Opinie o Ovovita Firma Produkcyjna w Prawda 60

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ovovita Firma Produkcyjna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ovovita Firma Produkcyjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ovovita Firma Produkcyjna w Prawda 60

Ktoś

Ruda czekam teraz na komentarz o sobie. Wiedz jedno że w tedy ten twój rudy ryj robi jako nowy mop u osoby dbającej o czystość na hali. Pozdrawiam :-)

aaa

Gosi zapytajcie tylko nie wiem kiedy bo ona wiecznie pijana w pracy [Bimber w krwi]

Martyna

@Jola Czy od czasu napisania tego komentarza coś się zmieniło, czy atmosfera o której wspominasz poprawiła się, czy dalej bez zmian?

Dlatego ludzie stamtąd odchodzą a zate zabieranie pieniędzy to bym łapę obciol a kiedyś tam pracowałem i nikomu tam nie radzę przychodzić do pracy jak na sortowanie i na ferme na fermie brygadzista jest co ma 6klas skaczonyczh specjalnych a na sortowni to wogule

:P

A Ty ile masz "wogule" skończonych klas?

Jola

Z tym brygadzistą na fermie to prawda, mobbing pracowników z nim jest na porządku dziennym. Arogancko i mało kulturalnie się odnosi i zamiast wprowadzać dobrą atmosferę wśród pracowników to robi wręcz przeciwnie. Szefostwo powinno się tym zająć.

Podśmiewacz
@:P

Pewnie 8 hahaha

:;P
@:P

Klasy były przed wojną lub w latach 80

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ovovita Firma Produkcyjna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

BRAWO.

Guśka

Witam, dzisiaj pojawiła się oferta pracy jako laborant-mikrobiolog. Czy ktoś może mi powiedzieć jakie są warunki pracy na tym stanowisku? Bo z tego co czytam praca na produkcji to koszmar...czy tak samo jest w laboratorium?

@Guśka

RUN , RUN ,RUN ,

Jaś

Czarny trzymaj się ! Wyjdziesz silniejszy i znów zrobimy porządek na magazynie.Czekam trzymaj się.

@Jaś

JAKIŚ " FAN" A MOŻE COŚ WIĘCEJ. HA HA HA

edzia

ktoś moze coś napisać o pracy technologa w tej firmie? Czym zajmuje się technolog w Ovovita, na ile zmian pracuje itp

Były klient tego cyrku
@edzia

Poszukaj sobie innej pracy dobrze ci radzę zapomnij o tym cyrku co nazywa się Ovowita

Piękna
@edzia

Jest jedną zmiana od 7 rano do 17 czasem 18 problem jest z zarejestrowanie pracownika czasem trzeba czekać latami na pierwszą umowę. Jeśli chcesz zarobić na czarno to dobra firma ale robota ciężka .Ja niepolecam tej firmy filar zespołu.

@Były klient tego cyrku

TAK KOLEGO " CYRK" TO JEST BARDZO DOBRE OKREŚLENIE.

Piękna

Nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam tej firmy problem z zarejestrowaniem jest okres próbny trwa latami.Praca ciężka od 6 rano i niewiadomo kiedy wyjdziesz 18 czy 19 a okres przed świętami to i 21.Praca mało płatna nieadekwatnie do tej ciężkiej charówki. Sanepid dawno już powinien zainteresować się czystością. Powinny być niezapowiedziane wizyty kontrolne a nie portier dzwoni ze kontrola się zbliża i chowa się to co nie powinno być na widoku. Łamane są wszelkie prawa.Filar zespołu. Ludzie z firmy nie będą się skarżyć bo wiedzą że nic nie zdziałają. A może być gorzej powinny być dwie zmiany. Na magazynie dobrze się pracuję i ja jako filar zespołu nienarzekam.

@Piękna

PRAWDA. TAK JAK PISZESZ. POZDRO.

Czorny

Idealnych nie ma ale takich jak ovowita jest jedna na milion a na okradanie własnych pracowników to już szczyt wszystkiego jaki trzeba mieć tupet i jakim trzeba być dziadem żeby pracownikowi zabrać 200 zł czy 50 co to za szef [szef (usunięte przez administratora) no bo jak to inaczej nazwać

@Czorny

KTOŚ SIĘ PODSZYWA POD " CZORNY" . CHOĆ PRAWDĘ PISZE. KTO ZNA TEGO TYPA TO WIE JAKI ON JEST - "CZŁOWIEK HA HA HA" . 3000 TYSIA DA KTOŚ ZA DRZWI DO BUDY DLA PSA????? MAM DO SPRZEDANIA. WIESZ O CO BIEGA??? CO "KOLEGO"??

;)

Nie rozumie jednej rzeczy w tej pracy rządzi na sortowni Ukrainiec Czy Polak ma coś jeszcze do powiedzenia?? Czy za każdym razem trzeba słuchać jego poleceń??

@;)

UCIEKAJ .

