Prowent

Łódź

Opinie o Prowent

Joanna

Prowent prowadzi rekrutacje na stanowisko handlowca - doradcy technicznego. Czy chodzi o doradztwo techniczne sprzedawanych sprzętów? Bardzo często praca handlowca jest wynagradzana dwuskładnikową wypłatą. Jak w takim razie wygląda to w przypadku stanowiska - hybrydy?

Joanna

Obecnie firma poszukuje między innymi osoby na stanowisko MONTER WENTYLACJI. Pracujesz w Prowent? Podziel się informacjami na temat tego jak wygląda praca w firmie w tym charakterze. Pomoże to na pewno osobom rozważającym aplikację do firmy.

och

Wydaje mi się, że tej oferty pracy już nie ma @Bartek.

zdziwiony

Tak sobie czytam te opinie z 2012 roku i się zastanawiam o co chodzi. Jest 2015, firma wygląda na stabilną i z informacji płynących z branży ma się całkiem dobrze. pytanie kim byli wizjonerzy rychłego upadku?

Rolewski

Musztarda, keczup i majonez som tu...

Super extra zadowolony Pracownik

Jest super, jest super, więc o co Ci chodzi...

gość

mylisz firmy. Ta z Łodzi nie ma żadnych oddziałów ....

Zdecydowanie PORAŻKA !!!

gosc

pozytywne wypowiedzi na temat tej firmy to jakas jedna wielka sciema. [usunięte przez moderatora], łganie itp. itd - długo by wymieniac. co do sieradza to akurat dokladnie wiem jak bylo i jest to sciema. [usunięte przez moderatora] to mistrz klamstw - kawal gnoja - pojecie firmy na temat wentylacji i klimy na poziomie zerowym. byle by sie dorobic czyims kosztem. przez takie firmy sa zaniżane wyceny i to grubo.

senior

NAJGORSZA FIRMA W REJONIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TOTALNA PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ktosiek

Witaj przedmówco . Chyba sobie pomyliłeś firmy .Prowent to bagno . PROWENT TO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .tak zle jeszcze nie trafiłem , Nie płacą za nic ,delegacje ,bhp ,ubrania itp .Totalny i hroniczny brak kasy .Wszyscy chcą z tamtąd uciec ,ja to już zrobiłem i teraz wiem co to normalna firma . Nie polecam ,NIE POLECAM

współpracownik

Firma Prowent jest smieszną karykaturą przedsiębiorstwa ! Cały czas udaje większą niz jest ,mocniejszą niż jest a w rzeczywistosci to SŁOŃ NA GLINIANYCH NOGACH . Nie płacą podwykonawcą ,nie płacą za materiały ,na wypłatę czeka pracownik !!! Jest to przeddzień upadłości ,Pozdrawiam [usunięte przez moderatora] . Koledzy tak trzymać ,kupujcie na kredyt więcej nieruchomosci i niepłaćcie nikomu a w przyszłym roku zbankrutujecie !!!

kolo

Cała ta Firma to Jeden [usunięte przez moderatora] bastion !!! Kradnie szef i nie daje zarobić innym !!! Upadłośc upadałośc upadłość !!!!! To ich czeka !! I to niedługo !!! Padną szybciej niż muślą !

wykonawca

Niedawno ukończyłem realizację jednej z inwestycji, gdzie Prowent robił wentylację i klimatyzację, jako ich podwykonawca w Sieradzu. Zaczynałem inną inwestycję z innym zleceniodawcą i poprosiłem Prowent o szybsze uregulowanie faktury. Otrzymałem pieniądze przed terminem. Licze na dalszą wpółpracę z tą firmą.

montarzysta

Pracowałem w firmie Prowent Łódź przez dość długi czas i pracowałem też w innych firmach instalacyjnych w Łodzi i poza nią. Chciałbym, żeby w mijej następnej firmie była praca tak na bierząco jak w firmie Prowent, zdarzały się lekkie opóźnienia w wypłatach ale zawsze wypłata była w takiej kwocie jak było umówione. Jak pracowałem w poprzedniej firmie to do dzisiaj nie mam pieniędzy. Znajomy pracuje w podobnej frmie i tam ma ciągle lipe z wypłatą. Ja uważam, że w Prowencie są niemałe stawki i fajna atmosfera w pracy

gosc

nick monter- to pewnie ta dziewczyna na biurze co robi za [usunięte przez moderatora] czyli wszystko ogólnie odradzam o swoje zarobione pieniądze trzeba chodzić i się prosić .

monter

Pracuję w tej firmie od kilku lat i nie moge powiedzieć złego słowa. Co prawda czasami zmieniają się pracownicy ale głównie ci, którzy mają ochotę kręcić i nic nie robić. ogólnie firma w porządku

Zostaw opinię o Prowent - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prowent