Opinie o Sonoco w Wrocław Nowy Józefów 70

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sonoco. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sonoco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonoco w Wrocław Nowy Józefów 70

Jakie wartości są cenione w Sonoco?

Sarna

Odradzam nikomu nie polecam żadnego zakładu Truvant, porażka że szok, nienormalni i zacofani w sobie ludzie w tym zakładzie, tchórze którzy boją się iść gdzie indziej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awansuję Was Nowy wpis
@Sarna

Tak rozpisywali moje najlepsze wyniki przez całe lata, żeby żaden z szefów nie miał podstaw mnie awansować. Wykorzystywano moje inżynierskie umiejętności przez to. PIP nawet jest po ich stronie - a jest Wam tak źle właśnie przez to, że nie awansowałam, czyli zabrakło mnie dla Was. Nie poczuliście mojej energii, jaką mogłam wam dać. Myślicie, że odpuszczę? Awansuję was tutaj. Przez tą stronę. Pracę będziecie mieć o wiele lżejszą od tej zakładowej charówki. Specjalnie dla was wybrałam same oferty z możliwością awansowania czyli zdobywania poziomów, i czerpania zysków od swoich zespołów. Praca łatwa, on-line - wystarczy np. wypełnić jedną krótką ankietę, aby zdobyć nagrodę. Są to zadania internetowe, które trzeba dokładnie wykonać dla uzyskania punktów i progu do wypłaty. https://pl4604085.e-naturessunshine.com 5 - 30% z obrotu zespołu (po zdecydowaniu się na opcję biznesową - w tym celu należy kontaktować się ze mną) https://share.socialrebel.app/Inżynier 2 - 20$ + 25% prowizji od zespołu https://cashbounty.org/?coupon=1mq-gabrie 1-15 $ + 20% dożywotnich prowizji z obrotu poleconych https://www.zareklamy.com/?r=gabriela_peter 10$ od każdej wypłaty pracownika (weryfikacja) https://www.prizerebel.com/index.php?r=12454426 15 - 30% prowizji od zespołu w zależności od poziomu awansu.

Hej!

Jak sytuacja w firmie ? Jako starszy pakowacz ? Jak się mają stawki ? Premie i dodatki ? Pozdrawiam

Ziim
@Hej!

W tej firmie nie ma takiego stanowiska jak starszy pakowacz... Premia 100 zł brutto. O stawkach już nie wspomnę bo wstyd publicznie pisać.

Po
@Ziim

Chcesz pracować za grosze i być ponizany?

Dorota
@Ziim

Pewnie od Ciebie się dowiem, jakie premie ma operator wózka widłowego? Jest teraz oferta pracy dla operatora i dlatego pytam, bo nie piszą w niej o zarobkach i premii, tylko o umowie o pracę i benefitach. Gdybyś przełamał ten wstyd i rzucił przybliżoną kwotą podstawy, będę bardzo wdzięczna.

Hm
@Dorota

Nie mogę ci tego powiedzieć bo niestety nie wiem ile ma widłowy ????

Prawda
@Hej!

Moim zdaniem to zdecydowanie nie, nie polecam żadnej firmy Truvant Wrocław, Stryków czy też Łódź, odradzam na poważnie, wszędzie lepiej tylko nie truvant

Prawda Nowy wpis
@Po

U nich to poniżanie na pierwszym miejscu, też byłam poniżana

Hej jaka jest ogólna sytuacja w firmie ? Jak warunki zatrudnienia ( pakiet socjalny, atmosfera, stawki ) ? Czy fizycznie jest ciężko ? Polecacie ogólnie tą firmę ? Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko administratora operacyjnego ;) Pozdrawiam

Stefan
@Zainteresowany

Jeśli dowiesz się czegoś na ten temat to będę wdzięczny za odpowiedź, też ciekawią mnie te kwestie. Przy okazji- gdybyś wybierał się na rozmowę kwalifikacyjną to daj znać jakie warunki zaproponuje Ci pracodawca.

