Vi Technology Innowacyjne Technologie Solarne

Łódź

Opinie o Vi Technology Innowacyjne Technologie Solarne

Lidia

@Zaświat czy nadal jest prowadzony nabór? Mógłbyś napisać na jakie stanowiska? Nie widzę nic na stronie a osoby zaglądające tutaj może to zaciekawić.

Zaświat

W Vi Technology Innowacyjne Technologie Solarne jest teraz naprawdę fajny nabór na kilka stanowisk, polecam sprawdzić jeśli możecie

xxx

Firma ok, fajna atmosfera pracy, umowa o pracę, wynagrodzenie... zawsze w terminie. Firma rozwojowa, naprawdę warto tu pracować.

janek2

a coś więcej?

s

masakra

ania

witam i jak odbyłeś praktyki w Vi. Jaka twoja opinia bo też się nad tym zastanawiam

Edi

Witam mam propozycje odbycia praktyk studenckich w firmie VI Technology za pośrednictwem Politechniki Łódzkiej. Moje pytanie brzmi czy ktoś z was wie jakie wymagania stawia ta firma wobec praktykantów i jak praktykanci są traktowani? :) Może ktoś z was miał takie doświadczenie albo orientuje się dobrze w tym temacie i chciałby się podzielić wiarygodną opinią :) Z góry dzięki.:)

e

pytasz o to co na umowie, czy o to co poza? -:)[usunięte przez admina]

v

firemka kolektorowa taka jak wszystkie inne, przewalaja badziewie z chin, sam sobie odpowiedz

nie

/////////////

Witaj, jeśli nie masz zbyt wygórowanych oczekiwań, jesteś na początku kariery handlowca jak najbardziej polecam tą Firmę jako miejsce w którym zdobędziesz niezbędne doświadczenie - atmosfera OK, z szefem idzie się dogadać, w sumie to jest zdecydowanie więcej plusów niż minusów ........ polecam

zainteresowany

Witam, widziałem właśnie ofertę pracy tej firmy na menadżera produktu, czy miał ktoś styczność z tą firmą i może mi coś więcej powiedzieć, jak zarobki, narzędzia pracy itp? dzięki

elk

Dobre, raczej znajdzie się więcej powodów do niezadowolenia, szkoda komentować lizusa szefa chyba -;)

Atmosfera OK, kontakt z przełożonymi do zaakceptowania, przyzwoity komfort pracy z dobrym produktem, znajdzie się kilka powodów do zadowolenia.

Jak na średnią firmę, ze wszystkimi jej zaletami i wadami są całkiem w porządku.

Zostaw opinię o Vi Technology Innowacyjne Technologie Solarne - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vi Technology Innowacyjne Technologie Solarne