pol-argos

Oziemkówka

Opinie o pol-argos

Mikey33

umow zlecenie na akord, z czego nie wiadomo od czego i jak liczyc ile sie zarobilo, wyplacaja sobie jak chca o ile wgl dostaniesz wyplate, niewspamne o nadldzkim wysilku i wyzysku!! zwrunki pracy to brud i smrud!! na stołowce nie da sie jesc szatnie to wogole porazka wogole ta cala firma to jeden wielki kibel!!!!!!! kto tam pojdzie straci czas, pieniadze i swoja godnosc OMIJAC TEN [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] SZEROKIM LUKIEM!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o pol-argos - Oziemkówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pol-argos