Masstudio Marcin Pawlak

Łódź

Opinie o Masstudio Marcin Pawlak

g

oczywiście mowa o Marcinie Pawlaku, który oferuje prace remontowe na terenie Szczecina i okolic.

Prawnik

Zwracam uwagę, że opinie jak powyższa, mogą zostać potraktowane jako oszczerstwo i pomówienie - a to wg KK jest przestępstwem i podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch. Sugeruję zatem zaprzestania anonimowego wypisywania bredni w internecie i obrzucania błotem, kogoś kto nie ma możliwości bronienia się i oczyszczenia swojego imienia.

g

żadni hejterzy, Marcin Pawlak to oszust, mało tego z mieszkania wyniósł nam jedną rzecz. Obiecał oddać, po czym ślad po nim zaginął (nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy). Jakość wykonanej pracy powiem tyle: podczas kładzenia płytek podłogowych uszkodził matę grzewczą, a więc jest ona teraz zupełnie bezużyteczna i niestety nie da się tego naprawić. Obudowa wanny - pęka po kilku miesiącach. Uszkodzone ściany w pokoju, w którym nie odbywał się remont (efekt prac rozbiórkowych - dziury w ścianach, masakra). Mnóstwo niedokończonej roboty zostawił, musieliśmy zatrudnić innego fachowca aby robił poprawki.

zadowolony

Ja mam jak najlepsze zdanie o tej firmie: rzeczowe podejście do spraw, szacunek i zrozumienie dla Klienta i dbałość o jego portfel (wielokrotnie były mi proponowane tańsze, ale nie gorsze rozwiązania). Szybko, czysto i fachowo. Pracownicy różni w większości kompetentni i godni zaufania. Myślę, że powyższe opinie napisały osoby chcące z zemsty za wszelką cenę kogoś oczernić. Hejterzy.

bart

firma ta to oszuści ,podsylaja najgorszych pracownikow ,roboty opoznione ,szef firmy potrafi tylko wyludzac pieniadze od pracodawcow ,nie polecam wspopracy z ta firma ,ludzie pieniedzy nie dostaja ,zatrudniani na czarno

65margo65
@bart 16.03.2015 10:51

Proszę o kontakt na emaila 65margo65@gmail.com mam kilka pytań o firmie Masstudio.

LM

Głownie na czarno, wyplaty ciezko sie doczekac, latwiej o zaliczke ale trzeba sie prosic.

Zostaw opinię o Masstudio Marcin Pawlak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masstudio Marcin Pawlak