Woody Polska

Wielkopolskie

Opinie o Woody Polska

Marta

@Byly pracownik ile postojów w takim razie można robić? Jakaś przerwa musi być. Ile przerwy przysługuje? Ile może trwać taki jeden postój? Czy ktoś jeszcze podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Woody Polska ?

Byly pracownik

Elastyczne godziny pracy? Nie w tej firmie! Szef siedzacy przed komputerem i patrzacy na gpsa, jak mu cos nie pasuje to musisz sie wytlumaczyc z kazdego postoju. Jak wyjedziesz zapozno do pracy to odrazu zadzwoni- nie patrzac na to, ze wczoraj pracowales 12 godzin i wrociles z 2 dniowej delegacji.

Maxx

#zatrudniamy osoby bez doświadczenia w branży - tylko dlatego, że innych nie znajdą. Na forach optycznych również opinia o współpracy zakład optyczny - Woody jest również bardzo zła. A towar Woody to będzie chyba zaraz za darmo oddawać patrząc na ich "promocje" i ratowanie tonacego okrętu.

wede

sa teraz oferty..ogolnie na stanowisko przedstawicila handlowego

Marcin

Dzwonili do mnie chcieli zaprosić mnie do Łodzi na rozmowę , a ja jestem z Wrocławia , to jest ok 300 km , powiedziałem że nie jestem desperatem , żeby jechać tyle km i stracić na paliwo ok 200 zł . Od razu widać że mało płacą i oszczedzają , jak nie potrafią wysłać kogoś do Wrocławia na rekrutacje , Porażka

Darii

W Woody Polska zmieniają się częściej przedstawiciele, niż pojawia się nowa kolekcja.

Alojzy

Chciałbym zaznaczyć, że znów szukają do pracy. Faktycznie musi być to zgrany zespół jak są ciągle zmiany. Z resztą od zawsze wzajemne kontakty w firmie byly zabronione. Przecież nie można wiedzieć zbyt wiele...

rokokoko

jeżeli pytasz ile możesz zarobić to zacznij od tego ile możesz sprzedać, a to ile możesz sprzedać jest uzależnione od wielu rzeczy. Dlatego nigdy nie wiesz ile możesz zarobić

marco

Benefity w tej firmie nic nie dają! Ciągłe życie w stresie, ktorego nic nie wynagrodzi ! Kiedyś było podobno w firmie dobrze, jednak gdy wszystko zaczelo sie sypac cala zaloga pouciekala do konkurencji

Sz

Pracowałem przez ok. pól roku. Trzeba przyznać, że oprawy wzbudzają podziw wśród optykow jeżeli chodzi o cenę, jakość i innowacyjność. Bardzo duże możliwości rabatowania produktów i wykazania się własną kreatywnością przy sprzedaży. Trzeba wykazać się dużymi umiejętnościami organizacji czasu na spotkania i ich planowanie, a efekty będą na 100%. Polecam firmę i atmosferę jaka tu panuje. Wypłata i prowizje zawsze płacone na czas.

Oferty Pracy

Przedstawiciel handlowy Woody Polska 2016-06-15 Żródło: Gowork.pl Włocławek (kujawsko-pomorskie) Jesteśmy nowoczesną i energiczną firmą - właścicielem wiodących marek opraw okularowych w salonach optycznych  na terytorium Polski oraz Czech.  Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, by wspólnie kreować trendy w branży optycznej to teraz masz taką szansę ! Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Jesteś gotów do odbywania częstych podróży służbowych? Posiadasz prawo jazdy? M

okular
@Oferty Pracy 16.06.2016 11:28
Przedstawiciel handlowy Woody Polska 2016-06-15...

po prostu trzeba pracować i wtedy jest ok - z bilingami to straszne kłamstwo, a GPS jest w każdej firmie ,kary też nigdy nie było a pracowałem tam 3 lata

albiś

w końcu kilka szczerych słów o tej firmie

okular

9 miesięcy temu pracowało 5 PH i 3 pracowników biurowych lepiej sprawdzaj zanim napiszesz bzdury i pracujesz na umowę o pracę

Jak pracowałeś miesiąc to gratuluję przemyślanego wyboru i wytrwałości. Ja pracuję już 9 miesięcy i mogę polecić każdemu. Jeżeli chcesz pracować w branży optycznej to sprawdź co oferuje konkurencja - jak chcesz dobrze zarabiać to polecam

bylypracownik

Znajac zycie za chwile. Bardzo duza rotacja miejsc pracy, praktycznie co 2 miesiace pracownicy sa zwalniani, lub sami odchodza. Sam wytrzymalem miesiac z kawalkiem. odradzam. firma przez zmiany bardzo zle postrzegana i zle odbierana przez optykow

vhkl

hej, do niedawna Woody Polska prowadzili szeroko zakrojoną rekrutacje na takie stanowiska jak: Kreatywny Przedstawiciel Handlowy, Sprzedawca Kreatywny czy Przedstawiciel Handlowy. Niestety spóźniłam się z wysłaniem CV. Czy wiecie kiedy rusza kolejna rekrutacja?

Zostaw opinię o Woody Polska - Wielkopolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Woody Polska