Opinie o Ovovita Firma Produkcyjna w Prawda 60

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ovovita Firma Produkcyjna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ovovita Firma Produkcyjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Ovovita Firma Produkcyjna w Prawda 60

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ovovita Firma Produkcyjna? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest okres rozliczeniowy w Ovovita Firma Produkcyjna? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

były Nowy wpis

Tomkowi [czornemu] firma powinna kupić nowy sweterek be ten co ma lekko się wyciągną i dresy nowe jak będzie wysiadał ze swojej limuzyny żeby mu pupy nie było widać a koledze Maćkowi ze 4 red bule żeby nie zasypiał na stojąco no i najbardziej śmieszny kierownik ten to już całkiem z komiksu wyjęty czy ten pan wie po co on przychodzi do pracy i za co mu płacą ???

Były Nowy wpis
@były

A koleżance Barbi aż się nie skrzywił od wchodzenia w tylek Ukraincom nic szacunku Iwonka dla samej siebie

HA_HA_HA

Mieliście ludzi to kierowniczek Jarek pozwalniał a teraz ta babcia 60 lat panu pasuje panie Jarku ??? Teraz będą (usunięte przez administratora)czarnych przyjmować bo nawet Ukraińcy nie chcą już tam się obijać konkurencja złapała ptasią grypkę Ovowita by zarobiła to przez takich jak pan Jarek nie ma kto pracować no chyba że ta 60 latka co tak się podoba kierownikowi hahahaa

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ovovita Firma Produkcyjna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Do szefostwa

Kiedy firma wypłaci pracownikom podwyżki (od stycznia pracownicy dostali 200 zł brutto tylko na kwitku, a przy wypłacie "do ręki" nic!!! ). Szanujmy swoją pracę i siebie nawzajem (w przeciwnym wypadku sprawa trafi do Inspekcji pracy i skarbówki!)

Dor
Kandydat
@Do szefostwa

Pracownicy czekają na tą podwyżkę. A Pani która wypłaca pieniądze nie udziela żadnych odpowiedzi

Dominika

@Neutralny nie oburzam się tylko chce by panujące na forum zasady obowiązywały i były przestrzegane. A Wy nadal podajecie personalia i opisujecie konkretną osobę. @Pracownicy a czemu nie pójdziecie do szefostwa firmy Ovovita Firma Produkcyjna na miejscu i powiecie jak obywatele Ukrainy przykładają się do pracy?

@Dominika

WIESZ DLACZEGO?? BO WIEDZĄ ŻE SZEFOSTWO NA TO W(usunięte przez administratora) KTO TAM PRACOWAŁ TO WIE. TAM SIĘ LICZĄ ZYSKI Z JAJEK NIE CZŁOWIEK.

Wydra
@Dominika

A co szefostwo powie jak pan Robert się od Ukraińców kultury uczy i stylu bycia ze wschodu :)

Wiecie może czy w Ovovita Firma Produkcyjna szukają chętnych na staż?

Ktoś
@Pytanie

Nie radzę tam szukać pracy jeśli dalej brygadzistka starej maszyny jest Anna. Zero szacunku do pracownika z jej strony. Oby już niedługo bo sprawa zgłoszona do PiP

hm
@Pytanie

Śmiało oni nawet obłąkanych biorą sztuka jest sztuka jak we wojsku śmiało dajesz

To ja
@Ktoś

To złe służby powiadomiłeś aś nie pip tylko szpital psychiatryczny trza powiadamiać

To ja

Tam mogą pracować tylko Ukraińcy lub Polacy z wyciętym układem nerwowym lub zatrudnieni ze szpitala z Aleksandrowskiej no i oczywiście Ozorków pasuje do tej Elity :)

Ja

Tam na sortowni pracują sami upośledzeni i guru Jarosław na czele [kierownik najbardziej upośledzony ] nie polecam firmy

Czy zdarzają się nadgodziny w Ovovita Firma Produkcyjna?

@Pytanie

Nadgodziny to w tej pracy norma. Wiesz o której masz przyjść ale nie wiesz o której wyjdziesz

Ktoś

Ruda czekam teraz na komentarz o sobie. Wiedz jedno że w tedy ten twój rudy ryj robi jako nowy mop u osoby dbającej o czystość na hali. Pozdrawiam :-)

aaa

Gosi zapytajcie tylko nie wiem kiedy bo ona wiecznie pijana w pracy [Bimber w krwi]

Martyna

@Jola Czy od czasu napisania tego komentarza coś się zmieniło, czy atmosfera o której wspominasz poprawiła się, czy dalej bez zmian?

