśmy i będziemy przedsiębiorstwem, które działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa, ale istotnym elementem jest dochód firmy. To on pozwala rozbudowywać park maszynowy, zwiększać zatrudnienie, poprawiać warunki pracy, polepszać uposażenia, zabezpieczać pracowników i minimalizować ich ryzyko zachorowania. Szczególny rok 2020 pokazał nam jak nasza cała grupa pracownicza, identyfikuje się z misją firmy. Za to DZIĘKUJEMY. Dzięki temu możemy działać dalej i będziemy.

Aktualność
Ochrona dróg oddechowych jest naszym priorytetem. Do oferty naszych produktów, dołączamy kolejną ofertę zabezpieczeń dróg oddechowych.

Czy jest możliwość pracy w Oxyline Sp. z o.o. na część etatu?

Xxxxx
@Pytanie

Kwestia dogadnia z jednym z Szefów. O ile na produkcje możesz próbować o tyle jeśli chodzi o całą resztę to wiesz mi aż tak źle się nikomu nie życzy.

Tomasz

Firma jest budowana przez odpowiedzialnych pracowników, którzy działają na rzecz jej rozwoju. Chcesz być wysłuchany i masz odwagę powiedzieć, że stoisz przed trudnymi dla ciebie wyzwaniami - to kierownicy Ci pomogą. Wynagrodzenie jest dobrane do zakresu obowiązków i umiejętności. Cele są jasno określone, a warunki na każdym miejscu są poprawiane i polepszane. Chcesz pomóc w rozwoju firmy i masz wewnętrzną siłę do działania TAKICH LUDZI SZUKAMY. Magazyny - stan dobry, dokupowane są zarówno maszyn w celu polepszenia warunków pracy, jak i poprawione warunki budynków. Dokupowane zadaszenia, klimatyzatory ( na magazynie), wózki widłowe samojezdne. Firma inwestuje w szkolenia pracowników - regularnie. W ramach opieki nad pracownikami i ich rodzinami w tym roku przeznaczyła część produkcji dla wewnętrznych interesariuszy rozdając półmaski, kiedy w sklepach i hurtowniach nie były one dostępne. Uważam, że trochę opinii pozytywnych, szczególnie od wieloletnich pracowników z wiązanych z firmą brakuje na serwisie. A nie boje się powiedzieć, że dla wielu z nas ta FIRMA to więcej niż zwykły zakład pracy, bo sami zapraszamy ludzi z naszych rodzin, by przyszli tu pracować. STABILNA, NOWOCZESNA, OTWARTA NA POMYSŁ.

Xxxxx
@Tomasz

Wazelina lvl master. Jeśli chcesz się podlizywać kosztem innych i trzymać palca w (usunięte przez administratora) prezesowi co już od jakiegoś czasu robisz to chociaż nie rób tego tutaj. Sporo z tych ludzi których zaprosiliście uciekła bo kiedy dawali swoje pomysły i mówili jak jest naprawdę to na każdym kroku im pokazywano że są idiotami którzy nie mają o niczym pojęcia. Na stanowiskach są ludzie którym brakuje kompetencji i wiedzy bo CEO zamiast prawdy woli słyszeć przytakiwanie i takich ludzi poszukuje. Wśród ślepców jednooki jest królem. I co ważne SZACUNEK którego prezes tej firmy kompletnie nie ma do nikogo.

@Tomasz

Kolega Tomasz pominął ważny aspekt a mianowicie zarobki. Niestety w porównaniu do konkurencji tutaj wygląda to bardzo słabo i sam na nie często narzeka tylko nie ma jaj i nie potrafi powiedzieć tego głośno. To samo stanowisko u konkurencji jest opłacane dużo lepiej. Aushiwtz też było więcej niż tylko obozem i w tym samym kontekście to też nie jest zwykły zakład pracy. Nacharujesz się a i tak zawsze będzie źle. Koledze T chyba zapłacili za pozytywną opinię, albo nie ma już jak się podlizać.

Takiego syfu dawno świat nie widział. Kierowniczka tego czegoś to kompletne nieporozumienie tak jak i cała reszta. Ogólne warunki pracy jak dla bydła nie dla ludzi ,dach dziurawy brak ogrzewania i bałagan na magazynie. Magazyny to tak naprawdę postkomunistyczne garaże ,które nigdy nie widziały żadnego remontu. Zarządzający tym czymś to kompletne durnie którzy nie powinni nawet krów pasać a co dopiero brać się za zarządzanie grupą pracowników. Prezes tego czegoś jak to przypadło na człowieka "Dbającego o pracowników' wolał zakupić sobie nowego hybrydowego lexusa zamiast poprawić stan magazynu. Nigdy nie ważcie się tam nigdy pracować dobrze wam radzę.