Anonim Nowy wpis
@Zainteresowany

Praca lekka nie ciężka, ale jako firmę nie polecam

Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli planujecie swoją przyszłość w Truvant to odradzam wszystkim, wszędzie lepiej byle nie tam, podpucha ludzi i kłamstwa na całego, zacofani w sobie ludzie, nie żebym miała co do ludzi, ale taka prawda, rzucą winę na was, po prostu ludzie zacofani a nawet z depresją czy nawet chorzy przychicznie. Że Strykowa to sami desperaci z depresją i przychiczni tacy jak MO, AW, SO, EB, PW, NM, EG, MM i wiele wiele innych!!!!!!!!!!!!!!!!

EB
@Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślam się że to ja . Xd a może powiesz kim jesteś to porozmawiamy prosto w oczy ... I mi powiesz czym ci zawinilam

Jeleń

Chciałem zapytać jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu. Chodzi o atmosferę pracy, liczbę obowiązków i strukturę działu. Pozdrawiam :)

Najgorszy zakład jaki może być, ble ble ble, nie polecam większość tam to masakra zwłaszcza liderzy kłamcy kłamcy kłamcy w Truvant w Strykowie to już przeszło swoje, odradzam wszystkim

Nie polecam, odradzam 100 %

Nie polecam firmy Truvant stare Sonoco, odradzam 100%,najgorszy zakład jaki może być, ludzie tam boją się iść gdzie indziej a jak ktoś przyjdzie do pracy to robią z nim co chcą, odradzam 100%,szkoda życia na taką firmę a zwłaszcza w Strykowie, w Strykowie dopóki jedna osoba tam robi to zakład będzie kłamcą jak nie wiem, tam ludzie jak są winni to i tak pracy nie stracą a jeszcze was wypieprzą, nie polecam żadnego zakładu Truvant a zwłaszcza w Strykowie

Emil Gałka

Czy Gabryśka Peter jeszcze tam pracuje?Pozdrawiam ją. Sonoco to najgorsza praca jaką w życiu miałem.Dobrze,że wyleciałem stamtąd bo dzięki temu wykiwałem komornika,hahahaha

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Sonoco? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Hm

W Sosnowiec pieńki jest wolne . Ale odrabiane w inny dzień

H

Łosiu, Ty żałosna miernoto i żabino, co zrobiłaś karierę w Sonoco kosztem wysiłków innych pracowników. Dla Was pewnie się opłacało. Ale przynajmniej ja, to czego dorobiłem się w innych firmach. Wyłącznie własnym kosztem, a nie wykorzystujących innych. Do zobaczenia w piekle!

Dzień dobry. Chciałbym się wypowiedzieć nt oddziału we Wrocławiu. Skontaktowała się ze mną Pani rekruter, umówiła się na termin i zaprosiła na rozmowę. Rozmowa przebiegła w jej obecności oraz kierownikiem danego obszaru. Po rozmowie zostałem poinformowany, że będę poinformowany o przebiegu rekrutacji, nawet gdyby odpowiedź miała być negatywna. Niestety na zapewnieniach się skończyło. Zupełny brak odpowiedzi od Pabi rekruter mimo kilkukrotnej próby kontaktu. Bardzo nieprofesjonalnie zachowanie - najwyraźniej nie było czasu na email.

Stefan
@Piotr

Rekrutacja jest często prowadzona wśród wielu kandydatów, więc firmy z reguły odzywają się tylko do tych osób, którzy przeszli weryfikację pozytywnie. Nie napisałeś jak przebiegała rekrutacja, czy miałeś test językowy lub sprawdzano Twoje kwalifikacje branżowe? Napisz proszę więcej szczegółów.

Dominika

Na swojej stronie internetowej firma zamieściła ofertę pracy w oddziale we Wrocławiu. Poszukiwana jest obecnie osoba chętna do pracy na stanowisku specjalista do spraw zapewnienia jakości. Proponowana jest umowa na zastępstwo. Dla zainteresowanych pozostawiam odnośnik do ogłoszenia: https://praca.sonoco.com.pl/offer/4797cf92 Czy aktualni pracownicy Sonoco napisaliby, jak wyglądają realia na tym stanowisku? Użytkownicy, planujący udział w bieżącej rekrutacji, będą wdzięczni za przybliżenie szczegółów.

taka jedna
@Dominika

skąd informacja, że umowa na zastępstwo?

