Opinie o Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Łodzi Radio Łódź - S.A. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Łodzi Radio Łódź - S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Łodzi Radio Łódź - S.A. o rekrutacji.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Łodzi Radio Łódź - S.A. w Łódź

Katy Nowy wpis

Czy faceci i kobiety mają takie same szanse, jeśli chodzi o etat dziennikarza radiowego? Czytam właśnie na stronie, że etat jest wolny. Podczas rekrutacji sprawdzana jest jakoś specjalnie dykcja czy nie ma zadań wstępnych? Czy doświadczenie 3 lata będzie wystarczające?

Dziennikarka Nowy wpis

Czytam tutejsze wpisy i trochę mi się wydaje, że to nie o Radiu Łódź. Chyba zawsze jest tak, że frustraci piszą, zadowoleni nie mają potrzeby. Jednak i język, i merytoryczna zawartość tych koszmarnych opinii powinny dawać do myślenia czytającym. Myślę, że RŁ jest przyzwoitym miejscem pracy, nie wolnym od napięć i presji, ale też o wiele bardziej przyjaznym niż cała masa mediów komercyjnych. To specyficzne miejsce, ale jeśli pojawiają się konflikty, to najczęściej są inspirowane przez związki zawodowe. I to nie w obronie pracowników, a w obronie ich własnych interesów. Nie wierzcie frustratom. Radio Łódź jest w porządku. Byłam, widziałam, wspominam nie tak dawną przeszłość z uśmiechem na twarzy.

diabeł tkwi w szczegolach Nowy wpis

diabeł tkwi w szczegolach Nowy wpis 14.11.2022 01:56 Klient diabeł tkwi w szczegółach skierowane jest to do (usunięte przez administratora)dziennikarskiej z tego radia osobnika z piekła rodem którym jest jarosław kosmatka nicponiu kto tobie schował osobniku z 7 kręgu piekła niebawem otrzymasz to co jest w temacie diabeł tkwi w szczegółach podziękuj arturowi wolskiemy za jego empatie - prędkość i itp... itd przecież był rzecznikiem prezydentów ,obecnie teraz pisze książkę naukowa - mamy następnego naukowca . nie zamierzam wam p.dogryzać a jedynie podziękować w sposób taki na jaki zasłużyliście jedynie i wyłącznie; "tylko za wasz ogromy wkład umysłowej marności". dobrej zjeżdżali i (usunięte przez administratora) muzyczki . wyłączam regionalne radio bałach

do j.kosmataka Nowy wpis

powracając do dzisiejszej rozmowy telefonicznej podtrzymuje zdanie jesteś hulajnogą i kanalia dziennikarska??? baranie nie posługuj się kalką językową spreparowaną przez zlm tak z kultura ?? do ciebie ty a ku@o smrodu to jedno twoja wiedza w przedmiotowej naszej sprawie baranie obrzydły jest wytwarzana wraz z zlm z ciebie dzbanie obmazany żaden dziennikarz a hiena dziennikarska / czy wszyscy są jednacy jak ty kosmata nędzna kreaturo w tym radio bęben (...) kosmata zgago możesz sobie tupać ,włosy z d.@y wyrywać . ale będziesz zawsze tam siedzi gdzie ciebie posadzą (...) przed gmachem wejście do tvp3 ,rozmawiałem na twój temat " to dużo " na twój temat wiem,straszyłeś mnie zas@@ńcu sądem twój wybór ruch do ciebie należy! Jak dla mnie i mojej rodziny,to jesteś t.zw pustakiem połączonym z pustym obmazanym dzbanem,przy brzegu zupełnie inaczej to się przedstawia ,j.kosmatka jesteś nikim tylko i wyłącznie obe@@@_+)_) obmazanym "dziennikarzem" grasz w głąba nie posługuj się kalką czy przypadkiem nie objawiłaś się z kapusty zakuta pało (...) to widać i słychać ze bardzo pod kopuła kosmaty diable z piekła rodem.masz zamieć w mózgu pomieszało,się tobie-czy ty baranie nie jesteś z sekty politycznej poddaj się dobrowolnie psychiatra czeka ,nie twórz innej religii..

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Łodzi Radio Łódź - S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Roman

Widziałem w sieci że poszukują teraz dziennikarzy radiowych z dobrą dykcją i dają elastyczny grafik. To znaczy że można też pracować na część etatu albo traktować pracę jako dodatkowy zarobek? Idzie się dogadać?