BOLO JANG

ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE. A JEŚLI NIE WIERZYSZ TO IDŹ I POPRACUJ JAK JESTEŚ NORMALNY TO SZYBKO ZROZUMIESZ. ZERO KOLEŻEŃSTWA , DONOSICIELE NA KAŻDYM KROKU I TA RESZTA CO JEST OPISANA W KOMENTARZACH JEST W WIĘKSZOŚCI PRAWDĄ. ŁADNIE TO TYLKO WYGLĄDA Z ZEWNĄTRZ NIC POZA TYM. PRACA ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ.

Niki

Komu nie odpowiada praca zawsze może ja zmienić. Ja jestem zadowolony i polecam pracę!

Ktoś kto lubi jajka

Nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć Ukraińcy tam dobrze zapylają dziewczyny nie Andrij

Jaś

I jak tam koledzy? Witaj czarny z powrotem;)

Abdullach
@Jaś

A co szef powie czy zrobi on zadowolony że tam jeszcze Ukraińcy chcą jeszcze pracować [opierdal***** się ] bo Polaków tam na lekarstwo taka to fajna firma

xyz

Firma (usunięte przez administratora) bezprawnie potrąca pracownikom po 200 zł mówiąc że to kara jakim prawem ?? gdzie jest taki przepis okradać pracownika p. Kurasik proszę wziąć jajeczka i potłuc sobie parę na główce a jak to nie pomoże to na Kościuszki jest taka instytucja jak PiP ciekawe co oni powiedzą na taką kradzież żenada wstyd DZIADY

Jan
@xyz

Dokładnie xyz powinni iść do inspekcji pracy i zgłosić taki fakt a skarbówka by się zajęła firmą odpowiednio na drugi raz nawet 1 zł by nie ukradli co to za firma boże

Pracownicy

Do naszego ukochanego szefostwa :) My pracownicy Ovowity zwracamy się z prośbą o nie zatrudnianie już Ukraińców ponieważ mamy już dość smarkania i smrodu cebuli ci ludzie się nie nadają do pracy to lenie i to śmierdzące po za tym czy nas już nie stać na zatrudnienie naszych Polskich kolegów i koleżanek ???

@Pracownicy

A do umywalek kupy nie walą bo oni tak też potrafią :)

Koko

Jak wygląda praca w laboratorium ? Jakie są realne zarobki ?

Dominika

@kilop, @Omen, @Omen 44 to nie miejsce do pisania o konkretnych pracownikach firmy i ich życiu poza pracą. Przed napisaniem kolejnego komentarza zalecam zapoznanie się z regulaminem forum: http://www.gowork.pl/regulamin

Dominika

@Neutralny piszesz, ze najgorzej jest na magazynie i sortowni. Co masz na myśli? Co się dzieje w tych miejscach? W jaki sposób prawa są łamane? Czemu pracownicy nie chcą się zjednoczyć. Ktoś uważa tak samo jak ten użytkownik o pracy w Ovovita Firma Produkcyjna? To ważne dla osób szukających pracy.

Neutralny
@Dominika

Dominika 2017-09-25 15:38 Nie wiem dlaczego się oburzasz. Sądzę że znasz sytuacje w tej firmie czytając po wpisach i nie strasz tu paragrafami. Poczytaj komentarze wcześniejsze a wszystko stanie się jasne. A co do twoich zarzutów do pisania o konkretnych pracownikach, to pracownicy mają prawo wiedzieć co się dzieje w firmie w której pracują i nie jest to szkalowanie firmy. Tylko konkretnych ludzi odpowiedzialnych za dobro firmy i pracowników którzy są siłą napędową tego zakładu. A jak wyprowadzają kogoś w obrączkach to już sensacja i pracownicy chcą wiedzieć co jest grane.

@Dominika

STRASZNIE BRONISZ TEJ FIRMY. (usunięte przez administratora)

@Neutralny

ZGADZA SIĘ KOLEGO TO CHYBA NA PEWNO JEST OSOBA Z RODZINNY PAŃSTWA (usunięte przez administratora). NIE ODPOWADAJ JEJ NIE WARTO SĄ INNE FORA NA TEMAT PRACODAWCÓW. A TAK DLA(usunięte przez administratora)- TO FORUM JEST PO TO ABY WYRAŻAĆ OPINIĘ NA TEMAT PRACY W FIRMACH GDY BYŚCIE POSTĘPOWALI Z PRACOWNIKAMI JAK SIĘ NALEŻY TO TAKICH NEGATYWNYCH WPISÓW BYŁO BY MAŁO A TU JEST ICH ZATRZĘSIENIE CZYLI COŚ Z WAMI NIE JEST "OK". SZKODA ŻE JUŻ NIE ŻYJE TEŚĆ PANA (usunięte przez administratora)TO BYŁ DOBRY CZŁOWIEK NIE TO CO JEGO ...... . DALEJ SOBIE SAMI DODAJCIE.

Zostaw merytoryczną opinię o Ovovita Firma Produkcyjna - Prawda

• Jak się pracuje w Ovovita Firma Produkcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Ovovita Firma Produkcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ovovita Firma Produkcyjna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ovovita Firma Produkcyjna
1.9/5 Na podstawie 50 ocen.

Ovovita Firma Produkcyjna