Opinie o Martomjob Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Martomjob Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Martomjob Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martomjob Sp. z o.o. w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kaha Nowy wpis

Obsługa bardzo słaba, cześć pracowników nie profesjonalne. Zatrudniają obcokrajowców większość z Gruzji i Ukrainy. Większość tych osób są nielegalnie zatrudnieni Moje sugestie dla Martomjob Sp. z o.o.: Zacząć legalnie zatrudniać pracowników tymczasowych, zrobić szkolenie dla pracowników etatowych odnośnie obsługi klienta, albo zatrudnić wykwalifikowanych Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić zachowanie do klientów i pracowników. Przestać okłamywać pracownikow

Nadal czekamy na aktualne informacje odnośnie pracy w firmie Martomjob Sp. z o.o. w mieście Łódź, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Martomjob Sp. z o.o. - Łódź

Martomjob Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Tadeusza Kościuszki 49/51
    90-514 Łódź
  • NIP: 7252232357 REGON: 368491487 KRS: 0000699110

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Martomjob Sp. z o.o.