Opinie o APN COSMETICS - Łódź ul. Szczawnicka 13 w Łódź

APN COSMETICS - Łódź ul. Szczawnicka 13
3 8 11 5 1
Łukasz Nowy wpis

Cześć, jak atmosfera w firmie ?

TakNie
Kamil Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

To co przeczytałem tutaj o tej firmie nie mieści się w głowie.Zadnego akordu ,robi się 8 godzin można zostać na nadgodzinach dodatkowo płatnych brygadzistka jest ok.Z czystą przyjemnością polecam tą firmę .A te osoby co piszą źle komentarze widocznie do żadnej pracy się nie nadają w pracy się pracuje a nie odpoczywa

TakNie1
Dominika Nowy wpis

@M Być może Twoje relacje z Szefem firmy APN COSMETICS nie są najlepsze, ale pamiętaj, żeby jednak na forum nikogo nie obrażać. Jak myślisz, z czego wynika pogarszająca się sytuacja pracy w tym miejscu, o której nadmieniasz? Czy problem byłby nieco mniejszy, jakby zaszły zmiany w zarządzie? Zachęcam Cię do dalszej aktywności na wątku.

TakNie1
Dominika

Czy znacie firmę APN COSMETICS z Łodzi? Od jakiegoś czasu nikt nie wypowiedział się na jej temat. Podzielcie się z nami informacjami o warunkach zatrudniania, dodatkach pozapłacowych oraz atmosfery. Wszelkie tego typu informacje pomogą w podjęciu decyzji osobom, które planują zatrudnienie w APN COSMETICS.

TakNie

M Nowy wpis
@Dominika

Z miesiąca na miesiąc jest co raz gorzej. Ludzi nie szaują, szef to burak, wypłata żałosna. Zdecydowanie nie polecam !

Tak5Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Noname

Praca za najniższą krajową i mydlenie oczu premiami, których nikt nigdy na oczy nie widział. Praca na stanowisku wymagającym jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego to pod względem pensji śmiech na sali.

Tak15Nie

Zgaduj zgadula

Pracowałem tam jakis czas i o Pani Brygadzistce i reszcie pracownikow nie moge powiedziec zlego slowa. Pracownicy podchodza do siebie z szacunkiem i sympatia, na produkcji panuje rodzinna atmosfera. Niestety o (usunięte przez administratora)szkoda gadac. Liczy sie dla nich tylko kasa, czlowieka mają gleboko w nosie. (usunięte przez administratora) zgrywa powaznego biznesmena, a tak na prawde gardzi kazdym klientem. Jego slownictwo jak z rynsztoka.(usunięte przez administratora) Nie mają szacunku do nikogo, a juz na pewno nie do pracownikow. (usunięte przez administratora)

Tak10Nie
Paulina

Pracuje w tej firmie już prawie rok i ta negatywna opinia jest bardzo krzywdząca i niesprawiedliwa.Ja osobiście nie mogę niczego zarzucić szefostwu a tym bardziej ''P.Brygadzistce" Osoba która napisała ta opinie widocznie źle interpretowała pewne zachowania. W każdej pracy trzeba coś z siebie dać. I nie ma czegoś takiego jak dźwiganie beczek i zakazu używania telefonów na przerwie, przerwa trwa 30 min i to już zależy od osoby jak ta przerwę wykorzysta i nie ma żadnego stresu z tym związanego. A co do rodzaju pracy jaką się wykonuje to normalne, że pojawiają się pęcherze czy są pocięte dłonie jak ktoś np zakręca bo to jest po prostu kwestia przyzwyczajenia się do rodzaju pracy. Ja też je na początku miałam.A co do akordu to jest przesada pracujemy w takim tempie żeby się wyrobić ze zleceniem i w miarę swoich możliwości jeżeli ktoś nie jest chętny do pracy to wszystko będzie nie tak i żadna praca nie będzie wystarczająco dobra.My jakoś zespól zawsze sobie pomagamy i jest fajna atmosfera nikt nie jest zestresowany i nikogo się do niczego nie zmusza. Ktoś kto nie przepracował nawet miesiąca nie powinien wydawać takiej opinia bo nie poznał dobrze pracy i zasad panujących w tej firmie...

Tak9Nie

Barbara

Jestem osobą z dużym doświadczeniem w branży kosmetycznej. Pracowałam w wielu zakładach zajmujących się tym co APN. Jestem bardzo zadowolona z tej pracy i ogromnym szokiem jest dla mnie ta wyssana z palca złośliwa opinia. Do pracy przychodzę pracować, a nie gadać przez telefon. Pani Wakiria chyba nie wie co to znaczy praca na akord lub reżmi w pracy. Zapraszam do pracy w dużych zakładach gdzie człowiek jest tylko pionkiem bez prawa głosu i prawa do siku. 30 min to wystarczający czas na śniadanie i kawę. Co do Pani brygadzistki, to osoba z sercem na dłoni. Z doskonałym podejściem do ludzi. Wszystkich traktuje jednakowo i nie raz nadstawia za nas karku. Widocznie niektórzy marzą o pracy jaką zapewnia zasiłek dla bezrobotnych. Dodam, że mam grupę inwalidzką nikt nie wymaga ode mnie pracy ponad moje siły. Polecam pracę w tej firmie.

Tak6Nie

Wakiria

Chciałam ostrzec wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie. Po pierwsze jest zupełnie inaczej jeśli chodzi o pakowanie kosmetyków niż mówi (usunięte przez administratora)przy przyjęciu do pracy. Jest to praca nie jak mówi (usunięte przez administratora)miła, pachnąca i siedząca, jest to ciężka praca na etapie akordu. Dłonie pokaleczone do krwi i nikt z kierownictwa się tym nie przejmuje.(usunięte przez administratora) Przerwa śniadaniowa to wielki stres, nie wolno na przerwie używać tel. schodzi się na przerwę i wraca z niej idąc gęsiego za brygadzistką, w ciągu 30 min musisz zjeść, załatwić potrzeby fizjologiczne itd. bo dwie min przed końcem przerwy wszystkie idą znów gęsiego na produkcję. Ta praca to ogromny stres wywoływany przez (usunięte przez administratora)czyli np: przez 8 godz. akordowe zakręcanie nakrętek aż do perforacji pęcherzy na dłoniach, dźwiganie ciężkich beczek z kremami i kartonów z pełną zawartością kosmetyków, oraz mycie ogromnych tłustych beczek, wiader, i maszyn.(usunięte przez administratora)

Tak14Nie

Skowronek
@Wakiria

Witam ja pracuje w tej firmie i pierwsze slysze o takiej opini p.brygadzistka jest bardzo dobra kobieta i nie sadze zeby dzielila nas na dwie grupy . A co do szefostwa oni sa auper zawsze nas wspieraja co do prodoktow . . To nie prawda ze tu sie pracuje jako akord !! Jeszcze raz napisze ze tu jest bardzo mila atmosfera i wszyscy wszystkim pomagaja !!

Tak7Nie

Zostaw opinię o APN COSMETICS - Łódź ul. Szczawnicka 13 - Łódź