Opinie o Ovovita Firma Produkcyjna w Prawda 60

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ovovita Firma Produkcyjna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ovovita Firma Produkcyjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ovovita Firma Produkcyjna w Prawda 60

Czy Ovovita Firma Produkcyjna zatrudnia studentów?

Enry Nowy wpis

Zgłaszać podawanie pieniędzy pod stołem, nie uczciwe nadgodziny itp, jestem chętny pójść z kimś lub w kilka osób do Inspekcji pracy. Czekam na chętnych, proszę pisać.

Pracownik111 Nowy wpis

Witam, czy ktoś ma ochotę zgłosić tą firmę do ZUS i SKARBOWEGO, ja jestem chętny. Dość z podawaniem pieniędzy pod stołem i nieodprowadzania faktycznych składek za pracowników. Ps, pracownik przy zgłoszeniu do urzędu już za nic nie odpowiada...

Alutka Nowy wpis
@Pracownik111

To ubezpieczenia nie ma czy jak? Daj w ogóle znać, o jakim dziale mówisz, ja tu przyszłam właściwie zapytać, czy jeszcze przyjmą na pracownika produkcji, bo trzy lata temu był nabór, czekam na coś nowszego. Tam pisali, że umowa o pracę jest. Może teraz nie od razu? Ja wolę zlecenie :)

Julka

Kurcze, widzę, że problem z niewypłaceniem podwyżek był tutaj już dawno temu. Czy to o to chodzi? Do tej pory sytuacja nie uległa poprawie? Czy są jeszcze jakieś inne nieprawidłowości np opóźnienia nie wypłatach wynagrodzenia?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ovovita Firma Produkcyjna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Ovovita Firma Produkcyjna?

Renata

3 lata temu szukali pracownika produkcji, wie ktoś czy teraz potrzebują ludzi na produkcję? Chciałabym wiedzieć ile proponują kasy na początek i czy można to delikatnie negocjować. Jak to tuta wygląda z ilością zmian, nocne też się zdarzają?

Kierowca-Klient

Coś tam jest jeżdżę do tej firmy i faktycznie widziałem sam nie raz jak spali na magazynie odkrywali (usunięte przez administratora) pijąc na legalu a p kierownik krzyczał na młodą dziewczynę co podchodziło pod (usunięte przez administratora) moim zdaniem kierownik do zwolnienia bo za moment firma może miec poważne problemy a ten pan z pewnością nie nadaje się na kierownicze stanowisko

Zofia

Serio aż taki problem z alkoholem tu jest? Nikt tego nie kontroluje ? Pracujesz tu jeszcze czy są to informacje sprzed jakiegoś czasu?

Halina

czyli produkty ekologiczne? a napiszecie mi jak przy nich aktualnie się tu pracuje? mam na myśli pracę przy pakowaniu. stronkę sobie przeglądam i maszyny wyglądają fajnie, a robota przy nich jak? ogólnie to ile osób jest tu teraz w sumie potrzebnych, żeby to wszystko ogarnia? inwestują dalej w sprzęt?

konsument

witam szanownych pracownikow. moze dla odmiany napiszecie cos o jakosci jaj. kupuje ekologiczne z waszej firmy i bardzo bym chcial cos sie dowiedziec o tym jak bardzo ekologiczne sa te jajka. dziekuje.

Taj
@konsument

Same witaminki No i to ciacho co zwiesie czarny jak wysiada4 z citroena i mu pol (usunięte przez administratora) widać witaminka

Skrt
@konsument

Są ekologiczne - kurki na sianku

Pozytywny nastawiony

Dlaczego przyczepiliści się do czarnego był przy kości było źle schudł jest źle .A morze coś na temat Andrzeja z Ukrainy. Mieszka z dwoma kobietami pije w pracy a szefostwo nic mu nie powie .Polak wypije w pracy to już by była draka a on może pić ze swoimi kolegami i koleżankami tak jak dziś 08 05 21 i wsiaďł w samochód i pojechał .Ale przecież ta strona nie jest po to żeby wystawiać opinię pracownikom a firmie . Ja jako klient jestem zadowolony .Powiem jedno Andrzej z Ukrainy niech się zajmie sobą i swoimi koleżankami bo to chciwość zgubi .Pozdrawiam klient.

aaa
@Pozytywny nastawiony

Temat Ukraińców jest żenadą ci ludzie są hmmm bez komentarza

aaa
@Pozytywny nastawiony

Apropo picia tam każdy wali i szefostwo nie widzi taka firma i takie zasady tam panują :)