Iza
@taka jedna

Jest to zapisane w ogłoszeniu o pracę. Co ciekawe, oferta najwidoczniej nadal jest aktualna, ponieważ link jest aktywny. Ktoś może wyjaśnić co dokładniej zawiera pakiet socjalny w Sonoco?

Adam71

Dzień dobry, Chciałbym uzyskać opinię nt firmy i ich pracy od pracowników biurowych pracujacych w Sonoco we Wrocławiu.

@Adam71

W tym roku niewiele osób wypowiedziało się o pracy w Sonoco. Czy jesteś zainteresowany pracą w biurze? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/sonoco-poland-packaging-services-sp-z-o-o,16365 jest kilkanaście ofert pracy, choć większość to stanowiska na hali produkcyjnej. Wiem, że pracodawca oferuje szkolenia, premie i bogaty pakiet benefitów. Więcej na pewno dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjne od rekruterów i sam zdecydujesz, czy ta praca Ci odpowiada. Daj znać co postanowisz.

Dominika

Chciałam Was poinformować, że firma Sonoco właśnie rekrutuje. Musicie wiedzieć, iż w przypadku każdej oferty na ich platformie możecie podjąć dwie akcje: samodzielnie aplikować na stanowisko, albo polecić na nie kogoś innego. Oferowany przez nich innowacyjny model rekrutacji kandydatów bazuje na prostej czynności kopiowania i wklejania linków. Wystarczy, że przekażecie polecanej przez siebie osobie unikalny adres internetowy, a firma zajmie się resztą. Brzmi intrygująco? Jeśli tak, to zapraszam Was na ich oficjalną stronę, gdzie uzyskacie jeszcze więcej informacji: https://praca.sonoco.com.pl/ Co sądzicie o takiej formie i pracy, i zatrudnienia? Czekam na Wasze posty!

Pawel

Wytrzymałem tam miesiąc czasu. To jest zajezdnia. Stałem pod ścianą jak niewolnik. Lider chciał iść ze mną na solo bo nie wyrabialem się na taśmie. Zmiany rywalizują że sobą, która więcej przepakuje past. Agencja pracy za karę że zrezygnowałem z pracy, policzyla mi kary za "zniszczone" okulary i ochraniacze na buty, co było nie prawda. Polecam tą pracę masochistom.

xyx

Jakie agencje zatrudniają tu do pracy?

Dominika

@Fredek dziękuję za Twój wyczerpujący wpis, dotyczący współpracy z Sonoco. Muszę jednak przypomnieć, że na forum nie wolno podawać imion, ani innych informacji wskazujących na konkretnych pracowników firmy. Zakaz wynika z ochrony danych osobowych. Komentarz łamiący regulamin, może być skasowany przez administratora serwisu. @kolo powyższa uwaga tyczy się również Twojego wpisu. @X na forum nie ma miejsca na obrażanie kogokolwiek z jakiegokolwiek powodu. Pisząc tu, należy pamiętać o zachowaniu szacunku do innych osób.

kolo

A czemu odszedł inżynier (usunięte przez administratora)i inni?

Maćko
@kolo

Jest duza rotacja w tej firmie bo chcialbym aplikować?

lol
@kolo

Pewnie mieli dość siedzenia po godzinach, albo sps ich wykończył.

robi
@kolo

Może sps go wykończył hehe

X
@kolo

a moze mial dosyc ukraincow? Ja tez bym nie chcial z nimi pracować. Mają HIVA.

Zostaw merytoryczną opinię o Sonoco - Wrocław

• Jak się pracuje w Sonoco?

Zobacz opinie na temat firmy Sonoco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonoco?

Kandydaci do pracy w Sonoco napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonoco
2.2/5 Na podstawie 88 ocen.

Sonoco