Terri PPH

Konstantynów łódzki

Opinie o Terri PPH

Wujek dobra rada

Stanowczo odradzam szukać tam pracy. Kompletny brak organizacji i wszechobecny chaos jaki tam panuje nie do ogarnięcia. Jeśli ważne dla was wasze zdrowie psychiczne i fizyczne oraz posiadacie życie osobiste to ta praca zabierze wam wszystko! A kwestia wynagrodzenia jest formą jałmużny o którą trzeba się jeszcze prosić! Jednymi słowem Gorszego gówna chyba nigdzie nie ma!!!!!! A szef to taki cham jakich mało zero kultury i szacunku dla pracowników!!!

byla

Szef krzyczy każdego dnia na pracowników. Samowola bez rejestracji.Slaba pensja.Nie trać czasu, szukaj pracy wszędzie ale nie tam.Ciezko wytrzymać w takiej atmosferze.

werd

jesli szukacie pracy polecam wam rejestracje na stronie rekrutacyjnej rewolucji ;) jest duzo ofert

GallAnonim

Szefowa może i czasem miła ale co z tego? Ludzie którzy tam pracują to masakra.. Jedna wielka samowolka, każdy robi co chce bo nie ma kto utemperować towarzystwa... Nie polecam najgorszemu wrogowi!

giosc1

giosc - 2013-05-27 19:54:28 ja bd tam szla szefowa mila jest o co chodzi?

giosc

ja bd tam szla szefowa mila jest

DobraRada

Oriska jeśli jesteś mocno zdesperowana to możesz spróbować ale uwierz że większej patologii niż tam to nie znajdziesz

Oriska

Dobrze że sprawdziłam w necie tą firmę i wasze komentarze , miałam iść jutro ale chyba zrezygnuję.

Zostaw opinię o Terri PPH - Konstantynów łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Terri PPH