Ja

Dlatego ludzie stamtąd odchodzą a zate zabieranie pieniędzy to bym łapę obciol a kiedyś tam pracowałem i nikomu tam nie radzę przychodzić do pracy jak na sortowanie i na ferme na fermie brygadzista jest co ma 6klas skaczonyczh specjalnych a na sortowni to wogule

:P
@Ja

A Ty ile masz "wogule" skończonych klas?

Jola
@Ja

Z tym brygadzistą na fermie to prawda, mobbing pracowników z nim jest na porządku dziennym. Arogancko i mało kulturalnie się odnosi i zamiast wprowadzać dobrą atmosferę wśród pracowników to robi wręcz przeciwnie. Szefostwo powinno się tym zająć.

Podśmiewacz
@:P

Pewnie 8 hahaha

:;P
@:P

Klasy były przed wojną lub w latach 80

BRAWO.

Guśka

Witam, dzisiaj pojawiła się oferta pracy jako laborant-mikrobiolog. Czy ktoś może mi powiedzieć jakie są warunki pracy na tym stanowisku? Bo z tego co czytam praca na produkcji to koszmar...czy tak samo jest w laboratorium?

@Guśka

RUN , RUN ,RUN ,

Jaś

Czarny trzymaj się ! Wyjdziesz silniejszy i znów zrobimy porządek na magazynie.Czekam trzymaj się.

@Jaś

JAKIŚ " FAN" A MOŻE COŚ WIĘCEJ. HA HA HA

edzia

ktoś moze coś napisać o pracy technologa w tej firmie? Czym zajmuje się technolog w Ovovita, na ile zmian pracuje itp

Były klient tego cyrku
@edzia

Poszukaj sobie innej pracy dobrze ci radzę zapomnij o tym cyrku co nazywa się Ovowita

Piękna
@edzia

Jest jedną zmiana od 7 rano do 17 czasem 18 problem jest z zarejestrowanie pracownika czasem trzeba czekać latami na pierwszą umowę. Jeśli chcesz zarobić na czarno to dobra firma ale robota ciężka .Ja niepolecam tej firmy filar zespołu.

@Były klient tego cyrku

TAK KOLEGO " CYRK" TO JEST BARDZO DOBRE OKREŚLENIE.

Piękna

Nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam tej firmy problem z zarejestrowaniem jest okres próbny trwa latami.Praca ciężka od 6 rano i niewiadomo kiedy wyjdziesz 18 czy 19 a okres przed świętami to i 21.Praca mało płatna nieadekwatnie do tej ciężkiej charówki. Sanepid dawno już powinien zainteresować się czystością. Powinny być niezapowiedziane wizyty kontrolne a nie portier dzwoni ze kontrola się zbliża i chowa się to co nie powinno być na widoku. Łamane są wszelkie prawa.Filar zespołu. Ludzie z firmy nie będą się skarżyć bo wiedzą że nic nie zdziałają. A może być gorzej powinny być dwie zmiany. Na magazynie dobrze się pracuję i ja jako filar zespołu nienarzekam.

@Piękna

PRAWDA. TAK JAK PISZESZ. POZDRO.

Czorny

Idealnych nie ma ale takich jak ovowita jest jedna na milion a na okradanie własnych pracowników to już szczyt wszystkiego jaki trzeba mieć tupet i jakim trzeba być dziadem żeby pracownikowi zabrać 200 zł czy 50 co to za szef [szef (usunięte przez administratora) no bo jak to inaczej nazwać

@Czorny

KTOŚ SIĘ PODSZYWA POD " CZORNY" . CHOĆ PRAWDĘ PISZE. KTO ZNA TEGO TYPA TO WIE JAKI ON JEST - "CZŁOWIEK HA HA HA" . 3000 TYSIA DA KTOŚ ZA DRZWI DO BUDY DLA PSA????? MAM DO SPRZEDANIA. WIESZ O CO BIEGA??? CO "KOLEGO"??

Zostaw merytoryczną opinię o Ovovita Firma Produkcyjna - Prawda

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ovovita Firma Produkcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Ovovita Firma Produkcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie klientów o firmie Ovovita Firma Produkcyjna?

Liczba opinii klientów firmy Ovovita Firma Produkcyjna, to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ovovita Firma Produkcyjna
1.9/5 Na podstawie 50 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ovovita Firma Produkcyjna