Takiego syfu dawno świat nie widział. Kierowniczka tego czegoś to kompletne nieporozumienie tak jak i cała reszta. Ogólne warunki pracy jak dla bydła nie dla ludzi ,dach dziurawy brak ogrzewania i (usunięte przez administratora) na magazynie. Magazyny to tak naprawdę postkomunistyczne garaże ,które nigdy nie widziały żadnego remontu. Zarządzający tym czymś to kompletne durnie którzy nie powinni nawet krów pasać a co dopiero brać się za zarządzanie grupą pracowników. Prezes tego czegoś jak to przypadło na człowieka "Dbającego o pracowników' wolał zakupić sobie nowego hybrydowego lexusa zamiast poprawić stan magazynu. Nigdy nie ważcie się tam nigdy pracować dobrze wam radzę.

Takiego (usunięte przez administratora) na kółkach to nigdzie nie widziałem, a w paru firmach już pracowałem. Pracuję tutaj od niedawna, ale nie myślałem że taki kanał jeszcze istnieje. Prezesik tej firmy to arogancki, narcystyczny teoretyk który kompletnie nie szanuje ludzie. Lubi otaczać się ludźmi którzy zawsze przyznają mu rację. Duże ambicje, ale niestety bardzo słabe przygotowanie. Chaos decyzyjny, zmiany zasad w zależności od sytuacji ,aby zawsze było "na jego". Gościu dyrektorem zrobił kobietę która nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, ale udaje że wie jak to robić. Za ciężką pracę nie usłyszysz dobrego słowa, ale zawsze marudzenie, zawsze wszystko źle itd itp. Firma tylko dla tych którzy lubią trzymać palca w zadzie przełożonym.

Kasia

Jaka średnia wieku na magazynach?

@Kasia

Różna. Rotacja jest ogromna bo wszyscy uciekają.

Czy Oxyline Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

1a2b3c
@Pytanie

Nie, Oxyline praktykuje "hardcorowe piątki" bo trzeba dobić ludzi przed weekendem aby mieli po co odpoczywać.

Gosia

@abc a co to znaczy ? Jesteś pracownikiem tej firmy ? Powiedz coś więcej o warunkach zatrudnienia!

abc
@Gosia

Warunki są bardzo kiepskie, magazyny w garażach, wymagania duże ale nie dostaniesz narzędzi do ich realizacji. Wszystko zawsze źle (bez względu na to czy pracujesz 8h czy 12h). Prezes tej firmy to narcystyczny teoretyk dla którego wszystko to 15 min, na dodatek nie szanuje ludzi Atmosfera w firmie bardzo zła.

lala

Miałem przyjemność rozmawiać z Prezesem tej Firmy, w temacie zarobków facet przedstawił dość osobliwą teorię. Mianowicie, nie może zapłacić tyle (kwota...), bo to by pracownikowi wystarczyło i by się nie starał. Domyślam się zatem, że Firma płaci tyle aby pracownikowi nie wystarczyło -:)

były pracownik

Szczerze odradzam, umowa o pracę to "zleceniówka". Wszystkie soboty pracujące nawet sobota w nocy. Brak socjalu i śmieszne dodatki za sobotę a obowiązków jest coraz więcej. Ogólna atmosfera jest bardzo ciężka bo cokolwiek się nie powie to od razu wszyscy wszystko wiedzą. Ogólnie praca jedynie na przetrwanie.

Osoba

@magazyn, to "kto z kim" nie powinno Cię interesować i takie komentarze są nie na miejscu. Nie mniej faktycznie ta Firma to zadziwiający twór. Z jednej strony władze deklarują chęć rozwoju, z drugiej mentalnie do tego nie dorosły. Permanentny monitoring i inwigilacja, co najmniej dwie osoby prawie non stop obserwują gdzie jesteś, ile razy zamknąłeś drzwi w aucie, z jaką prędkością jedziesz i którędy. Podobnie jest z Twoją korespondencją, każdy mail otrzymany lub wysłany podlega "oględziną". Przecież te osoby muszą mieć uzasadnienie dla swojego średnio potrzebnego jestestwa w Firmie. Tak naprawdę sytuację są w stanie zaakceptować jedynie osoby którym wszystko wisi lub o mentalności niewolnika. A tacy z pewnością nie przyczynią się do rozwoju Firmy. Zarobki bardzo słabe.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 2-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej atmosfery w firmie Oxyline sp. z o. o.?

Michał

Witam, czy ma ktoś aktualne rozeznanie co i jak w tej firmie. Poszukują nowego PH, czy macie może info jakie warunki tj. narzędzia pracy i ogólna atmosfera. Dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi.

magazyn
@Michał

Tak, szukają, ale zdobędziesz dla nich klientów, rozbudujesz rynek i tak Cie kopna później w cztery litery. Szkoda czasu na te firmę, nowobagacki ją założył i dodatkowo popycha kierowniczkę BOK-u, a ona nie dość, że po zawodówce to jeszcze (usunięte przez administratora) zdobywa uznanie prezesa.

FTM

Mała, ale zarobiona firma. Jest masa różnych pracodawców na rynku, ten na pewno wyróżnia się stabilnością. Jeśli pracujesz uczciwie to masz pracę na stałe.

123456......

szkoda życia na tą firmę w sumie jak na wiele innych :) najlepiej założyć własną firmę tylko jak to zrobić hmmm...........

Zostaw merytoryczną opinię o Oxyline Sp. z o.o. - Pabianice

Oxyline Sp. z o.o.