FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.

Mazowieckie

Opinie o FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.

Maly

Pracowalem na umowoe o dzielo na przegladach.w. 3 tygodbie zrobilem przeglady to wyplacil mi tylko 1260 zl areszty niewidac.strasza sadami za niewykonana prace

Maly

pracowalem w tej firmie i nic dobrego powoedziec niemoge

Micch

Robią teraz rekrutację do działu sprzedaży. Ktoś ma jakieś doświadczenia z rozmów rekrutacyjnych czy samej już pracy?

ROBERT

PRZESTRZEGAM POTENCJALNYCH ZAINTERSOWANYCH PRZED FIRMA FLEXIPOWER GROUP W UBIEGLYM ROKU FIRMA ZLECILA MI MONTAZ MICRO INSTALACJI 12KW NA GRUNCIE U KLIENTA KTOREGO IM PODESLALEM PO DOSTARCZENIU PANELI INWERTERA ORAZ UZYWANEJ KONSTRUKCJI NA GRUNT O KTOREJ NIE BYLO WCZESNIEJ MOWY ZAMONTOWALEM INSTALCJE. FIRMA ZAINKASOWALA PONAD 60 TYS.ZL. Z BOŚ W ŁOMŻY DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE ROZLICZYLI SIE ZE MNA ZA WYKONANA INSTALACJE WRECZ ZAPRZECZAJAC ZE NIGDY NIE MIELI ZE MNA DO CZYNIENIA WSZYSTKIE EMAIL DOKUMENTACCJE ORAZ UMOWE ZLECENIA DOSTARCZYLEM NA KOMENDE POLICJI INFORMUJAC ZE ZOSTALEM OSZUKANY PRZEZ PANA POST WLASCICIELA FIRMY FLEXIPOWER GROUP .ZAZNACZAM ZE NA STRONIE FB FLEXIPOWER ZOSTALEM ZABLOKOWANY PRZEZ WLASCIECIELA WIDOCZNIE MA COS NA SUMIENIU SKORO TO ZROBIL ...RAZ JESZCZE PRZESTRZEGAM PODWYKONAWCOW EWENTULANYCH ZAINETRESOWANYCH PRZED OSZUSTEM JESLI UWAZA ZE JEST INACZEJ NIECH PODA MNIE DO SĄDU .... ON WIE KTO TO PISZE WSTYDU NIE MASZ PANIE POST MAM NADZIEJE ZE JEGO EKIPA PRZECZYTA TE WIADOMOSC WSPOLCZUJE PRACOWAC Z TAKIM OSZUSTEM

oszukany
@ROBERT 08.11.2016 19:32

witam, proszę o kontakt w sprawie firmy FLEXI POWER - ( usunięte przez administratora )

hgm

@tlewon ale to wynagrodzenie o którym piszesz 3500 zł to jest netto czy brutto? A mi się wydaje, że rzadko kiedy podawana jest pensja z premią, więc nie wiem czy są to rzetelne informacje @tlewon ...

Wiesz jak się pracuje w firmie FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.? Napisz jakie są Twoje odczucia, Twoja opinia jest ważna.

Zostaw opinię o FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K. - Mazowieckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.