Agencja Pracy Tymczasowej "BIZNES PARTNER"

Żyrardów

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej "BIZNES PARTNER"

pracownik biznes partner

Ludziom chyba się agencje mylą. Pracuję za pośrednictwem tej agencji w jednej z firm w Błoniu. Mam zapewniony dojazd z przystanku w Żyrardowie pod miejsce pracy. Od początku dostawałem umowy na bieżąco i paski wypłaty. Dostałem jasną i konkretną informację o warunkach pracy. A i szkolenie BHP faktycznie się odbywa, nie tak jak w innych agencjach gdzie dają tylko kartkę do podpisu.

Oszukany przez BIZNES PARTNER

Unikać tej firmy z daleka, wielcy oszuści obiecują a praca bez umowy, świadczeń, wynagrodzenia jedne wielkie dno to BIZNES PARTNER i tyle co do tematu

Oszukana

Biznes Partner Sp. z o.o. - Zyrardow -brak swiadczen -brak umowy -brak wynagrodzenia

Zostaw opinię o Agencja Pracy Tymczasowej "BIZNES PARTNER" - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej "BIZNES PARTNER"