umba rumba trutu betoniara łód

"Nie zgadzamy się żyć w świecie, gdzie prawda nie ma głosu" sprawy ludzie ich nie interesują- poprawność polityczna ryba psuje się od łba Adrian Kozioł - Radio Łódź Egzotyczny mural w Łodzi Autorką muralu u zbiegu ulic Sterlinga jest ciotka Matylda??? Najnowsze artykuły - Radio Łódź odbędą się Łódzkie Targi Aktywności. Swoją ofertę będą mogły zaprezentować kluby, stowarzyszenia i inne podmioty zajmujące się sportem... Adrian Kozioł. Najnowsze artykuły - Radio Łódź Zbiór ziaren kakaowca w Łodzi. Egzotyczny mural powstał w 8 dni · Adrian Kozioł ; Basen przy Głowackiego wspomoże środowisko. Woda z pływalni na utrzymanie ... Beata Janowska - Radio Łódź Adrian Kozioł, Beata Janowska 26 sierpnia 2022 0 · kamienica przy Kilińskiego 49 kiedy wyburzenie kamienicy przy Kilińskiego 49 Wiadomości Łódź ... Sz Panie Artur Wolski kogo p.nam przysłał,rozmowa była bo była,ani be ani me i bez kukuryku? oczekujemy od tego p,reportera z radia lódź jakiej treści sformułował pismo do firmy gminy lodz=zlm i które wysłał według właściwości.Dlaczego obecnie nikt tj.pan i reporter nie odbiera aktualnych nr telefonu miłego dnia i dobrego wczucia się w prawe,Czy ten kosmatka faktycznie jest aż taki wpływowy w tvp 3 też,był taki borkowska nie lepsze borkowska lata ,żeby się dostać do zasobnego koryta,też mi dziennikarka-w tvp 3 powiedziała uprzedzi kolegów i nikt nie odbierze odemknie telefonu,wstydu i honoru kanalia pseudo dziennikarko nie masz tylko ciebie jak by opie@@@ na 250 baniek to byś kwiczała do rozwiązania pępka

art 6 kon Rp

Dotyczy dziennikarza,jeżeli go tak można,zwać-a konkretnie jarosława kosmatke z 7 greku piekła fakt to jest taki nim mi to powiedział ;nikt p,z rł nie pomoże powtarzam ponownie kosmatka jesteś p,wielką gorą nie przerobionego smrodu,co nie którzy dziennikarze mówią o p,wprost że jest p,hieną dziennikarską jestem tego samego zdania w końcu ten s@@@ trzeba ruszyć p,kosmatka na jakiej podstawie p,mi to powiedział ż nikt z rł nam nie pomoże ,p,wiedzę którą p,posiada to można o kant p,piszczela roztrzaskać kosmatka nie wiem czym się karmisz,ale jesteś wyjątkową kanalią,to pismo które -napisałeś do zlm,to kłamałeś,na jaką odpowiedz czekałeś której nie napisałeś nie wysłałeś,coś tam mi brzęczałeś o sadzie kosmatka twój wybór,nie zwlekaj kanalio do przodu nie cofaj się ty i ta borkowska to jedno,kuż@@@ czy ja dzień dnia muszę się gryźć z wrednymi psami na mojej drodze -dla was to byłaby sensacja człowiek gryzie psa ....

Ewelina

Same negatywy tutaj widzę, to jak to z tymi opcjami rozwoju, nic nie poprawiło się? Troszkę już maja te opinie Wasze jakby nie patrzeć

tramwaj przy skręcie rozgłośni

najlepszy z tego radia to tomasz lasota Ilie on empatii posiada,a jaka etyka dziennikarska coś nie bywałego po prostu okaz dziennikarza miejskiego z tej okoliczności i wrodzonego sprytu,tupetu talentu,czy ma pan lustro w chałupie to niech pan zerknie w lustrzane odbicie wiec phwd aż chwasty opadną

Bez pseudonimu

Radio starych dinozaurów. Brak szansy na rozwój. Mocne punkty obstawione przez osoby, które zapuściły tam korzenie. Poranki i rzucanie na antenie nieśmiesznych żartów, wrzucanie na Facebooka "śmiesznych" demotywatorów, jakby internet ograniczał się do jednej strony. Ale najbardziej rozpieraniczają mnie konkursy kto pierwszy zadzwoni ten wygrywa. Wow, pełen szacunek za zaangażowanie i kreatywność. To Pani(usunięte przez administratora) Takie dwie specjalistki. Nie zapominajmy o Szanowni Państwo, zwrot który pojawia się tak często, a biedny szef nie potrafi nic z tym zrobić. Brak konsekwencji. Zarobki? Porównywalne do dobrej firmy na hali produkcyjnej. Z tym, że tam nie musisz przychodzić w sobotę i niedzielę do pracy i znosić maili z pretensjami i wielokropkami. Szczerze? Przydałaby się tam świeża krew, w kadrze zarządzającej. Wtedy dobrzy dziennikarze nie odchodziliby, a tym którym się nie chce i uważają, że nie musza się już starać przyda się bat nad głową.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Łodzi Radio Łódź - S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Łodzi Radio Łódź - S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Łodzi Radio Łódź - S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Łodzi Radio Łódź - S.A.
  • Narutowicza 130
    90-146 Łódź

Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Łodzi Radio Łódź - S.A.