Mogłeś zadzwonić pod 112 i zrobili by porządek ze wschodnim pijaczkiem

inna
@Pozytywny nastawiony

Ten Czorny i to Ukraińskie dziecko Andriii to w jedną rakietę i w kosmos posłać razem co jeden to większe (usunięte przez administratora) no i KRZYWONOSA IWONKE dorzucić było by im raźniej

Jak

Chciałem przeczytać coś o Firmie która na opakowaniu swoich wyrobów pisze że jaja są " prosto z trawy " Ile tej trawy jest gdzie są te kury to proszę zróbcie zdjęcie. Po tym wszystkim co przeczytałem od pracowników tej firmy mam poważne wątpliwości czy dalej czy być klientem tej Firmy. Proszę pracowników o foto w jakich warunkach przebywają nioski.

były

Tomkowi [czornemu] firma powinna kupić nowy sweterek be ten co ma lekko się wyciągną i dresy nowe jak będzie wysiadał ze swojej limuzyny żeby mu pupy nie było widać a koledze Maćkowi ze 4 red bule żeby nie zasypiał na stojąco no i najbardziej śmieszny kierownik ten to już całkiem z komiksu wyjęty czy ten pan wie po co on przychodzi do pracy i za co mu płacą ???

Były
@były

A koleżance Barbi aż się nie skrzywił od wchodzenia w tylek Ukraincom nic szacunku Iwonka dla samej siebie

HA_HA_HA

Mieliście ludzi to kierowniczek Jarek pozwalniał a teraz ta babcia 60 lat panu pasuje panie Jarku ??? Teraz będą (usunięte przez administratora)czarnych przyjmować bo nawet Ukraińcy nie chcą już tam się obijać konkurencja złapała ptasią grypkę Ovowita by zarobiła to przez takich jak pan Jarek nie ma kto pracować no chyba że ta 60 latka co tak się podoba kierownikowi hahahaa

Do szefostwa

Kiedy firma wypłaci pracownikom podwyżki (od stycznia pracownicy dostali 200 zł brutto tylko na kwitku, a przy wypłacie "do ręki" nic!!! ). Szanujmy swoją pracę i siebie nawzajem (w przeciwnym wypadku sprawa trafi do Inspekcji pracy i skarbówki!)

Dor
@Do szefostwa

Pracownicy czekają na tą podwyżkę. A Pani która wypłaca pieniądze nie udziela żadnych odpowiedzi

Dominika

@Neutralny nie oburzam się tylko chce by panujące na forum zasady obowiązywały i były przestrzegane. A Wy nadal podajecie personalia i opisujecie konkretną osobę. @Pracownicy a czemu nie pójdziecie do szefostwa firmy Ovovita Firma Produkcyjna na miejscu i powiecie jak obywatele Ukrainy przykładają się do pracy?

BOLO JANG
@Dominika

WIESZ DLACZEGO?? BO WIEDZĄ ŻE SZEFOSTWO NA TO W(usunięte przez administratora) KTO TAM PRACOWAŁ TO WIE. TAM SIĘ LICZĄ ZYSKI Z JAJEK NIE CZŁOWIEK.

Wydra
@Dominika

A co szefostwo powie jak pan Robert się od Ukraińców kultury uczy i stylu bycia ze wschodu :)

Wiecie może czy w Ovovita Firma Produkcyjna szukają chętnych na staż?

Ktoś

Nie radzę tam szukać pracy jeśli dalej brygadzistka starej maszyny jest Anna. Zero szacunku do pracownika z jej strony. Oby już niedługo bo sprawa zgłoszona do PiP

hm

Śmiało oni nawet obłąkanych biorą sztuka jest sztuka jak we wojsku śmiało dajesz

To ja
@Ktoś

To złe służby powiadomiłeś aś nie pip tylko szpital psychiatryczny trza powiadamiać

To ja

Tam mogą pracować tylko Ukraińcy lub Polacy z wyciętym układem nerwowym lub zatrudnieni ze szpitala z Aleksandrowskiej no i oczywiście Ozorków pasuje do tej Elity :)

Tam na sortowni pracują sami upośledzeni i guru Jarosław na czele [kierownik najbardziej upośledzony ] nie polecam firmy

Czy zdarzają się nadgodziny w Ovovita Firma Produkcyjna?

Nadgodziny to w tej pracy norma. Wiesz o której masz przyjść ale nie wiesz o której wyjdziesz

Zostaw merytoryczną opinię o Ovovita Firma Produkcyjna - Prawda

• Jak się pracuje w Ovovita Firma Produkcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Ovovita Firma Produkcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ovovita Firma Produkcyjna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ovovita Firma Produkcyjna
1.9/5 Na podstawie 50 ocen.

Ovovita Firma Produkcyjna