Opinie o MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak w Łódź

Czy MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak zatrudnia studentów?

@Paweł

Powiem ci tak że raczej na stałe to nie da żadnej umowy..bo nie raz to księgowa podpisuje za pracownika .ja miałam taką sytuację..????a na miesiąc było 600 zł max .i to jako pokojowa .tragedia jest z państwem Rosiak

Joł. Kto tu robi dla tej firmy albo robił do niedawna? Latem patrzę, że były teksty, że niby 13 zł netto za pracę pokojowej było. Wierzyć w to, czy nie, a co najważniejsze, ile się tu obecnie zarabia, jaką stawkę, i jaka możliwość umowy o pracę?

Małgorzata Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie 3 lata i płacą 13 zł za godzinę pokojowej .jeśli chcesz miesięcznie zarabiać 500 600 zł to życzę powodzenia w tej pracy .. a szefostwo kawał (usunięte przez administratora) Szefowa tak samo kawał (usunięte przez administratora) ale skoro nie wierzysz to idź i się przekonaj i dźwigaj pościel po klatkach bo nie ma windy

@Małgorzata

Co? Jak to? Przecież to poniżej minimalnej krajowej. Na jakiej umowie pracuje pokojowa z taką stawką? No i dlaczego ktokolwiek tu pracuje za taką stawkę? Dlaczego ludzie nie odchodzą lub nie zgłaszają takich stawek np. do PIP??

Jakie godziny pracy obowiązują w MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak?

Czy MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak zatrudnia studentów?

Małgorzata

Dla niego taki student to jak z bajki bo może w huja robić takiego studenta i płacić jak na mniej

@Małgorzata

Jak mógłby to robić? Studenty mają chyba głowę na karku, co nie? Coś wiesz, by podawane tu 13 zł netto, zostało podniesione i by dawał umowę o pracę na stałe?

@Paweł

Niestety tak płacą za godzinę 13 zł do ręki netto to jest poprostu chore

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Małgorzata

Naprawdę nie pchajcie się do tej firmy bo bd płakać ludzie ja tam przerobiłam 3 lata i znam tego (usunięte przez administratora) jak na własną kieszeń. (usunięte przez administratora) aby nawet podwyżkę dać naprawdę chcecie robić za te (usunięte przez administratora) 13 zł za godzinę

@Małgorzata

A to jest tutaj taka stawka jak 13 zł za godzinę? Brutto czy netto? I na jakiej umowie, bo chyba minimalna stawka ustawowa godzinowa jest większa? O jaką konkretnie posadę chodzi?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak?

Owszem mają bo oni lubią takich ludzi wykorzystać i płacić im za to 500 zł max miesięcznie ja jestem po doświadczeniu Hotelarskim a pracując tam otrzymywałam 400 500 zl

Lidia

Te pieniądze to za jaką część etatu? Ile godzin pracowałeś na takie wynagrodzenie? Zapewniają szkolenia takim świeżakom?

Niestety nie ma szkoleń i nie robią badań lekarskich a byłam na całym etapie jako pokojowa

Małgorzata

A można wiedzie, czy jako pokojowa jest opcja na napiwki? Jak klienci dają napiwek pokojowej, to on cały jest dla niej, czy trzeba się tym dzielić z innymi osobami na zmianie? Jak to wygląda pod tym kątem?

Gosia były pracownik
@Małgorzata

Napiwek jest twój z nikim nie trzeba się dzielić.....????.... Ale bardzo mało kiedy dają .napiwki chyba że zostawia w pokoju ja największy napiwek miałam w ciągu dnia 140 zł ...ale fakt faktem trzeba się na tych schodach po latać bo aż 4 klatki windy nie .a

Czy jest możliwość pracy w MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak na część etatu?

Mieszkaniec

Bez komentarza dla tej firmy, nic nie robią na nieruchomościach, Pana Rosiaka to nawet szkoda opisywać, bo brak niecenzuralnych określeń sprawia trudność. Typ bezprawnie próbuje wchodzić ludziom do mieszkań - DNO!

Pracownike

Nie polecam u tego człowieka pracy

@Pracownike

A jest jakakolwiek szansa na jakieś uzasadnienie dlaczego nie polecasz? Chodzi o zarobki? Jakie są?

@Pracownike

Iza nie polecam ci u niego pracy po 1 (usunięte przez administratora) przy wypłatach zamiast normalnej to płaci na miesiąc 400 500 zł .źle traktuje pracowników .i wykorzystuje żeby robili a nie płaci .mi jest winien 20 tys zł za 3 lata pracy .

Iza

aha ale to czekaj, tu jest jakaś ewidencja tego prowadzona? mam na myśli te zaległości skoro podobno po 500 wlatuje to oni mają jakieś konta, gdzie to odnotowują? na jakiej to umowie?

@Iza

Na umowie o pracę płacił 500 zł 600 zł więc naprawdę nie polecam pracy u niego płaci do ręki

Iza

I nikt ze skarbówki się nie zainteresował, że takie przelewy idą? Pytam, bo to zaskakujące raczej. Pracownikom to odpowiadało w takim razie skoro nikt nie zgłaszał...?

@Iza

Ja go zgłosiłam do inspekcji pracy i inspekcja pracy ostro dorwała mu się do tyłka on ma za 3 lata pracy do oddania 20 tys zł mi a inni pracownicy chyba się boją .ale oni mnie nie obchodzą walczyłam i jeszcze walczę o swoje .a cwania

@Iza

Ps jak płacił do ręki a nie przelewami to co się dziwisz Rosiak to najgorsza firma

Dajcie sobie ludzie spokój z tą firmą pracowałam tam 3 lata i za trzy lata Rosiak wisi mi 20 tys zl

Czy w MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Gosia

Jak sobie sama weźmiesz nagrodę to tak .daj spokój. Nie pchaj się

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak w miejscowości Łódź? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Byly pracownik

Nie polecam pracy u tego szefa Bo jest jednym wielkim kretaczem

Nicka

Nie moge powiedziec na temat firmy nic dobrego poniewaz pracodawca (usunięte przez administratora)nie wyplaca za chorobowe zle traktuje pracownikow hamsko sie do nich odzywa (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak - Łódź

• Jak się pracuje w MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak?

Zobacz opinie na temat firmy MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MR Trade Mariusz Rosiak Mariusz Rosiak
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wojska Polskiego 17
    91-440 Łódź