ŁÓDZKA DRUKARNIA DZIEŁOWA

Łódź

Opinie o ŁÓDZKA DRUKARNIA DZIEŁOWA

miki

@Doris, a to ciekawe, bo łódzka drukarnia od dawna jest w likwidacji i nie działają kilka lat, także tu już pracy nie znajdziemy.

JADWIGA5911

Słowa kojarzące się z ŁÓDZKA DRUKARNIA DZIEŁOWA (np:.solidna, , wyczerpująca): . Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK Od jakiej stawki można negocjować pensję?700ZŁ Najbardziej podobało mi się w ŁÓDZKA DRUKARNIA DZIEŁOWA: Najbardziej nie podobało mi się w ŁÓDZKA DRUKARNIA DZIEŁOWA:

Zostaw opinię o ŁÓDZKA DRUKARNIA DZIEŁOWA - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ŁÓDZKA DRUKARNIA DZIEŁOWA