Oxyline sp. z o. o.

Pabianice

Opinie o Oxyline sp. z o. o.

FTM

Mała, ale zarobiona firma. Jest masa różnych pracodawców na rynku, ten na pewno wyróżnia się stabilnością. Jeśli pracujesz uczciwie to masz pracę na stałe.

123456......

szkoda życia na tą firmę w sumie jak na wiele innych :) najlepiej założyć własną firmę tylko jak to zrobić hmmm...........

sodówkw

co masz na myśli, że sodówka tego z oxyline uderza do głowy? dzień dobry nie odpowiada? :) odp, pliz.

mazi

Funkcjonuje tu pewien dualizm... Z jednej strony młody, dynamiczny, uczciwy i wizjonerski prezes, który potrafi słuchać opinii swoich pracowników, z drugiej prokurent, który przypomina raczej mentalnego dinozaura. Generalnie atmosfera OK. płace zależne od zaangażowania i efektów. Uważać należy jedynie na owego prokurenta, któremu sodówka zbyt często uderza do głowy

Zostaw opinię o Oxyline sp. z o. o. - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oxyline sp. z o. o.