Oxyline sp. z o. o.

Pabianice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Oxyline sp. z o. o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oxyline sp. z o. o.

Administrator

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 2-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej atmosfery w firmie Oxyline sp. z o. o.?

Michał

Witam, czy ma ktoś aktualne rozeznanie co i jak w tej firmie. Poszukują nowego PH, czy macie może info jakie warunki tj. narzędzia pracy i ogólna atmosfera. Dzięki za wszystkie pomocne odpowiedzi.

magazyn
@Michał 30.01.2018 18:16

Tak, szukają, ale zdobędziesz dla nich klientów, rozbudujesz rynek i tak Cie kopna później w cztery litery. Szkoda czasu na te firmę, nowobagacki ją założył i dodatkowo popycha kierowniczkę BOK-u, a ona nie dość, że po zawodówce to jeszcze (usunięte przez administratora) zdobywa uznanie prezesa.

FTM

Mała, ale zarobiona firma. Jest masa różnych pracodawców na rynku, ten na pewno wyróżnia się stabilnością. Jeśli pracujesz uczciwie to masz pracę na stałe.

123456......

szkoda życia na tą firmę w sumie jak na wiele innych :) najlepiej założyć własną firmę tylko jak to zrobić hmmm...........

sodówkw

co masz na myśli, że sodówka tego z oxyline uderza do głowy? dzień dobry nie odpowiada? :) odp, pliz.

mazi

Funkcjonuje tu pewien dualizm... Z jednej strony młody, dynamiczny, uczciwy i wizjonerski prezes, który potrafi słuchać opinii swoich pracowników, z drugiej prokurent, który przypomina raczej mentalnego dinozaura. Generalnie atmosfera OK. płace zależne od zaangażowania i efektów. Uważać należy jedynie na owego prokurenta, któremu sodówka zbyt często uderza do głowy

Zostaw opinię o Oxyline sp. z o. o. - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oxyline sp. z o. o.