Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eww Premium Sp. z o.o. w Łódź

anna
Kandydat

Jeżeli ja i mąż jesteśmy zainteresowani pracą w Holandii to musimy dojechać tam na własny koszt? Jak to wygląda?

Czy zarobki oferowane przez Eww Premium Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Stryków na stanowisku Pracownik magazynu. Najlepiej na Pracownik magazynu. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

antek
Kandydat

Czy pracodawca udziela dalej odpowiedzi? Widze duzo pytan i 0 reakcji..

nie Nowy wpis
@antek

nie

anna

@anna

PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY POD NR 508 945 355 (VIBER)

@Pracodawca

Kiedy podobno nie jest z tego numeru odbierane! Może napiszcie Państwo tutaj jasno, to chyba nie tajemnica jest, czy dojazd do NL za swoje, czy wozicie?

@Ilona

W ogłoszeniu jest napisano, że dojazd kosztuje 500 zł, a transport organizuje firma.

@Pracodawca

To już coś, dziekuje. A packer ile ma za godzinę?

Ставка: от 6,8 евро в час и выше;

@Pracodawca

PRACODAWCA dlaczego nie odpowiecie na forum? Nie rozumiem czemu firma robi taki temat tabu jeżeli chodzi o zarobki i samą kwestie wyjazdu oraz zakwaterowania? Przecież w taki sposób tylko tracicie pracowników.

@PRACODAWCA

Wysze, eto ckolko? Wsio taki - spasibo za otwiet.

Ilona Nowy wpis
@pracownik

No już odpowiedzieli, przynajmniej stawkę i sprawę dowozu masz napisaną. Co byś jeszcze chciał wiedzieć?

warunki Nowy wpis
@Ilona

jakie sa warunki pracy? zdjecia z mieszkania ile to sie teraz slyszy ze wysylaja za granice do barakow pracowac

nie

0 informacji

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eww Premium Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku РОБОТА НА ПРОДУКЦІЇ ТА НА СКЛАДІ OVOVITA ДЛЯ ЖІНОК ТА ЧОЛОВІКІВ?
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży
Gwe Pol-Bud Sp. z o.o.
logo firmy Technik Obiektu
Loredo Res Sp. z o.o.
(2 opinie)
logo firmy Pracownik produkcji
Łódź
Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
(367 opinii)
logo firmy Kierowca kat C+E transport międzynarodowy
Go-Trans Gmbh Sp. z o.o.
(32 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
wypowiedzq
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.
Kandydat

czy jakis pracownik moze powiedziec jak u nich jest?

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Eww Premium Sp. z o.o.. Poszukiwani są Pracownik Fizyczny. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

@Administrator

Так.

Karol
@PRACODAWCA

To jaka jest tu stawka godzinowa?

brak
@Karol

@Karol pewnie się nie dowiesz bo ja od paru tygodni chce zdjecia zobaczyc i tez nic jakis temat tabu chyba u nich.

stop
Klient
@brak

już przestali odpisywac? ciekawe czemu

zarobki
Kandydat

Jakie zarobki za granica?

konto
Kandydat

ciezko jest znalesc jakies informacje o firmie czy mozna prosic o strone www ? chcialbym zobaczyc zdjecia zakwaterowania itp.

zakwaterowanie
Kandydat

ja to dziwne wrazenie mam czemu nie chcecie pokazac zakwaterowania i jakie sa warunki pracy nigdzie nie mozna informacji znalesc a jak czlowiek chce pojechac to nawet nie wie gdzie, mozna zjecia zakwaterowania chociaz prosic? @pracodawca

swieta
Kandydat

jak zaczne teraz prace to wrocic do domu na swieta mozna?

@swieta

В Голландію їдуть на 3 місяці, чи вас відпустять на свята до дому, я не можу сказати.

zz
Kandydat

trochę strach jechać za granice z firmą gdzie nie ma nigdzie informacji, proszę o informacje dotyczące zamieszkania i rodzaju umowy

zajete
Kandydat

jak dzwone pod ten numer 508 945 355 to zajete caly czas jest a chce u was robic

pracodawca
@zajete

Proszę zadzwonić jeszcze raz albo podać swój numer. Też można pisać na maila ivanna.ludchak@eastwestworkers.pl

zdjecia
Kandydat

czemu zdjec nigdzie nie mozna znalesc? ja chce zobaczyc warunki prac

@zdjecia

Proszę o kontakt telefoniczny +48 508 945 355

nirderlandy
Kandydat

czy praca w holandi to z mieszkaniem czy mieszkanie we wlasnym zakresie?

@nirderlandy

Z zamieszkaniem.

zdjecia

mozna zdjecia zobaczyc?

zainteresowany
Kandydat

Czy rozmowa jest po rosyjzku czy po polsku?

@zainteresowany

Po ukraińsku też.

stawka
Kandydat

Jaka stawka w Holandii? Ile można zarobić? Można jechać parą z kobieta?

@stawka

Tak, można. Proszę o kontakt telefoniczny dla wyjaśnienia: 508 945 355.

pytania
Kandydat

ktos odpowiada tu na pytania?

@pytania

Proszę o kontakt telefoniczny 508 945 355.

ekram

polecam prace w tej agencji, wyplaty na czas zawsze

@ekram

dziękujemy bardzo za opinie.

warunki
Kandydat

Jakie sa warunki prac za granica? Mozna jakie zdjecia zobaczyc?

@warunki

Proszę o kontakt telefoniczny 508 945 355.

zagranica
Kandydat

Jak praca za granica to wyplata w euro?

@zagranica

TAK.

@zagranica

Tak, wypłata w euro.

Zostaw merytoryczną opinię o Eww Premium Sp. z o.o. - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Eww Premium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eww Premium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eww Premium Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Eww Premium Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Eww Premium Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Eww Premium Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Piotrkowska 270
    90-361 Łódź
  • NIP: 7252292891 REGON: 384389291 KRS: 0000803261

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eww Premium Sp. z o.o.